Sorted by Recommended
Resale view — median sold price, last 12 months. New vs new, used vs used.
Ask Closo Assistant: “which of these has the best resale?”
1 1 photo
Assortment
New
Ana Abiyedh by Lattafa Eau de Parfum Spray Unisex 2oz (PC)
60 units · Ships parcel
Near you
Yara inside: 60 pcs · Ana Abiyedh by Lattafa Eau…
$93
$1.55 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
1 1 photo
Assortment
New
Yara Tous by Lattafa Eau de Parfum Spray for Women 3.4oz (PC)
48 units · Ships parcel
Near you
Yara inside: 48 pcs · Tous by Lattafa Eau de…
$107
$2.22 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Zahoor Francee Hand & Body Lotion 1.53oz (PC)
228 units · Ships parcel or freight from GA
Near you
Yara inside: 228 pcs · Zahoor Francee Hand & Body…
$94
$0.41 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
New
Oud Mood Hand & Body Lotion 1.53oz (PC)
228 units · Ships parcel or freight from GA
Near you
Yara inside: 228 pcs · Oud Mood Hand & Body Lotion…
$94
$0.41 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
New
Luxury Travel Perfume Mist Spray 1.17oz (24PC) — Yara White (W)
48 units · Ships parcel
Near you
Yara inside: 48 pcs · Luxury Travel Perfume Mist…
$104
$2.17 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Hayaati Women Hand & Body Lotion 1.53oz (PC)
228 units · Ships parcel or freight from GA
Near you
Yara inside: 228 pcs · Hayaati Women Hand & Body…
$94
$0.41 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
New
Washwashah Hand & Body Lotion 1.53oz (PC)
228 units · Ships parcel or freight from GA
Near you
Yara inside: 228 pcs · Washwashah Hand & Body…
$94
$0.41 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Yara by Lattafa Air Freshener 300ml (PC)
228 units · Ships parcel or freight from GA
Near you
Yara inside: 228 pcs · by Lattafa Air Freshener…
$94
$0.41 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Yara Moi by Lattafa Air Freshener 300ml (PC)
228 units · Ships parcel or freight from GA
Near you
Yara inside: 228 pcs · Moi by Lattafa Air…
$94
$0.41 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Khamrah by Lattafa Air Freshener 300ml (PC)
228 units · Ships parcel or freight from GA
Near you
Yara inside: 228 pcs · Khamrah by Lattafa Air…
$94
$0.41 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Lattafa Air Freshener Pride Collection 300ml (PC) — Ishq Al Shuyukh Silver
228 units · Ships parcel or freight from GA
Near you
Yara inside: 228 pcs · Lattafa Air Freshener Pride…
$94
$0.41 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Lattafa Air Freshener Pride Collection 300ml (PC) — Shaheen
228 units · Ships parcel or freight from GA
Near you
Yara inside: 228 pcs · Lattafa Air Freshener Pride…
$94
$0.41 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Lattafa Air Freshener Pride Collection 300ml (PC) — Al Qiam
228 units · Ships parcel or freight from GA
Near you
Yara inside: 228 pcs · Lattafa Air Freshener Pride…
$94
$0.41 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Lattafa Air Freshener Pride Collection 300ml (PC) — Vintage Radio
228 units · Ships parcel or freight from GA
Near you
Yara inside: 228 pcs · Lattafa Air Freshener Pride…
$94
$0.41 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Lattafa Air Freshener Pride Collection 300ml (PC) — Nebras
228 units · Ships parcel or freight from GA
Near you
Yara inside: 228 pcs · Lattafa Air Freshener Pride…
$94
$0.41 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Lattafa Air Freshener Pride Collection 300ml (PC) — Eternal Oud
228 units · Ships parcel or freight from GA
Near you
Yara inside: 228 pcs · Lattafa Air Freshener Pride…
$94
$0.41 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Lattafa Air Freshener Pride Collection 300ml (PC) — Tharwah
228 units · Ships parcel or freight from GA
Near you
Yara inside: 228 pcs · Lattafa Air Freshener Pride…
$94
$0.41 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Lattafa Air Freshener Pride Collection 300ml (PC) — Queen of Arabia
228 units · Ships parcel or freight from GA
Near you
Yara inside: 228 pcs · Lattafa Air Freshener Pride…
$94
$0.41 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Lattafa Air Freshener Pride Collection 300ml (PC) — Pisa
228 units · Ships parcel or freight from GA
Near you
Yara inside: 228 pcs · Lattafa Air Freshener Pride…
$94
$0.41 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Lattafa Air Freshener Pride Collection 300ml (PC) — Art of Nature
228 units · Ships parcel or freight from GA
Near you
Yara inside: 228 pcs · Lattafa Air Freshener Pride…
$94
$0.41 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Lattafa Air Freshener Pride Collection 300ml (PC) — Love Affection
228 units · Ships parcel or freight from GA
Near you
Yara inside: 228 pcs · Lattafa Air Freshener Pride…
$94
$0.41 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Lattafa Air Freshener Pride Collection 300ml (PC) — Art of Universe
228 units · Ships parcel or freight from GA
Near you
Yara inside: 228 pcs · Lattafa Air Freshener Pride…
$94
$0.41 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Lattafa Air Freshener Pride Collection 300ml (PC) — City of Arabia
228 units · Ships parcel or freight from GA
Near you
Yara inside: 228 pcs · Lattafa Air Freshener Pride…
$94
$0.41 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Bint Hooran Hand & Body Lotion 1.53oz (PC)
228 units · Ships parcel or freight from GA
Near you
Yara inside: 228 pcs · Bint Hooran Hand & Body…
$94
$0.41 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Cookie Crave by Lattafa EDP 75ml (PC)
60 units · Ships parcel
Near you
Yara inside: 60 pcs · Cookie Crave by Lattafa EDP…
$112
$1.86 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Choco Overdose by Lattafa EDP 75ml (PC)
60 units · Ships parcel
Near you
Yara inside: 60 pcs · Choco Overdose by Lattafa…
$112
$1.86 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Vanilla Freak by Lattafa EDP 75ml (PC)
60 units · Ships parcel
Near you
Yara inside: 60 pcs · Vanilla Freak by Lattafa…
$112
$1.86 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Yara Candy by Lattafa Perfumed Deodorant Spray 200mL (PC)
228 units · Ships parcel or freight from GA
Near you
Yara inside: 228 pcs · Candy by Lattafa Perfumed…
$94
$0.41 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Mallow Madness by Lattafa EDP 75ml (PC)
60 units · Ships parcel
Near you
Yara inside: 60 pcs · Mallow Madness by Lattafa…
$112
$1.86 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Yara Moi by Lattafa Perfumed Deodorant Spray 6.67oz (PC)
228 units · Ships parcel or freight from GA
Near you
Yara inside: 228 pcs · Moi by Lattafa Perfumed…
$94
$0.41 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Bade'e All Oud Honor & Glory by Lattafa Parfum for Unisex 3.4oz (PC)
36 units · Ships parcel
Near you
Yara inside: 36 pcs · Bade'e All Oud Honor &…
$93
$2.58 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Choco Musk Marshmallow by Al Rehab Parfum 1.65oz (PC)
180 units · Ships parcel or freight from GA
Near you
Yara inside: 180 pcs · Choco Musk Marshmallow by…
$93
$0.52 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Asad Elixir by Lattafa Eau De Parfum 3.4oz (PC)
72 units · Ships parcel
Near you
Yara inside: 72 pcs · Asad Elixir by Lattafa Eau…
$104
$1.45 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Teriaq by Lattafa Perfumed Deodorant Spray 200mL (PC)
228 units · Ships parcel or freight from GA
Near you
Yara inside: 228 pcs · Teriaq by Lattafa Perfumed…
$94
$0.41 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
New
Hareem Al Sultan by Lattafa Perfumed Deodorant Spray 200mL (PC)
228 units · Ships parcel or freight from GA
Near you
Yara inside: 228 pcs · Hareem Al Sultan by Lattafa…
$94
$0.41 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
New
Eclaire by Lattafa Perfumed Deodorant Spray 200mL (PC)
228 units · Ships parcel or freight from GA
Near you
Yara inside: 228 pcs · Eclaire by Lattafa Perfumed…
$94
$0.41 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
New
RAVE Now Women by Lattafa Perfumed Deodorant Spray 6.67oz (PC)
228 units · Ships parcel or freight from GA
Near you
Yara inside: 228 pcs · RAVE Now Women by Lattafa…
$94
$0.41 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Yara by Lattafa Roll On Parfum Oil 0.34oz (24PC Display) — Hot Pink (Candy)
72 units · Ships parcel
Near you
Yara inside: 72 pcs · by Lattafa Roll On Parfum…
$134
$1.86 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
New
Yara by Lattafa Perfumed Deodorant Spray 6.67oz / 200mL (PC)
228 units · Ships parcel or freight from GA
Near you
Yara inside: 228 pcs · by Lattafa Perfumed…
$94
$0.41 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Romancea by Ard Al Zaafaran Perfumed Deodorant Spray 6.67oz (PC)
228 units · Ships parcel or freight from GA
Near you
Yara inside: 228 pcs · Romancea by Ard Al Zaafaran…
$94
$0.41 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
New
Rose Paris by Ard Al Zaafaran Perfumed Deodorant Spray 6.67oz (PC)
228 units · Ships parcel or freight from GA
Near you
Yara inside: 228 pcs · Rose Paris by Ard Al…
$94
$0.41 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Ajmal Ehsas Bloom by Ard Al Zaafaran Perfumed Deodorant Spray 6.67oz (PC)
228 units · Ships parcel or freight from GA
Near you
Yara inside: 228 pcs · Ajmal Ehsas Bloom by Ard Al…
$94
$0.41 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
New
Choco Musk Pistachio by Al Rehab Parfum 1.65oz (PC)
180 units · Ships parcel or freight from GA
Near you
Yara inside: 180 pcs · Choco Musk Pistachio by Al…
$93
$0.52 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
New
Yara Elixir by Lattafa Eau De Parfum 3.4oz (PC)
72 units · Ships parcel
Near you
Yara inside: 72 pcs · Elixir by Lattafa Eau De…
$104
$1.45 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Khamrah by Lattafa Perfumed Deodorant Spray 200mL (PC)
228 units · Ships parcel or freight from GA
Near you
Yara inside: 228 pcs · Khamrah by Lattafa Perfumed…
$94
$0.41 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Badee Al Oud Sublime by Lattafa Perfumed Deodorant Spray 200mL (PC)
228 units · Ships parcel or freight from GA
Near you
Yara inside: 228 pcs · Badee Al Oud Sublime by…
$94
$0.41 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Pink Blush Shams Al Emarat Khususi by Ard Al Zaafaran 100ml (PC)
60 units · Ships parcel
Near you
Yara inside: 60 pcs · Pink Blush Shams Al Emarat…
$112
$1.86 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Choco Musk by Al Rehab Parfum Spray 1.65oz (PC)
180 units · Ships parcel or freight from GA
Near you
Yara inside: 180 pcs · Choco Musk by Al Rehab…
$97
$0.54 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Overstock Returns · 1 pallet
Sourcing request
Looking for something specific?
Describe the inventory you want to buy — we’ll source it and email you when a matching lot goes live.
1 Describe it once Category, brand, and how much you buy.
2 We go looking Across the liquidators who supply Closo Wholesale.
3 You get one email The moment a matching lot goes live.
No account needed. Leave your email and we reply there.
About the brand
About Yara wholesale on Closo
Yara wholesale on Closo is 52 live lots from 1 vetted U.S. supplier, 9,324 Yara pieces on the manifests or in the listings, shipping from GA. The lots sit on the general merchandise, cosmetics & beauty and health & personal care shelves, and the manifests name Lattafa Air Freshener Pride…, Luxury Travel Perfume Mist…, Choco Musk by Al Rehab… and Romancea by Ard Al Zaafaran…. Every lot lists the supplier's manifest or assortment notes, the unit count, freight to your ZIP and Closo's own resale comps for Yara.
Read more Show less
Prices start at $0.42 a piece.
In numbers
52 live lots 1 vetted supplier
9,324 Yara pieces from $0.42 a piece
Ships from GA freight quoted to your ZIP on every lot
FAQ
Yara lots — questions buyers ask
What buyers ask before they take a lot of this brand.
Are these genuine Yara goods? Every lot is sold by a vetted U.S. liquidator or distributor and lists Yara on its manifest or in the supplier's own listing; the lot page shows the supplier, their reviews and the manifest lines. Payment sits in escrow until you accept delivery.
What is the minimum order for Yara wholesale? One lot — a case pack or a pallet as the supplier packed it, from $0.42 a piece. There is no account minimum and no membership.
How much does shipping cost? Freight is quoted to your ZIP on the lot page before you pay; Yara lots ship from GA. Parcel-size lots ship parcel.
Buying for resale? A free account unlocks full manifests and per-line resale data on every lot.
Sign up free