Sorted by Recommended
Resale view — median sold price, last 12 months. New vs new, used vs used.
Ask Closo Assistant: “which of these has the best resale?”
3 3 photos
Assortment
In demand
BH Cosmetics Mrs. Bella Lip Gleam High Shine Lip Gloss Shade Golden Peach (141 Pcs Lot)
141 units · Ships parcel
Near you
$310
$2.20 / piece
Sells in ~4 days on resale
You pay $2.20 a piece
Resells ~$15 median · new with tags
View lot
1 1 photo
Assortment
JoJo Siwa Diamond Lip Keychain Gloss, Balm and Coin Purse – Item #9072
72 units · Ships parcel or freight from IL
Near you
$112
$1.55 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
In demand
WHOLESALE TOO FACED LIP INJECTION MAXIMUM PLUMP DUO LIMITED EDITION PLUMPING LIP GLOSS SET - 48 PIECE LOT
48 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,104
$23.00 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Simply Bella Glowing Lips - Lip Gloss - Wholesale Display 12 Units (S126)
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$288
$2.66 / piece
Sells in ~111 days on resale
You pay $2.66 a piece
Resells ~$18 weighted median · new with tags
View lot
Manifested
Women’s Valentine’s Day Short Sleeve T-Shirt – B3 – 30
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$2,200
$22.00 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Revlon Super Lustrous Lip Gloss, Sky Pink - 72 Pack
72 units · Ships parcel
Near you
$540
$7.49 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Simply Bella Solid Lip Gloss - Wholesale Display 24 Units (S132)
120 units · NWT · Ships parcel
Near you
$319
$2.66 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
Truly Hydrating Lip GLOSS Coco Cloud (0.44 oz/ 13 ML)
7 units · NWT · Ships parcel
Near you
$72
$10.22 / piece
Sells in ~10 days on resale
You pay $10.22 a piece
Resells ~$16 median · new with tags
View lot
Manifested
Face Beautiful Tropical Fruist Lip Gloss - Watermelon - Wholesale Display 24 Units (FB-009)
264 units · NWT · Ships parcel
Near you
$285
$1.08 / piece
Sells in ~111 days on resale
You pay $1.08 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Manifested
Face Beautiful Tropical Fruist Lip Gloss - Peach - Wholesale Display 24 Units (FB-007)
264 units · NWT · Ships parcel
Near you
$285
$1.08 / piece
Sells in ~111 days on resale
You pay $1.08 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Assortment
WHOLESALE FEKKAI BRILLIANT GLOSS SHAMPOO 33.8 OZ - 48 PIECE LOT
48 units · NWT · Ships parcel or freight from NJ
Near you
$1,104
$23.00 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
New
R.E.M. Beauty On Your Collar Plumping Lipgloss Scrunchie (0.28 oz)
12 units · NWT · Ships parcel
Near you
$63
$5.27 / piece
Sells in ~26 days on resale
You pay $5.27 a piece
Resells ~$15 median · new with tags
View lot
Manifested
New
R.E.M. Beauty On Your Collar Plumping Lipgloss Pink Razor (0.28 oz)
10 units · NWT · Ships parcel
Near you
$62
$6.20 / piece
Sells in ~26 days on resale
You pay $6.20 a piece
Resells ~$15 median · new with tags
View lot
Manifested
New
Florence By Mills Get Glossed Lip Gloss - Mindful Mills 0.13 fl oz / 4 mL
12 units · NWT · Ships parcel
Near you
$67
$5.58 / piece
Sells in ~34 days on resale
You pay $5.58 a piece
Resells ~$10 median · new with tags
View lot
Manifested
New
Florence By Mills Get Glossed Lip Gloss Marvelous Mills 0.13 oz 4 ml
8 units · NWT · Ships parcel
Near you
$64
$8.05 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
Rhode Gloss Lip Tint, Sheer Color Hydrating Finish 3 fl oz 10 ml
150 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,650
$11.00 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
Women’s Valentine’s Day Short Sleeve T-Shirt – B3 2
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$2,200
$22.00 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
Orlando Pita - Argan Gloss Shampoo
13 units · NWT · Ships parcel
Near you
$64
$4.96 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
New
Kerastase Gloss Absolu Bain Hydra-Glaze (1.01 oz)
8 units · NWT · Ships parcel
Near you
$64
$8.05 / piece
Sells in ~111 days on resale
You pay $8.05 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Manifested
New
R.E.M. On Your Collar Plumping Lipgloss - Chuckie (0.28 oz)
10 units · NWT · Ships parcel
Near you
$62
$6.20 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
New
R.E.M. Beauty On Your Collar Plumping Lipgloss - Vcr (0.28 )
10 units · NWT · Ships parcel
Near you
$62
$6.20 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
New
R.E.M. Beauty On Your Collar Plumping Lipgloss - Roll-Up (0.28 oz)
10 units · NWT · Ships parcel
Near you
$62
$6.20 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
New
R.E.M. Beauty On Your Collar Plumping Lipgloss - Detention (0.28 oz)
10 units · NWT · Ships parcel
Near you
$62
$6.20 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
New
R.E.M. Beauty On Your Collar Plumping Lipgloss - Away Message (0.28 oz)
10 units · NWT · Ships parcel
Near you
$62
$6.20 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
New
Fekkai Brilliant Gloss Shampoo 2 oz
17 units · NWT · Ships parcel
Near you
$63
$3.72 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
New
Simply Bella Sweets Lips - Mini Shiny Lip Gloss - Wholesale 4 Sets (S135)
16 units · NWT · Ships parcel
Near you
$352
$22.00 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
In demand
WHOLESALE BAREMINERALS DEWY LIP GLOSS-BALM 0.1 OZ - AFFECTION - 48 PIECE LOT
48 units · NWT · Ships parcel
Near you
$331
$6.90 / piece
You pay $6.90 a piece
Resells ~$16 median · new with tags
View lot
Assortment
In demand
WHOLESALE ESSENCE WHAT THE FAKE! PLUMPING LIPGLOSS 0.13 OZ - BARE BUT BETTER 103 - 48 PIECE LOT
48 units · NWT · Ships parcel
Near you
$83
$1.73 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay $1.73 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Assortment
Covergirl Lip Gloss Vinyl Vow lot · 720 units
720 units · Ships parcel
Near you
$792
$5,040 retail
84% off
Sells in ~41 days on resale
You pay $1.10 a piece
Resells ~$10 median · any condition
View lot
Assortment
WHOLESALE LOREAL INFALLIBLE PRO GLOSS PLUMP LIP GLOSS 0.21 OZ - MOONLIT ROSE - 72 PIECE LOT
72 units · NWT · Ships parcel
Near you
$166
$2.30 / piece
Sells in ~111 days on resale
You pay $2.30 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Assortment
Almay Goddess Gloss Enchanted 910 Gilded 900 Ethereal 800 Lip Gloss Sealed
60 units · NWT · Ships parcel
Near you
$101
$1.69 / piece
Sells in ~89 days on resale
You pay $1.69 a piece
Resells ~$8 median · new with tags
View lot
Assortment
Sweet N Lovely Clear Lip Glass/ Lip Gloss
24 units · NWT · Ships parcel
Near you
$13
$0.55 / piece
Sells in ~111 days on resale
You pay $0.55 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Assortment
Px Look Lipgloss - Wholesale Display 24 Units
24 units · Ships parcel
Near you
$35
$1.47 / piece
Sells in ~102 days on resale
You pay $1.47 a piece
Resells ~$18 median · any condition
View lot
Assortment
WHOLESALE R.E.M. BEAUTY ON YOUR COLLAR PLUMPING LIP GLOSS 0.28 OZ - ROLL-UP - 42 PIECE LOT
42 units · NWT · Ships parcel
Near you
$145
$3.45 / piece
Sells in ~26 days on resale
You pay $3.45 a piece
Resells ~$15 median · new with tags
View lot
Assortment
WHOLESALE R.E.M. BEAUTY ON YOUR COLLAR PLUMPING LIP GLOSS 0.28 OZ - WATERFALLS - 42 PIECE LOT
42 units · NWT · Ships parcel
Near you
$145
$3.45 / piece
Sells in ~26 days on resale
You pay $3.45 a piece
Resells ~$15 median · new with tags
View lot
Assortment
WHOLESALE R.E.M. BEAUTY ON YOUR COLLAR PLUMPING LIP GLOSS 0.28 OZ - PINK RAZOR - 42 PIECE LOT
42 units · NWT · Ships parcel
Near you
$145
$3.45 / piece
Sells in ~26 days on resale
You pay $3.45 a piece
Resells ~$15 median · new with tags
View lot
Assortment
WHOLESALE R.E.M. BEAUTY ON YOUR COLLAR PLUMPING LIP GLOSS 0.28 OZ - VCR - 42 PIECE LOT
42 units · NWT · Ships parcel
Near you
$145
$3.45 / piece
Sells in ~26 days on resale
You pay $3.45 a piece
Resells ~$15 median · new with tags
View lot
Assortment
FEKKAI Brilliant Gloss Shampoo – 1 Liter – Transforms Hair with 4X Shine – Free of Sulfates, Parabens, Phthalates – Vegan, Cruelty-Free
144 units · NWT · Ships parcel or freight from NJ
Near you
$3,564
$24.75 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Revlon Super Lustrous Lip Gloss, Non-Sticky, Hydrating, High Shine Finish, 310 Choco Crush, 0.13 oz
360 units · NWT · Ships parcel
Near you
$495
$1.38 / piece
19 % of retail
Sells in ~88 days on resale
You pay $1.38 a piece
Resells ~$8 median · new with tags
View lot
Assortment
Clear Lip Glass/ Lip Gloss
24 units · NWT · Ships parcel
Near you
$13
$0.55 / piece
Sells in ~111 days on resale
You pay $0.55 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Assortment
Beauty Creations Take Me Back Roller Gloss - Wholesale 12 Sets (TBRG-SET)
60 units · NWT · Ships parcel
Near you
$277
$4.62 / piece
Sells in ~18 days on resale
You pay $4.62 a piece
Resells ~$16 median · new with tags
View lot
Assortment
WHOLESALE NYX DUCK PLUMP HIGH PIGMENT PLUMPING LIP GLOSS 0.23 OZ - PEACH OUT 13 - 72 PIECE LOT
72 units · NWT · Ships parcel
Near you
$166
$2.30 / piece
Sells in ~67 days on resale
You pay $2.30 a piece
Resells ~$8 median · new with tags
View lot
Manifested
Loreal Infallible Pro Gloss Plump Lip Gloss #609 Lucid Glow - Wholesale 12 Units (K49311)
84 units · NWT · Ships parcel
Near you
$300
$3.58 / piece
Sells in ~111 days on resale
You pay $3.58 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Assortment
WHOLESALE BAREMINERALS LIP GLOSS-BALM PACKAGE #1 - ASSORTED COLORS - 48 PIECE LOT
48 units · NWT · Ships parcel
Near you
$331
$6.90 / piece
Sells in ~111 days on resale
You pay $6.90 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Manifested
Prolux Lipgloss Matte Long Lasting - Wholesale Display 24 Units (K-418)
24 units · Ships parcel
Near you
$44
$1.83 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
WHOLESALE LOREAL INFALLIBLE PRO GLOSS PLUMP LIP GLOSS 0.21 OZ - LUCID GLOW - 72 PIECE LOT
72 units · NWT · Ships parcel
Near you
$124
$1.73 / piece
Sells in ~111 days on resale
You pay $1.73 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Assortment
WHOLESALE LOREAL INFALLIBLE PRO GLOSS PLUMP LIP GLOSS 0.21 OZ - CHERRY FLASH - 72 PIECE LOT
72 units · NWT · Ships parcel
Near you
$166
$2.30 / piece
Sells in ~111 days on resale
You pay $2.30 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Assortment
WHOLESALE KORRES MORELLO VOLUMINOUS LIPGLOSS 0.14 OZ - BLOODY CHERRY 58 - 48 PIECE LOT
48 units · NWT · Ships parcel
Near you
$276
$5.75 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Overstock Returns · 1 pallet
Sourcing request
Looking for something specific?
Describe the inventory you want to buy — we’ll source it and email you when a matching lot goes live.
1 Describe it once Category, brand, and how much you buy.
2 We go looking Across the liquidators who supply Closo Wholesale.
3 You get one email The moment a matching lot goes live.
No account needed. Leave your email and we reply there.
Buying for resale? A free account unlocks full manifests and per-line resale data on every lot.
Sign up free