Sorted by Recommended
Resale view — median sold price, last 12 months. New vs new, used vs used.
Ask Closo Assistant: “which of these has the best resale?”
8 8 photos
Assortment
BEAUTY CREATIONS - ULTRA DAZZLE LIPGLOSS — GOAL DIGGER (6PC)
6 units · NWT · Ships parcel
Near you
$20
$3.41 / piece
Sells in ~18 days on resale
You pay $3.41 a piece
Resells ~$16 median · new with tags
View lot
8 8 photos
Assortment
BEAUTY CREATIONS - ULTRA DAZZLE LIPGLOSS — PRETTY GIRL (6PC)
6 units · NWT · Ships parcel
Near you
$20
$3.41 / piece
Sells in ~18 days on resale
You pay $3.41 a piece
Resells ~$16 median · new with tags
View lot
Assortment
BEAUTY CREATIONS - PLUMP & POUT PLUMPING GLOSS STICK — DEVOTION (6PC)
6 units · NWT · Ships parcel
Near you
$24
$4.03 / piece
Sells in ~18 days on resale
You pay $4.03 a piece
Resells ~$16 median · new with tags
View lot
Assortment
BEAUTY CREATIONS - PLUMP & POUT PLUMPING GLOSS STICK — LOVE TRAP (6PC)
6 units · NWT · Ships parcel
Near you
$24
$4.03 / piece
Sells in ~18 days on resale
You pay $4.03 a piece
Resells ~$16 median · new with tags
View lot
Assortment
BEAUTY CREATIONS - PLUMP & POUT PLUMPING GLOSS STICK — ONLY YOU (6PC)
6 units · NWT · Ships parcel
Near you
$24
$4.03 / piece
Sells in ~18 days on resale
You pay $4.03 a piece
Resells ~$16 median · new with tags
View lot
Assortment
BEAUTY CREATIONS - PLUMP & POUT PLUMPING GLOSS STICK — DELUSION CRUSH (6PC)
6 units · NWT · Ships parcel
Near you
$24
$4.03 / piece
Sells in ~18 days on resale
You pay $4.03 a piece
Resells ~$16 median · new with tags
View lot
Assortment
BEAUTY CREATIONS - PLUMP & POUT PLUMPING GLOSS STICK — GLAZING FOR YOU (6PC)
6 units · NWT · Ships parcel
Near you
$24
$4.03 / piece
Sells in ~18 days on resale
You pay $4.03 a piece
Resells ~$16 median · new with tags
View lot
Assortment
BEAUTY CREATIONS - PLUMP & POUT PLUMPING GLOSS STICK — PLATONIC (6PC)
6 units · NWT · Ships parcel
Near you
$24
$4.03 / piece
Sells in ~18 days on resale
You pay $4.03 a piece
Resells ~$16 median · new with tags
View lot
Assortment
BEAUTY CREATIONS - PLUMP & POUT PLUMPING GLOSS STICK — DREAM GIRL (6PC)
6 units · NWT · Ships parcel
Near you
$24
$4.03 / piece
Sells in ~18 days on resale
You pay $4.03 a piece
Resells ~$16 median · new with tags
View lot
Assortment
BEAUTY CREATIONS - PLUMP & POUT PLUMPING GLOSS STICK — XOXO (6PC)
6 units · NWT · Ships parcel
Near you
$24
$4.03 / piece
Sells in ~18 days on resale
You pay $4.03 a piece
Resells ~$16 median · new with tags
View lot
Assortment
BEAUTY CREATIONS - PLUMP & POUT PLUMPING GLOSS STICK — LET'S BE CLEAR (6PC)
6 units · NWT · Ships parcel
Near you
$24
$4.03 / piece
Sells in ~18 days on resale
You pay $4.03 a piece
Resells ~$16 median · new with tags
View lot
Manifested
BEAUTY CREATIONS- PLUMP & POUT- GLOSS STICKS PR 1PC
1 unit · NWT · Ships parcel
Near you
$26
$26.02 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
Romantic Beauty Cupid's Kiss - Lip Staining Gloss - Wholesale Display 24 Units (GL-702)
24 units · Ships parcel
Near you
$81
$3.38 / piece
Sells in ~90 days on resale
You pay $3.38 a piece
Resells ~$18 weighted median · any condition
View lot
Manifested
New
Romantic Beauty Luminate Shimmer Lipgloss - Wholesale Display 24 Units (L7167-FS)
24 units · Ships parcel
Near you
$28
$1.18 / piece
Sells in ~90 days on resale
You pay $1.18 a piece
Resells ~$18 weighted median · any condition
View lot
Manifested
New
Romantic Beauty Luminate Shimmer Lipgloss - Wholesale Display 24 Units (L7167-HS)
24 units · Ships parcel
Near you
$28
$1.18 / piece
Sells in ~90 days on resale
You pay $1.18 a piece
Resells ~$18 weighted median · any condition
View lot
Assortment
BEAUTY CREATIONS- ULTRA DAZZLE- LIP GLOSS DISPLAY - 18 SHADES 6PCS EACH + TESTER HALF OFF
6 units · NWT · Ships parcel
Near you
$399
$66.44 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
THE CREME SHOP- HELLO KITTY X BT21 -LIP GLOSS ( 1PC) — JELLY PLUMP LIPGLOSS (SUGAR KITTY) 1PC
1 unit · NWT · Ships parcel
Near you
$8
$8.05 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
THE CREME SHOP- HELLO KITTY X BT21 -LIP GLOSS ( 1PC) — JELLY PLUMP LIPGLOSS (MOCHI CUTIE) 1PC
1 unit · NWT · Ships parcel
Near you
$8
$8.05 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
THE CREME SHOP- HELLO KITTY X BT21 -LIP GLOSS ( 1PC) — VELVET LIP STAIN (SWEET DREAMS) 1PC
1 unit · NWT · Ships parcel
Near you
$8
$8.05 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
THE CREME SHOP- HELLO KITTY X BT21 -LIP GLOSS ( 1PC) — VELVET LIP STAIN (MAGIC KISS) 1PC
1 unit · NWT · Ships parcel
Near you
$8
$8.05 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
THE CREME SHOP - SHIMMER POP - CLIP-ON LIP GLOSS - (1PC) — COSMIC DREAM
1 unit · NWT · Ships parcel
Near you
$7
$7.43 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
THE CREME SHOP - SHIMMER POP - CLIP-ON LIP GLOSS - (1PC) — GRAVITY GLOW
1 unit · NWT · Ships parcel
Near you
$7
$7.43 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
THE CREME SHOP - SHIMMER POP - CLIP-ON LIP GLOSS - (1PC) — NUDE ORBIT
1 unit · NWT · Ships parcel
Near you
$7
$7.43 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
Florence By Mills Get Glossed Lip Gloss - Mindful Mills 0.13 fl oz / 4 mL
1 unit · NWT · Ships parcel
Near you
$6
$5.58 / piece
Sells in ~34 days on resale
You pay $5.58 a piece
Resells ~$10 median · new with tags
View lot
Manifested
Truly Hydrating Lip GLOSS Coco Cloud (0.44 oz/ 13 ML)
1 unit · NWT · Ships parcel
Near you
$10
$10.22 / piece
Sells in ~10 days on resale
You pay $10.22 a piece
Resells ~$16 median · new with tags
View lot
Manifested
THE CREME SHOP- HELLO KITTY X BT21 -LIP GLOSS ( 1PC) — VELVET LIP STAIN (BESTIES) 1PC
1 unit · NWT · Ships parcel
Near you
$8
$8.05 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
R.E.M. Beauty On Your Collar Plumping Lipgloss Pink Razor (0.28 oz)
1 unit · NWT · Ships parcel
Near you
$6
$6.20 / piece
Sells in ~26 days on resale
You pay $6.20 a piece
Resells ~$15 median · new with tags
View lot
Manifested
R.E.M. Beauty On Your Collar Plumping Lipgloss Scrunchie (0.28 oz)
1 unit · NWT · Ships parcel
Near you
$5
$5.27 / piece
Sells in ~26 days on resale
You pay $5.27 a piece
Resells ~$15 median · new with tags
View lot
Assortment
JoJo Siwa Diamond Lip Keychain Gloss, Balm and Coin Purse – Item #9072
72 units · Ships parcel
Near you
$112
$1.55 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
Kevin & Coco Fries Baby Lip Gloss - Wholesale Display 12 Units (KC245260)
12 units · NWT · Ships parcel
Near you
$38
$3.19 / piece
Sells in ~62 days on resale
You pay $3.19 a piece
Resells ~$14 median · new with tags
View lot
Manifested
DISNEY PRINCESS LIP GLOSS SET C/P 24
24 units · NWT · Ships parcel
Near you
$149
$6.20 / piece
Sells in ~57 days on resale
You pay $6.20 a piece
Resells ~$15 median · new with tags
View lot
Manifested
Florence By Mills Get Glossed Lip Gloss Marvelous Mills 0.13 oz 4 ml
1 unit · NWT · Ships parcel
Near you
$8
$8.05 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Kevin & Coco Secret Box - Lip Gloss & Highlighter - Wholesale Display 12 Units (KC1823)
12 units · Ships parcel
Near you
$42
$3.48 / piece
Sells in ~62 days on resale
You pay $3.48 a piece
Resells ~$14 weighted median · any condition
View lot
Assortment
ROMANTIC BEAUTY - STRAWBERRY MAGIC LIP GLOSS DISPLAY 24 PCS
24 units · NWT · Ships parcel
Near you
$32
$1.32 / piece
Sells in ~99 days on resale
You pay $1.32 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Manifested
Fekkai Brilliant Gloss Conditioner 8.5 oz
1 unit · NWT · Ships parcel
Near you
$14
$13.63 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
R.E.M. Beauty On Your Collar Plumping Lipgloss - Detention (0.28 oz)
1 unit · NWT · Ships parcel
Near you
$6
$6.20 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
Pola Aylr Cake Long Lasting Color Lock Lipgloss #LLG25 (24PC)
24 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
Near you
$48
$2.01 / piece
Sells in ~99 days on resale
You pay $2.01 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Manifested
She Popsicle Lip Gloss #LP1034 (24PC)
24 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
Near you
$40
$1.67 / piece
Sells in ~99 days on resale
You pay $1.67 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Assortment
AMUSE- BABY BEAR- LIP GLOSS 24PCS
24 units · NWT · Ships parcel
Near you
$42
$1.76 / piece
Sells in ~98 days on resale
You pay $1.76 a piece
Resells ~$8 median · new with tags
View lot
Assortment
AMUSE - KISSING FRUIT GLOSS - DISPLAY 36PCS OR DISPLAY 72PCS — 36PC
36 units · NWT · Ships parcel
Near you
$22
$0.62 / piece
Sells in ~98 days on resale
You pay $0.62 a piece
Resells ~$8 median · new with tags
View lot
Assortment
AMUSE - POUT POTION LIP GLOSS- DISPLAY (24PCS)
24 units · NWT · Ships parcel
Near you
$35
$1.45 / piece
Sells in ~98 days on resale
You pay $1.45 a piece
Resells ~$8 median · new with tags
View lot
Assortment
AMUSE- KISS & MAKEUP- LIPGLOSS (24PCS)
24 units · NWT · Ships parcel
Near you
$30
$1.24 / piece
Sells in ~98 days on resale
You pay $1.24 a piece
Resells ~$8 median · new with tags
View lot
Assortment
AMUSE- JELLY WAVE- LIP GLOSS 24PCS
24 units · NWT · Ships parcel
Near you
$35
$1.45 / piece
Sells in ~98 days on resale
You pay $1.45 a piece
Resells ~$8 median · new with tags
View lot
Assortment
AMUSE - KISSING FRUIT GLOSS - DISPLAY 36PCS OR DISPLAY 72PCS — 72PC
36 units · NWT · Ships parcel
Near you
$42
$1.16 / piece
Sells in ~98 days on resale
You pay $1.16 a piece
Resells ~$8 median · new with tags
View lot
Assortment
In demand
WHOLESALE TOO FACED LIP INJECTION MAXIMUM PLUMP DUO LIMITED EDITION PLUMPING LIP GLOSS SET - 48 PIECE LOT
48 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,104
$23.00 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
BEAUTY CREATIONS - ULTRA DAZZLE LIPGLOSS - DISPLAY - 144 PCS
144 units · NWT · Ships parcel
Near you
$468
$3.25 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
ROMANTIC BEAUTY - JUICY LIPS- LIPGLOSS - DISPLAY(24PCS)
24 units · NWT · Ships parcel
Near you
$33
$1.39 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
ROMANTIC BEAUTY - METALLIC SUPER GLITZY LIPGLOSS (24PCS DISPLAY)
24 units · NWT · Ships parcel
Near you
$36
$1.50 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Overstock Returns · 1 pallet
Sourcing request
Looking for something specific?
Describe the inventory you want to buy — we’ll source it and email you when a matching lot goes live.
1 Describe it once Category, brand, and how much you buy.
2 We go looking Across the liquidators who supply Closo Wholesale.
3 You get one email The moment a matching lot goes live.
No account needed. Leave your email and we reply there.
Buying for resale? A free account unlocks full manifests and per-line resale data on every lot.
Sign up free