Absolute case packs for sale

Manifested and assortment case packs with Absolute on the manifest or in the listing from vetted U.S. liquidators — $3 to $150 a case pack, freight quoted to your ZIP.

Cosmetics & Beauty General Merchandise Women's Clothing Mixed Apparel Shirts & Tops Men's Clothing
186
live case packs
liquidation on Closo right now
$3.49
median per unit
all-in, before shipping
Sep 29, 2026
updated
when this set of case packs last changed
Filters

Resale view — median sold price, last 12 months. New vs new, used vs used.

Absolute Glassy Pout Lip Oil #MLGL01-06 (3PC) — MLGL05 MOODY 6 photos
Manifested
Absolute Glassy Pout Lip Oil #MLGL01-06 (3PC) — MLGL05 MOODY 3 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$10 $3.49 / piece
Sells in ~102 days on resale
You pay$3.49a piece
Resells~$18median · new with tags

5.2× resale / cost100+ sold recently

View lot
Absolute Glassy Pout Lip Oil #MLGL01-06 (3PC) — MLGL04 SPICY 6 photos
Manifested
Absolute Glassy Pout Lip Oil #MLGL01-06 (3PC) — MLGL04 SPICY 3 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$10 $3.49 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
6 photos
Manifested
Absolute Glassy Pout Lip Oil #MLGL01-06 (3PC) — MLGL03 PERKY 3 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$10 $3.49 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
6 photos
Manifested
Absolute Glassy Pout Lip Oil #MLGL01-06 (3PC) — MLGL02 TASTY 3 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$10 $3.49 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
6 photos
Manifested
Absolute Glassy Pout Lip Oil #MLGL01-06 (3PC) — MLGL01 THIRSTY 3 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$10 $3.49 / piece
Sells in ~102 days on resale
You pay$3.49a piece
Resells~$18median · new with tags

5.2× resale / cost100+ sold recently

View lot
4 photos
Manifested
Absolute Lip Plump Jewel Glimmer Gloss #MLPG11-14 (3PC) — MLPG13 SUNSTONE 3 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$10 $3.49 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
4 photos
Manifested
Absolute Lip Plump Jewel Glimmer Gloss #MLPG11-14 (3PC) — MLPG12 QUARTZ 3 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$10 $3.49 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
4 photos
Manifested
Absolute Lip Plump Jewel Glimmer Gloss #MLPG11-14 (3PC) — MLPG11 OPAL 3 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$10 $3.49 / piece
Sells in ~95 days on resale
You pay$3.49a piece
Resells~$22median · new with tags

6.3× resale / cost100+ sold recently

View lot
6 photos
Manifested
Absolute Lip Plump Semi-Opaque Gloss #MLPG05-10 (3PC) — MLPG10 SANGRIA 3 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$10 $3.49 / piece
Sells in ~102 days on resale
You pay$3.49a piece
Resells~$18median · new with tags

5.2× resale / cost100+ sold recently

View lot
6 photos
Manifested
Absolute Lip Plump Semi-Opaque Gloss #MLPG05-10 (3PC) — MLPG09 SALTED CARAMEL 3 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$10 $3.49 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
6 photos
Manifested
Absolute Lip Plump Semi-Opaque Gloss #MLPG05-10 (3PC) — MLPG08 BROWN SUGAR 3 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$10 $3.49 / piece
Sells in ~102 days on resale
You pay$3.49a piece
Resells~$18median · new with tags

5.2× resale / cost100+ sold recently

View lot
6 photos
Manifested
Absolute Lip Plump Semi-Opaque Gloss #MLPG05-10 (3PC) — MLPG07 TURKISH DELIGHT 3 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$10 $3.49 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
6 photos
Manifested
Absolute Lip Plump Semi-Opaque Gloss #MLPG05-10 (3PC) — MLPG06 TARO 3 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$10 $3.49 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
6 photos
Manifested
Absolute Lip Plump Semi-Opaque Gloss #MLPG05-10 (3PC) — MLPG05 HOT PEPPER 3 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$10 $3.49 / piece
Sells in ~102 days on resale
You pay$3.49a piece
Resells~$18median · new with tags

5.2× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Manifested
Absolute Lip Plump Maxi Filler Gloss #MLPG51 (3PC) 3 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$13 $4.18 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
4 photos
Manifested
Absolute Match Maker Jelly #MLMM03-06(3PC) — MLMM06 ROMANTIC DRIVE 3 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$8 $2.79 / piece
Sells in ~102 days on resale
You pay$2.79a piece
Resells~$18median · new with tags

6.5× resale / cost100+ sold recently

View lot
4 photos
Manifested
Absolute Match Maker Jelly #MLMM03-06(3PC) — MLMM05 DATE NIGHT 3 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$8 $2.79 / piece
Sells in ~102 days on resale
You pay$2.79a piece
Resells~$18median · new with tags

6.5× resale / cost100+ sold recently

View lot
4 photos
Manifested
Absolute Match Maker Jelly #MLMM03-06(3PC) — MLMM04 LOVE YOU 3 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$8 $2.79 / piece
Sells in ~102 days on resale
You pay$2.79a piece
Resells~$18median · new with tags

6.5× resale / cost100+ sold recently

View lot
4 photos
Manifested
Absolute Match Maker Jelly #MLMM03-06(3PC) — MLMM03 FIRST KISS 3 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$8 $2.79 / piece
Sells in ~102 days on resale
You pay$2.79a piece
Resells~$18median · new with tags

6.5× resale / cost100+ sold recently

View lot
8 photos
Manifested
Absolute Perfect Pair Lip Duo #ALD01-09 (6PC) — ALD09 FATAL ROGUE 6 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$25 $4.18 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
8 photos
Manifested
Absolute Perfect Pair Lip Duo #ALD01-09 (6PC) — ALD08 NAKED OMBRE 6 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$25 $4.18 / piece
Sells in ~102 days on resale
You pay$4.18a piece
Resells~$18median · new with tags

4.3× resale / cost100+ sold recently

View lot
8 photos
Manifested
Absolute Perfect Pair Lip Duo #ALD01-09 (6PC) — ALD07 SWEET HAZE 6 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$25 $4.18 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
8 photos
Manifested
Absolute Perfect Pair Lip Duo #ALD01-09 (6PC) — ALD05 OLD HOLLYWOOD 6 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$25 $4.18 / piece
Sells in ~102 days on resale
You pay$4.18a piece
Resells~$18median · new with tags

4.3× resale / cost100+ sold recently

View lot
8 photos
Manifested
Absolute Perfect Pair Lip Duo #ALD01-09 (6PC) — ALD04 ROSE WOOD 6 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$25 $4.18 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
8 photos
Manifested
Absolute Perfect Pair Lip Duo #ALD01-09 (6PC) — ALD03 LUSH LILAC 6 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$25 $4.18 / piece
Sells in ~102 days on resale
You pay$4.18a piece
Resells~$18median · new with tags

4.3× resale / cost100+ sold recently

View lot
8 photos
Manifested
Absolute Perfect Pair Lip Duo #ALD01-09 (6PC) — ALD02 CANDIED APPLE 6 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$25 $4.18 / piece
Sells in ~102 days on resale
You pay$4.18a piece
Resells~$18median · new with tags

4.3× resale / cost100+ sold recently

View lot
8 photos
Manifested
Absolute Perfect Pair Lip Duo #ALD01-09 (6PC) — ALD01 SUGAR SPICE 6 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$25 $4.18 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
4 photos
Manifested
Absolute Glow & Care Lip Gloss Set #STMLLG (24PC) — Moisture (CARE) #STMLLG04 24 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$33 $1.39 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
4 photos
Manifested
Absolute Glow & Care Lip Gloss Set #STMLLG (24PC) — Strawberry (GLOW) #STMLLG02 24 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$33 $1.39 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
4 photos
Manifested
Absolute Glow & Care Lip Gloss Set #STMLLG (24PC) — Crystal Clear (GLOW) #STMLLG01 24 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$33 $1.39 / piece
Sells in ~102 days on resale
You pay$1.39a piece
Resells~$18median · new with tags

12.9× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment
Absolute Lip Plump Semi-Opaque Plumping Gloss SET #STMLPG2 (36PC) 36 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$150 $4.17 / piece
Sells in ~102 days on resale
You pay$4.17a piece
Resells~$18median · new with tags

4.3× resale / cost100+ sold recently

View lot
8 photos
Manifested
Absolute Cream Dream Lip Gloss #MLCD (3PC) — MLCD07 DREAMER 3 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$8 $2.79 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
8 photos
Manifested
Absolute Cream Dream Lip Gloss #MLCD (3PC) — MLCD06 VISION 3 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$8 $2.79 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
8 photos
Manifested
Absolute Icon Master Slim Matte Lipstick (3PC) — MLSS18 INDIE PINK 3 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$6 $2.09 / piece
Sells in ~102 days on resale
You pay$2.09a piece
Resells~$18median · new with tags

8.6× resale / cost100+ sold recently

View lot
8 photos
Manifested
Absolute Icon Master Slim Matte Lipstick (3PC) — MLSS12 CORAL BEIGE 3 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$6 $2.09 / piece
Sells in ~102 days on resale
You pay$2.09a piece
Resells~$18median · new with tags

8.6× resale / cost100+ sold recently

View lot
8 photos
Manifested
Absolute Icon Master Slim Matte Lipstick (3PC) — MLSS11 DUSTY PINK 3 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$6 $2.09 / piece
Sells in ~102 days on resale
You pay$2.09a piece
Resells~$18median · new with tags

8.6× resale / cost100+ sold recently

View lot
6 photos
Manifested
Absolute Handsfree Beauty Fan (PC) — APBF22 Red 1 unit · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$6 $5.58 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
6 photos
Manifested
Absolute Handsfree Beauty Fan (PC) — APBF21 Black 1 unit · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$6 $5.58 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
6 photos
Manifested
Absolute Handsfree Beauty Fan (PC) — APBF20 Hot Pink 1 unit · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$6 $5.58 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
6 photos
Manifested
Absolute Handsfree Beauty Fan (PC) — APBF19 Mint 1 unit · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$6 $5.58 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
2 photos
Manifested
Absolute 4 in 1 Edge & Braiding Kit #STHBBK01 (PC) 1 unit · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$4 $3.88 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
2 photos
Manifested
Regain Hair Growth Serum 3oz #HCGR03 (PC) 1 unit · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$9 $8.67 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
4 photos
Manifested
Absolute Lip Plump Jewel Glimmer Gloss #MLPG11-14 (3PC) — MLPG14 TOPAZ 3 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$10 $3.49 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
8 photos
Manifested
Absolute Cream Dream Lip Gloss #MLCD (3PC) — MLCD04 REM 3 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$8 $2.79 / piece
Sells in ~102 days on resale
You pay$2.79a piece
Resells~$18median · new with tags

6.5× resale / cost100+ sold recently

View lot
2 photos
Manifested
Dual Lip Care Ultimate Lip Therapy #STMLPD (36PC) — STMLPD34 - Pink 36 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$50 $1.39 / piece
Sells in ~102 days on resale
You pay$1.39a piece
Resells~$18median · new with tags

12.9× resale / cost100+ sold recently

View lot
2 photos
Manifested
Dual Lip Care Ultimate Lip Therapy #STMLPD (36PC) — STMLPD12 - Purple 36 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$50 $1.39 / piece
Sells in ~102 days on resale
You pay$1.39a piece
Resells~$18median · new with tags

12.9× resale / cost100+ sold recently

View lot
8 photos
Manifested
Absolute Poppy & Ivy 5D Darling Lashes #ELDL501-535 (6PC) — ELDL535 PEONY 6 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$8 $1.39 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Manifested
Absolute Poppy & Ivy 5D Darling Lashes #ELDL501-535 (6PC) — ELDL534 HIBISCUS 6 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$8 $1.39 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot

Suppliers to know

Liquidators with a public storefront on Closo, by lots live right now.

Supplier registry
Young's GA
186 lots live
Shop all lots →
How it works

Buying a case pack on Closo

Full buying guide →
01Pick a lot
02Get the freight quote
03Pay into escrow
04Inspect and claim
FAQ

Absolute case packs for sale — questions buyers ask

Closo Wholesale lists 186 live Absolute case packs from vetted U.S. liquidators. Prices run from $3 to $150 a case pack, all-in before shipping. Per unit that is $1.39 to $8.67 on the lots shown. Every order is paid into Closo escrow and released after the buyer accepts delivery. Across 186 live Absolute case packs, the median asking price is $3.49 per unit. Updated Sep 29, 2026.

Ask Closo Assistant → Estimate ROI for this category →
How much does a absolute case pack cost?
Live absolute case packs on Closo run from $3 to $150 all-in; per unit that is $1.39 to $8.67 depending on brand mix and condition.
Which suppliers list absolute case packs?
Young's GA carry most of them today — every supplier on Closo is verified and paid through escrow.
Manifested or assortment?
Both. A manifested case pack lists every line and quantity; an assortment shows representative lines. The badge on each card says which.
Can I inspect before I pay the supplier?
Yes. Your payment sits in escrow; you have five business days after delivery to inspect and raise a per-line claim before the supplier is paid.
What resale can I expect?
Every lot shows a resale range measured on real Closo sales for the same brands and categories — a range, not a promise.
Free account

Sign up free. Buy with the full picture.

Full manifests, resale data and freight to your ZIP on every lot. How you're protected →

6 photos
Manifested
Absolute Glassy Pout Lip Oil #MLGL01-06 (3PC) — MLGL02 TASTY 3 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$10 $3.49 / piece
View lot