Kohana wholesale lots & pallets

3,489 pieces on live manifests · from $0.13 per piece

shirts & topsunderwear & socks
Filters
Sort: Recommended

Sorted by Recommended

Resale view — median sold price, last 12 months. New vs new, used vs used.

Boy's Knit Boxer Brief - 3pk Asst Colors - 3266 — 3266 / MEDIUM 8-10 1 photo
Assortment
Boy's Knit Boxer Brief - 3pk Asst Colors - 3266 — 3266 / MEDIUM 8-10 12 units · NWT · Ships parcel
Kohana inside: 12 pcs · Boy's Knit Boxer Brief
$101 $8.43 / piece
Sells in ~53 days on resale
You pay$8.43a piece
Resells~$20median · new with tags

2.4× resale / cost100+ sold recently

View lot
Men's Boxer Brief - 3pk Asst Colors - 3260 — 3260 / X-LARGE 1 photo
Assortment
Men's Boxer Brief - 3pk Asst Colors - 3260 — 3260 / X-LARGE 12 units · NWT · Ships parcel
Kohana inside: 12 pcs · Men's Boxer Brief
$119 $9.90 / piece
Sells in ~53 days on resale
You pay$9.90a piece
Resells~$20median · new with tags

2.0× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment
Men's Boxer Brief - 3pk Asst Colors - 3260 — 3260 / LARGE 12 units · NWT · Ships parcel
Kohana inside: 12 pcs · Men's Boxer Brief
$119 $9.90 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Assortment
Men's Boxer Brief - 3pk Asst Colors - 3260 — 3260 / MEDIUM 12 units · NWT · Ships parcel
Kohana inside: 12 pcs · Men's Boxer Brief
$119 $9.90 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Assortment
Men's Boxer Brief - 3pk Asst Colors - 3260 — 3260 / SMALL 12 units · NWT · Ships parcel
Kohana inside: 12 pcs · Men's Boxer Brief
$119 $9.90 / piece
Sells in ~53 days on resale
You pay$9.90a piece
Resells~$20median · new with tags

2.0× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment
Men's Boxer Brief - 3pk Asst Colors - 3260 3XL 12 units · NWT · Ships parcel
Kohana inside: 12 pcs · Men's Boxer Brief
$119 $9.90 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Assortment
Socks - 10-13 White Ankle Sport Socks - 2450W-3 12 units · NWT · Ships parcel
Kohana inside: 12 pcs · Socks
$24 $2.02 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Assortment
Men's Boxer Shorts - 3pk Asst Colors - HB001 — HB001 / ASSORTED 3 units · NWT · Ships parcel
Kohana inside: 3 pcs · Men's Boxer Shorts
$21 $7.15 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Assortment
Boy's Boxer Shorts - 3pk Asst Colors - 91801 — 91801 / LARGE 12 units · NWT · Ships parcel
Kohana inside: 12 pcs · Boy's Boxer Shorts
$66 $5.50 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Assortment
Boy's Boxer Shorts - 3pk Asst Colors - 91801 — 91801 / MEDIUM 12 units · NWT · Ships parcel
Kohana inside: 12 pcs · Boy's Boxer Shorts
$66 $5.50 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Assortment
Men's Woven Cotton Handkerchiefs - White - 12 PACK 12 units · NWT · Ships parcel
Kohana inside: 12 pcs · Men's Woven Cotton…
$6 $0.46 / piece
Sells in ~53 days on resale
You pay$0.46a piece
Resells~$20median · new with tags

43.5× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment
Men's Polyester Boxer Briefs - 6pk Asst Colors - 94810 — 94810 / X-LARGE 12 units · NWT · Ships parcel
Kohana inside: 12 pcs · Men's Polyester Boxer Briefs
$43 $3.62 / piece
Sells in ~53 days on resale
You pay$3.62a piece
Resells~$20median · new with tags

5.5× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment
Men's Polyester Boxer Briefs - 6pk Asst Colors - 94810 — 94810 / LARGE 12 units · NWT · Ships parcel
Kohana inside: 12 pcs · Men's Polyester Boxer Briefs
$43 $3.62 / piece
Sells in ~53 days on resale
You pay$3.62a piece
Resells~$20median · new with tags

5.5× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment
Men's Polyester Boxer Briefs - 6pk Asst Colors - 94810 — 94810 / SMALL 12 units · NWT · Ships parcel
Kohana inside: 12 pcs · Men's Polyester Boxer Briefs
$43 $3.62 / piece
Sells in ~53 days on resale
You pay$3.62a piece
Resells~$20median · new with tags

5.5× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment
Men's Boxer Shorts - 3pk Asst Colors - HB001 — HB001 / X-LARGE 3 units · NWT · Ships parcel
Kohana inside: 3 pcs · Men's Boxer Shorts
$21 $7.15 / piece
Sells in ~53 days on resale
You pay$7.15a piece
Resells~$20median · new with tags

2.8× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment
Men's Boxer Shorts - 3pk Asst Colors - HB001 — HB001 / LARGE 3 units · NWT · Ships parcel
Kohana inside: 3 pcs · Men's Boxer Shorts
$21 $7.15 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Assortment
Men's Boxer Shorts - 3pk Asst Colors - HB001 — HB001 / MEDIUM 3 units · NWT · Ships parcel
Kohana inside: 3 pcs · Men's Boxer Shorts
$21 $7.15 / piece
Sells in ~54 days on resale
You pay$7.15a piece
Resells~$20median · new with tags

2.8× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment
Men's Boxer Shorts - 3pk Asst Colors - HB001 — HB001 / SMALL 3 units · NWT · Ships parcel
Kohana inside: 3 pcs · Men's Boxer Shorts
$21 $7.15 / piece
Sells in ~54 days on resale
You pay$7.15a piece
Resells~$20median · new with tags

2.8× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment
Diabetic Socks - 10-13 White Ankle Sport Socks - 3 Pair - 5491-3 3 units · NWT · Ships parcel
Kohana inside: 3 pcs · Diabetic Socks
$6 $2.02 / piece
Sells in ~101 days on resale
You pay$2.02a piece
Resells~$17median · new with tags

8.4× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment
Diabetic Socks - 9-11 White Ankle Sport Socks - 3 Pair - 5451-3 3 units · NWT · Ships parcel
Kohana inside: 3 pcs · Diabetic Socks
$6 $2.02 / piece
Sells in ~176 days on resale
You pay$2.02a piece
Resells~$17median · new with tags

8.4× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment
Boy's Polyester Boxer Briefs - 3pk Asst Colors - 91811 — 91811 / MEDIUM / 755695195509 12 units · NWT · Ships parcel
Kohana inside: 12 pcs · Boy's Polyester Boxer Briefs
$79 $6.60 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Assortment
Men's Woven Cotton Handkerchiefs - Asst Colors - 12 PACK 12 units · NWT · Ships parcel
Kohana inside: 12 pcs · Men's Woven Cotton…
$6 $0.46 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
2 photos
Manifested
Men's T-Shirt Crew Neck - 3pk White - 92727 — 92727 / X-LARGE 12 units · NWT · Ships parcel
Kohana inside: 12 pcs · Men's T
$125 $10.45 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Assortment
Diabetic Socks - 10-13 Grey Crew Sport Socks - 3 Pair - 5393-3 3 units · NWT · Ships parcel
Kohana inside: 3 pcs · Diabetic Socks
$6 $2.02 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Assortment
Diabetic Socks - 9-11 Grey Ankle Sport Socks-3 Pair - 5453-3 3 units · NWT · Ships parcel
Kohana inside: 3 pcs · Diabetic Socks
$6 $2.02 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Assortment
Diabetic Socks - 9-11 Black Ankle Sport Socks - 3 Pair - 5456-3 3 units · NWT · Ships parcel
Kohana inside: 3 pcs · Diabetic Socks
$6 $2.02 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
2 photos
Manifested
Men's A-Shirt - 3pk White - 92501 — 92501 / LARGE 12 units · NWT · Ships parcel
Kohana inside: 12 pcs · Men's A
$92 $7.70 / piece
Sells in ~53 days on resale
You pay$7.70a piece
Resells~$20median · new with tags

2.6× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment
Diabetic Socks - 10-13 White Crew Sport Socks - 3 Pair - 5391-3 3 units · NWT · Ships parcel
Kohana inside: 3 pcs · Diabetic Socks
$6 $2.02 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Assortment
Socks 9-11 White Grey H&T Crew Socks - 6 Pair Bundle - 650-6 6 units · NWT · Ships parcel
Kohana inside: 6 pcs · Socks 9
$6 $1.01 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Assortment
Socks - 6-8 1/2 Grey Crew Socks - 6 Pair Bundle - 145G-6 6 units · NWT · Ships parcel
Kohana inside: 6 pcs · Socks
$4 $0.73 / piece
Sells in ~176 days on resale
You pay$0.73a piece
Resells~$17median · new with tags

23.3× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment
Socks - 6-8 1/2 White Crew Socks - 6 Pair Bundle - 145W-6 6 units · NWT · Ships parcel
Kohana inside: 6 pcs · Socks
$4 $0.73 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Assortment
Men's Polyester Boxer Briefs - 3pk Asst Colors - 94809 12 units · NWT · Ships parcel
Kohana inside: 12 pcs · Men's Polyester Boxer Briefs
$79 $6.60 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
2 photos
Manifested
Men's T-Shirt Crew Neck - 3pk White - 92727 — 92727 / LARGE 12 units · NWT · Ships parcel
Kohana inside: 12 pcs · Men's T
$125 $10.45 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Assortment
Boy's Colored A-Shirt - 3pk Assorted Color - 91609 — 91609 / X-LARGE 3 units · NWT · Ships parcel
Kohana inside: 3 pcs · Boy's Colored A
$17 $5.50 / piece
Sells in ~53 days on resale
You pay$5.50a piece
Resells~$20median · new with tags

3.6× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment
Boy's Colored A-Shirt - 3pk Assorted Color - 91609 — 91609 / LARGE 3 units · NWT · Ships parcel
Kohana inside: 3 pcs · Boy's Colored A
$17 $5.50 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Manifested
Men's Cotton 3 Button T-Shirt Colored - Minimum to order 6 dz - 92628 — 92628 / MEDIUM 72 units · NWT · Ships parcel
Kohana inside: 72 pcs · Men's Cotton 3 Button T
$871 $12.10 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
3 photos
Manifested
Men's V-Neck T-Shirt - 3pk White - 92525 2XL 12 units · NWT · Ships parcel
Kohana inside: 12 pcs · Men's V
$119 $9.90 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Manifested
Men's Woven Cotton Handkerchiefs - White / 6 PACK - 26706 6 units · NWT · Ships parcel
Kohana inside: 6 pcs · Men's Woven Cotton…
$4 $0.73 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Assortment
Men's Crew Neck T-Shirt - 3pk Asst - 92830 — 92830 / LARGE 12 units · NWT · Ships parcel
Kohana inside: 12 pcs · Men's Crew Neck T
$141 $11.73 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Assortment
Boy's Boxer Shorts - 3pk Asst Colors - 91801 — 91801 / X-LARGE 12 units · NWT · Ships parcel
Kohana inside: 12 pcs · Boy's Boxer Shorts
$66 $5.50 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Manifested
Men's Nylon 3 Button T-Shirt Colored - Minimum to order 6 dz - 92828 — 92828 / SMALL 72 units · NWT · Ships parcel
Kohana inside: 72 pcs · Men's Nylon 3 Button T
$871 $12.10 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Assortment
Boy's Polyester Boxer Briefs - 3pk Asst Colors - 91811 — 91811 / X-LARGE / 755695195509 12 units · NWT · Ships parcel
Kohana inside: 12 pcs · Boy's Polyester Boxer Briefs
$79 $6.60 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Assortment
Boy's Knit Boxer Brief - 3pk Asst Colors - 3266 — 3266 / SMALL 4-6 12 units · NWT · Ships parcel
Kohana inside: 12 pcs · Boy's Knit Boxer Brief
$101 $8.43 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
Previous 137 of 137
Sourcing request

Looking for something specific?

Describe the inventory you want to buy — we’ll source it and email you when a matching lot goes live.

  1. 1
    Describe it onceCategory, brand, and how much you buy.
  2. 2
    We go lookingAcross the liquidators who supply Closo Wholesale.
  3. 3
    You get one emailThe moment a matching lot goes live.

No account needed. Leave your email and we reply there.

Signed in? We’ll reply to your account — the email field is optional.

Get the Monday Lot Drop

Eight new lots of the week in your categories, one resale number to price them against, and what sold. One email a week, no account, stop with one click.

By subscribing you agree to receive the weekly letter from Closo Wholesale. Unsubscribe any time from the letter.