Sorted by Recommended
Resale view — median sold price, last 12 months. New vs new, used vs used.
Ask Closo Assistant: “which of these has the best resale?”
1 1 photo
Assortment
New
MIA SECRET - PROFESSIONAL NAIL TIPS (1 BOX = 500 TIPS) — STILETTO NATURAL (1 BOX 500 TIPS)
4,000 units · Ships parcel
Near you
MIA SECRET inside: 4,000 pcs
$94
$0.02 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
1 1 photo
Assortment
New
MIA SECRET - PROFESSIONAL NAIL TIPS (1 BOX = 500 TIPS) — PERFECTION NATURAL (1 BOX 500 TIPS)
4,000 units · Ships parcel
Near you
MIA SECRET inside: 4,000 pcs
$94
$0.02 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
MIA SECRET - PROFESSIONAL NAIL TIPS (1 BOX = 500 TIPS) — PERFECTION CLEAR (1 BOX 500 TIPS)
4,000 units · Ships parcel
Near you
MIA SECRET inside: 4,000 pcs
$104
$0.03 / piece
Sells in ~99 days on resale
You pay $0.03 a piece
Resells ~$18 median · any condition
View lot
Assortment
New
MIA SECRET- XTRABOND FOR ACRILIC & UV GELS (1PC)
19 units · Ships parcel
Near you
MIA SECRET inside: 19 pcs
$94
$4.96 / piece
Sells in ~99 days on resale
You pay $4.96 a piece
Resells ~$18 median · any condition
View lot
Assortment
New
MIA SECRET- GELUX GEL- NAIL POLISH (1PC) — BLOOD (1PC)
13 units · Ships parcel
Near you
MIA SECRET inside: 13 pcs
$97
$7.43 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
MIA SECRET - BRUSH CONDITIONER 30ML (1PC)
19 units · Ships parcel
Near you
MIA SECRET inside: 19 pcs
$94
$4.96 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
MIA SECRET - LIQUID MONOMER — 2 OZ (1PC)
13 units · Ships parcel
Near you
MIA SECRET inside: 13 pcs
$97
$7.43 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
New
MIA SECRET - LIQUID MONOMER — 1/2 OZ (1PC)
25 units · Ships parcel
Near you
MIA SECRET inside: 25 pcs
$93
$3.72 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
New
MIA SECRET- NAIL GEL RESIN ACTIVATOR (1PC)
19 units · Ships parcel
Near you
MIA SECRET inside: 19 pcs
$94
$4.96 / piece
Sells in ~99 days on resale
You pay $4.96 a piece
Resells ~$18 median · any condition
View lot
Assortment
New
MIA SECRET- FORMAGEL- BUILDER GEL-1PC — CANDY PINK 1oz. (1PC)
9 units · Ships parcel
Near you
MIA SECRET inside: 9 pcs
$100
$11.15 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
New
MIA SECRET- FORMAGEL- BUILDER GEL-1PC — PINK 1oz. (1PC)
9 units · Ships parcel
Near you
MIA SECRET inside: 9 pcs
$100
$11.15 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
MIA SECRET- FORMAGEL- BUILDER GEL-1PC — CLEAR 1oz. (1PC)
9 units · Ships parcel
Near you
MIA SECRET inside: 9 pcs
$100
$11.15 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
MIA SECRET- FORMAGEL- BUILDER GEL-1PC — WHITE 1/2 oz. (1PC)
12 units · Ships parcel
Near you
MIA SECRET inside: 12 pcs
$97
$8.05 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
New
MIA SECRET- COVER GEL 1PC — COVER TAN (1PC)
9 units · Ships parcel
Near you
MIA SECRET inside: 9 pcs
$100
$11.15 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
New
MIA SECRET- COVER GEL 1PC — COVER BLUSH (1PC)
9 units · Ships parcel
Near you
MIA SECRET inside: 9 pcs
$100
$11.15 / piece
Sells in ~99 days on resale
You pay $11.15 a piece
Resells ~$18 median · any condition
View lot
Assortment
New
MIA SECRET- UV-LED GEL PAINT 1PC — NEON YELLOW (1PC)
14 units · Ships parcel
Near you
MIA SECRET inside: 14 pcs
$95
$6.81 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
New
MIA SECRET - PROFESSIONAL NAIL TIPS (1 BOX = 500 TIPS) — ROYAL FANCY CLEAR (1 BOX 500 TIPS)
4,000 units · Ships parcel
Near you
MIA SECRET inside: 4,000 pcs
$104
$0.03 / piece
Sells in ~99 days on resale
You pay $0.03 a piece
Resells ~$18 median · any condition
View lot
Assortment
New
MIA SECRET- UV-LED GEL PAINT 1PC — NEON PURPLE (1PC)
14 units · Ships parcel
Near you
MIA SECRET inside: 14 pcs
$95
$6.81 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
New
MIA SECRET- UV-LED GEL PAINT 1PC — NEON BLUE (1PC)
14 units · Ships parcel
Near you
MIA SECRET inside: 14 pcs
$95
$6.81 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
New
MIA SECRET- UV-LED GEL PAINT 1PC — NEON GREEN (1PC)
14 units · Ships parcel
Near you
MIA SECRET inside: 14 pcs
$95
$6.81 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
New
MIA SECRET- UV-LED GEL PAINT 1PC — NEON ORANGE YELLOW (1PC)
14 units · Ships parcel
Near you
MIA SECRET inside: 14 pcs
$95
$6.81 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
New
MIA SECRET- UV-LED GEL PAINT 1PC — NEON ORANGE RED (1PC)
14 units · Ships parcel
Near you
MIA SECRET inside: 14 pcs
$95
$6.81 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
New
MIA SECRET- UV-LED GEL PAINT 1PC — MERLOT (1PC)
14 units · Ships parcel
Near you
MIA SECRET inside: 14 pcs
$95
$6.81 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
New
MIA SECRET- UV-LED GEL PAINT 1PC — COSMOPOLITAN (1PC)
14 units · Ships parcel
Near you
MIA SECRET inside: 14 pcs
$95
$6.81 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
New
MIA SECRET- UV-LED GEL PAINT 1PC — KIWI (1PC)
14 units · Ships parcel
Near you
MIA SECRET inside: 14 pcs
$95
$6.81 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
New
MIA SECRET- UV-LED GEL PAINT 1PC — ALOHA (1PC)
14 units · Ships parcel
Near you
MIA SECRET inside: 14 pcs
$95
$6.81 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
New
MIA SECRET- UV-LED GEL PAINT 1PC — AQUATICA (1PC)
14 units · Ships parcel
Near you
MIA SECRET inside: 14 pcs
$95
$6.81 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
MIA SECRET- UV-LED GEL PAINT 1PC — BLUE LAGOON (1PC)
14 units · Ships parcel
Near you
MIA SECRET inside: 14 pcs
$95
$6.81 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
MIA SECRET- UV-LED GEL PAINT 1PC — MAJESTIC BLUE (1PC)
14 units · Ships parcel
Near you
MIA SECRET inside: 14 pcs
$95
$6.81 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
MIA SECRET- UV-LED GEL PAINT 1PC — BLACK SUGAR (1PC)
14 units · Ships parcel
Near you
MIA SECRET inside: 14 pcs
$95
$6.81 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
New
MIA SECRET- UV-LED GEL PAINT 1PC — RED DRESS (1PC)
14 units · Ships parcel
Near you
MIA SECRET inside: 14 pcs
$95
$6.81 / piece
Sells in ~42 days on resale
You pay $6.81 a piece
Resells ~$25 median · any condition
View lot
Assortment
New
MIA SECRET- UV-LED GEL PAINT 1PC — HOT CORAL (1PC)
14 units · Ships parcel
Near you
MIA SECRET inside: 14 pcs
$95
$6.81 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
New
MIA SECRET- UV-LED GEL PAINT 1PC — SIENNA (1PC)
14 units · Ships parcel
Near you
MIA SECRET inside: 14 pcs
$95
$6.81 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
MIA SECRET- UV-LED GEL PAINT 1PC — ALMOND (1PC)
14 units · Ships parcel
Near you
MIA SECRET inside: 14 pcs
$95
$6.81 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
New
MIA SECRET- UV-LED GEL PAINT 1PC — COCOA (1PC)
14 units · Ships parcel
Near you
MIA SECRET inside: 14 pcs
$95
$6.81 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
New
MIA SECRET- UV-LED GEL PAINT 1PC — EGGPLANT (1PC)
14 units · Ships parcel
Near you
MIA SECRET inside: 14 pcs
$95
$6.81 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
New
MIA SECRET- UV-LED GEL PAINT 1PC — GLAMOUR (1PC)
14 units · Ships parcel
Near you
MIA SECRET inside: 14 pcs
$95
$6.81 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
New
MIA SECRET- UV-LED GEL PAINT 1PC — ORCHID (1PC)
14 units · Ships parcel
Near you
MIA SECRET inside: 14 pcs
$95
$6.81 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
New
MIA SECRET- UV-LED GEL PAINT 1PC — COTTON CANDY (1PC)
14 units · Ships parcel
Near you
MIA SECRET inside: 14 pcs
$95
$6.81 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
MIA SECRET- UV-LED GEL PAINT 1PC — APRICOT (1PC)
14 units · Ships parcel
Near you
MIA SECRET inside: 14 pcs
$95
$6.81 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
New
MIA SECRET- UV-LED GEL PAINT 1PC — SNOW WHITE (1PC)
14 units · Ships parcel
Near you
MIA SECRET inside: 14 pcs
$95
$6.81 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
New
MIA SECRET- SPIDER GEL 1PC — BLACK (1PC)
12 units · Ships parcel
Near you
MIA SECRET inside: 12 pcs
$97
$8.05 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
New
MIA SECRET- SPIDER GEL 1PC — WHITE (1PC)
12 units · Ships parcel
Near you
MIA SECRET inside: 12 pcs
$97
$8.05 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
New
MIA SECRET- FOIL GEL 1PC
15 units · Ships parcel
Near you
MIA SECRET inside: 15 pcs
$93
$6.20 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
MIA SECRET- CRYSTAL GEL- (1PC)
15 units · Ships parcel
Near you
MIA SECRET inside: 15 pcs
$93
$6.20 / piece
Sells in ~99 days on resale
You pay $6.20 a piece
Resells ~$18 median · any condition
View lot
Manifested
New
MIA SECRET- STUDIO PROFESSIONAL BRUSH- (1PC) — SNB-16OR
5 units · Ships parcel
Near you
MIA SECRET inside: 5 pcs
$112
$22.30 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
MIA SECRET- STUDIO PROFESSIONAL BRUSH- (1PC) — SNB-10OR
6 units · Ships parcel
Near you
MIA SECRET inside: 6 pcs
$100
$16.73 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
MIA SECRET- STUDIO PROFESSIONAL BRUSH- (1PC) — SNB-8OR
7 units · Ships parcel
Near you
MIA SECRET inside: 7 pcs
$104
$14.87 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Overstock Returns · 1 pallet
Sourcing request
Looking for something specific?
Describe the inventory you want to buy — we’ll source it and email you when a matching lot goes live.
1 Describe it once Category, brand, and how much you buy.
2 We go looking Across the liquidators who supply Closo Wholesale.
3 You get one email The moment a matching lot goes live.
No account needed. Leave your email and we reply there.
About the brand
About MIA SECRET wholesale on Closo
MIA SECRET wholesale on Closo is 104 live lots from 1 vetted U.S. supplier, 33,317 MIA SECRET pieces on the manifests or in the listings, shipping from CA. The lots sit on the general merchandise, cosmetics & beauty and grocery & household shelves.
Read more Show less
Every lot lists the supplier's manifest or assortment notes, the unit count, freight to your ZIP and Closo's own resale comps for MIA SECRET. Prices start at $0.03 a piece.
In numbers
104 live lots 1 vetted supplier
33,317 MIA SECRET pieces from $0.03 a piece
Ships from CA freight quoted to your ZIP on every lot
FAQ
MIA SECRET lots — questions buyers ask
What buyers ask before they take a lot of this brand.
Are these genuine MIA SECRET goods? Every lot is sold by a vetted U.S. liquidator or distributor and lists MIA SECRET on its manifest or in the supplier's own listing; the lot page shows the supplier, their reviews and the manifest lines. Payment sits in escrow until you accept delivery.
What is the minimum order for MIA SECRET wholesale? One lot — a case pack or a pallet as the supplier packed it, from $0.03 a piece. There is no account minimum and no membership.
How much does shipping cost? Freight is quoted to your ZIP on the lot page before you pay; MIA SECRET lots ship from CA. Parcel-size lots ship parcel.
Buying for resale? A free account unlocks full manifests and per-line resale data on every lot.
Sign up free