Wholesale women's clothing for boutiques

6,791 live women's clothing lots listed right now — unit counts, declared retail, freight to your ZIP and the resale comps, on every lot. Updated .

Dresses Tops & Blouses Swimwear Sets & Jumpsuits Hoodies & Sweatshirts Shorts & Skirts Sweaters & Knits Jackets & Coats T-Shirts Vintage Clothing Plus Size Brand-Name Clothing Clothing Bales Mystery Boxes Women's Clothing Pallets
Filters
Sort: Recommended

Sorted by Recommended

Resale view — median sold price, last 12 months. New vs new, used vs used.

SP206 White First Communion Dress Embroidered tulle with sequins 1 photo
Manifested In demand
SP206 White First Communion Dress Embroidered tulle with sequins 100 units · NWT · Ships parcel or freight from NJ
$4,887 $48.87 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
Vintage & Modern Sheer Blouses Mix Of 15 3 photos
Assortment
Vintage & Modern Sheer Blouses Mix Of 15 15 units · Ships parcel
$165 $11.00 / piece
Sells in ~41 days on resale
You pay$11a piece
Resells~$19median · used

1.7× resale / cost100+ sold recently

View lot
8 photos
Assortment New
Pendleton Women's Dress Lot Sz 6 6P Floral Cotton Silk Abstract Cotton Spandex Ships parcel
$20

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Manifested
SP188 White First Communion Dress Embroidered tulle with sequins 100 units · NWT · Ships parcel or freight from NJ
$4,791 $47.91 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Assortment In demand
Recycle 80s 90s Y2K Dresses 29 pcs 29 units · Ships parcel
$36 $1.26 / piece
You pay$1.26a piece
Resells~$12median · used · estimate

9.5× resale / cost100+ sold recently

View lot
8 photos
Assortment New
Paige & AG Adriano Goldschmied Women's Jeans & Shorts Lot Blue Tan Sz 26 27 Ships parcel
$20

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Assortment In demand
Denim Mini Skirts 41 pcs 41 units · Ships parcel
$122 $2.98 / piece
Sells in ~34 days on resale
You pay$2.98a piece
Resells~$20median · used

6.7× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment In demand
Modern Western Shirts 43 pcs 43 units · Ships parcel
$215 $4.99 / piece
Sells in ~40 days on resale
You pay$4.99a piece
Resells~$19median · used

3.8× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment In demand
Dirty White Dresses 41 pcs 41 units · Ships parcel
$62 $1.52 / piece
Sells in ~41 days on resale
You pay$1.52a piece
Resells~$24median · used

15.8× resale / cost100+ sold recently

View lot
7 photos
Assortment In demand
Miss Me Jeans Wholesale JUNIOR assortment 24pcs. 24 units · NWT · Ships parcel
$752 $3,456 retail 78% off

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Assortment In demand
Dirty White Mini Skirts + Bodycon Dresses 45 pcs 45 units · Ships parcel
$36 $0.81 / piece
Sells in ~41 days on resale
You pay$0.81a piece
Resells~$24median · used

29.6× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment In demand
Crop Blouses 40 pcs 40 units · Ships parcel
$55 $1.37 / piece
Sells in ~40 days on resale
You pay$1.37a piece
Resells~$19median · used

13.9× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment In demand
Plus Size Velvet Tops 29 pcs 29 units · Ships parcel
$36 $1.26 / piece
Sells in ~41 days on resale
You pay$1.26a piece
Resells~$16median · used

12.7× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Manifested New
SWITCH BANDANA CAPRI JOGGER BLACK - SPK5145E 8 units · NWT · Ships parcel
$19 $2.32 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Assortment In demand
Recycle 80s 90s Dresses 34 pcs 34 units · Ships parcel
$44 $1.30 / piece
You pay$1.30a piece
Resells~$12median · used · estimate

9.2× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment In demand
Mini Skirts 60 pcs · SKU 15-092126-004598 60 units · Ships parcel
$65 $1.08 / piece
Sells in ~41 days on resale
You pay$1.08a piece
Resells~$24median · used

22.2× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment
Mini Skirts 60 pcs · SKU 15-092126-004599 60 units · Ships parcel
$65 $1.08 / piece
Sells in ~41 days on resale
You pay$1.08a piece
Resells~$24median · used

22.2× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment
Mini Skirts 58 pcs 58 units · Ships parcel
$64 $1.10 / piece
Sells in ~41 days on resale
You pay$1.10a piece
Resells~$24median · used

21.8× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment In demand
Plus Size Summer Blazers 29 pcs 29 units · Ships parcel
$35 $1.21 / piece
Sells in ~38 days on resale
You pay$1.21a piece
Resells~$27median · used

22.3× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment In demand
Hawaiian Shirts 51 pcs 51 units · Ships parcel
$220 $4.31 / piece
Sells in ~40 days on resale
You pay$4.31a piece
Resells~$19median · used

4.4× resale / cost100+ sold recently

View lot
3 photos
Assortment In demand
Women's Denim Jackets Bale — 50LB 100 units · Ships parcel
$341 $3.41 / piece
Sells in ~34 days on resale
You pay$3.41a piece
Resells~$20median · used

5.9× resale / cost100+ sold recently

View lot
3 photos
Assortment In demand
Cider wholesale mixed apparel 100pcs. 100 units · NWT · Ships parcel or freight from NJ
$963 $9.63 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
3 photos
Manifested
6646 - Holographic Fishnet Tie Sarong — Neon Yellow / O/S 1 units · NWT · Ships parcel
$9 $9.29 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
8 photos
Assortment Trending
Pilcro 7 For All Mankind Free People Women's Pants Skirt Lot Sz 31 Tall Ships parcel
$20

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
8 photos
Manifested New
Adrianna Papell AP1D105207 Formal Buckle Waist Jumpsuit — Dark Navy / 16 1 units · NWT · Ships parcel
$85 $85.49 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Assortment In demand
Corduroy Shirts 25 pcs · SKU 16-092326-004828 25 units · Ships parcel
$61 $2.44 / piece
Sells in ~40 days on resale
You pay$2.44a piece
Resells~$19median · used

7.8× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment New
Plus Size Mens Jackets 8 pcs 8 units · Ships parcel
$33 $4.06 / piece
Sells in ~38 days on resale
You pay$4.06a piece
Resells~$27median · used

6.7× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment New
Patched Work Shirts 30 pcs 30 units · Ships parcel
$107 $3.55 / piece
Sells in ~41 days on resale
You pay$3.55a piece
Resells~$19median · used

5.4× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment New
Recycle Cottony + Silky Kimonos 28 pcs 28 units · Ships parcel
$137 $4.88 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Assortment New
Just Black Crops + Cut Offs 36 pcs 36 units · Ships parcel
$48 $1.34 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Assortment New
Recycle Just Black Maxi Skirts + Crops 11 pcs 11 units · Ships parcel
$20 $1.77 / piece
You pay$1.77a piece
Resells~$10median · used · estimate

5.6× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment New
Vintage 80s 90s Blouses 32 pcs 32 units · Ships parcel
$39 $1.22 / piece
Sells in ~40 days on resale
You pay$1.22a piece
Resells~$19median · used

15.6× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment New
Corduroy Shirts 25 pcs · SKU 16-092526-004966 25 units · Ships parcel
$61 $2.44 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Manifested New
Vintage Emma Domb Lace Kimono 1 pc 1 units · Ships parcel
$33 $32.50 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Assortment New
Recycle Just Black Crop Blouses 24 pcs 24 units · Ships parcel
$13 $0.54 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Assortment New
Dirty White Crop Blouses 23 pcs 23 units · Ships parcel
$13 $0.57 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Assortment New
Plus Size Bling Bling + Office Pants 22 pcs 22 units · Ships parcel
$33 $1.48 / piece
Sells in ~36 days on resale
You pay$1.48a piece
Resells~$20median · used

13.5× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment In demand
Dirty White Dresses 35 pcs · SKU 15-092126-004573 35 units · Ships parcel
$53 $1.52 / piece
Sells in ~41 days on resale
You pay$1.52a piece
Resells~$24median · used

15.8× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment New
Plus Size Cordury & Denim Pants + Y2K Tees & Tops 33 pcs 33 units · Ships parcel
$59 $1.77 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Assortment New
Recycle Vintage Rompers 9 pcs 9 units · Ships parcel
$22 $2.46 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Assortment
Swimsuits One Piece 61 pcs 61 units · Ships parcel
$57 $0.94 / piece
Sells in ~40 days on resale
You pay$0.94a piece
Resells~$18median · used

19.1× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment
Womens Urban Outfitters (40 Pieces) 40 units · Ships parcel
$297 $7.43 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Assortment In demand
Modern Hawaiian Shirts 50 pcs 50 units · Ships parcel
$98 $1.95 / piece
Sells in ~40 days on resale
You pay$1.95a piece
Resells~$19median · used

9.7× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Manifested New
Two Tone Sequin Long Formal Dress Adrianna Papell AP1E212138 — Ginger / 6 1 units · NWT · Ships parcel
$123 $122.66 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Manifested New
Halter Neck Full-Length Satin Crepe Jumpsuit Plus Size Adrianna Papell AP1D105207 Wholesale — Dark Brown / 18 1 units · NWT · Ships parcel
$110 $110.27 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested New
Halter Neck Full-Length Satin Crepe Jumpsuit Plus Size Adrianna Papell AP1D105207 Wholesale — Dark Brown / 16 1 units · NWT · Ships parcel
$110 $110.27 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested New
Halter Neck Full-Length Satin Crepe Jumpsuit Plus Size Adrianna Papell AP1D105207 Wholesale — Dark Brown / 14 1 units · NWT · Ships parcel
$110 $110.27 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested New
Halter Neck Full-Length Satin Crepe Jumpsuit Plus Size Adrianna Papell AP1D105207 Wholesale — Dark Navy / 6 1 units · NWT · Ships parcel
$110 $110.27 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
Previous 96 of 6,791 Load more
Sourcing request

Looking for something specific?

Describe the inventory you want to buy — we’ll source it and email you when a matching lot goes live.

  1. 1
    Describe it onceCategory, brand, and how much you buy.
  2. 2
    We go lookingAcross the liquidators who supply Closo Wholesale.
  3. 3
    You get one emailThe moment a matching lot goes live.

No account needed. Leave your email and we reply there.

Signed in? We’ll reply to your account — the email field is optional.
About this category

About wholesale women's clothing on Closo

Prices start at $2 and reach $75,456 for the biggest loads. The stock comes from 50 vetted U.S. suppliers.

Read moreShow less

The mix is 51 pallet-and-truckload deals against 6,740 case packs and boxes. On each lot page you see what is inside, how many pieces, what it retailed for and what the pieces resell for today. Wholesale women's clothing lots from vetted U.S. liquidators: pallets and case packs of dresses, tops, denim, activewear and loungewear from department-store and brand overstock, shelf pulls and customer returns. Every lot lists the supplier's manifest or assortment notes, the declared unit count and retail value, and Closo's own resale comps so you can see the margin before you commit. Freight is quoted to your ZIP on the lot page, smaller boxes ship parcel, and every purchase is covered by Closo buyer protection. New women's apparel lots land most weeks — follow the category to hear about them first.

FAQ

Women's Clothing lots — questions buyers ask

What buyers ask before they take a lot from this shelf.

What sizes come in a wholesale women's clothing lot?

Most lots are mixed-size assortments across regular sizing (XS–XL or 0–16); some are plus-size or juniors only. The size range, when the supplier declares it, is shown on the lot page and in the manifest.

Are the garments new with tags?

It depends on the deal type. Overstock and shelf-pull lots are typically new, often tagged; customer-returns lots mix new and gently worn pieces. The condition grade and the manifest mode (manifested, assortment or unmanifested) are stated on every lot.

How do I estimate resale value?

Each manifested line carries Closo's live resale comps from Poshmark, eBay and Mercari, and the lot page totals them against the asking price so the expected margin is visible before you buy.

Get the Monday Lot Drop

Eight new lots of the week in your categories, one resale number to price them against, and what sold. One email a week, no account, stop with one click.

By subscribing you agree to receive the weekly letter from Closo Wholesale. Unsubscribe any time from the letter.