Calvin Klein wholesale

Manifested and assortment case packs with Calvin Klein on the manifest or in the listing from vetted U.S. liquidators — $7 to $14,610 a case pack, freight quoted to your ZIP.

Cosmetics & Beauty General Merchandise Women's Clothing Mixed Apparel Shirts & Tops Men's Clothing
70
live case packs
liquidation on Closo right now
$17.35
median per unit
all-in, before shipping
8
suppliers
shipping these case packs
Oct 4, 2026
updated
when this set of case packs last changed
Filters

Resale view — median sold price, last 12 months. New vs new, used vs used.

25pcs. assorted sample lot. ebay-Posh-Mercari Starter pack. 18 photos
Assortment
25pcs. assorted sample lot. ebay-Posh-Mercari Starter pack. 25 units · NWT · Ships parcel
$193 $1,000 retail 81% off

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
MCY wholesale pallet women's overstock lot 50pcs. 1 photo
Assortment In demand
MCY wholesale pallet women's overstock lot 50pcs. 50 units · NWT · Ships parcel
$468 $9.35 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
8 photos
Assortment In demand
Calvin Klein Wholesale women's underwear assortment 100pcs. 100 units · NWT · Ships parcel
$853 $8.53 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
3 photos
Assortment In demand
Calvin Klein wholesale underwear assortment 36pcs. 36 units · NWT · Ships parcel
$911 $1,710 retail 47% off

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
7 photos
Assortment
Children's Wholesale pallet bulk lot 180pcs. 180 units · NWT · Ships parcel or freight from NJ
$1,584 $8.80 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Assortment In demand
Calvin Klein Wholesale Men's underwear special order 100pcs. 100 units · NWT · Ships parcel
$2,640 $26.40 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
8 photos
Assortment In demand
Skechers, Calvin Klein & Tommy Hilfiger wholesale shoes assortment (40 Pairs) 40 units · NWT · Ships parcel or freight from NJ
$1,694 $42.35 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Assortment In demand
Calvin Klein ladies underwear assortment mixed 270pcs. 270 units · NWT · Ships parcel
$1,114 $4.13 / piece
Sells in ~40 days on resale
You pay$4.13a piece
Resells~$25weighted median · new with tags

6.1× resale / costSteady seller

View lot
8 photos
Assortment
Lote Ropa Casual Macy's para Hombre al por Mayor - Precio por unidad: USD · #lote-ropa-casual-macys-p 299 units · Ships parcel or freight from FL
$7,317 $24.47 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Assortment
Lote Ropa Marcas Originales para Hombre al por Mayor - Precio por unidad: USD — 300 300 units · Ships parcel or freight from FL
$6,505 $21.68 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Assortment Trending
Handbags/Bags Carteras/Bolsos de Marcas Originales al por Mayor - Precio por Unidad: USD — 30 30 units · Ships parcel
$2,397 $79.92 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
8 photos
Assortment
Lote Ropa Deportiva para Mujer al por Mayor - Precio por unidad: USD — 350 UNIDADES 350 units · Ships parcel or freight from FL
$8,023 $22.92 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Assortment
Lote Ropa Deportiva para Mujer al por Mayor - Precio por unidad: USD — 250 UNIDADES 250 units · Ships parcel or freight from FL
$5,730 $22.92 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Assortment
Handbags/Bags Carteras/Bolsos de Marcas Originales al por Mayor - Precio por Unidad: USD — 50 50 units · Ships parcel
$3,996 $79.92 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
8 photos
Assortment
Vestidos y Trajes de Fiesta de Mujer al por Mayor - Precio por unidad: USD — 180 180 units · Ships parcel or freight from FL
$6,575 $36.53 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
8 photos
Assortment
Lote Ropa de Invierno Juvenil Femenina al por Mayor - Precio por unidad: USD — 350 UNIDADES 350 units · Ships parcel or freight from FL
$5,421 $15.49 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Assortment
Juniors High End Apparel lot · 100 pieces · unmanifested 100 units · Ships parcel
$688 $6.88 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Assortment
Vestidos y Trajes de Fiesta de Mujer al por Mayor - Precio por unidad: USD — 300 300 units · Ships parcel or freight from FL
$10,958 $36.53 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
8 photos
Assortment
Vestidos y Trajes de Fiesta de Mujer al por Mayor - Precio por unidad: USD — 400 400 units · Ships parcel or freight from FL
$14,610 $36.53 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
8 photos
Assortment
Lote Ropa Marcas Originales para Hombre al por Mayor - Precio por unidad: USD — 250 250 units · Ships parcel or freight from FL
$5,421 $21.68 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Assortment
Lote Ropa de Invierno Juvenil Femenina al por Mayor - Precio por unidad: USD — 450 UNIDADES 450 units · Ships parcel or freight from FL
$6,969 $15.49 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
7 photos
Assortment
Lote de Women's/Mujer Interior & Pijamas Estilos Mixtos al por Mayor - Precio por unidad: USD 400 units · Ships parcel or freight from FL
$3,717 $9.29 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Assortment
Lote Ropa de Verano Juvenil Femenina al por Mayor - Precio por unidad: USD — 400 400 units · Ships parcel or freight from FL
$6,195 $15.49 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Assortment
Lote Ropa de Verano Juvenil Femenina al por Mayor - Precio por unidad: USD — 200 200 units · Ships parcel or freight from FL
$3,098 $15.49 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Assortment
Lote Ropa de Verano Juvenil Femenina al por Mayor - Precio por unidad: USD — 350 350 units · Ships parcel or freight from FL
$5,421 $15.49 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Assortment
Lote Ropa de Verano Juvenil Femenina al por Mayor - Precio por unidad: USD — 150 150 units · Ships parcel or freight from FL
$2,323 $15.49 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Assortment
Lote Ropa de Verano Juvenil Femenina al por Mayor - Precio por unidad: USD — 250 250 units · Ships parcel or freight from FL
$3,872 $15.49 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Assortment
Lote Ropa Deportiva para Mujer al por Mayor - Precio por unidad: USD — 300 UNIDADES 300 units · Ships parcel or freight from FL
$6,876 $22.92 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Assortment
Lote Ropa Marcas Originales para Hombre al por Mayor - Precio por unidad: USD — 275 275 units · Ships parcel or freight from FL
$5,963 $21.68 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Assortment
Lote Ropa Marcas Originales para Hombre al por Mayor - Precio por unidad: USD — 325 325 units · Ships parcel or freight from FL
$7,047 $21.68 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Assortment
Vestidos y Trajes de Fiesta de Mujer al por Mayor - Precio por unidad: USD — 250 250 units · Ships parcel or freight from FL
$9,131 $36.53 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
8 photos
Assortment
Lote Ropa de Invierno Juvenil Femenina al por Mayor - Precio por unidad: USD — 400 UNIDADES 400 units · Ships parcel or freight from FL
$6,195 $15.49 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Assortment
Calvin Klein mixed wallet assortment 24pcs. 18 units · NWT · Ships parcel
$499 $747 retail 33% off

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
8 photos
Assortment
Handbags/Bags Carteras/Bolsos de Marcas Originales al por Mayor - Precio por Unidad: USD — 70 70 units · Ships parcel or freight from FL
$5,594 $79.92 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
8 photos
Assortment
Lote Ropa Deportiva para Mujer al por Mayor - Precio por unidad: USD — 400 UNIDADES 400 units · Ships parcel or freight from FL
$9,169 $22.92 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Assortment
Lote Ropa Marcas Originales para Hombre al por Mayor - Precio por unidad: USD — 350 350 units · Ships parcel or freight from FL
$7,589 $21.68 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Assortment
Lote Ropa de Verano Juvenil Femenina al por Mayor - Precio por unidad: USD — 300 300 units · Ships parcel or freight from FL
$4,646 $15.49 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Assortment
Handbags/Bags Carteras/Bolsos de Marcas Originales al por Mayor - Precio por Unidad: USD — 100 100 units · Ships parcel or freight from FL
$7,992 $79.92 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
8 photos
Assortment
Lote Niños 0-14 años Marcas Originales al por Mayor - Precio por unidad: USD — 400 400 units · Ships parcel or freight from FL
$6,195 $15.49 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Assortment In demand
Calvin Klein wholesale mens tees assortment 36pcs. 36 units · NWT · Ships parcel
$475 $13.20 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
8 photos
Assortment
Calvin Klein wholesale Women's tees assortment 36pcs. 36 units · NWT · Ships parcel
$545 $15.13 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
8 photos
Manifested
Wellos Organic Flower Body Oil 4oz (PC) — Calvin Klein 1 unit · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$9 $8.67 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Assortment
Calvin Klein Women's/Mujer T-Shirt/Camisetas al por Mayor - Precio por unidad: USD — 36 36 units · Ships parcel
$636 $17.66 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Assortment
Calvin Klein Women's/Mujer T-Shirt/Camisetas al por Mayor - Precio por unidad: USD — 24 24 units · Ships parcel
$424 $17.66 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Assortment
Calvin Klein Women's/Mujer T-Shirt/Camisetas al por Mayor - Precio por unidad: USD — 48 48 units · Ships parcel
$847 $17.66 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
8 photos
Assortment
Levi's, Calvin Klein, Tommy Hilfiger, Kenneth Cole, Nicole, Nautica, Kirkland 200 units · Ships parcel or freight from CA
$1,865 $9.32 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Assortment
Calvin Klein Wholesale Men's polo shirts assortment 36pcs. 36 units · NWT · Ships parcel
$624 $17.33 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Assortment
Calvin Klein Wholesale Men's Sweatpants assortment 24pcs. 24 units · NWT · Ships parcel
$488 $20.35 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot

Suppliers to know

Liquidators with a public storefront on Closo, by lots live right now.

Supplier registry
Multimarcas International Inc
32 lots live
Shop all lots →
E-fashion wholesale
19 lots live ★ 5.0 (35)
Shop all lots →
Liquidation General LLC (Liquidation Generals)
7 lots live ★ 3.5 (11)
Shop all lots →
How it works

Buying a case pack on Closo

Full buying guide →
01Pick a lot
02Get the freight quote
03Pay into escrow
04Inspect and claim
FAQ

Calvin Klein wholesale — questions buyers ask

Calvin Klein is one of those labels a shopper recognises from across a store, which is why the case-pack format works here: a full rack of one recognised line beats a handful of scattered pieces. Seventeen lots are live, priced $240 to $2,904, with unit cost between $5 and $54, supplied by E-fashion wholesale and Liquidation General LLC (Liquidation Generals). The wide unit range points to different product types inside the packs, so compare lot pages rather than assuming the same economics across the page. All 17 lots are assortment rather than manifested, so contents are described instead of itemised. Freight is quoted to your delivery ZIP on the lot page and at checkout. Payment is held in escrow until you take delivery, five business days are allowed for inspection, and disputes are raised per line rather than against the full order.

Ask Closo Assistant → Estimate ROI for this category →
How much does a calvin klein case pack cost?
Live calvin klein case packs on Closo run from $7 to $14,610 all-in; per unit that is $4.13 to $79.92 depending on brand mix and condition.
Which suppliers list calvin klein case packs?
Multimarcas International Inc, E-fashion wholesale, Liquidation General LLC (Liquidation Generals) carry most of them today — every supplier on Closo is verified and paid through escrow.
Where do they ship from?
Florida, New Jersey, California carry most calvin klein case packs today; freight is quoted for your ZIP on every lot page.
Manifested or assortment?
Both. A manifested case pack lists every line and quantity; an assortment shows representative lines. The badge on each card says which.
Can I inspect before I pay the supplier?
Yes. Your payment sits in escrow; you have five business days after delivery to inspect and raise a per-line claim before the supplier is paid.
What resale can I expect?
Every lot shows a resale range measured on real Closo sales for the same brands and categories — a range, not a promise.
From the Closo blog

Calvin Klein wholesale — guides from the Closo blog

What resellers pay, where the lots come from and how the resale side moves — written from Closo's own numbers.

Inventory liquidation · 9 min read

Is Buying Calvin Klein Pallets Wholesale Legit? What to Check First

Is buying Calvin Klein wholesale legit? Closo Wholesale lists 39 live Calvin Klein case packs, $7-$2,640, in escrow-backed orders — check suppliers…

Inventory liquidation · 9 min read

Where to Buy Calvin Klein Pallets Wholesale: Suppliers and Prices

Where to buy Calvin Klein wholesale: 39 live case packs from $7 to $2,640 on Closo Wholesale, three vetted suppliers shipping from California and New…

Inventory liquidation · 12 min read

How Much Do Calvin Klein Pallets Cost Wholesale in 2026?

Calvin Klein wholesale access is closed to independent resellers — here's how PVH's authorized channel really works and where resale sellers actually…

Free account

Sign up free. Buy with the full picture.

Full manifests, resale data and freight to your ZIP on every lot. How you're protected →

3 photos
Assortment In demand
Calvin Klein wholesale underwear assortment 36pcs. 36 units · NWT · Ships parcel
$911 $1,710 retail 47% off
View lot