Eden lots from Georgia

Manifested and assortment lots with Eden on the manifest or in the listing shipping from Georgia — $2 to $55 a lot, freight quoted to your ZIP.

Cosmetics & Beauty General Merchandise Women's Clothing Mixed Apparel Shirts & Tops Men's Clothing
95
live lots
liquidation on Closo right now
$0.60
median per unit
all-in, before shipping
Sep 29, 2026
updated
when this set of lots last changed
Filters

Resale view — median sold price, last 12 months. New vs new, used vs used.

#303 Eden Assort Latex Pool Cap (12Pc) 1 photo
Assortment
#303 Eden Assort Latex Pool Cap (12Pc) 12 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$14 $1.19 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
#702 Eden Black Handle Comb (12Pc) 1 photo
Manifested
#702 Eden Black Handle Comb (12Pc) 12 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$3 $0.21 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
#708 Eden Pastel Handle Comb (12Pc) 12 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$3 $0.21 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Assortment
#813 Eden Bone Tail Comb & Plastic Brush Set (12Pk) - Assort 12 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$13 $1.11 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
#30013 Eden Dye Brush (12Pc) 12 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$10 $0.81 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
#902 Eden Black 9" Breakable Comb (12Pc) 12 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$3 $0.25 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Assortment
#903 Eden Assort 9" Breakable Comb (12Pc) 12 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$3 $0.25 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Assortment
#908 Eden Pastel Assort 9" Breakable Comb (12Pc) 12 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$3 $0.25 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Assortment
#913 Eden Assort 9" Wide Comb (12Pc) 12 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$3 $0.23 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
#7102 Eden Black 7" Barber Comb (12Pc) 12 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$2 $0.14 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
#7402 Eden Black Detangler Comb (12Pc) 12 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$6 $0.47 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Manifested
#10112 Eden Black Rat Tail Comb (12Pc) 12 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$2 $0.14 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Assortment
#10113 Eden Assort Rat Tail Comb (12Pc) 12 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$2 $0.14 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Assortment
#10115 Eden Clear Assort Rat Tail Comb (12Pc) 12 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$2 $0.15 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Assortment
#20005 Eden Assort Comb 5Pc Set (12Pk) 12 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$12 $1.02 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
#20111 Eden Metal Pin Tail Comb (12Pc) 12 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$4 $0.32 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
#19022 Eden Pump Spray Bottle 2Oz (12Pc) 12 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$8 $0.64 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
#20112 Eden Black Metal Pin Tail Comb (12Pc) 12 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$4 $0.32 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Assortment
#20118 Eden Pastel Assort Metal Pin Tail Comb (12Pc) 12 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$4 $0.32 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Assortment
#21703 Eden Assort Plastic Hair Pik Set (12Pk) 12 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$12 $0.98 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
#36102 Eden Black Bone Tail Comb (72Pc) 72 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$14 $0.19 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Assortment
#36103 Eden Assort Bone Tail Comb (72PC) 72 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$14 $0.19 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Assortment
#36105 Eden Clear Assort Bone Tail Comb (72Pc) 72 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$14 $0.19 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Assortment
#36108 Eden Pastel Assort Bone Tail Comb (72Pc) 72 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$14 $0.19 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Manifested
#36211 Eden Jumbo Rake Comb (12Pc) 12 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$9 $0.73 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Manifested
#36212 Eden Black Jumbo Rake Comb (12Pc) 12 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$9 $0.73 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Assortment
#36213 Eden Assort Jumbo Rake Comb (12Pc) 12 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$9 $0.73 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Manifested
#38112 Eden Large Black Bone Tail Comb (12Pk) 12 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$5 $0.43 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Assortment
#38113 Eden Assort Large Bone Tail Comb (12Pk) 12 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$5 $0.43 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Assortment
#38118 Eden Large Pastel Assort Bone Tail Comb (12Pk) 12 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$5 $0.41 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
#39101 Eden Bone Tail Comb (12Pc) 12 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$2 $0.20 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
#39102 Eden Black Bone Tail Comb (12Pc) 12 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$2 $0.20 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Assortment
#39103 Eden Assort Bone Tail Comb (12Pc) 12 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$2 $0.20 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Assortment
#39108 Eden Pastel Assort Bone Tail Comb (12Pc) 12 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$2 $0.20 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Assortment
#39113 Eden Assort Bone Tail Comb (12Pk) 12 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$3 $0.26 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
#39212 Eden Black Twist Comb (12Pk) 12 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$7 $0.60 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Assortment
#39213 Eden Assort Twist Comb (12Pk) 12 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$7 $0.60 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
#39812 Eden Jumbo Black 10" Handle Comb (12Pk) 12 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$8 $0.64 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Assortment
#39813 Eden Assort Jumbo 10" Handle Comb (12Pk) 12 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$8 $0.64 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
#44100 Eden Large Cotton Balls 100ct (PC) 100 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$2 $0.02 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
#44200 Eden Regular Cotton Balls 200ct (PC) 200 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$2 $0.01 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
#CP04 Eden Cosmetic Puff 2Pc (12Pk) 12 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$10 $0.81 / piece
Sells in ~102 days on resale
You pay$0.81a piece
Resells~$18median · new with tags

22.2× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment
#Hm70 Eden 2-Sided Pedicure File (12Pk) 12 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$8 $0.68 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Assortment
#Hm72 Eden Assort 2-Sided Pedicure File (12Pk) 12 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$9 $0.77 / piece
Sells in ~102 days on resale
You pay$0.77a piece
Resells~$18median · new with tags

23.4× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Manifested
#HM79 Eden 2-Side Wet/Dry Pedicure File (12Pk) 12 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$25 $2.04 / piece
Sells in ~102 days on resale
You pay$2.04a piece
Resells~$18median · new with tags

8.8× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Manifested
#Hm885 Eden Callous Cutter (12Pk) 12 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$20 $1.63 / piece
Sells in ~102 days on resale
You pay$1.63a piece
Resells~$18median · new with tags

11.0× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Manifested
#112 Eden Wood Stick (12Pk) 12 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$8 $0.64 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
#10005 / GCN01 Eden Crochet Needle (12PC) 12 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$8 $0.67 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot

Suppliers to know

Liquidators with a public storefront on Closo, by lots live right now.

Supplier registry
Young's GA
95 lots live
Shop all lots →
How it works

Buying a lot on Closo

Full buying guide →
01Pick a lot
02Get the freight quote
03Pay into escrow
04Inspect and claim
FAQ

Eden lots from Georgia — questions buyers ask

Closo Wholesale lists 95 live Eden lots shipping from Georgia. Prices run from $2 to $55 a lot, all-in before shipping. Per unit that is $0.01 to $2.04 on the lots shown. Every order is paid into Closo escrow and released after the buyer accepts delivery. Across 95 live Eden lots shipping from Georgia, the median asking price is $0.60 per unit. Updated Sep 29, 2026.

Ask Closo Assistant → Estimate ROI for this category →
How much does a eden lot cost?
Live eden lots on Closo run from $2 to $55 all-in; per unit that is $0.01 to $2.04 depending on brand mix and condition.
Which suppliers list eden lots?
Young's GA carry most of them today — every supplier on Closo is verified and paid through escrow.
Manifested or assortment?
Both. A manifested lot lists every line and quantity; an assortment shows representative lines. The badge on each card says which.
Can I inspect before I pay the supplier?
Yes. Your payment sits in escrow; you have five business days after delivery to inspect and raise a per-line claim before the supplier is paid.
What resale can I expect?
Every lot shows a resale range measured on real Closo sales for the same brands and categories — a range, not a promise.
Free account

Sign up free. Buy with the full picture.

Full manifests, resale data and freight to your ZIP on every lot. How you're protected →

1 photo
Assortment
#813 Eden Bone Tail Comb & Plastic Brush Set (12Pk) - Assort 12 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$13 $1.11 / piece
View lot