FILA wholesale

Manifested and assortment case packs with FILA on the manifest or in the listing from vetted U.S. liquidators — $26 to $1,645 a case pack, freight quoted to your ZIP.

Cosmetics & Beauty General Merchandise Women's Clothing Mixed Apparel Shirts & Tops Men's Clothing
58
live case packs
liquidation on Closo right now
$12.91
median per unit
all-in, before shipping
5
suppliers
shipping these case packs
Sep 30, 2026
updated
when this set of case packs last changed
Filters

Resale view — median sold price, last 12 months. New vs new, used vs used.

Araceli Recycle Pastel Champion Adidas Fila Reebok Puma Sweatshirts 20 pcs 1 photo
Assortment New
Araceli Recycle Pastel Champion Adidas Fila Reebok Puma Sweatshirts 20 pcs 20 units · Ships parcel
$34 $1.69 / piece
You pay$1.69a piece
Resells~$9.50median · used · estimate

5.6× resale / cost100+ sold recently

View lot
Wholesale Branded T-Shirts (10 Pieces) — All Sizes / Modern 7 photos
Assortment
Wholesale Branded T-Shirts (10 Pieces) — All Sizes / Modern 10 units · Ships parcel
$87 $8.67 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Assortment In demand
Recycle Nike Adidas Champion Fila Reebok Puma T-Shirts 60 pcs 60 units · Ships parcel
$51 $0.85 / piece
You pay$0.85a piece
Resells~$8.92weighted median · used · estimate

10.5× resale / costSteady seller

View lot
1 photo
Assortment
Fila wholesale mens hats assortment 48pcs. 48 units · NWT · Ships parcel
$502 $10.45 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
7 photos
Assortment
Brand Name Sweatshirts — M / 3 sweatshirts 3 units · Ships parcel
$81 $26.85 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Manifested New
Fila Men's Cuticle Nipper w/Rubber Grips C/P 48 48 units · NWT · Ships parcel
$149 $3.10 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested New
Fila Men's Blemish & Acne Extractors Duo C/P 48 48 units · NWT · Ships parcel
$149 $3.10 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested New
Fila Men's Eyebrow & Mustache Scissors C/P 48 48 units · NWT · Ships parcel
$149 $3.10 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested New
Fila Men's Paddle Detangler Hair Brush C/P 48 48 units · NWT · Ships parcel
$193 $4.03 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Manifested New
Fila Men's Hair & Beard Set (Grooming Scissors/Comb) C/P 48 48 units · NWT · Ships parcel
$149 $3.10 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Manifested New
Tod Girls Blk Heart Tee C/P 48 Fila 48 units · NWT · Ships parcel
$297 $6.20 / piece
Sells in ~53 days on resale
You pay$6.20a piece
Resells~$20median · new with tags

3.2× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Manifested New
Girls Blk Heart Tee C/P 48 Fila 48 units · NWT · Ships parcel
$297 $6.20 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Manifested New
Girls Lav Logo Tee C/P 48 Fila 48 units · NWT · Ships parcel
$297 $6.20 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Manifested New
Tod Girls Crm Butterfly Tee C/P 48 Fila 48 units · NWT · Ships parcel
$297 $6.20 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Manifested New
Girls Orc Printed Tee C/P 6 Fila 6 units · NWT · Ships parcel
$46 $7.74 / piece
Sells in ~53 days on resale
You pay$7.74a piece
Resells~$20median · new with tags

2.6× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Manifested New
Girls Blk 3X Tee C/P 48 Fila 48 units · NWT · Ships parcel
$297 $6.20 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
7 photos
Assortment
Brand Name Sweatshirts — 2XL+ / 3 sweatshirts 3 units · Ships parcel
$81 $26.85 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Manifested New
Girls Lil Flower Logo Tee C/P 48 Fila 48 units · NWT · Ships parcel
$297 $6.20 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Manifested New
Tod Girls Pnk Heart Tee C/P 48 Fila 48 units · NWT · Ships parcel
$297 $6.20 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Manifested New
Girls Pnk Hooded Tee C/P 6 Fila 6 units · NWT · Ships parcel
$56 $9.29 / piece
Sells in ~53 days on resale
You pay$9.29a piece
Resells~$20median · new with tags

2.2× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Manifested New
Girls Orc Hooded Tee C/P 6 Fila 6 units · NWT · Ships parcel
$56 $9.29 / piece
Sells in ~53 days on resale
You pay$9.29a piece
Resells~$20median · new with tags

2.2× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Manifested New
Girls Crm Butterfly Tee C/P 48 Fila 48 units · NWT · Ships parcel
$297 $6.20 / piece
Sells in ~53 days on resale
You pay$6.20a piece
Resells~$20median · new with tags

3.2× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Manifested New
Fila Men's Tweezer Duo w/Rubber Grips C/P 48 48 units · NWT · Ships parcel
$149 $3.10 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Assortment
Fila Wholesale womens socks 6pairs/pack 60pcs. 60 units · NWT · Ships parcel
$462 $7.70 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Assortment
Dirty White Adidas Champion Reebok Fila Sweatshirts 16 pcs 16 units · Ships parcel
$33 $2.03 / piece
Sells in ~45 days on resale
You pay$2.03a piece
Resells~$17.75weighted median · used

8.7× resale / costSteady seller

View lot
1 photo
Assortment
Recycle Fila Champion Puma Reebok Jackets 16 pcs 16 units · Ships parcel
$26 $1.63 / piece
You pay$1.63a piece
Resells~$9.84weighted median · used · estimate

6.0× resale / costSteady seller

View lot
8 photos
Assortment
Champion, Adidas, New Balance, Puma, Athleta, Umbro, Skechers, Mizuno, Fila 100 units · NWT · Ships parcel or freight from CA
$1,095 $10.95 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Assortment
Women's winter clothing lot · 250 units · new with tags 250 units · Ships parcel or freight from CA
$1,645 $6.58 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Assortment In demand
Recycle Nike Adidas Champion Reebok Fila Puma T-Shirts 61 pcs 61 units · Ships parcel
$57 $0.94 / piece
You pay$0.94a piece
Resells~$8.92weighted median · used · estimate

9.5× resale / costSteady seller

View lot
7 photos
Assortment Trending
Wholesale Branded Sweatshirts (10 Pieces) — Crewnecks Only 10 units · Ships parcel
$149 $14.87 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
7 photos
Assortment
Brand Name T-Shirts — L / 3 tees 3 units · Ships parcel
$50 $16.52 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
7 photos
Assortment
Brand Name T-Shirts — M / 3 tees 3 units · Ships parcel
$50 $16.52 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
7 photos
Assortment
Brand Name T-Shirts — S / 3 tees 3 units · Ships parcel
$50 $16.52 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
7 photos
Assortment
Brand Name T-Shirts — XL / 3 tees 3 units · Ships parcel
$50 $16.52 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
7 photos
Assortment
Brand Name T-Shirts — 2XL+ / 3 tees 3 units · Ships parcel
$50 $16.52 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Assortment
Brand Name Mix — XL / 3 pieces 3 units · Ships parcel
$62 $20.65 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Assortment
Brand Name Mix — L / 3 pieces 3 units · Ships parcel
$62 $20.65 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
8 photos
Assortment
Brand Name Mix — S / 6 pieces 6 units · Ships parcel
$124 $20.65 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
7 photos
Assortment
Brand Name T-Shirts — L / 6 tees 6 units · Ships parcel
$99 $16.52 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
7 photos
Assortment
Brand Name T-Shirts — 2XL+ / 6 tees 6 units · Ships parcel
$99 $16.52 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
7 photos
Assortment
Brand Name T-Shirts — M / 6 tees 6 units · Ships parcel
$99 $16.52 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Assortment
Brand Name Mix — L / 6 pieces 6 units · Ships parcel
$124 $20.65 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
8 photos
Assortment
Brand Name Mix — 2XL+ / 3 pieces 3 units · Ships parcel
$62 $20.65 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
7 photos
Assortment
Wholesale Long Sleeve T-Shirts (10 Pieces) — BRANDED 10 units · Ships parcel
$74 $7.43 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Assortment
Brand Name Mix — XL / 6 pieces 6 units · Ships parcel
$124 $20.65 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Assortment
Brand Name Mix — M / 3 pieces 3 units · Ships parcel
$62 $20.65 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
8 photos
Assortment
Brand Name Mix — M / 6 pieces 6 units · Ships parcel
$124 $20.65 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
7 photos
Assortment
Brand Name T-Shirts — S / 6 tees 6 units · Ships parcel
$99 $16.52 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot

Suppliers to know

Liquidators with a public storefront on Closo, by lots live right now.

Supplier registry
Thrift Vintage Fashion
31 lots live
Shop all lots →
Great Buy Products
17 lots live ★ 1.0 (1)
Shop all lots →
Raghouse
6 lots live
Shop all lots →
How it works

Buying a case pack on Closo

Full buying guide →
01Pick a lot
02Get the freight quote
03Pay into escrow
04Inspect and claim
FAQ

FILA wholesale — questions buyers ask

Closo Wholesale lists 58 live FILA case packs from vetted U.S. liquidators. Prices run from $26 to $1,645 a case pack, all-in before shipping. Per unit that is $0.85 to $26.85 on the lots shown. They ship from California. Across 58 live FILA case packs from 5 suppliers, the median asking price is $12.91 per unit. Updated Sep 30, 2026.

Ask Closo Assistant → Estimate ROI for this category →
How much does a fila case pack cost?
Live fila case packs on Closo run from $26 to $1,645 all-in; per unit that is $0.85 to $26.85 depending on brand mix and condition.
Which suppliers list fila case packs?
Thrift Vintage Fashion, Great Buy Products, Raghouse carry most of them today — every supplier on Closo is verified and paid through escrow.
Where do they ship from?
California carry most fila case packs today; freight is quoted for your ZIP on every lot page.
Manifested or assortment?
Both. A manifested case pack lists every line and quantity; an assortment shows representative lines. The badge on each card says which.
Can I inspect before I pay the supplier?
Yes. Your payment sits in escrow; you have five business days after delivery to inspect and raise a per-line claim before the supplier is paid.
What resale can I expect?
Every lot shows a resale range measured on real Closo sales for the same brands and categories — a range, not a promise.
From the Closo blog

FILA wholesale — guides from the Closo blog

What resellers pay, where the lots come from and how the resale side moves — written from Closo's own numbers.

Inventory liquidation · 9 min read

How Much Do Fila Pallets Cost Wholesale in 2026?

Fila wholesale case packs run $44 to $1,645 per lot ($6.16-$23.83 a unit) on Closo Wholesale, shipping from Florida and California. Live 2026 pricing…

Inventory liquidation · 9 min read

Is Buying Fila Pallets Wholesale Legit? What to Check First

Is buying Fila wholesale legit? Yes — 41 live Fila case packs run $26 to $1,645 on Closo Wholesale. See the full checklist to vet a supplier first…

Inventory liquidation · 8 min read

Where to Buy Fila Pallets Wholesale: Suppliers, Prices, Ship-From

Where to buy Fila wholesale: 41 live case packs run $26–$1,645 ($0.85–$26.85/unit) from Florida and California suppliers today. Prices, vetting steps.

Free account

Sign up free. Buy with the full picture.

Full manifests, resale data and freight to your ZIP on every lot. How you're protected →

1 photo
Assortment
Fila wholesale mens hats assortment 48pcs. 48 units · NWT · Ships parcel
$502 $10.45 / piece
View lot