Michael Kors wholesale

Manifested and assortment case packs with Michael Kors on the manifest or in the listing from vetted U.S. liquidators — $15 to $7,992 a case pack, freight quoted to your ZIP.

Cosmetics & Beauty General Merchandise Women's Clothing Mixed Apparel Shirts & Tops Men's Clothing
26
live case packs
liquidation on Closo right now
$23.21
median per unit
all-in, before shipping
5
suppliers
shipping these case packs
Sep 13, 2026
updated
when this set of case packs last changed
Filters

Resale view — median sold price, last 12 months. New vs new, used vs used.

MCY wholesale pallet women's overstock lot 50pcs. 1 photo
Assortment In demand
MCY wholesale pallet women's overstock lot 50pcs. 50 units · NWT · Ships parcel
$468 $9.35 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
Michael Kors Wholesale Designer Handbags assortment 10pcs. 1 photo
Assortment In demand
Michael Kors Wholesale Designer Handbags assortment 10pcs. 10 units · NWT · Ships parcel
$1,650 $165.00 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
8 photos
Assortment In demand
Michael Kors wholesale footwear assortment 100pcs. 100 units · NWT · Ships parcel or freight from NJ
$2,145 $21.45 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
8 photos
Assortment Trending
Lote Ropa Casual Macy's para Hombre al por Mayor - Precio por unidad: USD · #lote-ropa-casual-macys-p 299 units · Ships parcel or freight from FL
$7,317 $24.47 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Assortment
Lote Ropa Marcas Originales para Hombre al por Mayor - Precio por unidad: USD — 300 300 units · Ships parcel or freight from FL
$6,505 $21.68 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Assortment Trending
Handbags/Bags Carteras/Bolsos de Marcas Originales al por Mayor - Precio por Unidad: USD — 30 30 units · Ships parcel
$2,397 $79.92 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
3 photos
Assortment
Michael Kors men's jacket 24pcs. 24 units · NWT · Ships parcel
$1,980 $4,680 retail 58% off

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
8 photos
Assortment Trending
Handbags/Bags Carteras/Bolsos de Marcas Originales al por Mayor - Precio por Unidad: USD — 50 50 units · Ships parcel
$3,996 $79.92 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
8 photos
Assortment
Handbags/Bags Carteras/Bolsos de Marcas Originales al por Mayor - Precio por Unidad: USD — 100 100 units · Ships parcel or freight from FL
$7,992 $79.92 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
8 photos
Assortment
Lote Ropa Marcas Originales para Hombre al por Mayor - Precio por unidad: USD — 250 250 units · Ships parcel or freight from FL
$5,421 $21.68 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Assortment
Lote Ropa Marcas Originales para Hombre al por Mayor - Precio por unidad: USD — 275 275 units · Ships parcel or freight from FL
$5,963 $21.68 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Assortment
Lote Ropa Marcas Originales para Hombre al por Mayor - Precio por unidad: USD — 325 325 units · Ships parcel or freight from FL
$7,047 $21.68 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Assortment
Handbags/Bags Carteras/Bolsos de Marcas Originales al por Mayor - Precio por Unidad: USD — 70 70 units · Ships parcel or freight from FL
$5,594 $79.92 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
8 photos
Assortment
Lote Ropa Marcas Originales para Hombre al por Mayor - Precio por unidad: USD — 350 350 units · Ships parcel or freight from FL
$7,589 $21.68 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
4 photos
Assortment
Michael Kors ladies belts assortment 30pcs. 30 units · NWT · Ships parcel
$825 $1,350 retail 39% off

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
3 photos
Assortment
Michael Kors Men's/Hombre Polo Shirt al por Mayor - Precio por unidad: USD — 72 72 units · Ships parcel
$3,055 $42.44 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
3 photos
Assortment
Michael Kors Men's/Hombre Polo Shirt al por Mayor - Precio por unidad: USD — 48 · #michael-kors-mens-hombre 48 units · Ships parcel
$2,037 $42.44 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
3 photos
Assortment
Michael Kors Men's/Hombre Polo Shirt al por Mayor - Precio por unidad: USD — 24 · #michael-kors-mens-hombre 24 units · Ships parcel
$1,018 $42.44 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Assortment
A.Kims Roll On Body Oil (6PC) 360 - M — Michael Kors Suede: W 6 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$15 $2.58 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Assortment
A.Kims Roll On Body Oil (6PC) *New Scents* — Turquoise by Michael Kors: W 6 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$15 $2.58 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Assortment
Michael Kors sunglasses assortment 10pcs. 10 units · NWT · Ships parcel
$770 $77.00 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
6 photos
Unmanifested
Michael Kors - Women's Ships parcel
$186

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
8 photos
Assortment
Men's Designer Apparel lot · 45 pieces · new 45 units · Ships parcel
$740 $16.45 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Assortment
Men's High End Designer Apparel lot · 50 pieces · new 50 units · Ships parcel
$822 $16.45 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Assortment
Womens Formal Dresses lot · 40 pieces · new 40 units · Ships parcel
$878 $21.95 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
8 photos
Assortment
Men's ties, underwear & socks lot · 40 pieces · new 40 units · Customer returns · Ships parcel
$218 $5.45 / piece
Sells in ~48 days on resale
You pay$5.45a piece
Resells~$19.30weighted median · any condition

3.5× resale / costSteady seller

View lot

Suppliers to know

Liquidators with a public storefront on Closo, by lots live right now.

Supplier registry
Multimarcas International Inc
13 lots live
Shop all lots →
E-fashion wholesale
6 lots live ★ 5.0 (35)
Shop all lots →
Liquidation General LLC (Liquidation Generals)
4 lots live ★ 3.5 (11)
Shop all lots →
How it works

Buying a case pack on Closo

Full buying guide →
01Pick a lot
02Get the freight quote
03Pay into escrow
04Inspect and claim
FAQ

Michael Kors wholesale — questions buyers ask

The unit range on this page is the first thing to notice: $6 to $182. Seven Michael Kors case-pack lots are live and they clearly do not all hold the same class of item, so treat each lot as a separate decision. Lot prices go from $182 to $2,360. Three suppliers list them, E-fashion wholesale, Helpsy Source and Liquidation General LLC (Liquidation Generals), with stock loading from NJ. Nothing here is manifested, so all seven are assortments described by the supplier rather than counted. A $182 unit is a listing you photograph and write properly; a $6 unit belongs in volume. Knowing which you are buying before you pay is what the lot page is for. Escrow holds the funds on any order, five business days from delivery are yours for inspection, and disputes are raised line by line. The shipping quote is generated for your ZIP and carried on the lot page and at checkout.

Ask Closo Assistant → Estimate ROI for this category →
How much does a michael kors case pack cost?
Live michael kors case packs on Closo run from $15 to $7,992 all-in; per unit that is $2.58 to $165.00 depending on brand mix and condition.
Which suppliers list michael kors case packs?
Multimarcas International Inc, E-fashion wholesale, Liquidation General LLC (Liquidation Generals) carry most of them today — every supplier on Closo is verified and paid through escrow.
Where do they ship from?
Florida, New Jersey carry most michael kors case packs today; freight is quoted for your ZIP on every lot page.
Manifested or assortment?
A manifested case pack lists every line and quantity; an assortment shows representative lines. The badge on each card says which.
Can I inspect before I pay the supplier?
Yes. Your payment sits in escrow; you have five business days after delivery to inspect and raise a per-line claim before the supplier is paid.
What resale can I expect?
Every lot shows a resale range measured on real Closo sales for the same brands and categories — a range, not a promise.
From the Closo blog

Michael Kors wholesale — guides from the Closo blog

What resellers pay, where the lots come from and how the resale side moves — written from Closo's own numbers.

Inventory liquidation · 9 min read

Is Buying Michael Kors Pallets Wholesale Legit? What to Check First

Is buying Michael Kors wholesale legit? See 14 live case packs from $59 to $63,740 on Closo Wholesale, plus the 7 checks buyers run before ordering…

Inventory liquidation · 8 min read

Where to Buy Michael Kors Pallets Wholesale: Suppliers and Prices

Where to buy Michael Kors wholesale: 14 verified live case packs run $59 to $63,740 on Closo Wholesale, all shipping from New Jersey right now today.

Inventory liquidation · 13 min read

How Much Do Michael Kors Pallets Cost Wholesale in 2026?

Wholesale michael kors supply prices at 30-45% of retail through real closeout channels, but grey areas hide counterfeits. Learn to verify before…

Free account

Sign up free. Buy with the full picture.

Full manifests, resale data and freight to your ZIP on every lot. How you're protected →

8 photos
Assortment Trending
Lote Ropa Casual Macy's para Hombre al por Mayor - Precio por unidad: USD · #lote-ropa-casual-macys-p 299 units · Ships parcel or freight from FL
$7,317 $24.47 / piece
View lot