Reebok wholesale

Manifested and assortment case packs with Reebok on the manifest or in the listing from vetted U.S. liquidators — $26 to $10,235 a case pack, freight quoted to your ZIP.

Cosmetics & Beauty General Merchandise Women's Clothing Mixed Apparel Shirts & Tops Men's Clothing
48
live case packs
liquidation on Closo right now
$16.52
median per unit
all-in, before shipping
6
suppliers
shipping these case packs
Sep 30, 2026
updated
when this set of case packs last changed
Filters

Resale view — median sold price, last 12 months. New vs new, used vs used.

Wholesale Branded T-Shirts (10 Pieces) — All Sizes / Modern 7 photos
Assortment Trending
Wholesale Branded T-Shirts (10 Pieces) — All Sizes / Modern 10 units · Ships parcel
$87 $8.67 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
Araceli Recycle Pastel Champion Adidas Fila Reebok Puma Sweatshirts 20 pcs 1 photo
Assortment
Araceli Recycle Pastel Champion Adidas Fila Reebok Puma Sweatshirts 20 pcs 20 units · Ships parcel
$34 $1.69 / piece
You pay$1.69a piece
Resells~$9.50median · used · estimate

5.6× resale / cost100+ sold recently

View lot
8 photos
Assortment
Lote Ropa Casual Macy's para Hombre al por Mayor - Precio por unidad: USD 446 units · Ships parcel or freight from FL
$10,235 $22.95 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Assortment In demand
Recycle Nike Adidas Champion Fila Reebok Puma T-Shirts 60 pcs 60 units · Ships parcel
$51 $0.85 / piece
You pay$0.85a piece
Resells~$9weighted median · used · estimate

10.6× resale / costSteady seller

View lot
18 photos
Assortment
25pcs. assorted sample lot. ebay-Posh-Mercari Starter pack. 25 units · NWT · Ships parcel
$193 $1,000 retail 81% off

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Assortment
Reebok and Puma Mixed stock lot sneakers 100 pairs. 100 units · NWT · Ships parcel or freight from NJ
$3,850 $38.50 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
5 photos
Assortment
Reebok Women's/Mujer Shorts/Pantalonetas Deportivas al por Mayor - Precio por unidad: USD — 48 48 units · Ships parcel
$1,056 $21.99 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
5 photos
Assortment
Reebok Women's/Mujer Shorts/Pantalonetas Deportivas al por Mayor - Precio por unidad: USD — 72 72 units · Ships parcel
$1,583 $21.99 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Assortment
Dirty White Adidas Champion Reebok Fila Sweatshirts 16 pcs 16 units · Ships parcel
$33 $2.03 / piece
Sells in ~45 days on resale
You pay$2.03a piece
Resells~$17.75weighted median · used

8.7× resale / costSteady seller

View lot
1 photo
Assortment
Recycle Fila Champion Puma Reebok Jackets 16 pcs 16 units · Ships parcel
$26 $1.63 / piece
You pay$1.63a piece
Resells~$10weighted median · used · estimate

6.1× resale / costSteady seller

View lot
1 photo
Assortment In demand
Araceli Pastel Recycle Nike Champion Reebok Sweatshirts 21 pcs 21 units · Ships parcel
$34 $1.61 / piece
You pay$1.61a piece
Resells~$10weighted median · used · estimate

6.2× resale / cost100+ sold recently

View lot
7 photos
Assortment
Winter family clothing lot · mixed condition 200 units · Ships parcel or freight from CA
$2,035 $10.18 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Assortment
Nordstrom rack wholesale KIDS store stock overstock apparel 100pcs. 100 units · NWT · Ships parcel
$875 $8.75 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
5 photos
Assortment
Mixed brands family clothing lot · excess stock and returns 200 units · Ships parcel or freight from CA
$1,869 $9.34 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Assortment In demand
Recycle Nike Adidas Champion Reebok Fila Puma T-Shirts 61 pcs 61 units · Ships parcel
$57 $0.94 / piece
You pay$0.94a piece
Resells~$8.92weighted median · used · estimate

9.5× resale / costSteady seller

View lot
8 photos
Assortment
Youth clothing lot · new · summer and winter mix 250 units · NWT · Ships parcel or freight from CA
$1,705 $6.82 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Assortment
Vintage & Modern Reebok Shoe Mix Of 20 20 units · Ships parcel
$330 $16.50 / piece
Sells in ~38 days on resale
You pay$16.50a piece
Resells~$29median · used

1.8× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment
Araceli Pastel Recycle Nike Adidas Champion Reebok Puma Sweatshirts 17 pcs 17 units · Ships parcel
$26 $1.53 / piece
You pay$1.53a piece
Resells~$9.53weighted median · used · estimate

6.2× resale / cost100+ sold recently

View lot
7 photos
Assortment Trending
Wholesale Branded Sweatshirts (10 Pieces) — Crewnecks Only 10 units · Ships parcel
$149 $14.87 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
7 photos
Assortment
Brand Name T-Shirts — M / 3 tees 3 units · Ships parcel
$50 $16.52 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
7 photos
Assortment
Brand Name T-Shirts — L / 3 tees 3 units · Ships parcel
$50 $16.52 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
7 photos
Assortment
Brand Name T-Shirts — S / 3 tees 3 units · Ships parcel
$50 $16.52 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
7 photos
Assortment
Brand Name T-Shirts — XL / 3 tees 3 units · Ships parcel
$50 $16.52 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
7 photos
Assortment
Brand Name T-Shirts — 2XL+ / 3 tees 3 units · Ships parcel
$50 $16.52 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Assortment
Brand Name Mix — XL / 3 pieces 3 units · Ships parcel
$62 $20.65 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Assortment
Brand Name Mix — L / 3 pieces 3 units · Ships parcel
$62 $20.65 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
8 photos
Assortment
Brand Name Mix — S / 6 pieces 6 units · Ships parcel
$124 $20.65 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
7 photos
Assortment
Brand Name T-Shirts — L / 6 tees 6 units · Ships parcel
$99 $16.52 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
7 photos
Assortment
Brand Name T-Shirts — 2XL+ / 6 tees 6 units · Ships parcel
$99 $16.52 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
7 photos
Assortment
Brand Name T-Shirts — M / 6 tees 6 units · Ships parcel
$99 $16.52 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Assortment
Brand Name Mix — 2XL+ / 3 pieces 3 units · Ships parcel
$62 $20.65 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
8 photos
Assortment
Brand Name Mix — L / 6 pieces 6 units · Ships parcel
$124 $20.65 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
7 photos
Assortment
Wholesale Long Sleeve T-Shirts (10 Pieces) — BRANDED 10 units · Ships parcel
$74 $7.43 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Assortment
Brand Name Mix — XL / 6 pieces 6 units · Ships parcel
$124 $20.65 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Assortment
Brand Name Mix — M / 6 pieces 6 units · Ships parcel
$124 $20.65 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
7 photos
Assortment
Brand Name T-Shirts — S / 6 tees 6 units · Ships parcel
$99 $16.52 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Assortment
Brand Name Mix — S / 3 pieces 3 units · Ships parcel
$62 $20.65 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Assortment
Brand Name Mix — 2XL+ / 6 pieces 6 units · Ships parcel
$124 $20.65 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
7 photos
Assortment
Brand Name T-Shirts — XL / 6 tees 6 units · Ships parcel
$99 $16.52 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Assortment
Brand Name Mix — M / 3 pieces 3 units · Ships parcel
$62 $20.65 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
7 photos
Assortment
Brand Name Sweatshirts — 2XL+ / 6 sweatshirts 6 units · Ships parcel
$161 $26.85 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
7 photos
Assortment
Brand Name Sweatshirts — M / 6 sweatshirts 6 units · Ships parcel
$161 $26.85 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
7 photos
Assortment
Brand Name Sweatshirts — L / 6 sweatshirts 6 units · Ships parcel
$161 $26.85 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
7 photos
Assortment
Brand Name Sweatshirts — XL / 6 sweatshirts 6 units · Ships parcel
$161 $26.85 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
7 photos
Assortment
Brand Name Sweatshirts — M / 3 sweatshirts 3 units · Ships parcel
$81 $26.85 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
7 photos
Assortment
Brand Name Sweatshirts — 2XL+ / 3 sweatshirts 3 units · Ships parcel
$81 $26.85 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
7 photos
Assortment
Brand Name Sweatshirts — L / 3 sweatshirts 3 units · Ships parcel
$81 $26.85 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
7 photos
Assortment
Brand Name Sweatshirts — XL / 3 sweatshirts 3 units · Ships parcel
$81 $26.85 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot

Suppliers to know

Liquidators with a public storefront on Closo, by lots live right now.

Supplier registry
Thrift Vintage Fashion
31 lots live
Shop all lots →
Raghouse
7 lots live
Shop all lots →
Multimarcas International Inc
3 lots live
Shop all lots →
How it works

Buying a case pack on Closo

Full buying guide →
01Pick a lot
02Get the freight quote
03Pay into escrow
04Inspect and claim
FAQ

Reebok wholesale — questions buyers ask

Closo Wholesale lists 48 live Reebok case packs from vetted U.S. liquidators. Prices run from $26 to $10,235 a case pack, all-in before shipping. Per unit that is $0.85 to $38.50 on the lots shown. They ship from California, Florida and New Jersey. Across 48 live Reebok case packs from 6 suppliers, the median asking price is $16.52 per unit. Updated Sep 30, 2026.

Ask Closo Assistant → Estimate ROI for this category →
How much does a reebok case pack cost?
Live reebok case packs on Closo run from $26 to $10,235 all-in; per unit that is $0.85 to $38.50 depending on brand mix and condition.
Which suppliers list reebok case packs?
Thrift Vintage Fashion, Raghouse, Multimarcas International Inc carry most of them today — every supplier on Closo is verified and paid through escrow.
Where do they ship from?
California, Florida, New Jersey carry most reebok case packs today; freight is quoted for your ZIP on every lot page.
Manifested or assortment?
A manifested case pack lists every line and quantity; an assortment shows representative lines. The badge on each card says which.
Can I inspect before I pay the supplier?
Yes. Your payment sits in escrow; you have five business days after delivery to inspect and raise a per-line claim before the supplier is paid.
What resale can I expect?
Every lot shows a resale range measured on real Closo sales for the same brands and categories — a range, not a promise.
From the Closo blog

Reebok wholesale — guides from the Closo blog

What resellers pay, where the lots come from and how the resale side moves — written from Closo's own numbers.

Inventory liquidation · 8 min read

Is Buying Reebok Pallets Wholesale Legit? What to Check First

Is buying Reebok wholesale legit? Check supplier tier, manifest, and payment recourse before buying a $26-$3,850 case pack from a vetted U.S.…

Inventory liquidation · 9 min read

Where to Buy Reebok Pallets Wholesale: Suppliers, Prices, Ship-From

Where to buy Reebok wholesale: 41 live case packs on Closo Wholesale run $44-$3,850, shipping from FL, CA and NJ. Compare suppliers, prices and…

Inventory liquidation · 8 min read

How Much Do Reebok Pallets Cost Wholesale in 2026?

How much does Reebok wholesale cost in 2026? 45 live lots on Closo Wholesale run $26 to $3,850 a case pack, with per-unit prices from $0.85 to $38.50.

Free account

Sign up free. Buy with the full picture.

Full manifests, resale data and freight to your ZIP on every lot. How you're protected →

1 photo
Assortment In demand
Recycle Nike Adidas Champion Fila Reebok Puma T-Shirts 60 pcs 60 units · Ships parcel
$51 $0.85 / piece
View lot