Sorted by Best match
Resale view — median sold price, last 12 months. New vs new, used vs used.
Ask Closo Assistant: “which of these has the best resale?”
Also matching “dimension”
3 3 photos
Assortment
Digestive Advantage Probiotic Gummies for Men and Women 90 Count Pack of 2 (50 Pcs Lot)
50 units · Ships parcel
Near you
$385
$7.70 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
5 5 photos
Assortment
Natrol Assorted Vitamins Melatonin, Sleep Calm, Magnesium And More (70 Pcs Lot)
70 units · Ships parcel
Near you
$270
$3.85 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Natrol Melatonin 10mg Tablets Advanced Sleep Dietary Supplement (70 Pcs Lot)
70 units · Ships parcel
Near you
$308
$4.40 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Natrol 5-HTP 200 Mg Time Release, Helps Support A Balanced Mood, 30 Tablets And Melatonin 100Tab Mix (65 Pcs Lot)
65 units · Ships parcel
Near you
$286
$4.40 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
New
Arm & Hammer - Deodorant UltraMax Solid Fresh - 2.6 Oz - 12 Pack
12 units · Ships parcel
Near you
$32
$2.67 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Old Spice - GentleMan's Deodorant Aluminum Free, Lavender & Mint - 3 Oz - 12 Pack
12 units · Ships parcel
Near you
$97
$8.05 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Flonase Allergy Relief Nasal Spray Fluticasone Propionate 72 Sprays (250 Pcs Lot)
250 units · Ships parcel
Near you
$1,100
$4.40 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
Face Shield
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$110
$1.10 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
Childrens Face Shield
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$297
$2.75 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
Instant Digital Thermometer
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$2,199
$21.99 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
Face Shield – 1 piece
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$110
$1.10 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
Safety Glasses
300 units · NWT · Ships parcel
Near you
$825
$2.75 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
Face Shield – 300pcs – Case
300 units · NWT · Ships parcel
Near you
$424
$1.41 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Vicks DayQuil NyQuil Severe Cold Flu Caplets - 48 Count (55 Pcs Lot)
55 units · Ships parcel
Near you
$303
$5.50 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Unmanifested
Assorted GM DrugStore Shelf Pulls Pallet Gaylord · unmanifested
Ships parcel or freight from NC
Near you
$495
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
ULTRA V-STRIPED COMPRESSION ELBOW SLEEVES (1-PAIR) — Blue / Small/Medium
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$385
$3.85 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
ULTRA V-STRIPED COMPRESSION ELBOW SLEEVES (1-PAIR) — Red / Small/Medium
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$385
$3.85 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
ULTRA V-STRIPED COMPRESSION ELBOW SLEEVES (1-PAIR) — Gray / Large/XL
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$385
$3.85 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
ULTRA V-STRIPED COMPRESSION ELBOW SLEEVES (1-PAIR) — Gray / Small/Medium
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$385
$3.85 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Stainless Steel Digital Meat And Poultry Thermometer · SKU TI-MIKDT-BLA
102 units · Ships parcel
Near you
$842
$8.25 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
Targeted Pain Relief Ankle Compression Sleeves — White / Large/XL
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$385
$3.85 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
Targeted Pain Relief Ankle Compression Sleeves — White / Small/Medium
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$385
$3.85 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Stainless Steel Digital Meat And Poultry Thermometer · SKU TI-MIKDT-WHI
102 units · Ships parcel
Near you
$842
$8.25 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
Portable Pain-Relief Neuropathy Recovery Plantar Fasciitis Massage Mat
102 units · NWT · Ships parcel
Near you
$898
$8.80 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
Targeted Pain Relief Ankle Compression Sleeves — Teal / Small/Medium
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$385
$3.85 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
Targeted Pain Relief Ankle Compression Sleeves — Brown / Large/XL
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$385
$3.85 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
Targeted Pain Relief Ankle Compression Sleeves — Brown / Small/Medium
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$385
$3.85 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Natural Vitamin C Serum
102 units · Ships parcel
Near you
$842
$8.25 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Health Smart Elastic Wrist Ankle and Elbow Support Wrap (96 Pcs Lot)
96 units · Ships parcel
Near you
$264
$2.75 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
Pain Relief Arch Support Compression Foot Cushion For Plantar Fasciitis
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$50
$0.46 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Natrol Magnesium Glycinate 240mg lot · 68 units
68 units · Ships parcel
Near you
$262
$3.85 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Not Just A Patch CGM Sensor Patches Size S (20 Pack) for Libre and Medtronic (170 Pcs Lot)
170 units · Ships parcel
Near you
$748
$4.40 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Metamucil Supergreens Digestive Blend Fiber Supplement lot · 120 units
120 units · Ships parcel or freight from NC
Near you
$462
$3.85 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
DDC HomeDNA Collection Kit Ancestry Analysis Report · 270 units
270 units · Ships parcel
Near you
$891
$3.30 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Tylenol Cold + Head Congestion Severe Medicine lot · 110 · 24 Caplets per
110 units · Ships parcel
Near you
$182
$1.65 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Bellway Super Fiber + Fruit Psyllium Husk Raspberry Lemon · 60 · 18 Oz
60 units · Ships parcel or freight from NC
Near you
$198
$3.30 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Fisherman's Friend Lozenges Honey-Lemon lot · 384 · 40 ct packs
384 units · Ships parcel
Near you
$634
$1.65 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Not Just a Patch Dexcom G6 Cgm Adhesive Patches Size Medium - 20 CT (170 Pcs Lot)
170 units · Ships parcel
Near you
$561
$3.30 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Medicine Assorted Different Brands (130 Pcs Lot)
130 units · Ships parcel
Near you
$429
$3.30 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Skin Glu Adhesive Wipes lot · 183 units
183 units · Ships parcel
Near you
$805
$4.40 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Ricola, Vicks, Halls Cough Throat Relief Drops Mix, Different Sizes (210 Pcs Lot)
210 units · Ships parcel or freight from NC
Near you
$462
$2.20 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
vH Essentials Probiotics for Women with Prebiotics, Cranberry & Vitamin C - 60 Ct (200 Pcs Lot)
200 units · Ships parcel
Near you
$550
$2.75 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
GM, HBA Supplements lot · 746 units · shelf-pull
746 units · Ships parcel or freight from NC
Near you
$1,034
$1.39 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
ULTRA V-STRIPED COMPRESSION ELBOW SLEEVES (1-PAIR) — Blue / Large/XL
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$385
$3.85 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
ULTRA V-STRIPED COMPRESSION ELBOW SLEEVES (1-PAIR) — Red / Large/XL
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$385
$3.85 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Natural Stacks Creatine+ Advanced Absorption Formula 120 Vegan Caps (78 Pcs Lot)
78 units · Ships parcel
Near you
$429
$5.50 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Overstock Returns · 1 pallet
Sourcing request
Looking for something specific?
Describe the inventory you want to buy — we’ll source it and email you when a matching lot goes live.
1 Describe it once Category, brand, and how much you buy.
2 We go looking Across the liquidators who supply Closo Wholesale.
3 You get one email The moment a matching lot goes live.
No account needed. Leave your email and we reply there.
About this category
About wholesale health & personal care on Closo
The cheapest health and personal care lot here is $1 and the largest deal is $20,460. 20 vetted U.S. suppliers list on this shelf, and every lot names the one holding it. Of those, 4 are full pallets or truckloads and 802 are parcel-sized case packs and boxes.
Read more Show less
Every listing carries the supplier's manifest notes, the unit count, the declared retail value and Closo's own resale comps. Wholesale health and personal care lots — vitamins and supplements, over-the-counter medicine, first aid, oral care, shaving and deodorant, feminine and incontinence care, medical supplies — in case packs and pallets from vetted U.S. distributors and liquidators. Lots are distributor stock, drugstore shelf pulls, short-dated or overstock; each shows the supplier's manifest or assortment notes, unit count, declared retail value where stated and, for dated goods, the expiry the supplier provides. Pallets are quoted freight to your ZIP on the lot page, case lots ship parcel, and every order carries Closo buyer protection. See the live health and personal care lots below.
On every lot here
What is inside, line by line Manifest or assortment notes and unit count.
Resale comps for the brands What the pieces sell for now on resale.
Freight quoted to your ZIP Parcel or pallet, priced before you pay.
Closo buyer protection Every order here is covered.
FAQ
Health & Personal Care lots — questions buyers ask
What buyers ask before they take a lot from this shelf.
Are supplements and medicines in date? The supplier states the expiry on the lot; short-dated lots say so. Nothing is implied beyond what the listing shows.
Can I resell OTC medicine and supplements online? Rules vary by marketplace and product class (medicine, supplements, medical devices); check the channel's policy before buying.
Are these lots prescription goods? No. Only over-the-counter goods are listed; suppliers do not sell prescription items through the marketplace.
Buying for resale? A free account unlocks full manifests and per-line resale data on every lot.
Sign up free