Wholesale women's clothing for boutiques

6,779 live women's clothing lots listed right now — unit counts, declared retail, freight to your ZIP and the resale comps, on every lot. Updated .

Dresses Tops & Blouses Swimwear Sets & Jumpsuits Hoodies & Sweatshirts Shorts & Skirts Sweaters & Knits Jackets & Coats T-Shirts Vintage Clothing Plus Size Brand-Name Clothing Clothing Bales Mystery Boxes Women's Clothing Pallets
Filters 1
Sort: Recommended

Sorted by Recommended

Resale view — median sold price, last 12 months. New vs new, used vs used.

Macy's wholesale junior apparel pallet 200pcs. 1 photo
Assortment In demand
Macy's wholesale junior apparel pallet 200pcs. 200 units · NWT · Ships parcel or freight from NJ
$1,540 $7.70 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
Birdsong wholesale Tankini Swimsuits 36pcs. 1 photo
Assortment In demand
Birdsong wholesale Tankini Swimsuits 36pcs. 36 units · NWT · Ships parcel
$267 $2,160 retail 88% off

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Assortment New
Dirty White Skater Dresses 41 pcs 41 units · Ships parcel
$38 $0.92 / piece
Sells in ~42 days on resale
You pay$0.92a piece
Resells~$25median · any condition

27.2× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment New
Dirty White Party + Body Con Dresses 33 pcs 33 units · Ships parcel
$46 $1.38 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
4 photos
Assortment
Hudson Jeans Wholesale Women's FLARE assortment 24pcs. 24 units · NWT · Ships parcel
$1,175 $48.95 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
6 photos
Assortment New
Quince women's swim lot · 50 units · Customer returns, mostly New With Tag 50 units · Ships parcel
$186 $3.72 / piece
Sells in ~6 days on resale
You pay$3.72a piece
Resells~$24weighted median · new with tags

6.5× resale / costSteady seller

View lot
5 photos
Assortment New
MDWLL + JCRW Dresses & Jumpsuits lot · 25 · mostly NWT customer returns 25 units · Ships parcel
$681 $27.26 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Assortment In demand
Recycle Hippie Skirts & Dresses 47 pcs 47 units · Ships parcel
$46 $0.97 / piece
You pay$0.97a piece
Resells~$12median · used · estimate

12.4× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment In demand
Vintage 80s 90s Dresses 46 pcs 46 units · Ships parcel
$135 $2.94 / piece
Sells in ~42 days on resale
You pay$2.94a piece
Resells~$24median · used

8.2× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment New
Recycle Cottage Core + Minimalist Crop Blouses 49 pcs 49 units · Ships parcel
$26 $0.53 / piece
You pay$0.53a piece
Resells~$10median · any condition · estimate

18.9× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment In demand
Recycle 80s 90s Dresses 41 pcs 41 units · Ships parcel
$51 $1.24 / piece
You pay$1.24a piece
Resells~$12median · used · estimate

9.7× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment In demand
Recycle Vintage Office Blouses 54 pcs 54 units · Ships parcel
$26 $0.48 / piece
You pay$0.48a piece
Resells~$10median · used · estimate

20.8× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment New
Recycle Crop Blouses 47 pcs 47 units · Ships parcel
$20 $0.41 / piece
You pay$0.41a piece
Resells~$10median · any condition · estimate

24.4× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment In demand
Beach Dresses 55 pcs 55 units · Ships parcel
$51 $0.92 / piece
Sells in ~42 days on resale
You pay$0.92a piece
Resells~$24median · used

26.1× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment In demand
Recycle Lace + Bling Bling + Hippie + Transparent Blouses 83 pcs 83 units · Ships parcel
$38 $0.45 / piece
You pay$0.45a piece
Resells~$10median · used · estimate

22.2× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment In demand
Recycle 70s 80s Dresses 33 pcs 33 units · Ships parcel
$72 $2.17 / piece
You pay$2.17a piece
Resells~$12median · used · estimate

5.5× resale / cost100+ sold recently

View lot
3 photos
Assortment
Mesh See Through One Shoulder One Piece 100 units · NWT · Ships parcel
$1,650 $16.50 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Assortment In demand
Recycle Y2K & More Fall Skirts 34 pcs 34 units · Ships parcel
$61 $1.80 / piece
You pay$1.80a piece
Resells~$10median · used · estimate

5.6× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment In demand
Recycle Vintage Skirts 47 pcs 47 units · Ships parcel
$40 $0.86 / piece
You pay$0.86a piece
Resells~$10median · used · estimate

11.6× resale / cost100+ sold recently

View lot
8 photos
Assortment New
Dahlia | Mock Wrap Jogger Scrubs Set — Raisin / XS 108 units · NWT · Ships parcel or freight from CA
$416 $3.85 / piece
Sells in ~45 days on resale
You pay$3.85a piece
Resells~$27median · new with tags

7.0× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment In demand
Recycle 80s 90s Blouses 62 pcs 62 units · Ships parcel
$38 $0.61 / piece
You pay$0.61a piece
Resells~$10median · used · estimate

16.4× resale / cost100+ sold recently

View lot
5 photos
Assortment New
MDWLL + JCRW swimwear and swim coverups lot · 20 units · New & returns 20 units · Ships parcel
$248 $12.39 / piece
Sells in ~53 days on resale
You pay$12.39a piece
Resells~$20weighted median · any condition

1.6× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment In demand
Dirty White Dresses 41 pcs 41 units · Ships parcel
$62 $1.52 / piece
Sells in ~42 days on resale
You pay$1.52a piece
Resells~$24median · used

15.8× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment In demand
Dirty White Mini Skirts + Bodycon Dresses 45 pcs 45 units · Ships parcel
$36 $0.81 / piece
Sells in ~42 days on resale
You pay$0.81a piece
Resells~$24median · used

29.6× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment In demand
Denim Mini Skirts 41 pcs 41 units · Ships parcel
$122 $2.98 / piece
Sells in ~35 days on resale
You pay$2.98a piece
Resells~$20median · used

6.7× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment In demand
Plus Size Blouses 71 pcs 71 units · Ships parcel
$59 $0.82 / piece
Sells in ~54 days on resale
You pay$0.82a piece
Resells~$20median · used

24.4× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment In demand
Recycle 80s 90s Y2K Dresses 29 pcs 29 units · Ships parcel
$36 $1.26 / piece
You pay$1.26a piece
Resells~$12median · used · estimate

9.5× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment In demand
Plus Size Blouses 70 pcs 70 units · Ships parcel
$59 $0.84 / piece
Sells in ~54 days on resale
You pay$0.84a piece
Resells~$20median · used

23.8× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment In demand
Recycle & Good Flannel Bin Odds & Ends 34 pcs 34 units · Ships parcel
$33 $0.96 / piece
You pay$0.96a piece
Resells~$10median · used · estimate

10.4× resale / cost100+ sold recently

View lot
8 photos
Assortment New
Women's swimwear lot · 100 units 100 units · Ships parcel
$124 $1.24 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
8 photos
Assortment New
Target Women's Clothing lot · 50 units · mostly NWT 50 units · Ships parcel
$217 $4.34 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Assortment In demand
Recycle 80s 90s Dresses 34 pcs 34 units · Ships parcel
$44 $1.30 / piece
You pay$1.30a piece
Resells~$12median · used · estimate

9.2× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment In demand
Mini Skirts 60 pcs · SKU 15-092126-004598 60 units · Ships parcel
$65 $1.08 / piece
Sells in ~42 days on resale
You pay$1.08a piece
Resells~$24median · used

22.2× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment
Mini Skirts 60 pcs · SKU 15-092126-004599 60 units · Ships parcel
$65 $1.08 / piece
Sells in ~42 days on resale
You pay$1.08a piece
Resells~$24median · used

22.2× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment In demand
Crop Blouses 40 pcs 40 units · Ships parcel
$55 $1.37 / piece
Sells in ~54 days on resale
You pay$1.37a piece
Resells~$20median · used

14.6× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment
Mini Skirts 58 pcs 58 units · Ships parcel
$64 $1.10 / piece
Sells in ~42 days on resale
You pay$1.10a piece
Resells~$24median · used

21.8× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment In demand
Plus Size Blouses 39 pcs 39 units · Ships parcel
$33 $0.83 / piece
Sells in ~54 days on resale
You pay$0.83a piece
Resells~$20median · used

24.1× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment In demand
Modern Western Shirts 43 pcs 43 units · Ships parcel
$215 $4.99 / piece
Sells in ~54 days on resale
You pay$4.99a piece
Resells~$20median · used

4.0× resale / cost100+ sold recently

View lot
3 photos
Assortment In demand
Women's Denim Jackets Bale — 50LB 100 units · Ships parcel
$341 $3.41 / piece
Sells in ~35 days on resale
You pay$3.41a piece
Resells~$20median · used

5.9× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment In demand
Dirty White Dresses 35 pcs 35 units · Ships parcel
$53 $1.52 / piece
Sells in ~42 days on resale
You pay$1.52a piece
Resells~$24median · used

15.8× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment
Swimsuits One Piece 61 pcs 61 units · Ships parcel
$57 $0.94 / piece
Sells in ~42 days on resale
You pay$0.94a piece
Resells~$18median · used

19.1× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment In demand
Plus Size Velvet Tops 29 pcs 29 units · Ships parcel
$36 $1.26 / piece
Sells in ~42 days on resale
You pay$1.26a piece
Resells~$16median · used

12.7× resale / cost100+ sold recently

View lot
7 photos
Assortment In demand
Miss Me Jeans Wholesale JUNIOR assortment 24pcs. 24 units · NWT · Ships parcel
$752 $3,456 retail 78% off

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Assortment
Just Black Swimsuits One Piece 59 pcs 59 units · Ships parcel
$35 $0.59 / piece
Sells in ~42 days on resale
You pay$0.59a piece
Resells~$18median · used

30.5× resale / cost100+ sold recently

View lot
8 photos
Assortment In demand
Target Womens Winter Clothes (500-550 Pieces) 550 units · Ships parcel or freight from NJ
$2,475 $4.50 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Assortment In demand
Plus Size Summer Blazers 29 pcs 29 units · Ships parcel
$35 $1.21 / piece
Sells in ~57 days on resale
You pay$1.21a piece
Resells~$29median · used

24.0× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment In demand
Corduroy Shirts 25 pcs · SKU 16-092326-004828 25 units · Ships parcel
$61 $2.44 / piece
Sells in ~54 days on resale
You pay$2.44a piece
Resells~$20median · used

8.2× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment In demand
Modern Hawaiian Shirts 50 pcs 50 units · Ships parcel
$98 $1.95 / piece
Sells in ~54 days on resale
You pay$1.95a piece
Resells~$20median · used

10.3× resale / cost100+ sold recently

View lot
48 of 1,294 Load more
Sourcing request

Looking for something specific?

Describe the inventory you want to buy — we’ll source it and email you when a matching lot goes live.

  1. 1
    Describe it onceCategory, brand, and how much you buy.
  2. 2
    We go lookingAcross the liquidators who supply Closo Wholesale.
  3. 3
    You get one emailThe moment a matching lot goes live.

No account needed. Leave your email and we reply there.

Signed in? We’ll reply to your account — the email field is optional.
About this category

About wholesale women's clothing on Closo

Prices start at $2 and reach $75,456 for the biggest loads. Behind the grid are 49 vetted U.S. suppliers, not a single reseller flipping one pallet.

Read moreShow less

You can buy 6,728 of them by the case or the box, or go up to one of the 51 pallet and truckload loads. On each lot page you see what is inside, how many pieces, what it retailed for and what the pieces resell for today. Wholesale women's clothing lots from vetted U.S. liquidators: pallets and case packs of dresses, tops, denim, activewear and loungewear from department-store and brand overstock, shelf pulls and customer returns. Every lot lists the supplier's manifest or assortment notes, the declared unit count and retail value, and Closo's own resale comps so you can see the margin before you commit. Freight is quoted to your ZIP on the lot page, smaller boxes ship parcel, and every purchase is covered by Closo buyer protection. New women's apparel lots land most weeks — follow the category to hear about them first.

FAQ

Women's Clothing lots — questions buyers ask

What buyers ask before they take a lot from this shelf.

What sizes come in a wholesale women's clothing lot?

Most lots are mixed-size assortments across regular sizing (XS–XL or 0–16); some are plus-size or juniors only. The size range, when the supplier declares it, is shown on the lot page and in the manifest.

Are the garments new with tags?

It depends on the deal type. Overstock and shelf-pull lots are typically new, often tagged; customer-returns lots mix new and gently worn pieces. The condition grade and the manifest mode (manifested, assortment or unmanifested) are stated on every lot.

How do I estimate resale value?

Each manifested line carries Closo's live resale comps from Poshmark, eBay and Mercari, and the lot page totals them against the asking price so the expected margin is visible before you buy.

Get the Monday Lot Drop

Eight new lots of the week in your categories, one resale number to price them against, and what sold. One email a week, no account, stop with one click.

By subscribing you agree to receive the weekly letter from Closo Wholesale. Unsubscribe any time from the letter.