Manifested only · Smoke Shop Supplies

Manifested and assortment lots from Manifested only — smoke shop supplies from vetted U.S. liquidators — $8 to $264 a lot, freight quoted to your ZIP.

Cosmetics & Beauty General Merchandise Women's Clothing Mixed Apparel Shirts & Tops Men's Clothing
198
live lots
smoke shop supplies on Closo right now
$4.62
median per unit
all-in, before shipping
3
suppliers
shipping these lots
Oct 2, 2026
updated
when this set of lots last changed
Filters

Resale view — median sold price, last 12 months. New vs new, used vs used.

300ML Bulk Torch Blue Butane Refill 4 Pieces Per Retail Ready Display 41666 3 photos
Manifested
300ML Bulk Torch Blue Butane Refill 4 Pieces Per Retail Ready Display 41666 4 units · NWT · Ships parcel
$26 $6.60 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
Canvas and Metal Cigarette Case with Hinge - 8 Pieces Per Retail Ready Display 23985 4 photos
Manifested
Canvas and Metal Cigarette Case with Hinge - 8 Pieces Per Retail Ready Display 23985 8 units · NWT · Ships parcel
$42 $5.28 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
4 photos
Manifested
Glow in The Dark Skull Torch Lighter - 12 Pieces Per Retail Ready Display 25093 12 units · NWT · Ships parcel
$48 $3.96 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Manifested
Glam Charm Tube Lighter - 12 Pieces Per Retail Ready Display 26633 12 units · NWT · Ships parcel
$40 $3.30 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Manifested
Zinc Printed Torch Lighter - 12 Pieces Per Retail Ready Display 26624 12 units · NWT · Ships parcel
$79 $6.60 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
7 photos
Manifested
Glow in The Dark Cig Pack Lighter B - 12 Pieces Per Retail Ready Display 26650 12 units · NWT · Ships parcel
$40 $3.30 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Manifested
Patriotic USA 250 Dual Torch Lighter - 15 Pieces Per Retail Ready Display 26420 15 units · NWT · Ships parcel
$40 $2.64 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
4 photos
Manifested
Metal Multi-Tool Torch Stick Lighter with LED Light - 6 Pieces Per Retail Ready Display 24964 6 units · NWT · Ships parcel
$79 $13.20 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
6 photos
Manifested
300ML Bulk Torch Blue Butane Refill - 6 Pieces Per Retail Ready Display 22399 6 units · NWT · Ships parcel
$40 $6.60 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
3 photos
Manifested
Neoprene Lighter Case Key Chain - 7 Pieces Per Retail Ready Display 41409 7 units · NWT · Ships parcel
$18 $2.64 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
5 photos
Manifested
XXL Torch Lighter - 13 Pieces Per Retail Ready Display 40323 13 units · NWT · Ships parcel
$43 $3.30 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
3 photos
Manifested
Big Bubba Dual Torch Lighter - 10 Pieces Per Retail Ready Display 40302 10 units · NWT · Ships parcel
$26 $2.64 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
4 photos
Manifested
Molded Skull XXL Torch Lighter 6 Pieces Per Retail Ready Display 40298 6 units · NWT · Ships parcel
$24 $3.96 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
4 photos
Manifested
Skull Butt Bucket Ashtray - 6 Pieces Per Pack 23301AZ 6 units · NWT · Ships parcel
$40 $6.60 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
6 photos
Manifested
Full Print Butt Bucket Ashtray with LED Light - 6 Pieces Per Retail Ready Display 23784 6 units · NWT · Ships parcel
$32 $5.28 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Manifested
Glass Ashtray with LED Light-Up Design - 6 Pieces Per Retail Ready Display 23522 6 units · NWT · Ships parcel
$40 $6.60 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
4 photos
Manifested
Black Dual Flame N Torch Lighter 16 Pieces Per Retail Ready Display 25637 16 units · NWT · Ships parcel
$32 $1.98 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
5 photos
Manifested
Its My Job Dual Torch Lighter - 15 Pieces Per Retail Ready Display 26151 15 units · NWT · Ships parcel
$40 $2.64 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
7 photos
Manifested
Pivot Head Torch Lighter - 12 Pieces Per Retail Ready Display 40364 12 units · NWT · Ships parcel
$24 $1.98 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
3 photos
Manifested
Black max Jet Flame Lighter - 25 Pieces Per Retail Ready Display 41694 25 units · NWT · Ships parcel
$25 $0.99 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
3 photos
Manifested
Giant Logo Disposable Lighter - 50 Pieces Per Retail Ready Display 41563 50 units · NWT · Ships parcel
$39 $0.77 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
4 photos
Manifested
18ML Bulk Torch Blue Butane Refill - 12 Pieces Per Retail Ready Display 40311 12 units · NWT · Ships parcel
$10 $0.83 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
3 photos
Manifested
Pivot Head XXL Dual Torch Lighter - 12 Pieces Per Retail Ready Display 24697 12 units · NWT · Ships parcel
$71 $5.94 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
6 photos
Manifested
Mini Torch Lighter - 12 Pieces Per Retail Ready Display 24004 12 units · NWT · Ships parcel
$40 $3.30 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
4 photos
Manifested
Camo Torch Lighter XXL - 12 Pieces Per Retail Ready Display 23927 12 units · NWT · Ships parcel
$63 $5.28 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
3 photos
Manifested
Torch Jet Flame Lighter - 25 Pieces Per Retail Ready Display 21601 25 units · NWT · Ships parcel
$50 $1.98 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
3 photos
Manifested
Glow In The Dark Skull Glass Ashtray - 5 Pieces Per Retail Ready Wholesale Display 40959 5 units · NWT · Ships parcel
$33 $6.60 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
5 photos
Manifested
XXL Torch Lighter - 18 Pieces Per Retail Ready Display 41318 18 units · NWT · Ships parcel
$95 $5.28 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
5 photos
Manifested
Wood Usb Coil Lighter Tube - 6 Pieces Per Retail Ready Display 22688 6 units · NWT · Ships parcel
$51 $8.58 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
5 photos
Manifested
Wood Lighter Case - 12 Pieces Per Retail Ready Display 23223 12 units · NWT · Ships parcel
$40 $3.30 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
7 photos
Manifested
Magnum Zilla Torch Lighter - 6 Pieces Per Retail Ready Display 23119 6 units · NWT · Ships parcel
$99 $16.50 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
7 photos
Manifested
Zinc Torch Stick Lighter - 6 Pieces Per Retail Ready Display 23166 6 units · NWT · Ships parcel
$99 $16.50 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
4 photos
Manifested
Zinc Torch Lighter 6 Pieces Per Retail Ready Display 23118 6 units · NWT · Ships parcel
$79 $13.20 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
3 photos
Manifested
Zinc Torch Lighter - 12 Pieces Per Retail Ready Display 23503 12 units · NWT · Ships parcel
$71 $5.94 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
4 photos
Manifested
Cigarette Case with USB Coil Lighter - 8 Pieces Per Retail Ready Display 23521 8 units · NWT · Ships parcel
$53 $6.60 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
7 photos
Manifested
Electric Coil Button Lighter - 12 Pieces Per Retail Ready Display 23577 12 units · NWT · Ships parcel
$103 $8.58 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
5 photos
Manifested
Magnum Trigger Torch Lighter - 6 Pieces Per Retail Ready Display 23541 6 units · NWT · Ships parcel
$79 $13.20 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
3 photos
Manifested
Patriotic Tac Gear Dual Torch Lighter - 15 Pieces Per Retail Ready Display 23637 15 units · NWT · Ships parcel
$40 $2.64 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
2 photos
Manifested
Pivot Head Torch Stick Lighter with Merchandising Hang Strip - 6 Pieces Per Retail Ready Display 41553 6 units · NWT · Ships parcel
$9 $1.43 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
5 photos
Manifested
Light-Up Glass Ashtray with Multi-Color LED Lights - 6 Pieces Per Retail Ready Display 23744 6 units · NWT · Ships parcel
$59 $9.90 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
5 photos
Manifested
Magnum Zinc Torch Stick Lighter - 12 Pieces Per Retail Ready Display 23755 12 units · NWT · Ships parcel
$103 $8.58 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
4 photos
Manifested
Metallic XXL Skull Torch Lighter - 12 Pieces Per Retail Ready Display 24715 12 units · NWT · Ships parcel
$71 $5.94 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Manifested
Dragon XXL Torch Lighter - 6 Pieces Per Retail Ready Display 23386 6 units · NWT · Ships parcel
$40 $6.60 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
3 photos
Manifested
100s Cigarette Case with USB Coil Lighter - 8 Pieces Per Retail Ready Display 24362 8 units · NWT · Ships parcel
$53 $6.60 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
4 photos
Manifested
Metallic Slim Skull Torch Lighter - 12 Pieces Per Retail Ready Display 23770 12 units · NWT · Ships parcel
$48 $3.96 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
7 photos
Manifested
Torch Saber Torch Lighter with Red Flame - 6 Pieces Per Retail Ready Display 25028 6 units · NWT · Ships parcel
$95 $15.84 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
4 photos
Manifested
Metal Cigarette Case with Lenticular Front - 8 Pieces Per Retail Ready Display 25024 8 units · NWT · Ships parcel
$32 $3.96 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
3 photos
Manifested
Zinc Torch Lighter - 12 Pieces Per Retail Ready Display 25044 12 units · NWT · Ships parcel
$79 $6.60 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot

Smoke Shop Supplies suppliers to know

Liquidators with a public storefront on Closo, by lots live right now.

Supplier registry
Novelty Inc Wholesale
195 lots live
Shop all lots →
How it works

Buying a smoke shop supplies lot on Closo

Full buying guide →
01Pick a lot
02Get the freight quote
03Pay into escrow
04Inspect and claim
FAQ

Manifested only · Smoke Shop Supplies — questions buyers ask

Closo Wholesale lists 198 live Manifested only smoke shop supplies lots from vetted U.S. liquidators. Prices run from $8 to $264 a lot, all-in before shipping. Per unit that is $0.77 to $16.50 on the lots shown. Every order is paid into Closo escrow and released after the buyer accepts delivery. Across 198 live smoke shop supplies lots from 3 suppliers, the median asking price is $4.62 per unit. Updated Oct 2, 2026.

Ask Closo Assistant → Estimate ROI for this category →
How much does a smoke shop supplies lot cost?
Live smoke shop supplies lots on Closo run from $8 to $264 all-in; per unit that is $0.77 to $16.50 depending on brand mix and condition.
Which suppliers list smoke shop supplies lots?
Novelty Inc Wholesale carry most of them today — every supplier on Closo is verified and paid through escrow.
Manifested or assortment?
A manifested lot lists every line and quantity; an assortment shows representative lines. The badge on each card says which.
Can I inspect before I pay the supplier?
Yes. Your payment sits in escrow; you have five business days after delivery to inspect and raise a per-line claim before the supplier is paid.
What resale can I expect?
Every lot shows a resale range measured on real Closo sales for the same brands and categories — a range, not a promise.
Free account

Sign up free. Buy with the full picture.

Full manifests, resale data and freight to your ZIP on every lot. How you're protected →

8 photos
Manifested
Glam Charm Tube Lighter - 12 Pieces Per Retail Ready Display 26633 12 units · NWT · Ships parcel
$40 $3.30 / piece
View lot