Manifested only · Smoke Shop Supplies

Manifested and assortment lots from Manifested only — smoke shop supplies from vetted U.S. liquidators — $8 to $264 a lot, freight quoted to your ZIP.

Cosmetics & Beauty General Merchandise Women's Clothing Mixed Apparel Shirts & Tops Men's Clothing
197
live lots
smoke shop supplies on Closo right now
$4.62
median per unit
all-in, before shipping
3
suppliers
shipping these lots
Sep 30, 2026
updated
when this set of lots last changed
Filters

Resale view — median sold price, last 12 months. New vs new, used vs used.

Zilla Torch Stick Lighter - 12 Pieces Per Retail Ready Display 23813 4 photos
Manifested New
Zilla Torch Stick Lighter - 12 Pieces Per Retail Ready Display 23813 12 units · NWT · Ships parcel
$40 $3.30 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
Patriotic Survival Tac Gear Torch Flip Lighter - 12 Pieces Per Retail Ready Display 22968 6 photos
Manifested
Patriotic Survival Tac Gear Torch Flip Lighter - 12 Pieces Per Retail Ready Display 22968 12 units · NWT · Ships parcel
$79 $6.60 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
7 photos
Manifested
Portable Car Heater -12V 200W Fast Heating Defroster – Plugs into Cigarette Lighter – Item #8630 12 units · Ships parcel
$112 $9.29 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Manifested
Clipper Printed Weed Time Lighters, Pack of 48 48 units · NWT · Ships parcel
AJ Globals 3.6 (8)
$264 $5.50 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
5 photos
Manifested
Metal Glow in The Dark Flip Torch Lighter - 12 Pieces Per Retail Ready Display 24370 12 units · NWT · Ships parcel
$79 $6.60 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
Clipper Printed Solid Branded Lighters, Pack of 48 48 units · NWT · Ships parcel
AJ Globals 3.6 (8)
$264 $5.50 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
4 photos
Manifested
Glow in The Dark Flip Top Lighter - 15 Pieces Per Retail Ready Display 25743 15 units · NWT · Ships parcel
$50 $3.30 / piece
Sells in ~54 days on resale
You pay$3.30a piece
Resells~$20median · new with tags

6.1× resale / cost100+ sold recently

View lot
6 photos
Manifested
Large Tank XXL Torch Lighter - 16 Pieces Per Retail Ready Display 23814 16 units · NWT · Ships parcel
$53 $3.30 / piece
Sells in ~54 days on resale
You pay$3.30a piece
Resells~$20median · new with tags

6.1× resale / cost100+ sold recently

View lot
8 photos
Manifested
Glow in The Dark Flip Top Lighter - 15 Pieces Per Retail Ready Display 26625 15 units · NWT · Ships parcel
$50 $3.30 / piece
Sells in ~53 days on resale
You pay$3.30a piece
Resells~$20median · new with tags

6.1× resale / cost100+ sold recently

View lot
3 photos
Manifested
Large Tank XXL Torch Lighter - 14 Pieces Per Retail Ready Display 40322 14 units · NWT · Ships parcel
$37 $2.64 / piece
Sells in ~54 days on resale
You pay$2.64a piece
Resells~$20median · new with tags

7.6× resale / cost100+ sold recently

View lot
6 photos
Manifested
Sugar Skull Metal Flip Top Lighter - 12 Pieces Per Retail Ready Display 26548 12 units · NWT · Ships parcel
$63 $5.28 / piece
Sells in ~54 days on resale
You pay$5.28a piece
Resells~$20median · new with tags

3.8× resale / cost100+ sold recently

View lot
4 photos
Manifested
Metal Flip Top Lighter - 12 Pieces Per Retail Ready Display 25281 12 units · NWT · Ships parcel
$63 $5.28 / piece
Sells in ~53 days on resale
You pay$5.28a piece
Resells~$20median · new with tags

3.8× resale / cost100+ sold recently

View lot
4 photos
Manifested
Metal Flip Top Lighter - 12 Pieces Per Retail Ready Display 25279 12 units · NWT · Ships parcel
$55 $4.62 / piece
Sells in ~54 days on resale
You pay$4.62a piece
Resells~$20median · new with tags

4.3× resale / cost100+ sold recently

View lot
8 photos
Manifested
Light-up Coil Lighter Wheel - 6 Pieces Per Retail Ready Display 25771 6 units · NWT · Ships parcel
$40 $6.60 / piece
Sells in ~65 days on resale
You pay$6.60a piece
Resells~$40median · new with tags

6.1× resale / cost100+ sold recently

View lot
3 photos
Manifested
Cigarette Saver Tube - 24 Pieces Per Retail Ready Display 41527 24 units · NWT · Ships parcel
$32 $1.32 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
4 photos
Manifested
Metal Flip Top Pipe Lighter - 12 Pieces Per Retail Ready Display 23983 12 units · NWT · Ships parcel
$55 $4.62 / piece
Sells in ~54 days on resale
You pay$4.62a piece
Resells~$20median · new with tags

4.3× resale / cost100+ sold recently

View lot
3 photos
Manifested
Black Max Torch Lighter - 16 Pieces Per Retail Ready Display 24920 16 units · NWT · Ships parcel
$63 $3.96 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
4 photos
Manifested
Cigarette Saver Pen - 12 Pieces Per Retail Ready Display 22237 12 units · NWT · Ships parcel
$40 $3.30 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
6 photos
Manifested
Glow in The Dark Glass Ashtray - 6 Pieces Per Retail Ready Display 25135 6 units · NWT · Ships parcel
$32 $5.28 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
3 photos
Manifested
Neoprene Vape Case Keychain - 12 Pieces Per Retail Ready Display 24734 12 units · NWT · Ships parcel
$32 $2.64 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
4 photos
Manifested
100s Cigarette Storage Case With Magnetic Lighter Case - 8 Pieces Per Retail Ready Display 25481 8 units · NWT · Ships parcel
$69 $8.58 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
3 photos
Manifested
Metallic XXL Skull Torch Lighter - 9 Pieces Per Retail Ready Display 41422 9 units · NWT · Ships parcel
$42 $4.62 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
7 photos
Manifested
Zinc Torch Stick Lighter - 6 Pieces Per Retail Ready Display 23166 6 units · NWT · Ships parcel
$99 $16.50 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
6 photos
Manifested
Glow in The Dark Glass Ashtray - 6 Pieces Per Retail Ready Display 25136 6 units · NWT · Ships parcel
$32 $5.28 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
6 photos
Manifested
Pack and Light Torch Lighter - 12 Pieces Per Retail Ready Display 25120 12 units · NWT · Ships parcel
$48 $3.96 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
4 photos
Manifested
Camo Torch Stick Lighter 6 Pieces Per Retail Ready Display 40304 6 units · NWT · Ships parcel
$40 $6.60 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
4 photos
Manifested
Rhinestone Torch Stick Bottle Opener Lighter - 12 Pieces Per Retail Ready Display 25140 12 units · NWT · Ships parcel
$63 $5.28 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
4 photos
Manifested
Glitter Lighter Case - 12 Pieces Per Retail Ready Display 25375 12 units · NWT · Ships parcel
$48 $3.96 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
4 photos
Manifested
Light-Up Glass Ashtray - 6 Pieces Per Retail Ready Display 25271 6 units · NWT · Ships parcel
$71 $11.88 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
5 photos
Manifested
XXL Torch Lighter With Transparent Handle - 6 Pieces Per Retail Ready Display 25277 6 units · NWT · Ships parcel
$79 $13.20 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Manifested
Cigarette Case with USB Coil Lighter - 8 Pieces Per Retail Ready Display 25633 8 units · NWT · Ships parcel
$53 $6.60 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
7 photos
Manifested
Thin Tube Utility Lighter - 4 Pieces Per Retail Ready Display 41756 4 units · NWT · Ships parcel
$9 $2.31 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
7 photos
Manifested
Nicotine Can Pouch - 6 Pieces Per Retail Ready Display 25833 6 units · NWT · Ships parcel
$51 $8.58 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Manifested
Patriotic Gearhead Dual Torch Lighter - 12 Pieces Per Retail Ready Display 25838 12 units · NWT · Ships parcel
$40 $3.30 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
5 photos
Manifested
Bling Butt Bucket Ashtray with LED Light - 6 Pieces Per Retail Ready Display 25886 6 units · NWT · Ships parcel
$51 $8.58 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
5 photos
Manifested
Twist N Torch Pivot XXL Lighter - 12 Pieces Per Retail Ready Display 25844 12 units · NWT · Ships parcel
$63 $5.28 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
7 photos
Manifested
Metal Energy Stone Lighter Case - 12 Pieces Per Retail Ready Display 25847 12 units · NWT · Ships parcel
$103 $8.58 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
5 photos
Manifested
Zodiac Lighter Case - 12 Pieces Per Retail Ready Display 24952 12 units · NWT · Ships parcel
$55 $4.62 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
7 photos
Manifested
Suction Butt Bucket Ashtray - 6 Pieces Per Retail Ready Display 26259 6 units · NWT · Ships parcel
$28 $4.62 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
6 photos
Manifested
Bling Rhinestone Lighter Case - 12 Pieces Per Retail Ready Display 26101 12 units · NWT · Ships parcel
$79 $6.60 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Manifested
Full Print Butt Bucket Ashtray with LED Light - 6 Pieces Per Retail Ready Display 26430 6 units · NWT · Ships parcel
$28 $4.62 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
5 photos
Manifested
Cigarette Saver Torch Lighter - 12 Pieces Per Retail Ready Display 26547 12 units · NWT · Ships parcel
$48 $3.96 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Manifested
Torch Lighter Cigarette Saver - 10 Pieces Per Retail Ready Display 41856 10 units · NWT · Ships parcel
$43 $4.29 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
4 photos
Manifested
Cigarette Case with USB Coil Lighter Canada Themed Designs - 8 Pieces Per Retail Ready Display 41734 8 units · NWT · Ships parcel
$53 $6.60 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
2 photos
Manifested
300ML Bulk Smokezilla Butane Refill - 6 Pieces Per Retail Ready Display 41434 6 units · NWT · Ships parcel
$36 $5.94 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
5 photos
Manifested
Pivot Head Torch Lighter - 25 Pieces Per Retail Ready Display 23881 25 units · NWT · Ships parcel
$50 $1.98 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
5 photos
Manifested
Cigarette Pack Thin Lighter - 12 Pieces Per Retail Ready Display 23483 12 units · NWT · Ships parcel
$40 $3.30 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
3 photos
Manifested
300ML Bulk Torch Blue Butane Refill 4 Pieces Per Retail Ready Display 41666 4 units · NWT · Ships parcel
$26 $6.60 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot

Smoke Shop Supplies suppliers to know

Liquidators with a public storefront on Closo, by lots live right now.

Supplier registry
Novelty Inc Wholesale
194 lots live
Shop all lots →
AJ Globals
2 lots live ★ 3.6 (8)
Shop all lots →
H & J Liquidators and Closeouts, Inc.
1 lot live ★ 3.0 (2)
Shop all lots →
How it works

Buying a smoke shop supplies lot on Closo

Full buying guide →
01Pick a lot
02Get the freight quote
03Pay into escrow
04Inspect and claim
FAQ

Manifested only · Smoke Shop Supplies — questions buyers ask

Closo Wholesale lists 197 live Manifested only smoke shop supplies lots from vetted U.S. liquidators. Prices run from $8 to $264 a lot, all-in before shipping. Per unit that is $1.32 to $16.50 on the lots shown. Every order is paid into Closo escrow and released after the buyer accepts delivery. Across 197 live smoke shop supplies lots from 3 suppliers, the median asking price is $4.62 per unit. Updated Sep 30, 2026.

Ask Closo Assistant → Estimate ROI for this category →
How much does a smoke shop supplies lot cost?
Live smoke shop supplies lots on Closo run from $8 to $264 all-in; per unit that is $1.32 to $16.50 depending on brand mix and condition.
Which suppliers list smoke shop supplies lots?
Novelty Inc Wholesale, AJ Globals, H & J Liquidators and Closeouts, Inc. carry most of them today — every supplier on Closo is verified and paid through escrow.
Manifested or assortment?
A manifested lot lists every line and quantity; an assortment shows representative lines. The badge on each card says which.
Can I inspect before I pay the supplier?
Yes. Your payment sits in escrow; you have five business days after delivery to inspect and raise a per-line claim before the supplier is paid.
What resale can I expect?
Every lot shows a resale range measured on real Closo sales for the same brands and categories — a range, not a promise.
Free account

Sign up free. Buy with the full picture.

Full manifests, resale data and freight to your ZIP on every lot. How you're protected →

1 photo
Manifested
Clipper Printed Weed Time Lighters, Pack of 48 48 units · NWT · Ships parcel
AJ Globals 3.6 (8)
$264 $5.50 / piece
View lot