Manifested only · Underwear & Socks

Manifested and assortment lots from Manifested only — underwear & socks from vetted U.S. liquidators — $2 to $921 a lot, freight quoted to your ZIP.

Cosmetics & Beauty General Merchandise Women's Clothing Mixed Apparel Shirts & Tops Men's Clothing
976
live lots
underwear & socks on Closo right now
$5.50
median per unit
all-in, before shipping
20
suppliers
shipping these lots
Oct 2, 2026
updated
when this set of lots last changed
Filters

Resale view — median sold price, last 12 months. New vs new, used vs used.

Ylw Lace Bodysuit C/P 36 French Affair · SKU WS1527X-700-FZA 1 photo
Manifested
Ylw Lace Bodysuit C/P 36 French Affair · SKU WS1527X-700-FZA 36 units · NWT · Ships parcel
$335 $9.29 / piece
Sells in ~52 days on resale
You pay$9.29a piece
Resells~$20median · new with tags

2.2× resale / cost100+ sold recently

View lot
Ylw Lace Bodysuit C/P 36 French Affair · SKU WS4531-701-FZA 1 photo
Manifested
Ylw Lace Bodysuit C/P 36 French Affair · SKU WS4531-701-FZA 36 units · NWT · Ships parcel
$335 $9.29 / piece
Sells in ~52 days on resale
You pay$9.29a piece
Resells~$20median · new with tags

2.2× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Manifested
Ylw Lace Bodysuit C/P 36 French Affair · SKU WS3097X-705-FZA 36 units · NWT · Ships parcel
$335 $9.29 / piece
Sells in ~52 days on resale
You pay$9.29a piece
Resells~$20median · new with tags

2.2× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Manifested
Brn Lace Bodysuit C/P 36 French Affair 36 units · NWT · Ships parcel
$335 $9.29 / piece
Sells in ~52 days on resale
You pay$9.29a piece
Resells~$20median · new with tags

2.2× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Manifested
Org Lace Bodysuit C/P 36 French Affair 36 units · NWT · Ships parcel
$335 $9.29 / piece
Sells in ~52 days on resale
You pay$9.29a piece
Resells~$20median · new with tags

2.2× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Manifested
Ylw Plus Lace Bodysuit C/P 36 French Affair · SKU WS5169X-701-FZA 36 units · NWT · Ships parcel
$335 $9.29 / piece
Sells in ~52 days on resale
You pay$9.29a piece
Resells~$20median · new with tags

2.2× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Manifested
Blue Striped Wholesale Ladies Boxer Shorts — Blue Striped / S 1 unit · NWT · Ships parcel
$19 $18.59 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Manifested
Pnk Lace Bodysuit C/P 36 French Affair 36 units · NWT · Ships parcel
$335 $9.29 / piece
Sells in ~52 days on resale
You pay$9.29a piece
Resells~$20median · new with tags

2.2× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Manifested
Crl Plus Lace Bodysuit C/P 36 French Affair 36 units · NWT · Ships parcel
$335 $9.29 / piece
Sells in ~52 days on resale
You pay$9.29a piece
Resells~$20median · new with tags

2.2× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Manifested
Gry Lace Babydoll C/P 36 French Affair 36 units · NWT · Ships parcel
$335 $9.29 / piece
Sells in ~89 days on resale
You pay$9.29a piece
Resells~$17median · new with tags

1.8× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Manifested
Ylw Plus Lace Babydoll C/P 36 French Affair 36 units · NWT · Ships parcel
$335 $9.29 / piece
Sells in ~89 days on resale
You pay$9.29a piece
Resells~$17median · new with tags

1.8× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Manifested
Ylw Lace Bodysuit C/P 36 French Affair · SKU WS5168-703-FZA 36 units · NWT · Ships parcel
$335 $9.29 / piece
Sells in ~52 days on resale
You pay$9.29a piece
Resells~$20median · new with tags

2.2× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Manifested
Grn Plus Lace Bodysuit C/P 36 French Affair 36 units · NWT · Ships parcel
$335 $9.29 / piece
Sells in ~52 days on resale
You pay$9.29a piece
Resells~$20median · new with tags

2.2× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Manifested
Ylw Plus Lace Bodysuit C/P 36 French Affair · SKU WS5168X-700-FZA 36 units · NWT · Ships parcel
$335 $9.29 / piece
Sells in ~52 days on resale
You pay$9.29a piece
Resells~$20median · new with tags

2.2× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Manifested
Bge Solid Plus Lace/Mesh Lined Bodysuit C/P 36 French Affair 36 units · NWT · Ships parcel
$335 $9.29 / piece
Sells in ~52 days on resale
You pay$9.29a piece
Resells~$20median · new with tags

2.2× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Manifested
Ylw Plus Lace Bodysuit C/P 36 French Affair · SKU WS5168X-703-FZA 36 units · NWT · Ships parcel
$335 $9.29 / piece
Sells in ~52 days on resale
You pay$9.29a piece
Resells~$20median · new with tags

2.2× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Manifested
Ylw Lace Bodysuit C/P 36 French Affair · SKU WS3097-704-FZA 36 units · NWT · Ships parcel
$335 $9.29 / piece
Sells in ~52 days on resale
You pay$9.29a piece
Resells~$20median · new with tags

2.2× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Manifested
Red Lace Bodysuit C/P 36 French Affair 36 units · NWT · Ships parcel
$335 $9.29 / piece
Sells in ~52 days on resale
You pay$9.29a piece
Resells~$20median · new with tags

2.2× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Manifested
Ylw Lace/Mesh Lined Bodysuit C/P 36 French Affair · SKU WS5167-700-FZA 36 units · NWT · Ships parcel
$335 $9.29 / piece
Sells in ~52 days on resale
You pay$9.29a piece
Resells~$20median · new with tags

2.2× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Manifested
Ylw Lace/Mesh Lined Bodysuit C/P 36 French Affair · SKU WS5167X-700-FZA 36 units · NWT · Ships parcel
$335 $9.29 / piece
Sells in ~52 days on resale
You pay$9.29a piece
Resells~$20median · new with tags

2.2× resale / cost100+ sold recently

View lot
7 photos
Manifested
WG537-8119GY Wrangler Pebbled Faux Leather Laptop Brief Bag - Gray 1 unit · NWT · Ships parcel
$89 $89.20 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
7 photos
Manifested
Toile Wholesale Coquette Bows Boxers — Light Blue Bows / XL 1 unit · NWT · Ships parcel
$22 $21.68 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
8 photos
Manifested
Light Blue Toile Coquette Bows Wholesale Cotton PJ Set — Light Blue Bows / XL 1 unit · NWT · Ships parcel
$34 $34.07 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
CALA - SLEEP MASK CAT 1PC 1 unit · NWT · Ships parcel
$3 $3.10 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
CALA - SLEEP MASK FOX (1PC) 1 unit · NWT · Ships parcel
$3 $3.10 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
7 photos
Manifested
WG537-8119BK Wrangler Pebbled Faux Leather Laptop Brief Bag - Black 1 unit · NWT · Ships parcel
$89 $89.20 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
7 photos
Manifested
WG537-8119BDY Wrangler Pebbled Faux Leather Laptop Brief Bag - Burgundy 1 unit · NWT · Ships parcel
$89 $89.20 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
7 photos
Manifested
WG537-8119COW-BK Wrangler Pebbled Faux Leather Laptop Brief Bag - Cow-Black 1 unit · NWT · Ships parcel
$89 $89.20 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
7 photos
Manifested
WG537-8119LP Wrangler Pebbled Faux Leather Laptop Brief Bag - Leopard 1 unit · NWT · Ships parcel
$89 $89.20 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
7 photos
Manifested
WG537-8119COW-CF Wrangler Pebbled Faux Leather Laptop Brief Bag - Cow-Coffee 1 unit · NWT · Ships parcel
$89 $89.20 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
7 photos
Manifested
WG537-8119CF Wrangler Pebbled Faux Leather Laptop Brief Bag - Coffee 1 unit · NWT · Ships parcel
$89 $89.20 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
7 photos
Manifested
WG537-8119BR Wrangler Pebbled Faux Leather Laptop Brief Bag - Brown 1 unit · NWT · Ships parcel
$89 $89.20 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
7 photos
Manifested
WG537-8119COW-BR Wrangler Pebbled Faux Leather Laptop Brief Bag - Cow-Brown 1 unit · NWT · Ships parcel
$89 $89.20 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
7 photos
Manifested
WG537-8119KH Wrangler Pebbled Faux Leather Laptop Brief Bag - Khaki 1 unit · NWT · Ships parcel
$89 $89.20 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
2 photos
Manifested
PBLI229 - Mens Playboy Boxer Briefs — Black / S 1 unit · NWT · Ships parcel
$15 $15.49 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Manifested
Ylw Lace/Mesh Lined Bodysuit C/P 36 French Affair · SKU WS5027X-701-FZA 36 units · NWT · Ships parcel
$335 $9.29 / piece
Sells in ~52 days on resale
You pay$9.29a piece
Resells~$20median · new with tags

2.2× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Manifested
Org Lace Babydoll C/P 72 French Affair 72 units · NWT · Ships parcel
$669 $9.29 / piece
Sells in ~89 days on resale
You pay$9.29a piece
Resells~$17median · new with tags

1.8× resale / cost100+ sold recently

View lot
2 photos
Manifested
Led Zeppelin - Icarus Panties — X-LG / Black 1 unit · NWT · Ships parcel
$10 $9.91 / piece
Sells in ~43 days on resale
You pay$9.91a piece
Resells~$27median · new with tags

2.7× resale / cost100+ sold recently

View lot
3 photos
Manifested
Socks Junior Lorpen Merino Ski & Winter Sock — Medium 1 unit · NWT · Ships parcel
$9 $9.29 / piece
Sells in ~89 days on resale
You pay$9.29a piece
Resells~$17median · new with tags

1.8× resale / cost100+ sold recently

View lot
2 photos
Manifested
Led Zeppelin - Icarus Panties — LG / Black 1 unit · NWT · Ships parcel
$10 $9.91 / piece
Sells in ~43 days on resale
You pay$9.91a piece
Resells~$27median · new with tags

2.7× resale / cost100+ sold recently

View lot
2 photos
Manifested
Socks-Men's Clear Creek Wool Blend Boot Sock 1 unit · NWT · Ships parcel
$6 $6.20 / piece
Sells in ~66 days on resale
You pay$6.20a piece
Resells~$43median · new with tags

6.9× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Manifested
Plain White Long Socks (Size 9-11) #S-100WHB (12PC) 12 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$10 $0.83 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
Slouch Socks Brooch Pins #EBO9945B (12PC) 12 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$10 $0.83 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
Slouch Socks Brooch Pins #EBO9944 (12PC) 12 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$10 $0.83 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
Slouch Socks Brooch Pins #EBO9943 (12PC) 12 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$10 $0.83 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
Slouch Socks Brooch Pins #EBO9940C (12PC) 12 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$10 $0.83 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
Plain Black Ankle Socks (Size 9-11) #S-100BKA (12PC) 12 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$10 $0.83 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
Plain Black Long Socks (Size 9-11) #S-100BKB (12PC) 12 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$10 $0.83 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot

Underwear & Socks suppliers to know

Liquidators with a public storefront on Closo, by lots live right now.

Supplier registry
Great Buy Products
33 lots live ★ 1.0 (1)
Shop all lots →
Montana West U.S.A.
10 lots live ★ 3.9 (63)
Shop all lots →
Young's GA
17 lots live
Shop all lots →
How it works

Buying a underwear & socks lot on Closo

Full buying guide →
01Pick a lot
02Get the freight quote
03Pay into escrow
04Inspect and claim
FAQ

Manifested only · Underwear & Socks — questions buyers ask

Closo Wholesale lists 976 live Manifested only underwear & socks lots from vetted U.S. liquidators. Prices run from $2 to $921 a lot, all-in before shipping. Per unit that is $0.83 to $89.20 on the lots shown. Every order is paid into Closo escrow and released after the buyer accepts delivery. Across 976 live underwear & socks lots from 20 suppliers, the median asking price is $5.50 per unit. Updated Oct 2, 2026.

Ask Closo Assistant → Estimate ROI for this category →
How much does a underwear & socks lot cost?
Live underwear & socks lots on Closo run from $2 to $921 all-in; per unit that is $0.83 to $89.20 depending on brand mix and condition.
Which suppliers list underwear & socks lots?
Great Buy Products, Montana West U.S.A., Young's GA carry most of them today — every supplier on Closo is verified and paid through escrow.
Manifested or assortment?
A manifested lot lists every line and quantity; an assortment shows representative lines. The badge on each card says which.
Can I inspect before I pay the supplier?
Yes. Your payment sits in escrow; you have five business days after delivery to inspect and raise a per-line claim before the supplier is paid.
What resale can I expect?
Every lot shows a resale range measured on real Closo sales for the same brands and categories — a range, not a promise.
Free account

Sign up free. Buy with the full picture.

Full manifests, resale data and freight to your ZIP on every lot. How you're protected →

1 photo
Manifested
Brn Lace Bodysuit C/P 36 French Affair 36 units · NWT · Ships parcel
$335 $9.29 / piece
Sells in ~52 days on resale
View lot