Manifested only · Underwear & Socks

Manifested and assortment lots from Manifested only — underwear & socks from vetted U.S. liquidators — $2 to $921 a lot, freight quoted to your ZIP.

Cosmetics & Beauty General Merchandise Women's Clothing Mixed Apparel Shirts & Tops Men's Clothing
975
live lots
underwear & socks on Closo right now
$5.50
median per unit
all-in, before shipping
20
suppliers
shipping these lots
Oct 2, 2026
updated
when this set of lots last changed
Filters

Resale view — median sold price, last 12 months. New vs new, used vs used.

Plain Black Long Socks (Size 8-12) #S-121BKL (12PC) 1 photo
Manifested
Plain Black Long Socks (Size 8-12) #S-121BKL (12PC) 12 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$10 $0.83 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
Slouch Socks Brooch Pins #EBO9880B (12PC) 1 photo
Manifested
Slouch Socks Brooch Pins #EBO9880B (12PC) 12 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$9 $0.77 / piece
Sells in ~89 days on resale
You pay$0.77a piece
Resells~$17median · new with tags

22.1× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Manifested
Plain White Long Socks (Size 4-8) #S-121WHM (12PC) 12 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$10 $0.83 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
Plain White Long Socks (Size 8-12) #S-121WHL (12PC) 12 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$10 $0.83 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
Plain Black Long Socks (Size 4-8) #S-121BKM (12PC) 12 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$10 $0.83 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
Plain White Ankle Socks (Size 9-11) #S-100WHA (12PC) 12 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$10 $0.83 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
2 photos
Manifested
Winter Base Layers & Lounge-Youth Base Layer Two Piece Set by Gold Medal — Medium 1 unit · NWT · Ships parcel
$14 $13.63 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
2 photos
Manifested
Winter Base Layers & Lounge-Youth Base Layer Two Piece Set by Gold Medal — Large 1 unit · NWT · Ships parcel
$14 $13.63 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Manifested
Women’s Feathered Aloe-Lined Cabin Sock 1 unit · NWT · Ships parcel
$7 $6.81 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
3 photos
Manifested
Adult Lorpen Merino Ski Sock — Small 1 unit · NWT · Ships parcel
$11 $10.53 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
3 photos
Manifested
Adult Lorpen Merino Snowboard Sock — Medium 1 unit · NWT · Ships parcel
$11 $10.53 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
3 photos
Manifested
Adult Lorpen Merino Snowboard Sock — Small 1 unit · NWT · Ships parcel
$11 $10.53 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
Kids Merino Wool Boot Sock 1 unit · NWT · Ships parcel
$9 $9.29 / piece
Sells in ~66 days on resale
You pay$9.29a piece
Resells~$43median · new with tags

4.6× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Manifested
Women’s Polar Extreme Pattern Sock 1 unit · NWT · Ships parcel
$7 $6.81 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Manifested
Women’s Polar Extreme Snow Pattern Sock 1 unit · NWT · Ships parcel
$7 $6.81 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
3 photos
Manifested
Adult Lorpen Merino Ski Sock — Medium 1 unit · NWT · Ships parcel
$11 $10.53 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
3 photos
Manifested
Adult Lorpen Merino Snowboard Sock — Large 1 unit · NWT · Ships parcel
$11 $10.53 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
3 photos
Manifested
Junior Lorpen Merino Ski Sock — Small 1 unit · NWT · Ships parcel
$9 $9.29 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
Women’s Polar Extreme Fairisle Sock 1 unit · NWT · Ships parcel
$7 $6.81 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
Adult Bamboo Ski & Snowboard Sock — Large 1 unit · NWT · Ships parcel
$12 $12.39 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Manifested
Adult Bamboo Ski & Snowboard Sock — Medium 1 unit · NWT · Ships parcel
$12 $12.39 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
Men’s 51% Merino Wool Boot & Outdoor Sock 1 unit · NWT · Ships parcel
$7 $6.81 / piece
Sells in ~66 days on resale
You pay$6.81a piece
Resells~$43median · new with tags

6.3× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Manifested
Men’s Polar Extreme Sock – Snow / Fairisle II — Snow 1 unit · NWT · Ships parcel
$7 $6.81 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
Men’s Solid Boot & Outdoor Sock 1 unit · NWT · Ships parcel
$2 $2.48 / piece
Sells in ~66 days on resale
You pay$2.48a piece
Resells~$43median · new with tags

17.3× resale / cost100+ sold recently

View lot
6 photos
Manifested
Navy Plaid Wholesale Boxers Female — Navy Plaid / L 1 unit · NWT · Ships parcel
$22 $21.68 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
4 photos
Manifested
Green & Pink Plaid Wholesale Pajama Pants Set — Green and Pink Plaid / XL 1 unit · NWT · Ships parcel
$48 $48.32 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
4 photos
Manifested
Green & Pink Plaid Wholesale Pajama Pants Set — Green and Pink Plaid / L 1 unit · NWT · Ships parcel
$48 $48.32 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
4 photos
Manifested
Green & Pink Plaid Wholesale Pajama Pants Set — Green and Pink Plaid / M 1 unit · NWT · Ships parcel
$48 $48.32 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
4 photos
Manifested
Green & Pink Plaid Wholesale Pajama Pants Set — Green and Pink Plaid / S 1 unit · NWT · Ships parcel
$48 $48.32 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
5 photos
Manifested
Love Joy & Peace Wholesale Matching Pajama Pants Set — Light Pink / XL 1 unit · NWT · Ships parcel
$35 $34.69 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
5 photos
Manifested
Love Joy & Peace Wholesale Matching Pajama Pants Set — Light Pink / M 1 unit · NWT · Ships parcel
$35 $34.69 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
5 photos
Manifested
Love Joy & Peace Wholesale Matching Pajama Pants Set — Light Pink / S 1 unit · NWT · Ships parcel
$35 $34.69 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
5 photos
Manifested
Literally Just A Girl Icons Short Pajama Sets — Light Pink / XXL 1 unit · NWT · Ships parcel
$34 $34.07 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
5 photos
Manifested
Literally Just A Girl Icons Short Pajama Sets — Light Pink / XL 1 unit · NWT · Ships parcel
$34 $34.07 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
5 photos
Manifested
Literally Just A Girl Icons Short Pajama Sets — Light Pink / L 1 unit · NWT · Ships parcel
$34 $34.07 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
5 photos
Manifested
Literally Just A Girl Icons Short Pajama Sets — Light Pink / M 1 unit · NWT · Ships parcel
$34 $34.07 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
5 photos
Manifested
Literally Just A Girl Icons Short Pajama Sets — Light Pink / S 1 unit · NWT · Ships parcel
$34 $34.07 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
4 photos
Manifested
Girly Cakes Wholesale PJ Shorts — Light Pink / XXL 1 unit · NWT · Ships parcel
$34 $34.07 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
4 photos
Manifested
Girly Cakes Wholesale PJ Shorts — Light Pink / L 1 unit · NWT · Ships parcel
$34 $34.07 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
4 photos
Manifested
Girly Cakes Wholesale PJ Shorts — Light Pink / M 1 unit · NWT · Ships parcel
$34 $34.07 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
4 photos
Manifested
Girly Cakes Wholesale PJ Shorts — Light Pink / S 1 unit · NWT · Ships parcel
$34 $34.07 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
8 photos
Manifested
Black Bow Wholesale Matching Pajama Sets — Black / L 1 unit · NWT · Ships parcel
$34 $34.07 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
8 photos
Manifested
Black Bow Wholesale Matching Pajama Sets — Black / M 1 unit · NWT · Ships parcel
$34 $34.07 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
8 photos
Manifested
Black Bow Wholesale Matching Pajama Sets — Black / S 1 unit · NWT · Ships parcel
$34 $34.07 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
8 photos
Manifested
Traveling Matchbook Wholesale Pajama Shorts — Light Blue / XXL 1 unit · NWT · Ships parcel
$34 $34.07 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
8 photos
Manifested
Traveling Matchbook Wholesale Pajama Shorts — Light Blue / XL 1 unit · NWT · Ships parcel
$34 $34.07 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
8 photos
Manifested
Traveling Matchbook Wholesale Pajama Shorts — Light Blue / L 1 unit · NWT · Ships parcel
$34 $34.07 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
8 photos
Manifested
Traveling Matchbook Wholesale Pajama Shorts — Light Blue / M 1 unit · NWT · Ships parcel
$34 $34.07 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot

Underwear & Socks suppliers to know

Liquidators with a public storefront on Closo, by lots live right now.

Supplier registry
Katydid Wholesale
252 lots live
Shop all lots →
Wholesale Resort Accessories
22 lots live
Shop all lots →
Young's GA
17 lots live
Shop all lots →
How it works

Buying a underwear & socks lot on Closo

Full buying guide →
01Pick a lot
02Get the freight quote
03Pay into escrow
04Inspect and claim
FAQ

Manifested only · Underwear & Socks — questions buyers ask

Closo Wholesale lists 975 live Manifested only underwear & socks lots from vetted U.S. liquidators. Prices run from $2 to $921 a lot, all-in before shipping. Per unit that is $0.77 to $48.32 on the lots shown. Every order is paid into Closo escrow and released after the buyer accepts delivery. Across 975 live underwear & socks lots from 20 suppliers, the median asking price is $5.50 per unit. Updated Oct 2, 2026.

Ask Closo Assistant → Estimate ROI for this category →
How much does a underwear & socks lot cost?
Live underwear & socks lots on Closo run from $2 to $921 all-in; per unit that is $0.77 to $48.32 depending on brand mix and condition.
Which suppliers list underwear & socks lots?
Katydid Wholesale, Wholesale Resort Accessories, Young's GA carry most of them today — every supplier on Closo is verified and paid through escrow.
Manifested or assortment?
A manifested lot lists every line and quantity; an assortment shows representative lines. The badge on each card says which.
Can I inspect before I pay the supplier?
Yes. Your payment sits in escrow; you have five business days after delivery to inspect and raise a per-line claim before the supplier is paid.
What resale can I expect?
Every lot shows a resale range measured on real Closo sales for the same brands and categories — a range, not a promise.
Free account

Sign up free. Buy with the full picture.

Full manifests, resale data and freight to your ZIP on every lot. How you're protected →

1 photo
Manifested
Plain White Long Socks (Size 8-12) #S-121WHL (12PC) 12 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$10 $0.83 / piece
View lot