Arizona Liquidation Pallets & Wholesale Lots

Manifested and assortment lots shipping from Arizona — $7 to $631 a lot, freight quoted to your ZIP.

Cosmetics & Beauty General Merchandise Women's Clothing Mixed Apparel Shirts & Tops Men's Clothing
1,412
live lots
liquidation on Closo right now
$2.20
median per unit
all-in, before shipping
Sep 30, 2026
updated
when this set of lots last changed
Filters

Resale view — median sold price, last 12 months. New vs new, used vs used.

Recycle Brand & Skate T-Shirts 58 pcs · SKU 13-092326-004787 1 photo
Assortment In demand
Recycle Brand & Skate T-Shirts 58 pcs · SKU 13-092326-004787 58 units · Ships parcel
$35 $0.61 / piece
You pay$0.61a piece
Resells~$9.50median · used · estimate

15.6× resale / cost100+ sold recently

View lot
Lingerie Variety Mix 57 pcs 1 photo
Assortment In demand
Lingerie Variety Mix 57 pcs 57 units · Ships parcel
$215 $3.76 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Assortment
Recycle Brand & Skate T-Shirts 58 pcs · SKU 13-092226-004718 58 units · Ships parcel
$33 $0.56 / piece
You pay$0.56a piece
Resells~$9.50median · used · estimate

17.0× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment
Recycle Brand & Skate T-Shirts 58 pcs · SKU 13-092226-004726 58 units · Ships parcel
$33 $0.56 / piece
You pay$0.56a piece
Resells~$9.50median · used · estimate

17.0× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment
Recycle Brand & Skate T-Shirts 60 pcs 60 units · Ships parcel
$36 $0.61 / piece
You pay$0.61a piece
Resells~$9.50median · used · estimate

15.6× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment New
Cozy Fleece 13 pcs 13 units · Ships parcel
$20 $1.50 / piece
Sells in ~38 days on resale
You pay$1.50a piece
Resells~$21median · used

14.0× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment In demand
Recycle Girls Export Flannels 44 pcs 44 units · Ships parcel
$33 $0.74 / piece
You pay$0.74a piece
Resells~$9.50median · used · estimate

12.8× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment In demand
Recycle Brand & Skate Polos 40 pcs 40 units · Ships parcel
$62 $1.56 / piece
You pay$1.56a piece
Resells~$9.50median · used · estimate

6.1× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment
Sweater Crops + Pants 28 pcs 28 units · Ships parcel
$46 $1.63 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Assortment In demand
Cottony Pajama Tops 36 pcs 36 units · Ships parcel
$26 $0.72 / piece
Sells in ~41 days on resale
You pay$0.72a piece
Resells~$16median · used

22.2× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment
Recycle Victoria Secret Pink Sweatshirts & Joggers 24 pcs 24 units · Ships parcel
$83 $3.47 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Assortment New
Over Size Graphic Sweatshirts 14 pcs 14 units · Ships parcel
$35 $2.51 / piece
Sells in ~40 days on resale
You pay$2.51a piece
Resells~$19median · used

7.6× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment In demand
Recycle 80s 90s Y2K Dresses 29 pcs 29 units · Ships parcel
$36 $1.26 / piece
You pay$1.26a piece
Resells~$12median · used · estimate

9.5× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment In demand
Denim Mini Skirts 41 pcs 41 units · Ships parcel
$122 $2.98 / piece
Sells in ~34 days on resale
You pay$2.98a piece
Resells~$20median · used

6.7× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment In demand
Recycle Export Flannels 33 pcs 33 units · Ships parcel
$38 $1.14 / piece
You pay$1.14a piece
Resells~$9.50median · used · estimate

8.3× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment
Recycle Victoria Secret Pink Sweatshirts 25 pcs 25 units · Ships parcel
$98 $3.90 / piece
You pay$3.90a piece
Resells~$9.50median · used · estimate

2.4× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment In demand
Dirty White Dresses 41 pcs 41 units · Ships parcel
$62 $1.52 / piece
Sells in ~41 days on resale
You pay$1.52a piece
Resells~$24median · used

15.8× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment
Recycle Leather Belts 44 pcs · SKU 18-092226-004701 44 units · Ships parcel
$81 $1.83 / piece
You pay$1.83a piece
Resells~$9.50median · used · estimate

5.2× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment In demand
Modern Western Shirts 43 pcs 43 units · Ships parcel
$215 $4.99 / piece
Sells in ~41 days on resale
You pay$4.99a piece
Resells~$19median · used

3.8× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment In demand
Dirty White Mini Skirts + Bodycon Dresses 45 pcs 45 units · Ships parcel
$36 $0.81 / piece
Sells in ~41 days on resale
You pay$0.81a piece
Resells~$24median · used

29.6× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment
Recycle Sports T-Shirts 49 pcs 49 units · Ships parcel
$62 $1.27 / piece
You pay$1.27a piece
Resells~$9.50median · used · estimate

7.5× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment In demand
Recycle Export Flannels 34 pcs 34 units · Ships parcel
$39 $1.15 / piece
You pay$1.15a piece
Resells~$9.50median · used · estimate

8.3× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment In demand
Crop Blouses 40 pcs 40 units · Ships parcel
$55 $1.37 / piece
Sells in ~40 days on resale
You pay$1.37a piece
Resells~$19median · used

13.9× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment
Recycle Leather Belts 42 pcs 42 units · Ships parcel
$75 $1.80 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Assortment In demand
Crop Sweaters 23 pcs 23 units · Ships parcel
$46 $1.98 / piece
Sells in ~38 days on resale
You pay$1.98a piece
Resells~$21median · used

10.6× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment In demand
Modern Silky Camisoles & Slip Dresses 54 pcs 54 units · Ships parcel
$168 $3.11 / piece
Sells in ~41 days on resale
You pay$3.11a piece
Resells~$24median · used

7.7× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment New
Recycle Shirt Jackets 13 pcs 13 units · Ships parcel
$27 $2.10 / piece
You pay$2.10a piece
Resells~$9.50median · used · estimate

4.5× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment In demand
Plus Size Velvet Tops 29 pcs 29 units · Ships parcel
$36 $1.26 / piece
Sells in ~42 days on resale
You pay$1.26a piece
Resells~$16median · used

12.7× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment In demand
Summer Blazers 32 pcs 32 units · Ships parcel
$39 $1.22 / piece
Sells in ~38 days on resale
You pay$1.22a piece
Resells~$27median · used

22.1× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment New
Leather Jackets 9 pcs 9 units · Ships parcel
$176 $19.50 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Assortment New
Recycle Brand Joggers 23 pcs · SKU 12-092526-004959 23 units · Ships parcel
$33 $1.41 / piece
You pay$1.41a piece
Resells~$10median · used · estimate

7.1× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment In demand
Adult Halloween Costumes 35 pcs 35 units · Ships parcel
$82 $2.34 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Assortment
Mens Vintage Pants 30 pcs 30 units · Ships parcel
$88 $2.95 / piece
Sells in ~36 days on resale
You pay$2.95a piece
Resells~$20median · used

6.8× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment
Recycle & Good Concert Sweatshirts 20 pcs 20 units · Ships parcel
$77 $3.84 / piece
You pay$3.84a piece
Resells~$9.50median · used · estimate

2.5× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment In demand
Recycle 80s 90s Dresses 34 pcs 34 units · Ships parcel
$44 $1.30 / piece
You pay$1.30a piece
Resells~$12median · used · estimate

9.2× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment In demand
Recycle Vintage Girls Jackets 20 pcs 20 units · Ships parcel
$49 $2.47 / piece
You pay$2.47a piece
Resells~$13.50median · used · estimate

5.5× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment New
Hunter Vests 6 pcs 6 units · Ships parcel
$26 $4.33 / piece
Sells in ~44 days on resale
You pay$4.33a piece
Resells~$35median · used

8.1× resale / costSells now and then

View lot
1 photo
Assortment New
Ciara Recycle Y2K Variety Mix 45 pcs 45 units · Ships parcel
$191 $4.25 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Assortment In demand
Just Black Recycle Mens Cargo Shorts 27 pcs 27 units · Ships parcel
$33 $1.20 / piece
You pay$1.20a piece
Resells~$6median · used · estimate

5.0× resale / costSells now and then

View lot
1 photo
Assortment In demand
Khaki Recycle Mens Cargo Shorts 31 pcs 31 units · Ships parcel
$38 $1.22 / piece
You pay$1.22a piece
Resells~$8median · used · estimate

6.6× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment New
Recycle & Good Food & Drink T-Shirts 58 pcs 58 units · Ships parcel
$57 $0.99 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Assortment New
Recycle Mens Carpenter Jeans 15 pcs 15 units · Ships parcel
$135 $9.01 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Assortment
Recycle Destination Tees 70 pcs 70 units · Ships parcel
$46 $0.65 / piece
You pay$0.65a piece
Resells~$8median · used · estimate

12.3× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment In demand
Recycle Leather Belts 40 pcs · SKU 18-092226-004699 40 units · Ships parcel
$72 $1.79 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Assortment
Just Black Graphic Hoodies 17 pcs 17 units · Ships parcel
$40 $2.37 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Assortment In demand
Mini Skirts 60 pcs · SKU 15-092126-004598 60 units · Ships parcel
$65 $1.08 / piece
Sells in ~41 days on resale
You pay$1.08a piece
Resells~$24median · used

22.2× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment
Mini Skirts 60 pcs · SKU 15-092126-004599 60 units · Ships parcel
$65 $1.08 / piece
Sells in ~41 days on resale
You pay$1.08a piece
Resells~$24median · used

22.2× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment New
Recycle Levis 511 514 541 20 pcs · SKU 19-092526-004963 20 units · Ships parcel
$78 $3.90 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot

Suppliers to know

Liquidators with a public storefront on Closo, by lots live right now.

Supplier registry
Raghouse
1,412 lots live
Shop all lots →
How it works

Buying a lot on Closo

Full buying guide →
01Pick a lot
02Get the freight quote
03Pay into escrow
04Inspect and claim
FAQ

Arizona Liquidation Pallets & Wholesale Lots — questions buyers ask

Arizona has seven lots live at the moment, all of them from Raghouse, and the pricing starts very low: $7 for the cheapest lot and $127 for the dearest. Unit cost reaches $127, which tells you at least one lot is a single higher-value piece rather than a bulk count. Nothing here is manifested, so all seven are assortments and the description on each page is what you are buying against. A single supplier for the whole state page means you can look at several lots and settle on one freight arrangement, with the quote calculated for your ZIP and shown on the lot page and at checkout. For buyers in the Southwest this is a short lane, which usually keeps the delivered cost close to the lot price. Escrow holds the payment on every order, inspection runs five business days from delivery, and disputes are raised per line.

Ask Closo Assistant → Estimate ROI for this category →
How much does a liquidation lot cost?
Live liquidation lots on Closo run from $7 to $631 all-in; per unit that is $0.56 to $19.50 depending on brand mix and condition.
Which suppliers list liquidation lots?
Raghouse carry most of them today — every supplier on Closo is verified and paid through escrow.
Manifested or assortment?
A manifested lot lists every line and quantity; an assortment shows representative lines. The badge on each card says which.
Can I inspect before I pay the supplier?
Yes. Your payment sits in escrow; you have five business days after delivery to inspect and raise a per-line claim before the supplier is paid.
What resale can I expect?
Every lot shows a resale range measured on real Closo sales for the same brands and categories — a range, not a promise.
From the Closo blog

Arizona Liquidation Pallets & Wholesale Lots — guides from the Closo blog

What resellers pay, where the lots come from and how the resale side moves — written from Closo's own numbers.

Legal compliance

Arizona Resale Certificate: How to Get and Use One

Arizona resale certificate: Arizona Form 5000A, Arizona Resale Certificate, who must register first, how long it lasts and how to give it to a…

Free account

Sign up free. Buy with the full picture.

Full manifests, resale data and freight to your ZIP on every lot. How you're protected →

1 photo
Assortment
Recycle Brand & Skate T-Shirts 58 pcs · SKU 13-092226-004726 58 units · Ships parcel
$33 $0.56 / piece
View lot