Power tools case packs from Georgia

Manifested and assortment case packs of power tools shipping from Georgia — $2 to $52 a case pack, freight quoted to your ZIP.

Cosmetics & Beauty General Merchandise Women's Clothing Mixed Apparel Shirts & Tops Men's Clothing
325
live case packs
power tools on Closo right now
$1.69
median per unit
all-in, before shipping
Filters

Resale view — median sold price, last 12 months. New vs new, used vs used.

#1195 Annie Soft Twist Roller Set In Bag 10In 1 photo
Manifested
#1195 Annie Soft Twist Roller Set In Bag 10In 6 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$22 $3.74 / piece
Sells in ~45 days on resale
You pay$3.74a piece
Resells~$35median · new with tags

9.4× resale / cost100+ sold recently

View lot
#190 Self Warming Cholesterol Cap / Gold (12PC) 1 photo
Manifested
#190 Self Warming Cholesterol Cap / Gold (12PC) 12 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$11 $0.91 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
Annie Lightly Powdered Latex Gloves 100Pc (S-Xl) — #3810 SMALL 100 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$9 $0.09 / piece
Sells in ~63 days on resale
You pay$0.09a piece
Resells~$18median · new with tags

200.0× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Manifested
#1366 Annie Magnetic Roller Set (144PC) 144 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$15 $0.11 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
Absolute Hot Power Guard Disposable Razor 6 Blade 3 Pack #HRRZ11 (PC) 3 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$3 $0.93 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
2 photos
Assortment
#H-6048 Jumbo Two Side Spiky Twist Hair Brush Sponge With Small Hole (PC) 1 unit · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$5 $4.96 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
2 photos
Assortment
#H-6021 Large Two Side Spiky Twist Hair Brush Sponge With Small Hole (PC) 1 unit · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$4 $4.34 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
2 photos
Manifested
#1104 Qfitt 12PC Spring Wig Clips with Lace (12PC) 12 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$33 $2.73 / piece
Sells in ~95 days on resale
You pay$2.73a piece
Resells~$22median · new with tags

8.1× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Manifested
#112 Eden Wood Stick (12Pk) 12 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$8 $0.64 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
#10005 / GCN01 Eden Crochet Needle (12PC) 12 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$8 $0.67 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
Annie Lightly Powdered Latex Gloves 10Pc (S-Xl) (12Pk) — #3818 X-LARGE 12 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$19 $1.58 / piece
Sells in ~62 days on resale
You pay$1.58a piece
Resells~$18median · new with tags

11.4× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment
#3553 Annie 10Pc Processing Caps X-Large Assort Color (12PC) 10 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$15 $1.45 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
#4859 Annie Silicone Tipping Cap with Metal Hook (PC) 1 unit · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$5 $5.48 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
Annie Clear Vinyl Gloves 6Pc (S-XL) (12Pk) — #3837 LARGE 12 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$19 $1.58 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Manifested
Annie Clear Vinyl Gloves 6Pc (S-XL) (12Pk) — #3836 MEDIUM 12 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$19 $1.58 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Manifested
Annie Clear Vinyl Gloves 6Pc (S-XL) (12Pk) — #3835 SMALL 12 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$19 $1.58 / piece
Sells in ~62 days on resale
You pay$1.58a piece
Resells~$18median · new with tags

11.4× resale / cost100+ sold recently

View lot
8 photos
Manifested
Annie Straightening Combs (PC) — 5502 - MEDIUM STRAIGHT TEETH 1 unit · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$7 $7.33 / piece
Sells in ~53 days on resale
You pay$7.33a piece
Resells~$20median · new with tags

2.7× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Manifested
Annie Powder Free Black Vinyl Gloves 50PC (S-XL) — #3853 / #3729 X-LARGE 50 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$10 $0.20 / piece
Sells in ~63 days on resale
You pay$0.20a piece
Resells~$18median · new with tags

90.0× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Manifested
Annie Powder Free Black Vinyl Gloves 50PC (S-XL) — #3852 / #3728 LARGE 50 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$10 $0.20 / piece
Sells in ~63 days on resale
You pay$0.20a piece
Resells~$18median · new with tags

90.0× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Manifested
Annie Powder Free Black Vinyl Gloves 50PC (S-XL) — #3851 / #3727 MEDIUM 50 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$10 $0.20 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Manifested
Annie Powder Free Black Vinyl Gloves 50PC (S-XL) — #3850 / #3726 SMALL 50 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$10 $0.20 / piece
Sells in ~62 days on resale
You pay$0.20a piece
Resells~$18median · new with tags

90.0× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Manifested
Annie Applicator Bottle (12Pc) - Multiple Sizes — #4713 8oz 12 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$15 $1.28 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Manifested
Annie Applicator Bottle (12Pc) - Multiple Sizes — #4712 6oz 12 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$13 $1.10 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Manifested
Annie Applicator Bottle (12Pc) - Multiple Sizes — #4711 4oz 12 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$12 $1.01 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
#4714 Annie Ozen Series Applicator Bottle 8 oz Extended Nozzle (12PC) 12 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$15 $1.28 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
#3913 Annie Shampoo Cape 45" x 54" Black (PC) 1 unit · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$5 $4.73 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
#3914 Annie Shampoo Jumbo Size 54" x 60" Cape Black (PC) 1 unit · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$5 $5.18 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
#3921 Annie Stylist Apron Black Waist-Tie (PC) 1 unit · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$6 $5.55 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
#3923 Annie Reversible Stylist Apron Waist-Tie String Black/Silver (PC) 1 unit · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$8 $7.71 / piece
Sells in ~95 days on resale
You pay$7.71a piece
Resells~$22median · new with tags

2.9× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Manifested
#3168 Annie 12Pc Duck Bill Clips (12PC) 12 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$22 $1.84 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
#3169 Annie 12Pc Single Prong Clips (12PC) 12 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$11 $0.91 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
#3170 Annie 4Pc Duck Bill Clips (12PC) 4 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$11 $2.73 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
#3171 Annie 10Pc Slide-In Clips (12PC) 10 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$11 $1.09 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
#3172 Annie 10Pc Double Prong Clips (12PC) 10 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$11 $1.09 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Assortment
#3173 Annie 12Pc Double Prong Clips Assort Color (12PC) 12 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$17 $1.39 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
#3178 Annie 6Pc Butterfly Clips 2" (12PC) 6 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$17 $2.79 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
#3179 Annie 6Pc 3" Butterfly Clips (12PC) 6 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$19 $3.16 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
#3180 Annie 12Pc 2" Butterfly Clips 2" (12PC) 12 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$26 $2.14 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
#3181 Annie 12Pc 3" Butterfly Clips (12PC) 12 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$26 $2.14 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
#3175 Annie 4Pc Control Clips 4.5" (12PC) 4 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$33 $8.31 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Assortment
#3183 Annie 4Pc Jumbo Clips Assort Color (12PC) 4 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$28 $6.97 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Assortment
#3184 Annie 4Pc Grip Control Clips Assort Color (12PC) 4 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$31 $7.75 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Assortment
#3185 Annie 4Pc Combo Clips Assort Color (12PC) 4 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$26 $6.41 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
#3147 Annie 300Pc Rubber Bands Black Medium (12PC) 300 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$8 $0.03 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
#3149 Annie 150Pc Rubber Bands Black Large (12PC) 150 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$8 $0.05 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Assortment
#3152 Annie 300Pc Rubber Bands Black Assort (12PC) 300 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$8 $0.03 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Assortment
#3153 Annie 300Pc Rubber Bands Assort Color & Size (12PC) 300 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$8 $0.03 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
#3159 Annie 500Pc Rubber Bands Black (6PC) 500 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$7 $0.01 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot

Tools & Hardware suppliers to know

Liquidators with a public storefront on Closo, by lots live right now.

Supplier registry
Young's GA
325 lots live
Shop all lots →
How it works

Buying a power tools case pack on Closo

Full buying guide →
01Pick a lot
02Get the freight quote
03Pay into escrow
04Inspect and claim
FAQ

Power tools case packs from Georgia — questions buyers ask

Closo Wholesale lists 325 live power tools case packs shipping from Georgia. Prices run from $2 to $52 a case pack, all-in before shipping. Per unit that is $0.01 to $8.31 on the lots shown. Every order is paid into Closo escrow and released after the buyer accepts delivery. Across 325 live power tools case packs shipping from Georgia, the median asking price is $1.69 per unit.

Ask Closo Assistant → Estimate ROI for this category →
How much does a power tools case pack cost?
Live power tools case packs on Closo run from $2 to $52 all-in; per unit that is $0.01 to $8.31 depending on brand mix and condition.
Which suppliers list power tools case packs?
Young's GA carry most of them today — every supplier on Closo is verified and paid through escrow.
Manifested or assortment?
Both. A manifested case pack lists every line and quantity; an assortment shows representative lines. The badge on each card says which.
Can I inspect before I pay the supplier?
Yes. Your payment sits in escrow; you have five business days after delivery to inspect and raise a per-line claim before the supplier is paid.
What resale can I expect?
Every lot shows a resale range measured on real Closo sales for the same brands and categories — a range, not a promise.
Free account

Sign up free. Buy with the full picture.

Full manifests, resale data and freight to your ZIP on every lot. How you're protected →

1 photo
Manifested
#1366 Annie Magnetic Roller Set (144PC) 144 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$15 $0.11 / piece
View lot