Sorted by Recommended
Resale view — median sold price, last 12 months. New vs new, used vs used.
Ask Closo Assistant: “which of these has the best resale?”
1 1 photo
Manifested
New
DEATH ROW RECORDS SNOOP HOODIE BLACK - 4DR10116 — XL
30 units · NWT · Ships parcel
Near you
DEATH ROW RECORDS inside: 30 pcs · SNOOP HOODIE BLACK
$669
$22.30 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
1 1 photo
Manifested
New
DEATH ROW RECORDS SNOOP HOODIE BLACK - 4DR10116 — LARGE
30 units · NWT · Ships parcel
Near you
DEATH ROW RECORDS inside: 30 pcs · SNOOP HOODIE BLACK
$669
$22.30 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
DEATH ROW RECORDS SNOOP HOODIE BLACK - 4DR10116 — MEDIUM
30 units · NWT · Ships parcel
Near you
DEATH ROW RECORDS inside: 30 pcs · SNOOP HOODIE BLACK
$669
$22.30 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
DEATH ROW RECORDS BASEBALL JOGGER PANTS BLUE - 3DR70605
42 units · NWT · Ships parcel
Near you
DEATH ROW RECORDS inside: 42 pcs · BASEBALL JOGGER PANTS BLUE
$624
$14.87 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
DEATH ROW RECORDS JOGGER PANTS COBOLT - 4DR10619 — 2XL
42 units · NWT · Ships parcel
Near you
DEATH ROW RECORDS inside: 42 pcs · JOGGER PANTS COBOLT
$624
$14.87 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
DEATH ROW RECORDS JOGGER PANTS COBOLT - 4DR10619 — XL
42 units · NWT · Ships parcel
Near you
DEATH ROW RECORDS inside: 42 pcs · JOGGER PANTS COBOLT
$624
$14.87 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
DEATH ROW RECORDS JOGGER PANTS COBOLT - 4DR10619 — LARGE
42 units · NWT · Ships parcel
Near you
DEATH ROW RECORDS inside: 42 pcs · JOGGER PANTS COBOLT
$624
$14.87 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
DEATH ROW RECORDS JOGGER PANTS COBOLT - 4DR10619 — MEDIUM
42 units · NWT · Ships parcel
Near you
DEATH ROW RECORDS inside: 42 pcs · JOGGER PANTS COBOLT
$624
$14.87 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
DEATH ROW RECORDS JOGGER PANTS COBOLT - 4DR10619 — SMALL
42 units · NWT · Ships parcel
Near you
DEATH ROW RECORDS inside: 42 pcs · JOGGER PANTS COBOLT
$624
$14.87 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
DEATH ROW RECORDS SNOOP SHORTS BLACK - 4DR10620 — MEDIUM
54 units · NWT · Ships parcel
Near you
DEATH ROW RECORDS inside: 54 pcs · SNOOP SHORTS BLACK
$669
$12.39 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
DEATH ROW RECORDS SNOOP SHORTS BLACK - 4DR10620 — SMALL
54 units · NWT · Ships parcel
Near you
DEATH ROW RECORDS inside: 54 pcs · SNOOP SHORTS BLACK
$669
$12.39 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
DEATH ROW RECORDS SWEAT SHORTS WHITE - 4DR10611
27 units · NWT · Ships parcel
Near you
DEATH ROW RECORDS inside: 27 pcs · SWEAT SHORTS WHITE
$669
$24.78 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
DEATH ROW RECORDS X CROOKS HOODIE SAND - 3XC01121
30 units · NWT · Ships parcel
Near you
DEATH ROW RECORDS inside: 30 pcs · X CROOKS HOODIE SAND
$669
$22.30 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
DEATH ROW RECORDS THA DOGGFATHER CREWNECK BLACK - 2DR101118 — XL
24 units · NWT · Ships parcel
Near you
DEATH ROW RECORDS inside: 24 pcs · THA DOGGFATHER CREWNECK…
$684
$28.50 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
DEATH ROW RECORDS THA DOGGFATHER CREWNECK BLACK - 2DR101118 — LARGE
24 units · NWT · Ships parcel
Near you
DEATH ROW RECORDS inside: 24 pcs · THA DOGGFATHER CREWNECK…
$684
$28.50 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
DEATH ROW RECORDS THA DOGGFATHER CREWNECK BLACK - 2DR101118 — MEDIUM
24 units · NWT · Ships parcel
Near you
DEATH ROW RECORDS inside: 24 pcs · THA DOGGFATHER CREWNECK…
$684
$28.50 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
DEATH ROW RECORDS ASSORTED CHINO PANTS ASST - 3DR50501
42 units · NWT · Ships parcel
Near you
DEATH ROW RECORDS inside: 42 pcs · ASSORTED CHINO PANTS ASST
$624
$14.87 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
DEATH ROW BLANK NO PRINT TAG T-SHIRT H GREY - SST23-700 / BLANKS — 6XL
126 units · NWT · Ships parcel
Near you
DEATH ROW RECORDS inside: 126 pcs · DEATH ROW BLANK NO PRINT…
$624
$4.96 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
DEATH ROW BLANK NO PRINT TAG T-SHIRT H GREY - SST23-700 / BLANKS — 5XL
126 units · NWT · Ships parcel
Near you
DEATH ROW RECORDS inside: 126 pcs · DEATH ROW BLANK NO PRINT…
$624
$4.96 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
DEATH ROW BLANK NO PRINT TAG T-SHIRT H GREY - SST23-700 / BLANKS — 4XL
126 units · NWT · Ships parcel
Near you
DEATH ROW RECORDS inside: 126 pcs · DEATH ROW BLANK NO PRINT…
$624
$4.96 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
DEATH ROW BLANK NO PRINT TAG T-SHIRT H GREY - SST23-700 / BLANKS — LARGE
126 units · NWT · Ships parcel
Near you
DEATH ROW RECORDS inside: 126 pcs · DEATH ROW BLANK NO PRINT…
$624
$4.96 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
DEATH ROW BLANK NO PRINT TAG T-SHIRT H GREY - SST23-700 / BLANKS — SMALL
126 units · NWT · Ships parcel
Near you
DEATH ROW RECORDS inside: 126 pcs · DEATH ROW BLANK NO PRINT…
$624
$4.96 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
DEATH ROW BLANK NO PRINT T-SHIRT WHITE - SST23-700 / BLANKS — 6XL
126 units · NWT · Ships parcel
Near you
DEATH ROW RECORDS inside: 126 pcs · DEATH ROW BLANK NO PRINT T
$624
$4.96 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
DEATH ROW BLANK NO PRINT T-SHIRT WHITE - SST23-700 / BLANKS — 5XL
126 units · NWT · Ships parcel
Near you
DEATH ROW RECORDS inside: 126 pcs · DEATH ROW BLANK NO PRINT T
$624
$4.96 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
DEATH ROW BLANK NO PRINT T-SHIRT WHITE - SST23-700 / BLANKS — 4XL
126 units · NWT · Ships parcel
Near you
DEATH ROW RECORDS inside: 126 pcs · DEATH ROW BLANK NO PRINT T
$624
$4.96 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
DEATH ROW BLANK NO PRINT T-SHIRT WHITE - SST23-700 / BLANKS — 2XL
126 units · NWT · Ships parcel
Near you
DEATH ROW RECORDS inside: 126 pcs · DEATH ROW BLANK NO PRINT T
$624
$4.96 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
DEATH ROW BLANK NO PRINT T-SHIRT RED - SST23-700 / BLANKS
126 units · NWT · Ships parcel
Near you
DEATH ROW RECORDS inside: 126 pcs · DEATH ROW BLANK NO PRINT T
$624
$4.96 / piece
Sells in ~52 days on resale
You pay $4.96 a piece
Resells ~$25 median · new with tags
View lot
Manifested
New
DEATH ROW BLANK PRINT TAG T-SHIRT WHITE - SST23-700 / BLANKS — 6XL
126 units · NWT · Ships parcel
Near you
DEATH ROW RECORDS inside: 126 pcs · DEATH ROW BLANK PRINT TAG T
$624
$4.96 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
DEATH ROW BLANK PRINT TAG T-SHIRT WHITE - SST23-700 / BLANKS — 5XL
126 units · NWT · Ships parcel
Near you
DEATH ROW RECORDS inside: 126 pcs · DEATH ROW BLANK PRINT TAG T
$624
$4.96 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
DEATH ROW BLANK PRINT TAG T-SHIRT WHITE - SST23-700 / BLANKS — 4XL
126 units · NWT · Ships parcel
Near you
DEATH ROW RECORDS inside: 126 pcs · DEATH ROW BLANK PRINT TAG T
$624
$4.96 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
DEATH ROW BLANK PRINT TAG T-SHIRT WHITE - SST23-700 / BLANKS — 2XL
126 units · NWT · Ships parcel
Near you
DEATH ROW RECORDS inside: 126 pcs · DEATH ROW BLANK PRINT TAG T
$624
$4.96 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
DEATH ROW BLANK PRINT TAG T-SHIRT WHITE - SST23-700 / BLANKS — XL
126 units · NWT · Ships parcel
Near you
DEATH ROW RECORDS inside: 126 pcs · DEATH ROW BLANK PRINT TAG T
$624
$4.96 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
DEATH ROW BLANK PRINT TAG T-SHIRT WHITE - SST23-700 / BLANKS — MEDIUM
126 units · NWT · Ships parcel
Near you
DEATH ROW RECORDS inside: 126 pcs · DEATH ROW BLANK PRINT TAG T
$624
$4.96 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
DEATH ROW BLANK PRINT TAG T-SHIRT WHITE - SST23-700 / BLANKS — SMALL
126 units · NWT · Ships parcel
Near you
DEATH ROW RECORDS inside: 126 pcs · DEATH ROW BLANK PRINT TAG T
$624
$4.96 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
DEATH ROW BLANK PRINT TAG T-SHIRT H GREY - SST23-700 / BLANKS — 6XL
126 units · NWT · Ships parcel
Near you
DEATH ROW RECORDS inside: 126 pcs · DEATH ROW BLANK PRINT TAG T
$624
$4.96 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
DEATH ROW BLANK PRINT TAG T-SHIRT H GREY - SST23-700 / BLANKS — 5XL
126 units · NWT · Ships parcel
Near you
DEATH ROW RECORDS inside: 126 pcs · DEATH ROW BLANK PRINT TAG T
$624
$4.96 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
DEATH ROW BLANK PRINT TAG T-SHIRT H GREY - SST23-700 / BLANKS — 4XL
126 units · NWT · Ships parcel
Near you
DEATH ROW RECORDS inside: 126 pcs · DEATH ROW BLANK PRINT TAG T
$624
$4.96 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
DEATH ROW BLANK PRINT TAG T-SHIRT H GREY - SST23-700 / BLANKS — 2XL
126 units · NWT · Ships parcel
Near you
DEATH ROW RECORDS inside: 126 pcs · DEATH ROW BLANK PRINT TAG T
$624
$4.96 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
DEATH ROW BLANK PRINT TAG T-SHIRT H GREY - SST23-700 / BLANKS — XL
126 units · NWT · Ships parcel
Near you
DEATH ROW RECORDS inside: 126 pcs · DEATH ROW BLANK PRINT TAG T
$624
$4.96 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
DEATH ROW BLANK PRINT TAG T-SHIRT H GREY - SST23-700 / BLANKS — LARGE
126 units · NWT · Ships parcel
Near you
DEATH ROW RECORDS inside: 126 pcs · DEATH ROW BLANK PRINT TAG T
$624
$4.96 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
DEATH ROW BLANK PRINT TAG T-SHIRT H GREY - SST23-700 / BLANKS — SMALL
126 units · NWT · Ships parcel
Near you
DEATH ROW RECORDS inside: 126 pcs · DEATH ROW BLANK PRINT TAG T
$624
$4.96 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
CROOKS & CASTLES X DEATH ROW BLANK PRINT TAG T-SHIRT BLACK - C1800700 / BLANKS
126 units · NWT · Ships parcel
Near you
DEATH ROW RECORDS inside: 126 pcs · CROOKS & CASTLES X DEATH…
$624
$4.96 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
DEATH ROW RECORDS BLANK HOODIE BLACK - BLANKS
30 units · NWT · Ships parcel
Near you
DEATH ROW RECORDS inside: 30 pcs · BLANK HOODIE BLACK
$669
$22.30 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Overstock Returns · 1 pallet
Sourcing request
Looking for something specific?
Describe the inventory you want to buy — we’ll source it and email you when a matching lot goes live.
1 Describe it once Category, brand, and how much you buy.
2 We go looking Across the liquidators who supply Closo Wholesale.
3 You get one email The moment a matching lot goes live.
No account needed. Leave your email and we reply there.
About the brand
About DEATH ROW RECORDS wholesale on Closo
DEATH ROW RECORDS wholesale on Closo is 43 live lots from 1 vetted U.S. supplier, 3,801 DEATH ROW RECORDS pieces on the manifests or in the listings, shipping from CA. The lots sit on the shirts & tops and mixed apparel shelves, and the manifests name DEATH ROW BLANK PRINT TAG T, DEATH ROW BLANK NO PRINT T, DEATH ROW BLANK NO PRINT… and JOGGER PANTS COBOLT. 100% of the graded lots are new with tags.
Read more Show less
Prices start at $4.96 a piece. Every lot lists the supplier's manifest or assortment notes, the unit count, freight to your ZIP and Closo's own resale comps for DEATH ROW RECORDS.
In numbers
43 live lots 1 vetted supplier
3,801 DEATH ROW RECORDS pieces from $4.96 a piece
Ships from CA freight quoted to your ZIP on every lot
New with tags — 100% of graded lots every lot states its grade
FAQ
DEATH ROW RECORDS lots — questions buyers ask
What buyers ask before they take a lot of this brand.
Are these genuine DEATH ROW RECORDS goods? Every lot is sold by a vetted U.S. liquidator or distributor and lists DEATH ROW RECORDS on its manifest or in the supplier's own listing; the lot page shows the supplier, their reviews and the manifest lines. Payment sits in escrow until you accept delivery.
What is the minimum order for DEATH ROW RECORDS wholesale? One lot — a case pack or a pallet as the supplier packed it, from $4.96 a piece. There is no account minimum and no membership.
How much does shipping cost? Freight is quoted to your ZIP on the lot page before you pay; DEATH ROW RECORDS lots ship from CA. Parcel-size lots ship parcel.
Buying for resale? A free account unlocks full manifests and per-line resale data on every lot.
Sign up free