Sorted by Recommended
Resale view — median sold price, last 12 months. New vs new, used vs used.
Ask Closo Assistant: “which of these has the best resale?”
1 1 photo
Manifested
Pique Polo Navy Tanvir 2-4 - 29150
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
Tanvir inside: 108 pcs · Pique Polo Navy Tanvir 2
$446
$4.13 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
1 1 photo
Manifested
Pique Polo Purple Tanvir 4-7 - 49258
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
Tanvir inside: 108 pcs · Pique Polo Purple Tanvir 4
$505
$4.68 / piece
Sells in ~56 days on resale
You pay $4.68 a piece
Resells ~$20 median · new with tags
View lot
Manifested
Pique Polo Light Blue Tanvir S-XL - 70153
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
Tanvir inside: 108 pcs · Pique Polo Light Blue…
$653
$6.05 / piece
Sells in ~55 days on resale
You pay $6.05 a piece
Resells ~$20 median · new with tags
View lot
Manifested
Pique Polo Royal Tanvir 8-18 - 69257
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
Tanvir inside: 108 pcs · Pique Polo Royal Tanvir 8
$535
$4.95 / piece
35 % of retail
Sells in ~56 days on resale
You pay $4.95 a piece
Resells ~$20 median · new with tags
View lot
Manifested
Pique Polo Hunter Green Tanvir S-XL - 70158
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
Tanvir inside: 108 pcs · Pique Polo Hunter Green…
$653
$6.05 / piece
Sells in ~56 days on resale
You pay $6.05 a piece
Resells ~$20 median · new with tags
View lot
Manifested
Pique Polo White Tanvir 8-18 - 69151
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
Tanvir inside: 108 pcs · Pique Polo White Tanvir 8
$535
$4.95 / piece
35 % of retail
Sells in ~56 days on resale
You pay $4.95 a piece
Resells ~$20 median · new with tags
View lot
Assortment
Socks - 10-13 Fashion Socks
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
Tanvir inside: 108 pcs · Socks
$71
$0.66 / piece
Sells in ~55 days on resale
You pay $0.66 a piece
Resells ~$20 median · new with tags
View lot
Manifested
Pique Polo LT. Blue Tanvir 4-7 - 49153
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
Tanvir inside: 108 pcs · Pique Polo LT. Blue Tanvir 4
$505
$4.68 / piece
Sells in ~56 days on resale
You pay $4.68 a piece
Resells ~$20 median · new with tags
View lot
Manifested
Pique Polo Royal Tanvir 4-7 - 49257
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
Tanvir inside: 108 pcs · Pique Polo Royal Tanvir 4
$505
$4.68 / piece
Sells in ~56 days on resale
You pay $4.68 a piece
Resells ~$20 median · new with tags
View lot
Manifested
Pique Polo Orange Tanvir S-XL - 70253
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
Tanvir inside: 108 pcs · Pique Polo Orange Tanvir S
$653
$6.05 / piece
Sells in ~56 days on resale
You pay $6.05 a piece
Resells ~$20 median · new with tags
View lot
Manifested
Pique Polo Red Tanvir S-XL - 70159
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
Tanvir inside: 108 pcs · Pique Polo Red Tanvir S
$653
$6.05 / piece
Sells in ~55 days on resale
You pay $6.05 a piece
Resells ~$20 median · new with tags
View lot
Manifested
Pique Polo Lt. Yellow Tanvir 2-4 - 29255
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
Tanvir inside: 108 pcs · Pique Polo Lt. Yellow…
$446
$4.13 / piece
Sells in ~56 days on resale
You pay $4.13 a piece
Resells ~$20 median · new with tags
View lot
Manifested
Boys 8-18 Zip Front Fleece Hoodie Jacket Royal - 0283488
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
Tanvir inside: 108 pcs · Boys 8
$772
$7.15 / piece
Sells in ~56 days on resale
You pay $7.15 a piece
Resells ~$20 median · new with tags
View lot
Manifested
Pique Polo Gold Tanvir 2-4 - 29256
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
Tanvir inside: 108 pcs · Pique Polo Gold Tanvir 2
$446
$4.13 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
Pique Polo Gold Tanvir S-XL - 70256
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
Tanvir inside: 108 pcs · Pique Polo Gold Tanvir S
$653
$6.05 / piece
Sells in ~55 days on resale
You pay $6.05 a piece
Resells ~$20 median · new with tags
View lot
Manifested
Pique Polo White Tanvir 4-7 - 49151
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
Tanvir inside: 108 pcs · Pique Polo White Tanvir 4
$505
$4.68 / piece
Sells in ~56 days on resale
You pay $4.68 a piece
Resells ~$20 median · new with tags
View lot
Manifested
Pique Polo Purple Tanvir 8-18 - 69258
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
Tanvir inside: 108 pcs · Pique Polo Purple Tanvir 8
$535
$4.95 / piece
35 % of retail
Sells in ~55 days on resale
You pay $4.95 a piece
Resells ~$20 median · new with tags
View lot
Manifested
Pique Polo Navy Tanvir S-XL - 70150
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
Tanvir inside: 108 pcs · Pique Polo Navy Tanvir S
$653
$6.05 / piece
Sells in ~56 days on resale
You pay $6.05 a piece
Resells ~$20 median · new with tags
View lot
Assortment
Girls Picot Polo Blue Tanvir 2-4
144 units · NWT · Ships parcel
Near you
Tanvir inside: 144 pcs · Girls Picot Polo Blue…
$119
$0.83 / piece
Sells in ~56 days on resale
You pay $0.83 a piece
Resells ~$20 median · new with tags
View lot
Assortment
Girls Picot Polo Yellow Tanvir 2-4
144 units · NWT · Ships parcel
Near you
Tanvir inside: 144 pcs · Girls Picot Polo Yellow…
$119
$0.83 / piece
Sells in ~56 days on resale
You pay $0.83 a piece
Resells ~$20 median · new with tags
View lot
Manifested
Pique Polo Burgundy Tanvir 8-18 - 69156
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
Tanvir inside: 108 pcs · Pique Polo Burgundy Tanvir 8
$535
$4.95 / piece
35 % of retail
Sells in ~55 days on resale
You pay $4.95 a piece
Resells ~$20 median · new with tags
View lot
Manifested
Boys 4-7 Zip Front Fleece Hoodie Jacket Black - 0283204
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
Tanvir inside: 108 pcs · Boys 4
$713
$6.60 / piece
Sells in ~56 days on resale
You pay $6.60 a piece
Resells ~$20 median · new with tags
View lot
Manifested
Boys 8-18 Zip Front Fleece Hoodie Jacket Navy - 0283388
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
Tanvir inside: 108 pcs · Boys 8
$772
$7.15 / piece
Sells in ~55 days on resale
You pay $7.15 a piece
Resells ~$20 median · new with tags
View lot
Manifested
Boys 8-18 Zip Front Fleece Hoodie Jacket Heather Grey - 0283588
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
Tanvir inside: 108 pcs · Boys 8
$772
$7.15 / piece
Sells in ~55 days on resale
You pay $7.15 a piece
Resells ~$20 median · new with tags
View lot
Manifested
Boys 8-18 Zip Front Collar Fleece Jacket Charcoal - 0273188
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
Tanvir inside: 108 pcs · Boys 8
$772
$7.15 / piece
Sells in ~56 days on resale
You pay $7.15 a piece
Resells ~$20 median · new with tags
View lot
Manifested
Men Zip Front Fleece Hoodie Jacket Black - 0283209
108 units · NWT · Ships parcel or freight from FL
Near you
Tanvir inside: 108 pcs · Men Zip Front Fleece Hoodie…
$832
$7.70 / piece
Sells in ~55 days on resale
You pay $7.70 a piece
Resells ~$20 median · new with tags
View lot
Manifested
Pique Polo Hunter Green Tanvir 4-7 - 49158
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
Tanvir inside: 108 pcs · Pique Polo Hunter Green…
$505
$4.68 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
School Shorts 4-7 Navy - 1546304
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
Tanvir inside: 108 pcs · School Shorts 4
$653
$6.05 / piece
Sells in ~55 days on resale
You pay $6.05 a piece
Resells ~$20 median · new with tags
View lot
Manifested
Boys School Pants 8-14 Navy - 1552948
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
Tanvir inside: 108 pcs · Boys School Pants 8
$772
$7.15 / piece
Sells in ~61 days on resale
You pay $7.15 a piece
Resells ~$29 median · new with tags
View lot
Manifested
Boys School Pants 8-14 Khaki - 1593148
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
Tanvir inside: 108 pcs · Boys School Pants 8
$772
$7.15 / piece
Sells in ~61 days on resale
You pay $7.15 a piece
Resells ~$29 median · new with tags
View lot
Manifested
Boys School Pants 4-7 Khaki - 1593104
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
Tanvir inside: 108 pcs · Boys School Pants 4
$713
$6.60 / piece
Sells in ~61 days on resale
You pay $6.60 a piece
Resells ~$29 median · new with tags
View lot
Manifested
Boys School Pants 16-20 Khaki - 1593188
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
Tanvir inside: 108 pcs · Boys School Pants 16
$832
$7.70 / piece
Sells in ~61 days on resale
You pay $7.70 a piece
Resells ~$29 median · new with tags
View lot
Manifested
Boys School Pants 4-7 Navy - 1552904
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
Tanvir inside: 108 pcs · Boys School Pants 4
$713
$6.60 / piece
Sells in ~61 days on resale
You pay $6.60 a piece
Resells ~$29 median · new with tags
View lot
Manifested
Pique Polo Emerald Tanvir 8-18 - 69254
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
Tanvir inside: 108 pcs · Pique Polo Emerald Tanvir 8
$535
$4.95 / piece
35 % of retail
Sells in ~55 days on resale
You pay $4.95 a piece
Resells ~$20 median · new with tags
View lot
Manifested
Men Pants Khaki S-XL - 1593109 — 1593109 / 31
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
Tanvir inside: 108 pcs · Men Pants Khaki S
$950
$8.80 / piece
Sells in ~61 days on resale
You pay $8.80 a piece
Resells ~$29 median · new with tags
View lot
Manifested
Men Pants Khaki S-XL - 1593109 — 1593109 / 30
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
Tanvir inside: 108 pcs · Men Pants Khaki S
$950
$8.80 / piece
Sells in ~61 days on resale
You pay $8.80 a piece
Resells ~$29 median · new with tags
View lot
Manifested
Men Pants Khaki S-XL - 1593109 — 1593109 / 32
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
Tanvir inside: 108 pcs · Men Pants Khaki S
$950
$8.80 / piece
Sells in ~61 days on resale
You pay $8.80 a piece
Resells ~$29 median · new with tags
View lot
Overstock Returns · 1 pallet
Sourcing request
Looking for something specific?
Describe the inventory you want to buy — we’ll source it and email you when a matching lot goes live.
1 Describe it once Category, brand, and how much you buy.
2 We go looking Across the liquidators who supply Closo Wholesale.
3 You get one email The moment a matching lot goes live.
No account needed. Leave your email and we reply there.
Buying for resale? A free account unlocks full manifests and per-line resale data on every lot.
Sign up free