Sorted by Recommended
Resale view — median sold price, last 12 months. New vs new, used vs used.
Ask Closo Assistant: “which of these has the best resale?”
1 1 photo
Manifested
Boys 2-4 Zip Front Fleece Hoodie Jacket Charcoal - 0283102
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
Tanvir inside: 108 pcs · Boys 2
$653
$6.05 / piece
Sells in ~56 days on resale
You pay $6.05 a piece
Resells ~$20 median · new with tags
View lot
1 1 photo
Manifested
Boys 4-7 Zip Front Fleece Hoodie Jacket Navy - 0283304
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
Tanvir inside: 108 pcs · Boys 4
$713
$6.60 / piece
Sells in ~56 days on resale
You pay $6.60 a piece
Resells ~$20 median · new with tags
View lot
Manifested
Boys 4-7 Zip Front Fleece Hoodie Jacket Royal - 0283404
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
Tanvir inside: 108 pcs · Boys 4
$713
$6.60 / piece
Sells in ~56 days on resale
You pay $6.60 a piece
Resells ~$20 median · new with tags
View lot
Manifested
Boys 8-18 Zip Front Fleece Hoodie Jacket Black - 0283288
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
Tanvir inside: 108 pcs · Boys 8
$772
$7.15 / piece
Sells in ~56 days on resale
You pay $7.15 a piece
Resells ~$20 median · new with tags
View lot
Manifested
Men Pants Khaki S-XL - 1593109 — 1593109 / 32
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
Tanvir inside: 108 pcs · Men Pants Khaki S
$950
$8.80 / piece
Sells in ~61 days on resale
You pay $8.80 a piece
Resells ~$29 median · new with tags
View lot
Manifested
Boys 8-18 Zip Front Fleece Hoodie Jacket Charcoal - 0283188
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
Tanvir inside: 108 pcs · Boys 8
$772
$7.15 / piece
Sells in ~56 days on resale
You pay $7.15 a piece
Resells ~$20 median · new with tags
View lot
Manifested
Men Zip Front Fleece Hoodie Jacket Charcoal - 0283109
108 units · NWT · Ships parcel or freight from FL
Near you
Tanvir inside: 108 pcs · Men Zip Front Fleece Hoodie…
$832
$7.70 / piece
Sells in ~56 days on resale
You pay $7.70 a piece
Resells ~$20 median · new with tags
View lot
Manifested
Boys 4-7 Zip Front Collar Fleece Jacket Black - 0273204
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
Tanvir inside: 108 pcs · Boys 4
$713
$6.60 / piece
Sells in ~56 days on resale
You pay $6.60 a piece
Resells ~$20 median · new with tags
View lot
Manifested
Men Zip Front Fleece Hoodie Jacket Navy - 0283309
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
Tanvir inside: 108 pcs · Men Zip Front Fleece Hoodie…
$832
$7.70 / piece
Sells in ~56 days on resale
You pay $7.70 a piece
Resells ~$20 median · new with tags
View lot
Manifested
Men Zip Front Fleece Hoodie Jacket Heather Grey - 0283509
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
Tanvir inside: 108 pcs · Men Zip Front Fleece Hoodie…
$832
$7.70 / piece
Sells in ~56 days on resale
You pay $7.70 a piece
Resells ~$20 median · new with tags
View lot
Manifested
Boys 4-7 Zip Front Collar Fleece Jacket Charcoal - 0273104
108 units · NWT · Ships parcel or freight from FL
Near you
Tanvir inside: 108 pcs · Boys 4
$713
$6.60 / piece
Sells in ~56 days on resale
You pay $6.60 a piece
Resells ~$20 median · new with tags
View lot
Manifested
Boys 8-18 Zip Front Collar Fleece Jacket Navy - 0273388
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
Tanvir inside: 108 pcs · Boys 8
$772
$7.15 / piece
Sells in ~56 days on resale
You pay $7.15 a piece
Resells ~$20 median · new with tags
View lot
Manifested
Boys 8-18 Zip Front Collar Fleece Jacket Black - 0273288
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
Tanvir inside: 108 pcs · Boys 8
$772
$7.15 / piece
Sells in ~56 days on resale
You pay $7.15 a piece
Resells ~$20 median · new with tags
View lot
Manifested
Men S-XL Zip Front Fleece Hoodie Jacket White - 0283609
108 units · NWT · Ships parcel or freight from FL
Near you
Tanvir inside: 108 pcs · Men S
$832
$7.70 / piece
Sells in ~56 days on resale
You pay $7.70 a piece
Resells ~$20 median · new with tags
View lot
Manifested
Boys 4-7 Zip Front Fleece Hoodie Jacket Charcoal - 0283104
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
Tanvir inside: 108 pcs · Boys 4
$713
$6.60 / piece
Sells in ~56 days on resale
You pay $6.60 a piece
Resells ~$20 median · new with tags
View lot
Manifested
School Shorts 8-14 Navy - 1546348
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
Tanvir inside: 108 pcs · School Shorts 8
$713
$6.60 / piece
Sells in ~56 days on resale
You pay $6.60 a piece
Resells ~$20 median · new with tags
View lot
Manifested
Pique Polo Burgundy Tanvir 8-18 - 69156
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
Tanvir inside: 108 pcs · Pique Polo Burgundy Tanvir 8
$535
$4.95 / piece
35 % of retail
Sells in ~55 days on resale
You pay $4.95 a piece
Resells ~$20 median · new with tags
View lot
Manifested
Ladies S-XL Zip Front Fleece Hoodie Jacket Fuchsia - 0207809
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
Tanvir inside: 108 pcs · Ladies S
$416
$3.85 / piece
Sells in ~56 days on resale
You pay $3.85 a piece
Resells ~$20 median · new with tags
View lot
Manifested
School Shorts 4-7 Khaki - 1576404
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
Tanvir inside: 108 pcs · School Shorts 4
$653
$6.05 / piece
Sells in ~56 days on resale
You pay $6.05 a piece
Resells ~$20 median · new with tags
View lot
Manifested
School Shorts 8-14 Khaki - 1576448
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
Tanvir inside: 108 pcs · School Shorts 8
$713
$6.60 / piece
Sells in ~56 days on resale
You pay $6.60 a piece
Resells ~$20 median · new with tags
View lot
Manifested
Pique Polo Gold Tanvir 4-7 - 49256
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
Tanvir inside: 108 pcs · Pique Polo Gold Tanvir 4
$505
$4.68 / piece
Sells in ~55 days on resale
You pay $4.68 a piece
Resells ~$20 median · new with tags
View lot
Manifested
Pique Polo Royal Tanvir S-XL - 70257
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
Tanvir inside: 108 pcs · Pique Polo Royal Tanvir S
$653
$6.05 / piece
Sells in ~55 days on resale
You pay $6.05 a piece
Resells ~$20 median · new with tags
View lot
Manifested
Pique Polo Gold Tanvir 8-18 - 69256
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
Tanvir inside: 108 pcs · Pique Polo Gold Tanvir 8
$535
$4.95 / piece
Sells in ~55 days on resale
You pay $4.95 a piece
Resells ~$20 median · new with tags
View lot
Manifested
Pique Polo Orange Tanvir 8-18 - 69253
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
Tanvir inside: 108 pcs · Pique Polo Orange Tanvir 8
$535
$4.95 / piece
35 % of retail
Sells in ~56 days on resale
You pay $4.95 a piece
Resells ~$20 median · new with tags
View lot
Manifested
Pique Polo Hunter Green Tanvir 2-4 - 29158
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
Tanvir inside: 108 pcs · Pique Polo Hunter Green…
$446
$4.13 / piece
Sells in ~55 days on resale
You pay $4.13 a piece
Resells ~$20 median · new with tags
View lot
Manifested
Pique Polo Black Tanvir 4-7 - 49157
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
Tanvir inside: 108 pcs · Pique Polo Black Tanvir 4
$505
$4.68 / piece
Sells in ~56 days on resale
You pay $4.68 a piece
Resells ~$20 median · new with tags
View lot
Manifested
Pique Polo Khaki Tanvir 8-18 - 69251
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
Tanvir inside: 108 pcs · Pique Polo Khaki Tanvir 8
$535
$4.95 / piece
35 % of retail
Sells in ~56 days on resale
You pay $4.95 a piece
Resells ~$20 median · new with tags
View lot
Manifested
Pique Polo Heather Grey Tanvir 4-7 - 49252
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
Tanvir inside: 108 pcs · Pique Polo Heather Grey…
$505
$4.68 / piece
Sells in ~55 days on resale
You pay $4.68 a piece
Resells ~$20 median · new with tags
View lot
Manifested
Pique Polo Heather Grey Tanvir 8-18 - 69252
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
Tanvir inside: 108 pcs · Pique Polo Heather Grey…
$535
$4.95 / piece
35 % of retail
Sells in ~55 days on resale
You pay $4.95 a piece
Resells ~$20 median · new with tags
View lot
Manifested
Pique Polo Red Tanvir 2-4 - 29159
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
Tanvir inside: 108 pcs · Pique Polo Red Tanvir 2
$446
$4.13 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
Pique Polo White Tanvir S-XL - 70151
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
Tanvir inside: 108 pcs · Pique Polo White Tanvir S
$653
$6.05 / piece
Sells in ~55 days on resale
You pay $6.05 a piece
Resells ~$20 median · new with tags
View lot
Manifested
Pique Polo Khaki Tanvir 4-7 - 49251
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
Tanvir inside: 108 pcs · Pique Polo Khaki Tanvir 4
$505
$4.68 / piece
Sells in ~55 days on resale
You pay $4.68 a piece
Resells ~$20 median · new with tags
View lot
Manifested
Pique Polo White Tanvir 2-4 - 29151
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
Tanvir inside: 108 pcs · Pique Polo White Tanvir 2
$446
$4.13 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
Pique Polo LT. Blue Tanvir 2-4 - 29153
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
Tanvir inside: 108 pcs · Pique Polo LT. Blue Tanvir 2
$446
$4.13 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
Pique Polo Navy Tanvir 4-7 - 49150
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
Tanvir inside: 108 pcs · Pique Polo Navy Tanvir 4
$505
$4.68 / piece
Sells in ~55 days on resale
You pay $4.68 a piece
Resells ~$20 median · new with tags
View lot
Manifested
Pique Polo Red Tanvir 4-7 - 49159
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
Tanvir inside: 108 pcs · Pique Polo Red Tanvir 4
$505
$4.68 / piece
Sells in ~55 days on resale
You pay $4.68 a piece
Resells ~$20 median · new with tags
View lot
Manifested
Pique Polo Burgundy Tanvir 4-7 - 49156
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
Tanvir inside: 108 pcs · Pique Polo Burgundy Tanvir 4
$505
$4.68 / piece
Sells in ~55 days on resale
You pay $4.68 a piece
Resells ~$20 median · new with tags
View lot
Manifested
Pique Polo Red Tanvir 8-18 - 69159
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
Tanvir inside: 108 pcs · Pique Polo Red Tanvir 8
$535
$4.95 / piece
35 % of retail
Sells in ~55 days on resale
You pay $4.95 a piece
Resells ~$20 median · new with tags
View lot
Manifested
Pique Polo Navy Tanvir 8-18 - 69150
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
Tanvir inside: 108 pcs · Pique Polo Navy Tanvir 8
$535
$4.95 / piece
35 % of retail
Sells in ~56 days on resale
You pay $4.95 a piece
Resells ~$20 median · new with tags
View lot
Manifested
Pique Polo LT. Blue Tanvir 8-18 - 69153
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
Tanvir inside: 108 pcs · Pique Polo LT. Blue Tanvir 8
$535
$4.95 / piece
35 % of retail
Sells in ~55 days on resale
You pay $4.95 a piece
Resells ~$20 median · new with tags
View lot
Manifested
Pique Polo Hunter Green Tanvir 8-18 - 69158
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
Tanvir inside: 108 pcs · Pique Polo Hunter Green…
$535
$4.95 / piece
35 % of retail
Sells in ~55 days on resale
You pay $4.95 a piece
Resells ~$20 median · new with tags
View lot
Manifested
Pique Polo Black Tanvir 8-18 - 69157
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
Tanvir inside: 108 pcs · Pique Polo Black Tanvir 8
$535
$4.95 / piece
35 % of retail
Sells in ~55 days on resale
You pay $4.95 a piece
Resells ~$20 median · new with tags
View lot
Manifested
Pique Polo Black Tanvir 2-4 - 29157
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
Tanvir inside: 108 pcs · Pique Polo Black Tanvir 2
$446
$4.13 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
Pique Polo Navy Tanvir 2-4 - 29150
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
Tanvir inside: 108 pcs · Pique Polo Navy Tanvir 2
$446
$4.13 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
Pique Polo Purple Tanvir 4-7 - 49258
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
Tanvir inside: 108 pcs · Pique Polo Purple Tanvir 4
$505
$4.68 / piece
Sells in ~56 days on resale
You pay $4.68 a piece
Resells ~$20 median · new with tags
View lot
Manifested
Pique Polo Light Blue Tanvir S-XL - 70153
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
Tanvir inside: 108 pcs · Pique Polo Light Blue…
$653
$6.05 / piece
Sells in ~55 days on resale
You pay $6.05 a piece
Resells ~$20 median · new with tags
View lot
Manifested
Pique Polo Royal Tanvir 8-18 - 69257
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
Tanvir inside: 108 pcs · Pique Polo Royal Tanvir 8
$535
$4.95 / piece
35 % of retail
Sells in ~55 days on resale
You pay $4.95 a piece
Resells ~$20 median · new with tags
View lot
Manifested
Pique Polo Yellow Tanvir 4-7 - 49255
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
Tanvir inside: 108 pcs · Pique Polo Yellow Tanvir 4
$505
$4.68 / piece
Sells in ~55 days on resale
You pay $4.68 a piece
Resells ~$20 median · new with tags
View lot
Overstock Returns · 1 pallet
Sourcing request
Looking for something specific?
Describe the inventory you want to buy — we’ll source it and email you when a matching lot goes live.
1 Describe it once Category, brand, and how much you buy.
2 We go looking Across the liquidators who supply Closo Wholesale.
3 You get one email The moment a matching lot goes live.
No account needed. Leave your email and we reply there.
Buying for resale? A free account unlocks full manifests and per-line resale data on every lot.
Sign up free