Sorted by Recommended
Resale view — median sold price, last 12 months. New vs new, used vs used.
Ask Closo Assistant: “which of these has the best resale?”
3 3 photos
Assortment
Trending
Wholesale Ralph Lauren Polo Shirts — 25
25 units · Ships parcel
Near you
$242
$9.66 / piece
Sells in ~22 days on resale
You pay $9.66 a piece
Resells ~$20 median · used
View lot
1 1 photo
Assortment
In demand
Beauty Creations Plush 4 Color Palette - Wholesale 36 Units + 6 Testers (PLP-PTD)
72 units · Ships parcel
Near you
$451
$6.27 / piece
Sells in ~21 days on resale
You pay $6.27 a piece
Resells ~$16 weighted median · any condition
View lot
Assortment
In demand
Sally Hansen Complete Salon Manicure, Blush - 72 Pack
72 units · Ships parcel
Near you
$287
$3.98 / piece
Sells in ~45 days on resale
You pay $3.98 a piece
Resells ~$10 median · any condition
View lot
Assortment
New
Sally Hansen Cuticle Massage Cream - 48 Pack
48 units · Ships parcel
Near you
$229
$4.76 / piece
Sells in ~45 days on resale
You pay $4.76 a piece
Resells ~$10 median · any condition
View lot
Assortment
Pop Mart Labubu Have A Seat Blind Box Display Set — 6 PC DISPLAY
6 units · NWT · Ships parcel
Near you
$16
$2.74 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
New
Sally Hansen Complete Salon Manicure You Glow Girl 353 Nail Polish - 72 Pack
72 units · Ships parcel
Near you
$286
$3.97 / piece
Sells in ~45 days on resale
You pay $3.97 a piece
Resells ~$10 median · any condition
View lot
Assortment
New
Sally Hansen Insta-Dri Nail Polish, Petal - 72 Pack
72 units · Ships parcel
Near you
$350
$4.85 / piece
Sells in ~45 days on resale
You pay $4.85 a piece
Resells ~$10 median · any condition
View lot
Assortment
New
Sally Hansen Vitamin E Nail & Cuticle Oil - 48 Pack
48 units · Ships parcel
Near you
$276
$5.75 / piece
Sells in ~45 days on resale
You pay $5.75 a piece
Resells ~$10 median · any condition
View lot
Assortment
New
Sally Hansen Complete Treatment Nail Growth Miracle, 13.3 ml - 48 Pack
48 units · NWT · Ships parcel
Near you
$314
$6.53 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Sally Hansen Diamond Strength Nail Hardener Care - 12 ml - 48 Pack
48 units · NWT · Ships parcel
Near you
$260
$5.41 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Sally Hansen Color Therapy Element Nail Polish - 72 Pack
72 units · Ships parcel
Near you
$305
$4.23 / piece
Sells in ~45 days on resale
You pay $4.23 a piece
Resells ~$10 median · any condition
View lot
Assortment
One lot of Marc Jacobs silicon rubber made bracelets 600 p c s
600 units · Ships parcel
Near you
$1,980
$3.30 / piece
Sells in ~41 days on resale
You pay $3.30 a piece
Resells ~$23 median · any condition
View lot
Assortment
New
BIC - EasyRinse Anti-Clogging Men s Disposable Razors 4 Blades, 2 Count - 72 Pack
72 units · Ships parcel
Near you
$346
$4.80 / piece
Sells in ~44 days on resale
You pay $4.80 a piece
Resells ~$30 median · any condition
View lot
Assortment
50/100 Pcs Treasure Trove of All Brand Name Jewelry — 50 Pcs
50 units · NWT · Ships parcel
Near you
$109
$2.19 / piece
Sells in ~125 days on resale
You pay $2.19 a piece
Resells ~$22 median · new with tags
View lot
Assortment
New
Wholesale Mix T-Shirts — 25
25 units · Ships parcel
Near you
$217
$8.67 / piece
Sells in ~43 days on resale
You pay $8.67 a piece
Resells ~$16 median · used
View lot
Assortment
New
Wholesale Music T-Shirts — 25
25 units · Ships parcel
Near you
$260
$10.41 / piece
Sells in ~43 days on resale
You pay $10.41 a piece
Resells ~$16 median · used
View lot
Manifested
New
Peace Out Repairing Moisturizer 0.5 oz 88
7 units · NWT · Ships parcel
Near you
$69
$9.91 / piece
Sells in ~46 days on resale
You pay $9.91 a piece
Resells ~$20 median · new with tags
View lot
Assortment
New
Wholesale Surf / Skate T-Shirts — 25
25 units · Ships parcel
Near you
$248
$9.91 / piece
Sells in ~43 days on resale
You pay $9.91 a piece
Resells ~$16 median · used
View lot
Assortment
New
Wholesale Pro Sports T-Shirts — 25
25 units · Ships parcel
Near you
$266
$10.66 / piece
Sells in ~43 days on resale
You pay $10.66 a piece
Resells ~$16 median · used
View lot
Assortment
New
Hawaiian shirt mix lot · 25 units · Used
25 units · Ships parcel
Near you
$186
$7.43 / piece
Sells in ~43 days on resale
You pay $7.43 a piece
Resells ~$16 median · used
View lot
Assortment
New
Wholesale Workwear, Nature, & Camo Shirts — 25
25 units · Ships parcel
Near you
$248
$9.91 / piece
Sells in ~43 days on resale
You pay $9.91 a piece
Resells ~$16 median · used
View lot
Assortment
New
Wholesale Sweatshirt Blanks — 25
25 units · Ships parcel
Near you
$266
$10.66 / piece
Sells in ~43 days on resale
You pay $10.66 a piece
Resells ~$16 median · used
View lot
Assortment
New
Sally Hansen Double Duty Base & Top Coat - 0.45 oz - 48 Pack
48 units · Ships parcel
Near you
$164
$3.42 / piece
Sells in ~45 days on resale
You pay $3.42 a piece
Resells ~$17 median · any condition
View lot
Assortment
New
Wholesale College T-Shirts — 25
25 units · Ships parcel
Near you
$266
$10.66 / piece
Sells in ~43 days on resale
You pay $10.66 a piece
Resells ~$16 median · used
View lot
Assortment
500 pcs Vintage Swarovski Rhinestone Lot Fancy Crystal — 500 Pieces
500 units · Ships parcel
Near you
$26
$0.05 / piece
Sells in ~28 days on resale
You pay $0.05 a piece
Resells ~$38 median · used
View lot
Assortment
New
Wholesale True Vintage T-Shirts — 25
25 units · Ships parcel
Near you
$279
$11.15 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
In demand
25 pieces of Swarovski Elements Jewelry Necklaces, Bracelets & Earrings!! — 25 Pcs
25 units · NWT · Ships parcel
Near you
$109
$4.36 / piece
Sells in ~40 days on resale
You pay $4.36 a piece
Resells ~$34 weighted median · new with tags
View lot
Assortment
New
Blank T-Shirt mix lot · 25 units · Used
25 units · Ships parcel
Near you
$217
$8.67 / piece
Sells in ~43 days on resale
You pay $8.67 a piece
Resells ~$16 median · used
View lot
Assortment
72 Pieces Vintage Swarovski Crystal Aurore Boreale Beads 14 mm - Art 371
72 units · NWT · Ships parcel
Near you
$44
$0.61 / piece
Sells in ~40 days on resale
You pay $0.61 a piece
Resells ~$34 median · new with tags
View lot
Assortment
72 pcs Vintage Swarovski Crystal Aurore Boreale Beads 12 mm - Art 5004
72 units · NWT · Ships parcel
Near you
$40
$0.55 / piece
Sells in ~40 days on resale
You pay $0.55 a piece
Resells ~$34 median · new with tags
View lot
Assortment
50/100 Pcs Treasure Trove of All Brand Name Jewelry — 100 Pcs
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$219
$2.19 / piece
Sells in ~125 days on resale
You pay $2.19 a piece
Resells ~$22 median · new with tags
View lot
Assortment
New
Simply Bella Lipluxe - Wholesale Display 36 Units (S127)
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$288
$2.66 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
In demand
500 pcs Vintage Swarovski Rhinestone Lot Fancy Crystal — 1000 Pieces
500 units · Ships parcel
Near you
$50
$0.10 / piece
Sells in ~28 days on resale
You pay $0.10 a piece
Resells ~$38 median · used
View lot
Assortment
Men's Flannel Shirts Bale — 100LB
125 units · Ships parcel or freight from FL
Near you
$496
$3.96 / piece
Sells in ~54 days on resale
You pay $3.96 a piece
Resells ~$20 median · used
View lot
Assortment
New
COVERGIRL Advanced Radiance Pressed Powder Natural Beige - 72 Pack
72 units · Ships parcel
Near you
$609
$8.46 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
COVERGIRL Perfect Point Plus Eyeliner Black Onyx - 72 Pack
72 units · Ships parcel
Near you
$344
$4.78 / piece
Sells in ~41 days on resale
You pay $4.78 a piece
Resells ~$10 median · any condition
View lot
Assortment
New
COVERGIRL Professional Natural Lash Mascara Clear - 72 Pack
72 units · Ships parcel
Near you
$337
$4.68 / piece
Sells in ~41 days on resale
You pay $4.68 a piece
Resells ~$10 median · any condition
View lot
Assortment
New
Covergirl - Perfect Point PLUS Eyeliner Pencil, Espresso - .008 Oz (230 Mg) - 72 Pack
72 units · Ships parcel
Near you
$348
$4.84 / piece
Sells in ~41 days on resale
You pay $4.84 a piece
Resells ~$10 median · any condition
View lot
Assortment
Simply Bella Peel Off Lip Tint - Wholesale Display 24 Units (S101)
192 units · NWT · Ships parcel
Near you
$310
$1.61 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Marc Jacobs Argento color Bracelet 23 pcs in the lot
23 units · Ships parcel
Near you
$380
$16.50 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Trending
Wholesale Ralph Lauren Polo Shirts — 10
10 units · Ships parcel
Near you
$105
$10.53 / piece
Sells in ~22 days on resale
You pay $10.53 a piece
Resells ~$20 median · used
View lot
Assortment
Kevin & Coco Bow Lip Scrub - Wholesale Display 24 Units (KC1443)
216 units · NWT · Ships parcel
Near you
$283
$1.31 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
50/100 Pcs Wholesale Liquidation Jewelry Lots — 50 Pcs
50 units · NWT · Ships parcel
Near you
$54
$1.09 / piece
Sells in ~125 days on resale
You pay $1.09 a piece
Resells ~$22 median · new with tags
View lot
Assortment
Brooches Gorgeous! Over 100 Different Styles — 50 Pcs
50 units · NWT · Ships parcel
Near you
$127
$2.53 / piece
Sells in ~125 days on resale
You pay $2.53 a piece
Resells ~$22 median · new with tags
View lot
Assortment
200 Vintage Deadstock Rings Kids sizes
200 units · NWT · Ships parcel
Near you
$55
$0.27 / piece
Sells in ~125 days on resale
You pay $0.27 a piece
Resells ~$22 median · new with tags
View lot
Assortment
100-Piece Fashion Jewelry Mystery Lot
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$55
$0.55 / piece
Sells in ~125 days on resale
You pay $0.55 a piece
Resells ~$22 median · new with tags
View lot
Assortment
New
Harley Davidson Biker T-Shirts lot · 25 · pre-owned
25 units · Ships parcel
Near you
$359
$14.37 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
Simply Bella Honey Lip Oil - Wholesale Display 24 Units (S115)
144 units · NWT · Ships parcel
Near you
$277
$1.93 / piece
Sells in ~111 days on resale
You pay $1.93 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Overstock Returns · 1 pallet
Sourcing request
Looking for something specific?
Describe the inventory you want to buy — we’ll source it and email you when a matching lot goes live.
1 Describe it once Category, brand, and how much you buy.
2 We go looking Across the liquidators who supply Closo Wholesale.
3 You get one email The moment a matching lot goes live.
No account needed. Leave your email and we reply there.
Buying for resale? A free account unlocks full manifests and per-line resale data on every lot.
Sign up free