Wholesale fashion accessories in bulk

15,608 live fashion accessories lots priced against real resale data, with freight quoted to your ZIP and buyer protection on every order. Updated .

Jewelry Hats & Caps Bandanas & Headwear Scarves & Gloves Hair Accessories Bags & Wallets Keychains & Pins Belts Costume Jewelry Beanies Mystery Boxes Accessories Pallets
Filters 2
Sort: Best match

Sorted by Best match

Resale view — median sold price, last 12 months. New vs new, used vs used.

No “pandora” lots right now — showing Jewelry

Metal Bead Station Belly Chain Jewelry — Gold 2 photos
Manifested New
Metal Bead Station Belly Chain Jewelry — Gold 14 units · NWT · Ships parcel
$65 $4.65 / piece
Sells in ~122 days on resale
You pay$4.65a piece
Resells~$22median · new with tags

4.7× resale / cost100+ sold recently

View lot
4-5mm CZ Tennis Necklace and Earrings Jewelry Set 1 photo
Assortment New
4-5mm CZ Tennis Necklace and Earrings Jewelry Set 23 units · NWT · Ships parcel
$190 $8.24 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Manifested New
Gold Tone 4-5mm CZ Tennis Necklace and Earrings Jewelry Set 23 units · NWT · Ships parcel
$190 $8.24 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
8 photos
Assortment
Vintage to Modern Costume Jewelry Lot 1 lb Beaded Shell Statement Necklaces 12pc 12 units · Ships parcel
$11 $0.92 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
5 photos
Manifested
Playing Princess Wand Jewelry Set For Kids 108 units · NWT · Ships parcel
$386 $3.58 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
7 photos
Assortment New
Vintage to Modern Beaded & Multi-Strand Costume Jewelry Necklace Lot of 8 8 units · Ships parcel
$11 $1.37 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
7 photos
Assortment
Vintage to Modern Costume Jewelry Lot 10 Necklaces Shell Beaded Millefiori 10 units · Ships parcel
$11 $1.10 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
7 photos
Assortment New
Boho Tribal Mixed Costume Jewelry Lot 6 Necklaces Wood Seed Bead Organic Style 6 units · Ships parcel
$11 $1.83 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
6 photos
Assortment New
Mixed Beaded Fashion Jewelry Lot of 6 Necklaces Faux Pearl Agate Shell 6 units · Ships parcel
$11 $1.83 / piece
Sells in ~54 days on resale
You pay$1.83a piece
Resells~$23weighted median · used

12.6× resale / cost100+ sold recently

View lot
8 photos
Assortment New
Boho Spiritual Costume Jewelry Lot 6pc Evil Eye Tree of Life Heart Necklaces 6 units · Ships parcel
$11 $1.83 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
6 photos
Assortment New
Mixed costume jewelry necklace lot · 5 · very good pre-owned 5 units · Ships parcel
$11 $2.20 / piece
Sells in ~68 days on resale
You pay$2.20a piece
Resells~$22weighted median · any condition

10.0× resale / cost100+ sold recently

View lot
7 photos
Assortment
Vintage to Modern Costume Jewelry Lot 1 Lb Blue Teal Necklaces 7 Pcs Chico's 7 units · Ships parcel
$11 $1.57 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
6 photos
Assortment
Vintage Beaded Costume Jewelry Lot 4 Necklaces Tassel Multi-Strand 4 units · Ships parcel
$27 $6.87 / piece
Sells in ~54 days on resale
You pay$6.87a piece
Resells~$23weighted median · used

3.3× resale / cost100+ sold recently

View lot
8 photos
Manifested
7 Tier Jewelry Organizer for Stud Earrings, Necklaces, Watches, Bracelets & Rings – White – Item #8020 9 units · Ships parcel
$112 $12.39 / piece
Sells in ~68 days on resale
You pay$12.39a piece
Resells~$22median · any condition

1.8× resale / cost100+ sold recently

View lot
8 photos
Manifested
7 Tier Jewelry Organizer for Stud Earrings, Necklaces, Watches, Bracelets & Rings – Black – Item #8022 9 units · Ships parcel
$112 $12.39 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
8 photos
Assortment
Jewelry lot · accessories Ships parcel
$248

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
8 photos
Assortment New
Vintage Hand Painted Porcelain Jewelry Lot 3pc Key Brooch Stick Pin Palette 3 units · Ships parcel
$11 $3.66 / piece
Sells in ~54 days on resale
You pay$3.66a piece
Resells~$23weighted median · used

6.3× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment New
Mixed fashion jewelry necklace lot · very good pre-owned Ships parcel
$27

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Assortment New
Mixed costume jewelry bracelet lot · 60+ pieces · Good pre-owned Ships parcel
$27

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Assortment New
Fashion Jewelry Necklace Lot · 15+ · Very Good Ships parcel
$27

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Assortment
Fashion jewelry lot · 135 pieces · shelf pull and overstock 135 units · Ships parcel
$780 $5.78 / piece
Sells in ~122 days on resale
You pay$5.78a piece
Resells~$22weighted median · new with tags

3.8× resale / cost100+ sold recently

View lot
6 photos
Assortment
👑Trendy Amazon Jewelry & Accessories - Necklaces, Watch Bands, & Novelty Items (100 units) 100 units · Ships parcel
Wholesale Ninjas 1.7 (23)
$257 $2.57 / piece
Sells in ~122 days on resale
You pay$2.57a piece
Resells~$22weighted median · new with tags

8.6× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment
Marc Jacobs Argento color Bracelet 23 pcs in the lot 23 units · Ships parcel
$380 $16.50 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Assortment
One lot of Marc Jacobs silicon rubber made bracelets 600 p c s 600 units · Ships parcel
$1,980 $3.30 / piece
Sells in ~41 days on resale
You pay$3.30a piece
Resells~$21median · any condition

6.4× resale / costSteady seller

View lot
1 photo
Assortment New
Mixed Boho Necklaces lot · 30 units · Very good wearable condition 30 units · Ships parcel
$27 $0.92 / piece
Sells in ~68 days on resale
You pay$0.92a piece
Resells~$22median · any condition

23.9× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment New
Vintage costume earrings lot · 30 pairs · Good pre-owned 30 units · Ships parcel
$27 $0.92 / piece
Sells in ~68 days on resale
You pay$0.92a piece
Resells~$22median · any condition

23.9× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Manifested New
Sterling Silver earrings lot · 1 unit · New 24 units · NWT · Ships parcel
$129 $5.37 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
5 photos
Assortment New
Mixed costume fashion necklace lot · 20 · Mixed pre-owned 20 units · Ships parcel
$11 $0.55 / piece
Sells in ~68 days on resale
You pay$0.55a piece
Resells~$22median · any condition

40.0× resale / cost100+ sold recently

View lot
8 photos
Manifested New
Jasmine Blossom Studs (ES 2721) 20 units · NWT · Ships parcel
$188 $9.42 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Manifested New
Sterling Silver Sand Dollar Stud Earrings lot · 1 units · New 23 units · NWT · Ships parcel
$125 $5.45 / piece
Sells in ~122 days on resale
You pay$5.45a piece
Resells~$22median · new with tags

4.0× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Manifested New
Sterling Silver earrings lot · 1 unit · New 22 units · NWT · Ships parcel
$128 $5.80 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Manifested New
Sterling Silver Ballerina Stud Earrings · 1 · New 21 units · NWT · Ships parcel
$128 $6.08 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Manifested New
Sterling Silver Leaf in Parrot Earrings · 1 · New 21 units · NWT · Ships parcel
$129 $6.16 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Manifested New
Sterling Silver Airplane Stud Earrings lot · 1 unit · New 21 units · NWT · Ships parcel
$127 $6.03 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Manifested New
Sterling Silver butterfly stud earrings lot · 1 unit · New 21 units · NWT · Ships parcel
$125 $5.96 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Manifested New
Sterling Silver Small Butterfly Stud Earrings · 1 · New 21 units · NWT · Ships parcel
$128 $6.08 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Manifested New
Sterling Silver Flying Bird Earrings 20 units · NWT · Ships parcel
$124 $6.21 / piece
Sells in ~122 days on resale
You pay$6.21a piece
Resells~$22median · new with tags

3.5× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Manifested New
Sterling Silver Dolphin Earrings 20 units · NWT · Ships parcel
$130 $6.52 / piece
Sells in ~122 days on resale
You pay$6.52a piece
Resells~$22median · new with tags

3.4× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Manifested New
Sterling Silver Frog Stud Earrings 20 units · NWT · Ships parcel
$124 $6.21 / piece
Sells in ~122 days on resale
You pay$6.21a piece
Resells~$22median · new with tags

3.5× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Manifested New
Sterling Silver Cursive Heart Stud Earrings 20 units · NWT · Ships parcel
$126 $6.28 / piece
Sells in ~122 days on resale
You pay$6.28a piece
Resells~$22median · new with tags

3.5× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Manifested New
Sterling Silver Feather Earrings 20 units · NWT · Ships parcel
$125 $6.27 / piece
Sells in ~125 days on resale
You pay$6.27a piece
Resells~$22median · new with tags

3.5× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Manifested New
Sterling Silver Triangle Earrings 20 units · NWT · Ships parcel
$130 $6.49 / piece
Sells in ~122 days on resale
You pay$6.49a piece
Resells~$22median · new with tags

3.4× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Manifested New
Sterling Silver Cute Butterfly Stud Earrings lot · 1 · New 20 units · NWT · Ships parcel
$127 $6.36 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Manifested New
Sterling Silver Turtle Stud Earrings lot · 1 unit · New 20 units · NWT · Ships parcel
$128 $6.42 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Manifested New
Sterling Silver Mouse Earrings 19 units · NWT · Ships parcel
$130 $6.84 / piece
Sells in ~122 days on resale
You pay$6.84a piece
Resells~$22median · new with tags

3.2× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Manifested New
Sterling SIlver Twisted Hearts Stud Earrings 19 units · NWT · Ships parcel
$127 $6.67 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Manifested New
Sterling Silver Planet Earrings 19 units · NWT · Ships parcel
$129 $6.76 / piece
Sells in ~122 days on resale
You pay$6.76a piece
Resells~$22median · new with tags

3.3× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Manifested New
Sterling Silver Turtle Earrings 19 units · NWT · Ships parcel
$127 $6.69 / piece
Sells in ~122 days on resale
You pay$6.69a piece
Resells~$22median · new with tags

3.3× resale / cost100+ sold recently

View lot
Previous 96 of 6,464 Load more
Sourcing request

Looking for something specific?

Describe the inventory you want to buy — we’ll source it and email you when a matching lot goes live.

  1. 1
    Describe it onceCategory, brand, and how much you buy.
  2. 2
    We go lookingAcross the liquidators who supply Closo Wholesale.
  3. 3
    You get one emailThe moment a matching lot goes live.

No account needed. Leave your email and we reply there.

Signed in? We’ll reply to your account — the email field is optional.
About this category

About wholesale accessories on Closo

Asking prices on this shelf run from $3 to $44,000 a lot. The lots come from 60 vetted U.S. suppliers, so the shelf refills from more than one warehouse.

Read moreShow less

You can buy 15,587 of them by the case or the box, or go up to one of the 21 pallet and truckload loads. The lot page answers the same four questions each time: what is inside, how many, what it retailed for, and what it resells for now. Wholesale fashion accessories lots — belts, hats, scarves, gloves, jewelry, watches and small goods in boxes, case packs and pallets from vetted U.S. liquidators. Lots are sourced from retailer overstock, shelf pulls and customer returns; each shows the supplier's manifest or assortment notes, unit count, declared retail value and condition grade, with Closo's live resale comps for the brands inside. Accessories lots are light and usually ship parcel, with freight quoted to your ZIP for pallets, and every purchase is protected by Closo. They make ideal add-ons for an apparel or footwear resale business — see the live lots below.

FAQ

Accessories lots — questions buyers ask

What buyers ask before they take a lot from this shelf.

What counts as an accessories lot?

Belts, hats, scarves, gloves, jewelry, watches, hair accessories and similar small fashion goods. Handbags and sunglasses have their own categories on Closo.

Are accessories lots manifested?

Many are; others are assortments described by the supplier. The manifest mode is stated on every lot card, and manifested lines carry resale comps.

How quickly do accessories resell?

Small accessories typically list and ship fast on Poshmark, eBay and Mercari; the resale comps on each lot show recent sold prices for the brands inside.

From the Closo blog

Accessories — guides from the Closo blog

What resellers pay, where the lots come from and how the resale side moves — written from Closo's own numbers.

Get the Monday Lot Drop

Eight new lots of the week in your categories, one resale number to price them against, and what sold. One email a week, no account, stop with one click.

By subscribing you agree to receive the weekly letter from Closo Wholesale. Unsubscribe any time from the letter.