Sorted by Recommended
Resale view — median sold price, last 12 months. New vs new, used vs used.
Ask Closo Assistant: “which of these has the best resale?”
6 6 photos
Assortment
In demand
Mixed Costume Fashion Earrings Jewelry Lot of 40 Pairs Dangle Hoop Stud Styles
40 units · Ships parcel
Near you
$11
$0.27 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
4 4 photos
Assortment
In demand
Lot of 12 NWT Name Brand Women's Shoes Liquidation Reseller Bundle
12 units · NWT · Ships parcel
Near you
$66
$5.50 / piece
Sells in ~76 days on resale
You pay $5.50 a piece
Resells ~$40 weighted median · new with tags
View lot
Assortment
New
Vintage to Modern Costume Jewelry Lot 10 Necklaces Pendants Beaded Tassel
10 units · Ships parcel
Near you
$11
$1.10 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Vintage to Modern Costume Jewelry Necklace Lot of 10 Beaded Faux Pearl Statement
10 units · Ships parcel
Near you
$11
$1.10 / piece
Sells in ~36 days on resale
You pay $1.10 a piece
Resells ~$30 median · used
View lot
Assortment
New
Pendleton Women's Modern Geometry & Glen Plaid Dress Lot NWT Sz 4
2 units · Ships parcel
Near you
$11
$5.50 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Mixed Fashion Jewelry Necklace Lot 19pc Gold Silver Tone Bigfoot Moon Star 2025
19 units · Ships parcel
Near you
$11
$0.58 / piece
Sells in ~68 days on resale
You pay $0.58 a piece
Resells ~$22 weighted median · any condition
View lot
Assortment
Vintage Zipper Pull Charms Lot of 24 Gold Tone Resin Nautical Crest Jewelry
24 units · Ships parcel
Near you
$16
$0.69 / piece
Sells in ~54 days on resale
You pay $0.69 a piece
Resells ~$23 weighted median · used
View lot
Assortment
New
Vintage 80s 90s Kids Clothing Lot Small Steps Ocean Pacific Single Stitch 18MOS
Ships parcel
Near you
$5
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Vintage Turkish Etched Copper Wall Plates Lot 2 Gulistan Baysal Erzincan Style
2 units · Ships parcel
Near you
$11
$5.50 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
New
Vintage 90s Kids Onesies Lot Gerber Healthtex Carter's Made in USA Sz 18M-4T
Ships parcel
Near you
$5
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Vintage 90s Kids Clothing Lot Looney Tunes Garanimals Shark Baseball Sz 4T 5T
Ships parcel
Near you
$5
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Coin Lot 10 Pieces Mixed Currency Lirot Agorot Sheqalim Prutah Vintage
10 units · Ships parcel
Near you
$11
$1.10 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
New
Vintage Celebrity Photo Lot Hollywood Press Publicity Photos 11 Pieces 8x10
11 units · Ships parcel
Near you
$11
$1.00 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
New
Madame Alexander McDonald's Happy Meal Doll Lot 3 Mixed Years 2005 2010
Ships parcel
Near you
$11
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Vintage Coin Lot Yugoslavia & Czechoslovakia 8 Pieces 1960s-70s Glue Residue
8 units · Ships parcel
Near you
$11
$1.37 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
New
Madden 2005 NCAA 2004 9 Game Lot Sony PlayStation 2 PS2 Not Tested Sold As-Is
Ships parcel
Near you
$11
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Fantaisie Kids Girls Dress Lot Smocked Gingham Train Striped Polka Dot Sz 4T
Ships parcel
Near you
$11
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Colored Glass 3pc Lot L.E. Smith Moon Star Goblet Cut Ruby Bowl Vintage
3 units · Ships parcel
Near you
$11
$3.66 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
New
Rainbow High Doll Lot Shadow High MGA Fashion Figures 4 Pieces Mixed
4 units · Ships parcel
Near you
$11
$2.75 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
2024 McDonald's Pokemon Happy Meal Sticker Activity Lot 5 Pikachu Miraidon
5 units · Ships parcel
Near you
$11
$2.20 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Vintage Sunn Spots SC24F Lighting Controller & SoundTech SUB SAT 1 Splitter Lot
Ships parcel
Near you
$11
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Southwestern Turquoise Tone Costume Jewelry Lot Necklaces Bracelets Earrings
16 units · Ships parcel
Near you
$27
$1.72 / piece
Sells in ~54 days on resale
You pay $1.72 a piece
Resells ~$23 weighted median · used
View lot
Assortment
New
Samsung Active 3D Glasses Lot of 2 With Pouches Not Tested Sold As-Is
2 units · Ships parcel
Near you
$11
$5.50 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
New
Argyle Silver Plate & Tudor Stainless Flatware Assorted Lot 25pc with Chest
25 units · Ships parcel
Near you
$11
$0.44 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
NHL 17 Madden 16 Battlefield 4 7 Game Lot Microsoft Xbox One Bundle Not Tested
Ships parcel
Near you
$11
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Disney Princess Mini Doll Lot of 4 Mulan Jasmine Ariel Pocahontas Small Figures
4 units · Ships parcel
Near you
$11
$2.75 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
New
Vintage Gold Tone Costume Jewelry Lot 0.3 lb Necklaces Earrings Enamel Pieces
11 units · Ships parcel
Near you
$27
$2.50 / piece
Sells in ~54 days on resale
You pay $2.50 a piece
Resells ~$23 weighted median · used
View lot
Assortment
Vintage to Modern Costume Jewelry Lot 14 Brooches Pins Rhinestone Enamel Pearl
14 units · Ships parcel
Near you
$27
$1.96 / piece
Sells in ~54 days on resale
You pay $1.96 a piece
Resells ~$23 weighted median · used
View lot
Assortment
Vintage to Modern Costume Jewelry Lot 1 lb Beaded Shell Statement Necklaces 12pc
12 units · Ships parcel
Near you
$11
$0.92 / piece
Sells in ~54 days on resale
You pay $0.92 a piece
Resells ~$23 median · used
View lot
Assortment
New
Mixed Blue Tone Costume Necklace Jewelry Lot 0.6 Lbs Vintage to Modern 11pc
11 units · Ships parcel
Near you
$11
$1.00 / piece
Sells in ~54 days on resale
You pay $1 a piece
Resells ~$23 median · used
View lot
Assortment
New
Vintage USSR CCCP Soviet Union Coin Lot 9 Pieces 1-10 Kopeks 1967-1974
9 units · Ships parcel
Near you
$11
$1.22 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
New
Mixed Costume Jewelry Necklace Lot 10 Pc Boho Beaded Earthy Silver Gold Tone
10 units · Ships parcel
Near you
$11
$1.10 / piece
Sells in ~54 days on resale
You pay $1.10 a piece
Resells ~$23 weighted median · used
View lot
Assortment
New
Mixed Costume Jewelry Lot of 10 Necklaces Beaded Pendant Multi-Strand Styles
10 units · Ships parcel
Near you
$11
$1.10 / piece
Sells in ~54 days on resale
You pay $1.10 a piece
Resells ~$23 median · used
View lot
Assortment
New
Vintage to Modern Costume Jewelry Lot 10 Necklaces Faux Pearl Beaded Tassel
10 units · Ships parcel
Near you
$11
$1.10 / piece
Sells in ~54 days on resale
You pay $1.10 a piece
Resells ~$23 weighted median · used
View lot
Assortment
New
Vintage to Modern Mixed Costume Necklace Lot 10pc Faux Pearl Rhinestone Beaded
10 units · Ships parcel
Near you
$11
$1.10 / piece
Sells in ~54 days on resale
You pay $1.10 a piece
Resells ~$23 median · used
View lot
Assortment
Fashion Costume Jewelry Lot of 14 Necklaces Gold & Silver Tone Mixed Styles
14 units · Ships parcel
Near you
$27
$1.96 / piece
Sells in ~54 days on resale
You pay $1.96 a piece
Resells ~$23 weighted median · used
View lot
Assortment
Vintage to Modern Costume Jewelry Lot 10 Necklaces Shell Beaded Millefiori
10 units · Ships parcel
Near you
$11
$1.10 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Vintage Japanese Hand Painted Geisha Porcelain Dish Lot 7pc Landscape Japan
7 units · Ships parcel
Near you
$16
$2.36 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
12pc Fashion Jewelry Necklace Lot Gold Tone Faux Pearl Rhinestone Costume 0.5lb
12 units · Ships parcel
Near you
$27
$2.29 / piece
Sells in ~54 days on resale
You pay $2.29 a piece
Resells ~$23 median · used
View lot
Assortment
Vintage Razor Blades and Scrapers Lot Warner Ideal Ace Hardware USA Tool Set
5 units · NWT · Ships parcel
Near you
$16
$3.30 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
New
Vintage to Modern Beaded & Multi-Strand Costume Jewelry Necklace Lot of 8
8 units · Ships parcel
Near you
$11
$1.37 / piece
Sells in ~54 days on resale
You pay $1.37 a piece
Resells ~$23 median · used
View lot
Assortment
New
Vintage Costume Jewelry Necklace Lot 4 Faux Pearl Rhinestone Beaded 16"-32"
4 units · Ships parcel
Near you
$11
$2.75 / piece
Sells in ~36 days on resale
You pay $2.75 a piece
Resells ~$30 weighted median · used
View lot
Assortment
New
Fashion Statement Jewelry Lot 7 Necklaces Bib Bohemian Beaded Floral
7 units · Ships parcel
Near you
$11
$1.57 / piece
Sells in ~68 days on resale
You pay $1.57 a piece
Resells ~$22 weighted median · any condition
View lot
Assortment
Boho Fashion Jewelry Lot of 8 Necklaces Beaded Statement Bib Tribal Style
8 units · Ships parcel
Near you
$27
$3.44 / piece
Sells in ~54 days on resale
You pay $3.44 a piece
Resells ~$23 weighted median · used
View lot
Assortment
New
Boho Tribal Mixed Costume Jewelry Lot 6 Necklaces Wood Seed Bead Organic Style
6 units · Ships parcel
Near you
$11
$1.83 / piece
Sells in ~54 days on resale
You pay $1.83 a piece
Resells ~$23 weighted median · used
View lot
Assortment
New
Mixed Beaded Fashion Jewelry Lot of 6 Necklaces Faux Pearl Agate Shell
6 units · Ships parcel
Near you
$11
$1.83 / piece
Sells in ~54 days on resale
You pay $1.83 a piece
Resells ~$23 weighted median · used
View lot
Assortment
New
Boho Bohemian Necklaces Lot of 6 Beaded Pendant Coin Stone Southwestern Style
6 units · Ships parcel
Near you
$11
$1.83 / piece
Sells in ~68 days on resale
You pay $1.83 a piece
Resells ~$22 weighted median · any condition
View lot
Assortment
New
Boho Spiritual Costume Jewelry Lot 6pc Evil Eye Tree of Life Heart Necklaces
6 units · Ships parcel
Near you
$11
$1.83 / piece
Sells in ~68 days on resale
You pay $1.83 a piece
Resells ~$22 weighted median · any condition
View lot
Overstock Returns · 1 pallet
Sourcing request
Looking for something specific?
Describe the inventory you want to buy — we’ll source it and email you when a matching lot goes live.
1 Describe it once Category, brand, and how much you buy.
2 We go looking Across the liquidators who supply Closo Wholesale.
3 You get one email The moment a matching lot goes live.
No account needed. Leave your email and we reply there.
Buying for resale? A free account unlocks full manifests and per-line resale data on every lot.
Sign up free