Sorted by Recommended
Resale view — median sold price, last 12 months. New vs new, used vs used.
Ask Closo Assistant: “which of these has the best resale?”
1 1 photo
Assortment
In demand
L’Oreal Paris True Match Concealer, Liquids, Medium Deep Warm, 0.17 fl oz
360 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,089
$3.03 / piece
49 % of retail
Sells in ~16 days on resale
You pay $3.03 a piece
Resells ~$8 median · new with tags
View lot
1 1 photo
Assortment
In demand
WHOLESALE R.E.M. BEAUTY ASSORTED COSMETICS PACKAGE #1 - 50 PIECE LOT
50 units · NWT · Ships parcel
Near you
$288
$5.75 / piece
Sells in ~26 days on resale
You pay $5.75 a piece
Resells ~$15 weighted median · new with tags
View lot
Assortment
In demand
WHOLESALE NARS LIPSTICK 0.12 OZ - SHANGHAI EXPRESS - 50 PIECE LOT
50 units · NWT · Ships parcel
Near you
$690
$13.80 / piece
Sells in ~199 days on resale
You pay $13.80 a piece
Resells ~$21 median · new with tags
View lot
Assortment
In demand
Celine wholesale Women's sunglasses assortment 10pcs.
10 units · NWT · Ships parcel
Near you
$2,123
$212.30 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
CATHY - Wholesale CATHY J-Bk - Wholesale Women's 4½ Inches Heel Gladiator Sandal — Black (CATHY J-Bk) / 5-8½ Assorted
108 units · NWT · Ships parcel or freight from NJ
Near you
$535
$4.95 / piece
Sells in ~76 days on resale
You pay $4.95 a piece
Resells ~$40 median · new with tags
View lot
Assortment
New
WHOLESALE NARS TINTED SMUDGE PROOF EYESHADOW BASE 0.28 OZ - LIGHT - 50 PIECE LOT
50 units · NWT · Ships parcel
Near you
$863
$17.25 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
Vintage-Inspired Gradient Heart Sunglasses with Scalloped Lens Detail SK10490
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$436
$4.03 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay $4.03 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Manifested
SP206 White First Communion Dress Embroidered tulle with sequins
100 units · NWT · Ships parcel or freight from NJ
Near you
$4,887
$48.87 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
Wholesale Rimless Rectangle Sunglasses with Rhinestone Cross Side Accents P11114
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$535
$4.95 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay $4.95 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Manifested
New
Classic Half-Frame Clubmaster Sunglasses P1946
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$317
$2.93 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay $2.93 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Assortment
New
SCENT BEAUTY Early Morning Breeze by Dolly Parton – Eau De Toilette – Casual, Daytime Dolly Parton Perfume for Women with Notes of Jasmine Sambac, Orange Flower and Sandalwood – 1.7 Fl Oz
120 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,485
$12.38 / piece
Sells in ~76 days on resale
You pay $12.38 a piece
Resells ~$40 median · new with tags
View lot
Assortment
New
bareMinerals Prime Time Eyeshadow Extender, Eyeshadow Primer, 0.16 oz
192 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,468
$7.65 / piece
Sells in ~111 days on resale
You pay $7.65 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Assortment
In demand
Longchamp Wholesale Designer Handbags assortment 10pcs.
10 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,870
$187.00 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
SP188 White First Communion Dress Embroidered tulle with sequins
100 units · NWT · Ships parcel or freight from NJ
Near you
$4,791
$47.91 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
In demand
W6226L-RG - Wholesale Women's Pearl & Rhinestone Slide Sandals — Rose Gold (W6226L-RG) / 5-10 Assorted
108 units · NWT · Ships parcel or freight from NJ
Near you
$861
$7.98 / piece
Sells in ~76 days on resale
You pay $7.98 a piece
Resells ~$40 median · new with tags
View lot
Assortment
W6226L-RG - Wholesale Women's Pearl & Rhinestone Slide Sandals — Rose Gold (W6226L-RG) / 6-11 Assorted
108 units · NWT · Ships parcel or freight from NJ
Near you
$861
$7.98 / piece
Sells in ~76 days on resale
You pay $7.98 a piece
Resells ~$40 median · new with tags
View lot
Manifested
Unisex Wayfarer Style Reading Glasses in Tortoise Shell & Solid Colors RJ060 — +1.25
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$277
$2.57 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
W6225L-B Wholesale Women's Pearl & Rhinestone Slide Sandals with Soft Cushion Insole — Black Multi (W6225L-B) / 5-10 Assorted
108 units · NWT · Ships parcel or freight from NJ
Near you
$861
$7.98 / piece
Sells in ~76 days on resale
You pay $7.98 a piece
Resells ~$40 median · new with tags
View lot
Assortment
WHOLESALE SHISEIDO CLEAR SUNSCREEN STICK SPF 60+ WATER RESISTANT 0.7 OZ - 50 PIECE LOT
50 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,035
$20.70 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
In demand
WHOLESALE TOO FACED LIP INJECTION MAXIMUM PLUMP DUO LIMITED EDITION PLUMPING LIP GLOSS SET - 48 PIECE LOT
48 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,104
$23.00 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
W6225L-B Wholesale Women's Pearl & Rhinestone Slide Sandals with Soft Cushion Insole — Black Multi (W6225L-B) / 6-11 Assorted
108 units · NWT · Ships parcel or freight from NJ
Near you
$861
$7.98 / piece
Sells in ~76 days on resale
You pay $7.98 a piece
Resells ~$40 median · new with tags
View lot
Assortment
In demand
COACH Wholesale Designer Handbags assortment 10pcs.
10 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,397
$139.70 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
WHOLESALE GARNIER FRUCTIS HAIR FILLER + HYALURONIC MOISTURE REPAIR CONDITIONER 10.1 OZ - 48 PIECE LOT
48 units · NWT · Ships parcel
Near you
$166
$3.45 / piece
42 % of retail
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
W577L-BS - Wholesale Women's Rhinestone Sandals (Black-Silver) — Black-Silver (W577L-BS) / 5-10 Assorted
108 units · NWT · Ships parcel or freight from NJ
Near you
$707
$6.55 / piece
Sells in ~76 days on resale
You pay $6.55 a piece
Resells ~$40 median · new with tags
View lot
Assortment
In demand
ON Cloud Wholesale sneakers assortment 20pairs.
20 units · NWT · Ships parcel
Near you
$2,178
$108.90 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
M8812 - Wholesale Men's "Wave" Thong Sandals (Assortment: Grey, Blue & Black)
120 units · NWT · Ships parcel or freight from NJ
Near you
$495
$4.13 / piece
Sells in ~76 days on resale
You pay $4.13 a piece
Resells ~$40 median · new with tags
View lot
Assortment
W2668L-A - Wholesale Women's Rhinestone Sandals (3-Color Assortment: Black, Brown & White) — Assorted - Black, Brown & White (W2668L-A) / 6-11 Assorted
120 units · NWT · Ships parcel or freight from NJ
Near you
$858
$7.15 / piece
Sells in ~76 days on resale
You pay $7.15 a piece
Resells ~$40 median · new with tags
View lot
Assortment
WHOLESALE LOREAL TELESCOPIC LIFT LENGTH LIFT & COLUME MASCARA 0.33 OZ - STELLAR BLUE 994 - 72 PIECE LOT
72 units · NWT · Ships parcel
Near you
$207
$2.88 / piece
Sells in ~111 days on resale
You pay $2.88 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Assortment
In demand
W2998L-A - Wholesale Women's Rhinestone Slide Sandals (Assortment: Black & Rose Gold) — Assorted - Black & Rose Gold (W2998L-A) / 6-11 Assorted
120 units · NWT · Ships parcel or freight from NJ
Near you
$957
$7.98 / piece
Sells in ~76 days on resale
You pay $7.98 a piece
Resells ~$40 median · new with tags
View lot
Assortment
W2998L-A - Wholesale Women's Rhinestone Slide Sandals (Assortment: Black & Rose Gold) — Assorted - Black & Rose Gold (W2998L-A) / 5-10 Assorted
120 units · NWT · Ships parcel or freight from NJ
Near you
$957
$7.98 / piece
Sells in ~76 days on resale
You pay $7.98 a piece
Resells ~$40 median · new with tags
View lot
Assortment
W6224L-W - Wholesale Women's Pearl & Rhinestone Slide Sandals with Soft Cusion Insole — White Multi (W6224L-W) / 6-11 Assorted
108 units · NWT · Ships parcel or freight from NJ
Near you
$861
$7.98 / piece
Sells in ~76 days on resale
You pay $7.98 a piece
Resells ~$40 median · new with tags
View lot
Assortment
W2668L-A - Wholesale Women's Rhinestone Sandals (3-Color Assortment: Black, Brown & White) — Assorted - Black, Brown & White (W2668L-A) / 5-10 Assorted
120 units · NWT · Ships parcel or freight from NJ
Near you
$858
$7.15 / piece
Sells in ~76 days on resale
You pay $7.15 a piece
Resells ~$40 median · new with tags
View lot
Assortment
W8833L-A - Wholesale Women's Rhinestone Sandals (2-Color Assortment: Black-Silver & Rose-Gold) — Assorted - Black-Silver & Rose-Gold (W8833L-A) / 5-10 Assorted
120 units · NWT · Ships parcel or freight from NJ
Near you
$990
$8.25 / piece
Sells in ~76 days on resale
You pay $8.25 a piece
Resells ~$40 median · new with tags
View lot
Assortment
W677L-S - Wholesale Women's Rhinestone Sandals (Silver) — Silver (W677L-S) / 5-10 Assorted
108 units · NWT · Ships parcel or freight from NJ
Near you
$707
$6.55 / piece
Sells in ~76 days on resale
You pay $6.55 a piece
Resells ~$40 median · new with tags
View lot
Assortment
W6224L-W - Wholesale Women's Pearl & Rhinestone Slide Sandals with Soft Cusion Insole — White Multi (W6224L-W) / 5-10 Assorted
108 units · NWT · Ships parcel or freight from NJ
Near you
$861
$7.98 / piece
Sells in ~76 days on resale
You pay $7.98 a piece
Resells ~$40 median · new with tags
View lot
Assortment
In demand
Target Womens Winter Clothes (500-550 Pieces)
550 units · Ships parcel or freight from NJ
Near you
$2,475
$4.50 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
WHOLESALE LA ROCHE-POSAY EFFACLAR BPO MULTI-TARGET ACNE TREATMENT 0.7 OZ - 48 PIECE LOT
48 units · NWT · Ships parcel
Near you
$442
$9.20 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
In demand
WHOLESALE CLINIQUE EVEN BETTER MAKEUP MAKEUP SPF 15, 1 OZ - ASSORTED - 50 PIECE LOT
50 units · NWT · Ships parcel
Near you
$690
$13.80 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
W477L - Wholesale Women's Gemstone Sandals (Blue) — Blue (W477L) / 5-10 Assorted
108 units · NWT · Ships parcel or freight from NJ
Near you
$707
$6.55 / piece
Sells in ~76 days on resale
You pay $6.55 a piece
Resells ~$40 median · new with tags
View lot
Assortment
W577L-BS - Wholesale Women's Rhinestone Sandals (Black-Silver) — Black-Silver (W577L-BS) / 6-11 Assorted
108 units · NWT · Ships parcel or freight from NJ
Near you
$707
$6.55 / piece
Sells in ~76 days on resale
You pay $6.55 a piece
Resells ~$40 median · new with tags
View lot
Assortment
W477L - Wholesale Women's Gemstone Sandals (Blue) — Blue (W477L) / 6-11 Assorted
108 units · NWT · Ships parcel or freight from NJ
Near you
$707
$6.55 / piece
Sells in ~76 days on resale
You pay $6.55 a piece
Resells ~$40 median · new with tags
View lot
Assortment
In demand
Yves Saint Laurent sunglasses assortment 10pcs.
10 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,738
$173.80 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Quay Sunglasses Mixed assortment 50pcs.
50 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,320
$26.40 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
W8833L-A - Wholesale Women's Rhinestone Sandals (2-Color Assortment: Black-Silver & Rose-Gold) — Assorted - Black-Silver & Rose-Gold (W8833L-A) / 6-11 Assorted
120 units · NWT · Ships parcel or freight from NJ
Near you
$990
$8.25 / piece
Sells in ~76 days on resale
You pay $8.25 a piece
Resells ~$40 median · new with tags
View lot
Assortment
M2070 - Wholesale Men's "Wave" Velcro Sandals (Assortment: Grey, Blue & Black)
120 units · NWT · Ships parcel or freight from NJ
Near you
$561
$4.68 / piece
Sells in ~76 days on resale
You pay $4.68 a piece
Resells ~$40 median · new with tags
View lot
Assortment
M8867 - Wholesale Men's "Wave" Thong Sandals (Assortment: Gray, Brown & Black)
108 units · NWT · Ships parcel or freight from NJ
Near you
$446
$4.13 / piece
Sells in ~76 days on resale
You pay $4.13 a piece
Resells ~$40 median · new with tags
View lot
Assortment
W677L-S - Wholesale Women's Rhinestone Sandals (Silver) — Silver (W677L-S) / 6-11 Assorted
108 units · NWT · Ships parcel or freight from NJ
Near you
$707
$6.55 / piece
Sells in ~76 days on resale
You pay $6.55 a piece
Resells ~$40 median · new with tags
View lot
Assortment
In demand
Target Mens Shoes (200 Pairs)
200 units · NWT · Ships parcel or freight from NJ
Near you
$1,265
$6.33 / piece
Sells in ~76 days on resale
You pay $6.33 a piece
Resells ~$40 median · new with tags
View lot
Overstock Returns · 1 pallet
Sourcing request
Looking for something specific?
Describe the inventory you want to buy — we’ll source it and email you when a matching lot goes live.
1 Describe it once Category, brand, and how much you buy.
2 We go looking Across the liquidators who supply Closo Wholesale.
3 You get one email The moment a matching lot goes live.
No account needed. Leave your email and we reply there.
Buying for resale? A free account unlocks full manifests and per-line resale data on every lot.
Sign up free