Sorted by Best match
Resale view — median sold price, last 12 months. New vs new, used vs used.
Ask Closo Assistant: “which of these has the best resale?”
Suppliers matching “The Great”
8 8 photos
Assortment
Electronics Mix Wireless Speaker, Portable Speaker, Bling Karaoke, Mix (80 Pcs Lot)
80 units · Ships parcel
Near you
$440
$5.50 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
4 4 photos
Manifested
Skywin Performance Thumb Grips – Precision Gaming Controller Stick Cap – Item #8721
96 units · Ships parcel
Near you
$119
$1.24 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
Jam Transit Mini Wireless Earbuds – Gray – Item#32067
24 units · Ships parcel
Near you
$178
$7.43 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Wireless Bluetooth Karaoke Microphone – Mic Speaker Player Recorder – Rose Gold – Item #9323
20 units · Ships parcel
Near you
$211
$10.53 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Kodak Duplex Printer Card Cat 8851875 And Cat 8002420 Mix Different Sizes (84 Pcs Lot)
84 units · Ships parcel or freight from NC
Near you
$462
$5.50 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Bluetooth Earbuds in Clear Case – Assorted Colors -Item #32177
100 units · Ships parcel
Near you
$155
$1.55 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Electronic Push Pop Puzzle Fidget Game Kids Toy In Bulk - Assorted
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,603
$14.84 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
Reusable LCD Drawing Tablet - 6 Pieces Per Retail Ready Display 25123
102 units · NWT · Ships parcel
Near you
$673
$6.60 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Wireless Bluetooth Karaoke Microphone – Mic Speaker Player Recorder – Gold – Item #9322
20 units · Ships parcel
Near you
$211
$10.53 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
Multi-Tool Charging Cable Coil Lighter Flashlight Dual USB-C Ports with USB to USB-C - 6 Pieces Per Retail Ready Display 25317
102 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,346
$13.20 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Amazon Electronics & Small Appliances Truckload
1,000 units · Ships freight from NY
Near you
$15,290
$15.29 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Itek Adjustable Collapsible Phone Holder (320 Pcs Lot)
320 units · Ships parcel or freight from NC
Near you
$1,056
$3.30 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Unmanifested
AMZ MEDIUM ELECTRONICS TRUCKLOAD SOUTH/SOUTHEAST
Customer returns · Ships freight from NY
Near you
$12,650
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
Tech Cleaner 4 in 1 Tool - 6 Pieces Per Retail Ready Display 25944
102 units · Ships parcel
Near you
$337
$3.30 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
Tech Cleaner 3 in 1 Tool - 6 Pieces Per Retail Ready Display 23292
102 units · Ships parcel
Near you
$471
$4.62 / piece
Sells in ~52 days on resale
You pay $4.62 a piece
Resells ~$18 median · any condition
View lot
Unmanifested
Target HPC | Mixed | 26 Pallets | NC — New / Truckload / Southeast
Ships freight from FL
Near you
$19,800
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Unmanifested
Target HPC | Mixed | 26 Pallets | NC — Returns / Truckload / Southeast
Ships freight from FL
Near you
$19,800
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Unmanifested
Target HPC | Mixed | 26 Pallets | NC — New / Truckload / USA
Ships freight from FL
Near you
$19,800
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Unmanifested
Target HPC | Mixed | 26 Pallets | NC — Returns / Truckload / USA
Ships freight from FL
Near you
$19,800
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Unmanifested
Target HPC | Mixed | 26 Pallets | NC — Returns / Truckload / NC
Ships freight from FL
Near you
$19,800
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Unmanifested
Target HPC | Mixed | 26 Pallets | NC — Mixed / Truckload / NC
Ships freight from FL
Near you
$19,800
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Unmanifested
Target HPC | Mixed | 26 Pallets | NC — Salvage / Truckload / USA
Salvage · Ships freight from FL
Near you
$19,800
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Unmanifested
Target HPC | Mixed | 26 Pallets | NC — Salvage / Truckload / NC
Salvage · Ships freight from FL
Near you
$19,800
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Unmanifested
Target HPC | Mixed | 26 Pallets | NC — New / Truckload / NC
Ships freight from FL
Near you
$19,800
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Unmanifested
Target HPC | Mixed | 26 Pallets | NC — Salvage / Truckload / Southeast
Salvage · Ships freight from FL
Near you
$19,800
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Unmanifested
Familicasa - Multifunctional LED Rechargeable Work Lamp – USB Powered Portable Floodlight with Side Spotlight
NWT · Ships parcel or freight from FL
Near you
$1,650
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Unmanifested
Familicasa - 200W Solar Rechargeable Work Light – USB LED Lamp with Top Spotlight
NWT · Ships parcel or freight from FL
Near you
$1,650
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
Milwaukee 2505-22 M12 Fuel Installation Drill/Driver Kit
19 units · NWT · Ships parcel or freight from TX
Near you
$2,769
$145.75 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Headphones lot · 55 units · assorted
55 units · Ships parcel
Near you
$303
$5.50 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Unmanifested
Target HPC | Mixed | 26 Pallets | NC — Mixed / Truckload / USA
Ships freight from FL
Near you
$19,800
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Unmanifested
Target HPC | Mixed | 26 Pallets | NC — Mixed / Truckload / Southeast
Ships freight from FL
Near you
$19,800
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Unmanifested
Familicasa 4-Panel Solar LED Light – Rechargeable Outdoor Flood Lamp with USB
NWT · Ships parcel or freight from FL
Near you
$1,650
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Phone Projector In-A-Box Portable Home Cinema lot · 54 units
54 units · Ships parcel
Near you
$238
$4.40 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Lexar Jumpdrive TwistTurn 2 USB 2.0 64 GB Flash Thumb Storage Drive (240 Pcs Lot)
240 units · Ships parcel
Near you
$792
$3.30 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Mrs Meyers Clean Day Scented Car Diffuser
544 units · Ships parcel or freight from TX
Near you
$2,753
$5.06 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
Refresh Your Car! E300887500 Auto Vent Stick, 4 Per Pack
3,080 units · NWT · Ships parcel or freight from TX
Near you
$2,753
$0.89 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
Duracell 9V Single Pack Battery Alkaline 12-Count Case
792 units · NWT · Ships parcel
Near you
$2,759
$3.48 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
SINGER Crewel Needles, Assorted Sizes 9–12, 24 Count
30,000 units · Ships parcel or freight from TX
Near you
$2,750
$0.09 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Powerxcel USB-A. Fast Charge & Sync 4Ft Cable Fast Charging IPhone Ipad (106 Pcs Lot)
106 units · Ships parcel
Near you
$350
$3.30 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
The Original Fun Workshop Compact Charging Station Organizer lot · 54 units
54 units · Ships parcel or freight from NC
Near you
$238
$4.40 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Griffin Extra-Long Charge Sync Cable 10 ft 4 (70 Pcs Lot)
70 units · Ships parcel
Near you
$231
$3.30 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
PowerXcel Smart Finder Works with Apple Find My Black/White Airtag (515 Pcs Lot)
515 units · Ships parcel
Near you
$1,133
$2.20 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Armor All Fresh FX Car Air Freshener Spray, 0.15 Oz
1,112 units · Ships parcel or freight from TX
Near you
$2,752
$2.48 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
BIC PEN ROUND STICK MEDIUM POINT RED (12/BX) CASE PK 36
2,268 units · NWT · Ships parcel or freight from TX
Near you
$2,772
$1.22 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Charging Cable Glow in The Dark Assortment 10FT - 6 Pieces Per Retail Ready Display 88406
102 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,414
$13.86 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
Car Charger with Dual USB Ports 2.4 Amp - 3 Pieces Per Pack 24632
102 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,010
$9.90 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
AC Wall Charger with Dual USB Port 2.4 Amp - 3 Pieces Per Pack 24629
102 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,010
$9.90 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Charging Cable Color Fade Assortment 3FT - 6 Pieces Per Retail Ready Display 88352
102 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,144
$11.22 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Overstock Returns · 1 pallet
Sourcing request
Looking for something specific?
Describe the inventory you want to buy — we’ll source it and email you when a matching lot goes live.
1 Describe it once Category, brand, and how much you buy.
2 We go looking Across the liquidators who supply Closo Wholesale.
3 You get one email The moment a matching lot goes live.
No account needed. Leave your email and we reply there.
About this category
About wholesale electronics & tech on Closo
Prices start at $5 and reach $67,788 for the biggest loads. The lots come from 26 vetted U.S. suppliers, so the shelf refills from more than one warehouse. 40 come on a pallet or a trailer, while 656 fit in a box a courier carries.
Read more Show less
Open any of them and you get the manifest mode, the unit count, the declared retail and live resale comps from Poshmark, eBay and Mercari. Wholesale electronics and tech-accessory lots — charging cables, chargers, earbuds and speakers, phone accessories and small consumer electronics in case packs, retail displays and pallets from vetted U.S. suppliers. Lots are importer stock, retailer overstock or customer returns; each shows the supplier's manifest or assortment notes, piece count, declared retail value where stated and condition grade. Accessory lots usually ship parcel, pallets are quoted freight to your ZIP on the lot page, and every order carries Closo buyer protection. See the live electronics lots below.
On every lot here
What is inside, line by line Manifest or assortment notes and unit count.
Resale comps for the brands What the pieces sell for now on resale.
Freight quoted to your ZIP Parcel or pallet, priced before you pay.
Closo buyer protection Every order here is covered.
FAQ
Electronics & Tech lots — questions buyers ask
What buyers ask before they take a lot from this shelf.
Are electronics lots tested? New importer and overstock lots are unopened. Returns pallets are sold as the supplier describes them — manifested, untested or tested — and the lot page says which.
Are the cables and chargers certified? Certification (MFi, UL) is stated by the supplier when it applies; it is not implied. Check the listing or ask the supplier through the lot page.
Can I buy a single case rather than a pallet? Yes — many tech-accessory lots are single case packs or displays; filter by pack format.
Buying for resale? A free account unlocks full manifests and per-line resale data on every lot.
Sign up free