Sorted by Recommended
Resale view — median sold price, last 12 months. New vs new, used vs used.
Ask Closo Assistant: “which of these has the best resale?”
1 1 photo
Manifested
Pet Triangle Solid Bandana, 14X 20X 14, 12Pcs, Red
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$134
$1.24 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
1 1 photo
Manifested
Rubberbands – Large 12″ Black – Pack of 35 Pieces
105 units · NWT · Ships parcel or freight from NJ
Near you
$49
$0.47 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
Tossed Bones on Royal Bandana – 22×22 Inch
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$376
$3.48 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
Tossed Bones Red Triangle Bandana – 22x29x22 Inch
600 units · NWT · Ships parcel
Near you
$358
$0.60 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
Fetch Triangle Bandana – 22x29x22 Inch
600 units · NWT · Ships parcel or freight from NJ
Near you
$358
$0.60 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
Eat, Paw, Love Triangle Bandana – 22x29x22 Inch
600 units · Ships parcel or freight from NJ
Near you
$358
$0.60 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
Woof Bow Wow Triangle Bandana – 22x29x22 Inch
600 units · NWT · Ships parcel
Near you
$385
$0.64 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
Tossed Bones Royal Triangle Bandana – 22x29x22 Inch
600 units · NWT · Ships parcel
Near you
$385
$0.64 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
Red Camo Triangle Bandana – 22x30x22 Inch
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$109
$1.01 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
Brown Camo Triangle Bandana – 22x30x22 Inch
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$109
$1.01 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
Pet Triangle Solid Bandana, 14X 20X 14, 12Pcs, Lime Green
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$134
$1.24 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
Pet Triangle Solid Bandana, 14X 20X 14, 1Pc, Purple , Grape
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$187
$1.87 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
Pet Triangle Solid Bandana, 27X 38X 27, 12Pcs, Navy Blue
108 units · Ships parcel
Near you
$238
$2.20 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
Pet Triangle Solid Bandana, 27X 38X 27, 1Pc, Lilac
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$275
$2.75 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
Pet Triangle Solid Bandana, 27X 38X 27, 12Pcs, Lilac
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$238
$2.20 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
Pet Triangle Solid Bandana, 27X 38X 27, 1Pc, Brown
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$275
$2.75 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
Pet Triangle Solid Bandana, 14X 20X 14, 1Pc, Khaki
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$99
$0.99 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
Pet Triangle Solid Bandana, 27X 38X 27, 12Pcs, Brown
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$238
$2.20 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
Pet Triangle Solid Bandana, 27X 38X 27, 600Pcs, Olive Green
600 units · NWT · Ships parcel
Near you
$528
$0.88 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
Pet Triangle Solid Bandana, 27X 38X 27, 12Pcs, Olive Green
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$119
$1.10 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
Pet Triangle Solid Bandana, 14X 20X 14, 600Pcs, Orange
600 units · NWT · Ships parcel
Near you
$578
$0.96 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
Pet Triangle Solid Bandana, 14X 20X 14, 600Pcs, Khaki
600 units · NWT · Ships parcel
Near you
$289
$0.48 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
Pet Triangle Solid Bandana, 14X 20X 14, 12Pcs, Natural
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$134
$1.24 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
Pet Triangle Solid Bandana, 14X 20X 14, 600Pcs, Olive Green
600 units · NWT · Ships parcel
Near you
$289
$0.48 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
Pet Triangle Solid Bandana, 14X 20X 14, 12Pcs, Purple , Grape
108 units · Ships parcel
Near you
$134
$1.24 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
Pet Triangle Solid Bandana, 18X 25X 18, 1Pc, Light Yellow
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$99
$0.99 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
Pet Triangle Solid Bandana, 18X 25X 18, 1Pc, Khaki
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$99
$0.99 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
Pet Triangle Solid Bandana, 18X 25X 18, 12Pcs, Khaki
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$68
$0.63 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
Pet Triangle Solid Bandana, 18X 25X 18, 600Pcs, Lilac
600 units · NWT · Ships parcel
Near you
$303
$0.50 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
Pet Triangle Solid Bandana, 18X 25X 18, 1Pc, Lilac
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$99
$0.99 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
Pet Triangle Solid Bandana, 18X 25X 18, 1Pc, Gold
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$99
$0.99 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
Pet Triangle Solid Bandana, 18X 25X 18, 12Pcs, Gold
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$68
$0.63 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
Pet Triangle Solid Bandana, 18X 25X 18, 12Pcs, Brown
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$68
$0.63 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
Pet Triangle Solid Bandana, 18X 25X 18, 1Pc, Brown
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$99
$0.99 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
Pet Triangle Solid Bandana, 27X 38X 27, 12Pcs, Light Yellow
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$238
$2.20 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
Pet Triangle Solid Bandana, 27X 38X 27, 1Pc, Hot Orange
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$275
$2.75 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
Pet Triangle Solid Bandana, 27X 38X 27, 12Pcs, Hot Orange
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$238
$2.20 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
Pet Triangle Solid Bandana, 27X 38X 27, 600Pcs, Khaki
600 units · NWT · Ships parcel or freight from NJ
Near you
$528
$0.88 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
Pet Triangle Solid Bandana, 27X 38X 27, 12Pcs, Royal Blue
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$238
$2.20 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
Princess Paw Paisley Triangle Bandana – Single Piece 22x29x22
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$358
$3.58 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
Pet Triangle Solid Bandana, 14X 20X 14, 600Pcs, Yellow
600 units · Ships parcel
Near you
$578
$0.96 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
Pet Triangle Solid Bandana, 14X 20X 14, 12Pcs, Gold
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$67
$0.62 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
Pet Triangle Solid Bandana, 14X 20X 14, 12Pcs, Khaki
108 units · Ships parcel
Near you
$67
$0.62 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
Pet Triangle Solid Bandana, 14X 20X 14, 1Pc, Lime Green
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$187
$1.87 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
Pet Triangle Solid Bandana, 14X 20X 14, 12Pcs, White
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$134
$1.24 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
Bottle Only 1000 ml bottle
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$770
$7.70 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
Pet Triangle Solid Bandana, 14X 20X 14, 12Pcs, Olive Green
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$67
$0.62 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
Pet Triangle Solid Bandana, 22X 30X 22, 1Pc, Olive Green
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$165
$1.65 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Overstock Returns · 1 pallet
Sourcing request
Looking for something specific?
Describe the inventory you want to buy — we’ll source it and email you when a matching lot goes live.
1 Describe it once Category, brand, and how much you buy.
2 We go looking Across the liquidators who supply Closo Wholesale.
3 You get one email The moment a matching lot goes live.
No account needed. Leave your email and we reply there.
About this category
About wholesale grocery & household on Closo
Asking prices on this shelf run from $1 to $40,691 a lot. It is held by 24 vetted U.S. suppliers, each with a profile you can read.
Read more Show less
Of those, 37 are full pallets or truckloads and 642 are parcel-sized case packs and boxes. Each one states its manifest or assortment notes, its declared unit count and retail value, and the resale comps Closo pulls from Poshmark, eBay and Mercari. Wholesale grocery and household lots — packaged food and snacks, beverages, cleaning and paper products, health and household staples in case packs and pallets from vetted U.S. distributors and liquidators. Lots are distributor stock, short-dated or overstock; each shows the supplier's manifest or assortment notes, unit count, declared retail value where stated and, for food, the dating the supplier provides. Pallets are quoted freight to your ZIP on the lot page, case lots ship parcel, and every order carries Closo buyer protection. See the live grocery and household lots below.
On every lot here
What is inside, line by line Manifest or assortment notes and unit count.
Resale comps for the brands What the pieces sell for now on resale.
Freight quoted to your ZIP Parcel or pallet, priced before you pay.
Closo buyer protection Every order here is covered.
FAQ
Grocery & Household lots — questions buyers ask
What buyers ask before they take a lot from this shelf.
Are food lots in date? The supplier states best-by dating on the lot; short-dated lots say so. Nothing is implied beyond what the listing shows.
Are grocery lots shipped cold? Only shelf-stable goods are listed here; suppliers do not ship chilled or frozen through the marketplace.
Can I resell grocery lots online? Rules vary by marketplace and product (food, supplements); check the channel's policy before buying.
Buying for resale? A free account unlocks full manifests and per-line resale data on every lot.
Sign up free