Sorted by Best match
Resale view — median sold price, last 12 months. New vs new, used vs used.
Ask Closo Assistant: “which of these has the best resale?”
Suppliers matching “Bath”
Also matching “body”, “bath & body”
2 2 photos
Manifested
Silyconyc Universal Bathroom Sink Drain Plug Bath Stopper 2 Pack – Item #5065
30 units · NWT · Ships parcel
Near you
$6
$0.21 / piece
Sells in ~56 days on resale
You pay $0.21 a piece
Resells ~$20 median · new with tags
View lot
1 1 photo
Assortment
Trending
WHOLESALE BATH & BODY WORKS POPPY FINE FRAGRANCE MIST 8 OZ - 48 PIECE LOT
48 units · NWT · Ships parcel
Near you
$331
$6.90 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Trending
WHOLESALE BATH & BODY WORKS DARK VELVET OUD FINE FRAGRANCE MIST 8 OZ - 48 PIECE LOT
48 units · NWT · Ships parcel
Near you
$331
$6.90 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
Stackable Plastic Storage Bins – Open Front – 2 Tier Acrylic – Pantry – Kitchen – Bathroom – Multi Use – Item #8534
20 units · Ships parcel
Near you
$173
$8.67 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
WHOLESALE BATH & BODY WORKS GINGHAM FINE FRAGRANCE MIST 8 OZ - 48 PIECE LOT
48 units · NWT · Ships parcel
Near you
$331
$6.90 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Trending
WHOLESALE BATH & BODY WORKS MAD ABOUT YOU FINE FRAGRANCE MIST 8 OZ - 48 PIECE LOT
48 units · NWT · Ships parcel
Near you
$331
$6.90 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Trending
WHOLESALE BATH & BODY WORKS GINGHAM LOVE FINE FRAGRANCE MIST 8 OZ - 48 PIECE LOT
48 units · NWT · Ships parcel
Near you
$331
$6.90 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
2407TA 1PC Baby Cartoon Sea Animal Spinners Toy ABS Suction Cup Spinning Top Gyro Stress Reliever Kids Bath Toys — 14
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,645
$16.45 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
2407TA 1PC Baby Cartoon Sea Animal Spinners Toy ABS Suction Cup Spinning Top Gyro Stress Reliever Kids Bath Toys — 3
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,645
$16.45 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
2407TA 1PC Baby Cartoon Sea Animal Spinners Toy ABS Suction Cup Spinning Top Gyro Stress Reliever Kids Bath Toys — 2
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,535
$15.35 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
2407TA 1PC Baby Cartoon Sea Animal Spinners Toy ABS Suction Cup Spinning Top Gyro Stress Reliever Kids Bath Toys — 1
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,535
$15.35 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
2407TA 1PC Baby Cartoon Sea Animal Spinners Toy ABS Suction Cup Spinning Top Gyro Stress Reliever Kids Bath Toys — 4
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,645
$16.45 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
2407TA 1PC Baby Cartoon Sea Animal Spinners Toy ABS Suction Cup Spinning Top Gyro Stress Reliever Kids Bath Toys — 12
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,645
$16.45 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
2407TA 1PC Baby Cartoon Sea Animal Spinners Toy ABS Suction Cup Spinning Top Gyro Stress Reliever Kids Bath Toys — 11
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,535
$15.35 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
2407TA 1PC Baby Cartoon Sea Animal Spinners Toy ABS Suction Cup Spinning Top Gyro Stress Reliever Kids Bath Toys — 10
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,645
$16.45 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
2407TA 1PC Baby Cartoon Sea Animal Spinners Toy ABS Suction Cup Spinning Top Gyro Stress Reliever Kids Bath Toys — 15
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,755
$17.55 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
2407TA 1PC Baby Cartoon Sea Animal Spinners Toy ABS Suction Cup Spinning Top Gyro Stress Reliever Kids Bath Toys — 5
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,535
$15.35 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
2407TA 1PC Baby Cartoon Sea Animal Spinners Toy ABS Suction Cup Spinning Top Gyro Stress Reliever Kids Bath Toys — 9
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,645
$16.45 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
2407TA 1PC Baby Cartoon Sea Animal Spinners Toy ABS Suction Cup Spinning Top Gyro Stress Reliever Kids Bath Toys — 6
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,645
$16.45 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
2407TA 1PC Baby Cartoon Sea Animal Spinners Toy ABS Suction Cup Spinning Top Gyro Stress Reliever Kids Bath Toys — 16
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,755
$17.55 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
2407TA 1PC Baby Cartoon Sea Animal Spinners Toy ABS Suction Cup Spinning Top Gyro Stress Reliever Kids Bath Toys — 7
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,645
$16.45 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
2407TA 1PC Baby Cartoon Sea Animal Spinners Toy ABS Suction Cup Spinning Top Gyro Stress Reliever Kids Bath Toys — 8
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,645
$16.45 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
2407TA 1PC Baby Cartoon Sea Animal Spinners Toy ABS Suction Cup Spinning Top Gyro Stress Reliever Kids Bath Toys — 13
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,645
$16.45 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
Seaweed Bath Detox Conditioner Revitalization Rosemary Mint (12 fl oz/354 mL)
12 units · NWT · Ships parcel
Near you
$63
$5.27 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
New
Alo Mindful Magnesium Bath Soak (1 oz) (Travel)
10 units · NWT · Ships parcel
Near you
$65
$6.51 / piece
Sells in ~111 days on resale
You pay $6.51 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Manifested
Hawbath Ultra-Soft Bath Pillow Neck and Back Support with 6 Suction Cups – Item #9457
20 units · Ships parcel
Near you
$99
$4.96 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
JOESKI – Portable Shower Coffee Cup Holder – Holds Coffee or Cocktails – Silicone Drink Holder Grips Any Shiny Bath Surface – Item #7836
24 units · Ships parcel
Near you
$112
$4.65 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Neutrogena Rainbath Shower and Bath Gel, Ocean Mist Scent – Cleansing – 40 Fl Oz
252 units · NWT · Ships parcel or freight from NJ
Near you
$3,812
$15.13 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
Boon Water Bugs Floating Bath Toys – Net and Three Bug Bathtub Toys – B932 – Item #9071
24 units · Ships parcel
Near you
$74
$3.10 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Wind Up Inflate Bath Kids Toys In Bulk
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$355
$3.29 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Bath Bomb Animal Gift Set (Set of 12)(Surprise Toy Inside) · #bath-bomb-animal-gift-se
24 units · NWT · Ships parcel
Near you
$138
$5.75 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Bath Bomb Animal Gift Set (Set of 12)(Surprise Toy Inside) · #2
24 units · NWT · Ships parcel
Near you
$138
$5.75 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
HH1671-4pc Bath Body Scrubber(color Assorted)
616 units · NWT · Ships parcel or freight from KY
Near you
$115
$0.19 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
D2407TA 1pcs Baby Cartoon Fidget Spinner Toys Colorful Insect Gyro Educational Toy Kids Fingertip Rattle Bath Toys for Boys Girls Gift — 1pcs yellow A
100 units · Ships parcel
Near you
$1,645
$16.45 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
D2407TA 1pcs Baby Cartoon Fidget Spinner Toys Colorful Insect Gyro Educational Toy Kids Fingertip Rattle Bath Toys for Boys Girls Gift — 1pcs pink A
100 units · Ships parcel
Near you
$1,645
$16.45 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
D2407TA 1pcs Baby Cartoon Fidget Spinner Toys Colorful Insect Gyro Educational Toy Kids Fingertip Rattle Bath Toys for Boys Girls Gift — 1pcs D Random
100 units · Ships parcel
Near you
$1,645
$16.45 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
D2407TA 1pcs Baby Cartoon Fidget Spinner Toys Colorful Insect Gyro Educational Toy Kids Fingertip Rattle Bath Toys for Boys Girls Gift — 1pcs B Random
100 units · Ships parcel
Near you
$1,755
$17.55 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
D2407TA 1pcs Baby Cartoon Fidget Spinner Toys Colorful Insect Gyro Educational Toy Kids Fingertip Rattle Bath Toys for Boys Girls Gift — 1pcs green A
100 units · Ships parcel
Near you
$1,755
$17.55 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
D2407TA 1pcs Baby Cartoon Fidget Spinner Toys Colorful Insect Gyro Educational Toy Kids Fingertip Rattle Bath Toys for Boys Girls Gift — 1pcs yellow E
100 units · Ships parcel
Near you
$1,755
$17.55 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
D2407TA 1pcs Baby Cartoon Fidget Spinner Toys Colorful Insect Gyro Educational Toy Kids Fingertip Rattle Bath Toys for Boys Girls Gift — 1pcs green E
100 units · Ships parcel
Near you
$1,645
$16.45 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
D2407TA 1pcs Baby Cartoon Fidget Spinner Toys Colorful Insect Gyro Educational Toy Kids Fingertip Rattle Bath Toys for Boys Girls Gift — 1pcs pink E
100 units · Ships parcel
Near you
$1,645
$16.45 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Luxury Women’s Fleece Bathrobe – Ultra Soft, Warm & Lightweight Plush Robe Wholesale
13 units · NWT · Ships parcel
Near you
$601
$46.20 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Happy Hippo Mini Bath Bombs Bunny Poop Colorful Fizzing Bath Bombs Set (110 Pcs Lot)
110 units · Ships parcel
Near you
$242
$2.20 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Luxury Men’s Fleece Bathrobe – Ultra Soft, Warm & Lightweight Plush Robe Wholesale
12 units · NWT · Ships parcel
Near you
$550
$45.83 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Yardley London Bath Bar Oatmeal & Almond 4 oz, 2 Count (120 Pcs Lot)
120 units · Ships parcel or freight from NC
Near you
$396
$3.30 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Bluey Color-Twist Bath Bomb Tub Time Fruity Mix (55 Pcs Lot)
55 units · Ships parcel
Near you
$121
$2.20 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
WHOLESALE YARDLEY SHEA BUTTERMILK NOURISHING BATH BAR SOAP 4 OZ - 96 PIECE LOT
96 units · NWT · Ships parcel
Near you
$110
$1.15 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Luxury Women’s Robe – 100% Cotton, Quick Dry, Turkish Bathrobe for Wholesale
16 units · NWT · Ships parcel
Near you
$751
$46.96 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Overstock Returns · 1 pallet
Sourcing request
Looking for something specific?
Describe the inventory you want to buy — we’ll source it and email you when a matching lot goes live.
1 Describe it once Category, brand, and how much you buy.
2 We go looking Across the liquidators who supply Closo Wholesale.
3 You get one email The moment a matching lot goes live.
No account needed. Leave your email and we reply there.
Buying for resale? A free account unlocks full manifests and per-line resale data on every lot.
Sign up free