Wholesale home & kitchen pallets

2,349 live home and kitchen lots on the shelf today, each with its manifest notes, a freight quote to your ZIP and live resale comps. Updated .

Décor & Floral Bedding & Bath Kitchen & Dining Lighting Storage Furniture Mystery Boxes Home & Kitchen Pallets
Filters 2
Sort: Best match

Sorted by Best match

Resale view — median sold price, last 12 months. New vs new, used vs used.

Suppliers matching “Style”

Vintage Turkish Etched Copper Wall Plates Lot 2 Gulistan Baysal Erzincan Style 8 photos
Assortment New
Vintage Turkish Etched Copper Wall Plates Lot 2 Gulistan Baysal Erzincan Style 2 units · Ships parcel
$11 $5.50 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
Smart Chef Bamboo Kitchen Utensils – 4 Assorted Styles – Item #7984 1 photo
Assortment
Smart Chef Bamboo Kitchen Utensils – 4 Assorted Styles – Item #7984 96 units · Ships parcel
$119 $1.24 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
7 photos
Assortment
Metal and Wood Paper Towel Holder – Sleek Modern Style – Item #5601 32 units · Ships parcel or freight from IL
$139 $4.34 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
2 photos
Assortment
HH08-8″ Blue Grape Style Bowl (Min-12pcs) 154 units · NWT · Ships parcel or freight from KY
$115 $0.75 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Assortment
GG1022-Chinese Round Fan(Style Assorted) 154 units · NWT · Ships parcel
$115 $0.75 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Assortment
GG124-Little Buddha Set( Assorted Styles) Size:3×4 55 units · NWT · Ships parcel
$117 $2.13 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Assortment
MG100- Magnetic Memo Holder (Assorted Style) 223 units · NWT · Ships parcel or freight from KY
$115 $0.52 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Assortment
FC8755-Air Balloon Spinner (Styles & Colors assorted) 19 units · NWT · Ships parcel
$120 $6.33 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Assortment
S001-755-Wind Chime (Assorted Styles, Min 12pcs) 17 units · NWT · Ships parcel
$117 $6.90 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Assortment
GP4023CLR – 9.5” Tall w/ 4.25” opening Assorted style vases – “case pk 12” 108 units · NWT · Ships parcel or freight from NJ
$232 $2.15 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Assortment
MSX1008-7 – 2 asst. style 7” Holiday pot sewn-in- liner-Min 12- Case Pk. 72 108 units · NWT · Ships parcel
$333 $3.08 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Assortment
MSX1008-9 – 2 asst. style 9” Holiday pot sewn-in-liner- Min 12 pcs- Case Pk. 60 108 units · NWT · Ships parcel
$416 $3.85 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Assortment
MS1128-7 – 7” Assorted style round bamboo w/ handle w/Liner-“each” Min 12 pcs- Case 72 pcs 108 units · NWT · Ships parcel or freight from NJ
$446 $4.13 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
7 photos
Assortment
L801 Floral Sheer Spring Scarf Assorted Color 100 units · NWT · Ships parcel
$275 $2.75 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
5 photos
Assortment New
Colored Glass 3pc Lot L.E. Smith Moon Star Goblet Cut Ruby Bowl Vintage 3 units · Ships parcel
$11 $3.66 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
5 photos
Assortment New
Hot Pink Zipper Pouch for Tumbler 10 units · Ships parcel
$99 $9.91 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Assortment New
Tumbler Warehouse Blowout Grab Bag 1 units · NWT · Ships parcel
$124 $123.90 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
8 photos
Assortment New
6 for Towels Variety Pack 2 units · NWT · Ships parcel
$124 $61.95 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
6 photos
Assortment
QVC/HSN Ohio Truck PF33 | 4,538 Units Housewares & Assorted Hardgoods | 42 Pallets 4,538 units · Ships freight from CA
$20,932 $158,576 retail 87% off

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
3 photos
Assortment Trending
Amazon General Merchandise | Assorted Men's, Women's & Kid's General Merchandise | Returns | 450 Pieces | Pallet #PA-806 450 units · Ships parcel or freight from CA
$743 $1.65 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Assortment
QVC/HSN Ohio Truck SF7 | 2,315 Units Housewares & Assorted Hardgoods | 23 Pallets 2,315 units · Ships freight from CA
$18,488 $140,064 retail 87% off

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Assortment
QVC/HSN Ohio Truck SF10 | 1,850 Units Housewares & Assorted Hardgoods | 26 Pallets 1,850 units · Ships freight from CA
$13,961 $105,764 retail 87% off

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Assortment
QVC/HSN Ohio Truck SF3 | 5,331 Units Mixed Clothing & Home Goods | 26 Pallets 5,331 units · Ships freight from CA
$27,177 $207,788 retail 87% off

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Assortment
QVC/HSN Ohio Truck SF9 | 1,501 Units Housewares & Assorted Hardgoods | 26 Pallets 1,501 units · Ships freight from CA
$8,768 $66,424 retail 87% off

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Assortment
QVC/HSN Ohio Truck ABE5 | 5,064 Units Housewares & Assorted Hardgoods | 30 Pallets 5,064 units · Ships freight from CA
$29,570 $224,014 retail 87% off

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Assortment
QVC/HSN Ohio Truck ABE3 | 22,137 Units Mixed Clothing & Home Goods | 30 Pallets 22,137 units · Ships freight from CA
$96,904 $1,454,994 retail 93% off

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Assortment
QVC/HSN Ohio Truck FL3 | 18,219 Units Mixed Clothing & Home Goods | 30 Pallets 18,219 units · Ships freight from CA
$82,612 $1,250,779 retail 93% off

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Assortment
QVC/HSN Ohio Truck ABE4 | 3,077 Units Mixed Clothing & Home Goods | 30 Pallets 3,077 units · Ships freight from CA
$19,464 $148,853 retail 87% off

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Assortment
QVC/HSN Ohio Truck SF6 | 4,509 Units Housewares & Assorted Hardgoods | 26 Pallets 4,509 units · Ships freight from CA
$29,104 $220,487 retail 87% off

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Assortment
QVC/HSN Ohio Truck PF30 | 11,333 Units Mixed Clothing & Home Goods | 26 Pallets 11,333 units · Ships freight from CA
$31,142 $440,781 retail 93% off

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Assortment
QVC/HSN Ohio Truck SF5 | 1,422 Units Housewares & Assorted Hardgoods | 26 Pallets 1,422 units · Ships freight from CA
$15,624 $118,363 retail 87% off

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Assortment
QVC/HSN Ohio Truck ABE6 | 22,647 Units Mixed Clothing & Home Goods | 30 Pallets 22,647 units · Ships freight from CA
$101,528 $1,538,016 retail 93% off

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Assortment
QVC/HSN Ohio Truck SF4 | 2,363 Units Housewares & Assorted Hardgoods | 26 Pallets 2,363 units · Ships freight from CA
$19,514 $147,830 retail 87% off

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Assortment
QVC/HSN Ohio Truck PF32 | 3,449 Units Mixed Clothing & Home Goods | 28 Pallets 3,449 units · Ships freight from CA
$18,154 $139,683 retail 87% off

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Assortment
QVC/HSN Ohio Truck SF11 | 5,448 Units Housewares & Assorted Hardgoods | 26 Pallets 5,448 units · Ships freight from CA
$21,275 $161,171 retail 87% off

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
3 photos
Assortment
Amazon General Merchandise | Assorted Men's, Women's & Kid's General Merchandise | Returns | 500 Pieces | Pallet #PA-805 500 units · Ships parcel or freight from CA
$825 $1.65 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Assortment
QVC/HSN Ohio Truck SF8 | 3,685 Units Housewares & Assorted Hardgoods | 26 Pallets 3,685 units · Ships freight from CA
$20,805 $157,617 retail 87% off

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Assortment
QVC/HSN Ohio Truck ABE7 | 21,600 Units Mixed Clothing & Home Goods | 30 Pallets 21,600 units · Ships freight from CA
$94,711 $1,434,873 retail 93% off

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
5 photos
Assortment
AMAZON HARDGOODS | RAW PALLET | 6FT TALL | Returns | Pallet #PA-803 7 units · Ships freight from CA
$990 $141.43 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
3 photos
Assortment
Amazon General Merchandise | Assorted Men's, Women's & Kid's General Merchandise | Returns | 500 Pieces | Pallet #PA-804 500 units · Ships parcel or freight from CA
$825 $1.65 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
7 photos
Assortment
Pallet Deal – Mindspace Desk Organizer Inclined File Sorter – 5 upright sections – Item #9624 120 units · Ships parcel or freight from IL
$1,784 $14.87 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Assortment New
T-Lights With A Box 100 units · NWT · Ships parcel
$2,577 $25.77 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
3 photos
Assortment
Modavari Home Fashions Waffle Hand Towel (166 Pcs Lot) 166 units · Ships parcel or freight from NC
$457 $2.75 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
5 photos
Assortment
Assorted 16 oz Pocket Bottles – Foldable Water Bottle with Carabiner – Item #9305 96 units · Ships parcel
$101 $1.05 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
2 photos
Assortment
PALLET DEAL – 5 Pack Henri Hangers – Eco-Friendly – Crafted from Wheat Straw and Recycled PP – Black – Item #8135 320 units · Ships parcel or freight from IL
$1,487 $4.65 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
2 photos
Assortment
PALLET DEAL – 5 Pack Henri Hangers – Eco-Friendly – Crafted from Wheat Straw and Recycled PP – Orange – Item #8136 320 units · Ships parcel or freight from IL
$1,487 $4.65 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Assortment
3D Crystal Ball Night Light – Remote – 16 Color LED Wooden Base – Assorted Designs – Item #8771 12 units · Ships parcel
$126 $10.53 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
2 photos
Assortment
PALLET DEAL – 5 Pack Henri Hangers – Eco-Friendly – Crafted from Wheat Straw and Recycled PP – Purple – Item #8137 320 units · Ships parcel or freight from IL
$1,487 $4.65 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
48 of 134 Load more
Sourcing request

Looking for something specific?

Describe the inventory you want to buy — we’ll source it and email you when a matching lot goes live.

  1. 1
    Describe it onceCategory, brand, and how much you buy.
  2. 2
    We go lookingAcross the liquidators who supply Closo Wholesale.
  3. 3
    You get one emailThe moment a matching lot goes live.

No account needed. Leave your email and we reply there.

Signed in? We’ll reply to your account — the email field is optional.
About this category

About wholesale home & kitchen on Closo

The cheapest home and kitchen lot here is $1 and the largest deal is $101,529. Behind the grid are 49 vetted U.S. suppliers, not a single reseller flipping one pallet.

Read moreShow less

The mix is 189 pallet-and-truckload deals against 2,160 case packs and boxes. Every listing carries the supplier's manifest notes, the unit count, the declared retail value and Closo's own resale comps. Wholesale home and kitchen lots — bedding and towels, drinkware and tumblers, kitchenware, storage, décor, lighting and small furniture in case packs, boxes and pallets from vetted U.S. manufacturers and liquidators. Lots are factory stock, retailer overstock or store returns; each shows the supplier's manifest or assortment notes, unit count, declared retail value where stated and condition grade. Smaller lots ship parcel, pallets and furniture are quoted freight to your ZIP on the lot page, and every order carries Closo buyer protection. Browse the live home lots below.

FAQ

Home & Kitchen lots — questions buyers ask

What buyers ask before they take a lot from this shelf.

Are home goods lots new?

Factory and overstock lots are new; returns lots mix conditions and say so in the condition grade. Textiles from manufacturers are typically packed by set.

How is freight priced on bulky lots?

By your ZIP at checkout — Closo quotes the most economical parcel or freight option for the lot's weight and dimensions; there is no flat rate.

Can I buy one colour or size?

Where a supplier sells sets by colour or size, the lot page links the supplier's product; the lot itself is the set as listed.

Get the Monday Lot Drop

Eight new lots of the week in your categories, one resale number to price them against, and what sold. One email a week, no account, stop with one click.

By subscribing you agree to receive the weekly letter from Closo Wholesale. Unsubscribe any time from the letter.