Wholesale men's clothing lots & pallets

2,148 live men's clothing lots from vetted U.S. liquidators — manifests, freight quoted to your ZIP and real resale comps on every one. Updated .

T-Shirts Hoodies & Sweatshirts Jackets & Coats Shirts & Polos Pants & Joggers Shorts & Swim Sweaters Activewear Vintage Clothing Plus Size Brand-Name Clothing Clothing Bales
Filters 2
Sort: Recommended

Sorted by Recommended

Resale view — median sold price, last 12 months. New vs new, used vs used.

Vimas Men's Sets lot · 1 units · New 8 photos
Manifested New
Vimas Men's Sets lot · 1 units · New 2 units · NWT · Ships parcel
$112 $55.76 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
Two Tone Jacket and Shorts Tracksuit — Taupe / 2X-Large 6 photos
Manifested New
Two Tone Jacket and Shorts Tracksuit — Taupe / 2X-Large 3 units · NWT · Ships parcel
$130 $43.37 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
8 photos
Manifested New
Vimas Men's Sets lot · 1 unit · New 2 units · NWT · Ships parcel
$112 $55.76 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
6 photos
Manifested New
Two Tone Jacket and Shorts Tracksuit — Taupe / Medium 3 units · NWT · Ships parcel
$130 $43.37 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
6 photos
Manifested New
Two Tone Jacket and Shorts Tracksuit — Black / Medium 3 units · NWT · Ships parcel
$130 $43.37 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
6 photos
Manifested New
Two Tone Jacket and Shorts Tracksuit — Taupe / Large 3 units · NWT · Ships parcel
$130 $43.37 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
6 photos
Manifested New
Two Tone Jacket and Shorts Tracksuit — Taupe / X-Large 3 units · NWT · Ships parcel
$130 $43.37 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
6 photos
Manifested New
Two Tone Jacket and Shorts Tracksuit — Navy / Small 3 units · NWT · Ships parcel
$130 $43.37 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
8 photos
Manifested New
Fleece Zip Up and Sweatpants Set — Shadow / Small 2 units · NWT · Ships parcel
$112 $55.76 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
3 photos
Assortment In demand
Nordstrom rack wholesale store stock overstock apparel 50 pcs. 50 units · NWT · Ships parcel
$660 $13.20 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Assortment In demand
Licensed Tees mixed assortment 250pcs. 250 units · NWT · Ships parcel or freight from NJ
$1,513 $6.05 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
4 photos
Assortment In demand
5.11 Tactical Wholesale Lot Hoodies, Tees & Shirts 100 PCS 100 units · NWT · Ships parcel or freight from NJ
$1,650 $16.50 / piece
Sells in ~50 days on resale
You pay$16.50a piece
Resells~$27weighted median · new with tags

1.6× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Manifested New
Speed Stick Men’S Base Mss Deo Cs Sp Ocean Surf 1.8oz 12 units · Ships parcel
$34 $2.80 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested New
Speed Stick Men’S Base Mss Deo Cs Sp Regular Light 1.8oz 12 units · Ships parcel
$34 $2.80 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Assortment In demand
American Eagle Wholesale store stock apparel 300pcs. 300 units · NWT · Ships parcel or freight from NJ
$2,937 $9.79 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Assortment New
Recycle Windbreakers & More 17 pcs 17 units · Ships parcel
$31 $1.84 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Assortment New
Recycle Funky Joggers 11 pcs 11 units · Ships parcel
$26 $2.36 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Manifested New
Recycle Levis 511 514 541 20 pcs · SKU 19-092526-004963 20 units · Ships parcel
$78 $3.90 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Assortment
Quay wholesale Sunglasses Mixed assortment 25pcs. 25 units · NWT · Ships parcel
$688 $27.50 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
6 photos
Assortment New
Nike Men's Joggers lot · 32 units · New with tags 32 units · Ships parcel
$922 $28.81 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Assortment In demand
Quiksilver wholesale men tees assortment 48pcs. 48 units · NWT · Ships parcel
$502 $10.45 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Assortment New
REBEL MINDS TRACK SET GOLD - 100-805 42 units · Ships parcel
$624 $14.87 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Assortment New
REBEL MINDS TRACK SET PURPLE - 100-805 — M-3XL / 1-2-1-1-1 42 units · Ships parcel
$624 $14.87 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Assortment New
REBEL MINDS TRACK SET PURPLE - 100-805 — S-XL / 2-2-1-1 42 units · Ships parcel
$624 $14.87 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Assortment New
REBEL MINDS TRACK SET BLUE - 100-805 42 units · Ships parcel
$624 $14.87 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested New
SWITCH JOGGER SWEATPANTS BROWN - SF3432 72 units · Ships parcel or freight from CA
$669 $9.29 / piece
Sells in ~50 days on resale
You pay$9.29a piece
Resells~$24median · any condition

2.6× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Manifested New
LICENSED FUBU LOGO JOGGER SWEATPANT BLACK - 2FUBU006Q — XS-3XL / 1-2-4-5-3-2-2 / Multicolor 36 units · Ships parcel
$706 $19.62 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Manifested New
LICENSED FUBU LOGO JOGGER SWEATPANT BLACK - 2FUBU006Q — 6PC PACK / Multicolor 102 units · Ships parcel or freight from CA
$632 $6.20 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Manifested New
LICENSED FUBU LOGO JOGGER SWEATPANT SILVER - 2FUBU005Q — XS-3XL / 1-2-4-5-3-2-2 / Multicolor 102 units · Ships parcel or freight from CA
$632 $6.20 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Manifested New
LICENSED FUBU LOGO JOGGER SWEATPANT SILVER - 2FUBU005Q — 6PC OPEN STOCK / Multicolor 102 units · Ships parcel or freight from CA
$632 $6.20 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Manifested New
LICENSED FUBU LOGO JOGGER SWEATPANT RED - 2FUBU004Q 102 units · Ships parcel or freight from CA
$632 $6.20 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Manifested New
LICENSED FUBU LOGO JOGGER SWEATPANT BLACK - 2FUBU007Q 102 units · Ships parcel or freight from CA
$632 $6.20 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Manifested New
STUDIO CARGO SWEATPANTS CHARCOAL - CT181400CHX 102 units · Ships parcel or freight from CA
$632 $6.20 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Assortment New
RINGSPUN ANORAK WINDBREAKER JACKET REFLECTIVE - 100-523 — M-3XL / 1-2-1-1-1 54 units · Ships parcel or freight from CA
$669 $12.39 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Assortment New
RINGSPUN ANORAK WINDBREAKER JACKET REFLECTIVE - 100-523 — S-XL / 2-2-1-1 54 units · Ships parcel or freight from CA
$669 $12.39 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Manifested New
KANGOL VELOUR JOGGER BEACON BLUE - K92133 60 units · Ships parcel
$669 $11.15 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Manifested New
LICENSED CHEMISTRY BOARD SHORTS SUNSET OMBRE - 4PLS32050CL 102 units · Ships parcel
$632 $6.20 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Manifested New
LICENSED CHEMISTRY BOARD SHORTS PINK/BLUE TIE DYE - 4PLS31340CL 102 units · Ships parcel
$632 $6.20 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Manifested New
LICENSED BOYZ IN THE HOOD SWEATPANTS GREY - BOSQ2253RU — S-XL / 1-2-2-1 66 units · Ships parcel or freight from CA
$654 $9.91 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Manifested New
LICENSED BOYZ IN THE HOOD SWEATPANTS GREY - BOSQ2253RU — S-XL / 2-2-2-2 66 units · Ships parcel or freight from CA
$654 $9.91 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Manifested New
LICENSED DENALI NATIONAL PARK SWEATPANTS GREEN - TR26442NCYU 84 units · Ships parcel or freight from CA
$624 $7.43 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Manifested New
LICENSED JOSHUA TREE SWEATPANTS GREY - TR26440NCYU 84 units · Ships parcel or freight from CA
$624 $7.43 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Manifested New
LICENSED MOON PHASE SWEATPANTS RED - TR26289GENU 84 units · Ships parcel or freight from CA
$624 $7.43 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
2 photos
Manifested New
LICENSED CROSSROADS SWEATPANTS BLACK - BSP23EBT001 72 units · Ships parcel or freight from CA
$624 $8.67 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Assortment New
REBEL MINDS SWEATPANTS BURGUNDY - 242-486 42 units · Ships parcel
$624 $14.87 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Assortment New
REBEL MINDS SWEATPANTS OLIVE - 242-486 42 units · Ships parcel
$624 $14.87 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
2 photos
Manifested New
KANGOL LOUNGE JOGGER NATURAL - KGLJGR26 42 units · Ships parcel
$624 $14.87 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
2 photos
Manifested New
LA FAMILIA HEAVYWEIGHT SWEATPANTS CONCRETE - LFSP25KB001 — XS 48 units · Ships parcel
$654 $13.63 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
Previous 144 of 2,145 Load more
Sourcing request

Looking for something specific?

Describe the inventory you want to buy — we’ll source it and email you when a matching lot goes live.

  1. 1
    Describe it onceCategory, brand, and how much you buy.
  2. 2
    We go lookingAcross the liquidators who supply Closo Wholesale.
  3. 3
    You get one emailThe moment a matching lot goes live.

No account needed. Leave your email and we reply there.

Signed in? We’ll reply to your account — the email field is optional.
About this category

About wholesale men's clothing on Closo

You can start at $6 or go up to $8,250 on a single men's clothing order. It is held by 31 vetted U.S. suppliers, each with a profile you can read.

Read moreShow less

The mix is 3 pallet-and-truckload deals against 2,145 case packs and boxes. Open any of them and you get the manifest mode, the unit count, the declared retail and live resale comps from Poshmark, eBay and Mercari. Wholesale men's clothing lots — pallets, cases and boxes of shirts, denim, suits, activewear, outerwear and basics sourced from brand and department-store liquidations. Suppliers on Closo are vetted U.S. liquidators; each lot shows its manifest or assortment description, the unit count, the declared retail value and the condition grade, alongside real resale comps for the brands inside. Freight is quoted to your ZIP directly on the lot page, parcel-sized lots ship by mail, and Closo buyer protection covers every order. Browse the live men's apparel lots below or follow the category for new arrivals.

FAQ

Men's Clothing lots — questions buyers ask

What buyers ask before they take a lot from this shelf.

Which brands appear in men's clothing lots?

Manifested lots name each brand line by line — typically a mix of mall, department-store and athletic labels. Assortment lots describe the brand mix the supplier packs without a per-unit list.

Can I buy a single case instead of a pallet?

Yes. Filter by pack format: many suppliers list case packs and single boxes next to full pallets, and some lots offer quantity options on the lot page.

What condition are men's liquidation lots in?

Every lot states a condition grade and a deal type. Overstock and shelf pulls are new; customer returns may include worn or damaged pieces at a lower price per unit.

Get the Monday Lot Drop

Eight new lots of the week in your categories, one resale number to price them against, and what sold. One email a week, no account, stop with one click.

By subscribing you agree to receive the weekly letter from Closo Wholesale. Unsubscribe any time from the letter.