Womens wholesale

Manifested and assortment lots of women's from vetted U.S. liquidators — $7 to $40,367 a lot, freight quoted to your ZIP.

Cosmetics & Beauty General Merchandise Women's Clothing Mixed Apparel Shirts & Tops Men's Clothing
471
live lots
women's on Closo right now
$53.52
median per unit
all-in, before shipping
24%
of MSRP, median
asking price vs declared retail
20
suppliers
shipping these lots
Oct 4, 2026
updated
when this set of lots last changed
Filters

Resale view — median sold price, last 12 months. New vs new, used vs used.

Adrianna Papell · XXTAXN · ENMAIN 48 photos
Manifested
Adrianna Papell · XXTAXN · ENMAIN 43 units · NWT · Ships parcel
$178 $1,628 retail 89% off

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
AH646-Ladies Night Gown (Assorted Colors & Sizes) 1 photo
Unmanifested
AH646-Ladies Night Gown (Assorted Colors & Sizes) NWT · Ships parcel
$62

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
5 photos
Assortment
Tahari and more | Assorted Apparel | 29 Pieces | New with Tag |Small box #SMA-489 29 units · NWT · Ships parcel
$120 $4.13 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Unmanifested
PJ2160-Ladies Plush Pajama Jogger (Assorted Colors & Sizes) NWT · Ships parcel
$69

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
7 photos
Assortment
Tahari and more | Assorted Apparel | 25 Pieces | New with Tag |Small box #SMA-414 25 units · NWT · Ships parcel
$103 $4.13 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Unmanifested
Trendy Women’s Graphic Crewneck Sweatshirt – Cozy Fleece Pullover Collection (W4221, Min 12pcs, Assorted Colors and Sizes) NWT · Ships parcel
$83

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
3 photos
Unmanifested
OQQ Mystery Box · Women's activewear, gymwear, athleisure · mixed condition 6 boxes available · Ships parcel
$217

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
51 photos
Manifested
ASTANFY · MAGICATELIER · EGELEXY 37 units · NWT · Ships parcel
$107 $1,025 retail 90% off

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
50 photos
Manifested
Quatrefox · Xaatren · Megida 39 units · NWT · Ships parcel
$129 $1,179 retail 89% off

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
53 photos
Manifested
YUNDAI · Ekouaer · Tankaneo 61 units · NWT · Ships parcel
$217 $1,963 retail 89% off

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
3 photos
Assortment
Vintage Boho Women's Mix of 20 20 units · Ships parcel
$275 $13.75 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
3 photos
Assortment
OLD NAVY | Assorted Women's Apparel | NWOT | 500 Pieces | Pallet #PA-641 500 units · NWT · Ships parcel or freight from CA
$1,650 $3.30 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
5 photos
Assortment
Good American | Assorted Women's Apparel | 25 Pieces | SMALL BOX # SMA-343 25 units · Ships parcel
$550 $22.00 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Assortment
CUPSHE AND MORE | Assorted Women's Apparel | NWT | 25 Pieces | Small Box #SMA-614 25 units · NWT · Ships parcel
$165 $6.60 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Assortment
Vintage & Modern Women's Pallet (9 BALES OF 100 LBS) 9 units · Ships parcel or freight from CA
$5,940 $660.00 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
3 photos
Assortment
Vintage & Modern Unisex Pallet (9 BALES OF 100 LBS) — Mixed Men's and Women's Branded Assortment 8 units · Ships parcel or freight from CA
$5,940 $742.50 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Unmanifested
Vintage & Modern Women's Mystery Gaylord of 500lbs Ships parcel or freight from CA
$2,200

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Assortment
Cider women's apparel lot · 200 units · New 200 units · NWT · Ships parcel or freight from CA
$1,309 $6.55 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
3 photos
Assortment
OLD NAVY | Assorted Women's Christmas Apparel | NWT | 520 Pieces | Pallet #PA-706 520 units · NWT · Ships parcel or freight from CA
$1,430 $2.75 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Assortment
QVC APPAREL TRUCKLOAD#14 | Assorted Women's Apparel | NWT | 9744 (26 pallets) Pieces | TRUCKLOAD #PA-697 9,744 units · NWT · Ships freight from CA
$26,796 $2.75 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
3 photos
Assortment
Old Navy | Assorted Women's Apparel | NWT | 650 Pieces | Pallet #PA-710 650 units · NWT · Ships parcel or freight from CA
$1,788 $2.75 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Manifested
25019 - Women's Embellished Open-Front Soft-Feel Poncho — Free Size / Grey 1 unit · NWT · Ships parcel
$54 $53.90 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Manifested
25019 - Women's Embellished Open-Front Soft-Feel Poncho — Free Size / Brown 1 unit · NWT · Ships parcel
$54 $53.90 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Manifested
25019 - Women's Embellished Open-Front Soft-Feel Poncho — Free Size / Black 1 unit · NWT · Ships parcel
$54 $53.90 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Manifested
25021 - Women's Embellished Soft-Feel Poncho — Free Size / Gray 1 unit · NWT · Ships parcel
$54 $53.90 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Manifested
25021 - Women's Embellished Soft-Feel Poncho — Free Size / Black 1 unit · NWT · Ships parcel
$54 $53.90 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Manifested
25021 - Women's Embellished Soft-Feel Poncho — Free Size / Beige 1 unit · NWT · Ships parcel
$54 $53.90 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Manifested
25021 - Women's Embellished Soft-Feel Poncho — Free Size / Brown 1 unit · NWT · Ships parcel
$54 $53.90 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Manifested
25022 - Women's Embellished Front Open Soft-Feel Fringed Poncho — Free Size / Beige 1 unit · NWT · Ships parcel
$54 $53.90 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Manifested
25022 - Women's Embellished Front Open Soft-Feel Fringed Poncho — Free Size / Brown 1 unit · NWT · Ships parcel
$54 $53.90 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Manifested
25023 - Women's Embellished Front Open Soft-Feel Poncho — Free Size / Gray 1 unit · NWT · Ships parcel
$54 $53.90 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Manifested
25023 - Women's Embellished Front Open Soft-Feel Poncho — Free Size / Cream 1 unit · NWT · Ships parcel
$54 $53.90 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Manifested
25023 - Women's Embellished Front Open Soft-Feel Poncho — Free Size / Black 1 unit · NWT · Ships parcel
$54 $53.90 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Manifested
25024 - Women's Embellished Front Open Soft-Feel Poncho — Free Size / Khaki 1 unit · NWT · Ships parcel
$54 $53.90 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Manifested
25024 - Women's Embellished Front Open Soft-Feel Poncho — Free Size / Brown 1 unit · NWT · Ships parcel
$54 $53.90 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
7 photos
Manifested
25025 - Women's Embellished Front Open Soft-Feel Poncho — Free Size / Khaki 1 unit · NWT · Ships parcel
$54 $53.90 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
7 photos
Manifested
25025 - Women's Embellished Front Open Soft-Feel Poncho — Free Size / Brown 1 unit · NWT · Ships parcel
$54 $53.90 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
7 photos
Manifested
25025 - Women's Embellished Front Open Soft-Feel Poncho — Free Size / Black 1 unit · NWT · Ships parcel
$54 $53.90 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Manifested
25022 - Women's Embellished Front Open Soft-Feel Fringed Poncho — Free Size / Black 1 unit · NWT · Ships parcel
$54 $53.90 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Manifested
25023 - Women's Embellished Front Open Soft-Feel Poncho — Free Size / Brown 1 unit · NWT · Ships parcel
$54 $53.90 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Manifested
25019 - Women's Embellished Open-Front Soft-Feel Poncho — Free Size / Cream 1 unit · NWT · Ships parcel
$54 $53.90 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
3 photos
Assortment
OLD NAVY | Assorted Women's Apparel | NWOT | 500 Pieces | Pallet #PA-642 500 units · NWT · Ships parcel or freight from CA
$1,650 $3.30 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
5 photos
Assortment
Good American | Assorted Women's Apparel | 25 Pieces | SMALL BOX # SMA-341 25 units · Ships parcel
$550 $22.00 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
5 photos
Assortment
Good American | Assorted Women's Apparel | 25 Pieces | SMALL BOX # SMA-340 25 units · Ships parcel
$550 $22.00 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
7 photos
Assortment
Tahari & More | Assorted Women's Apparel | 25 Pieces | New with Tag |Small box #SMA-399 25 units · NWT · Ships parcel
$138 $5.50 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
6 photos
Assortment
Tahari & More | Assorted Women's Apparel | 25 Pieces | New with Tag |Small box #SMA-411 25 units · NWT · Ships parcel
$138 $5.50 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
5 photos
Assortment
Rumer Womens Contemporary Apparel | Assorted Women's Apparel | NWT | 25 Pieces | Small Box #SMA-564 25 units · NWT · Ships parcel
$550 $22.00 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
3 photos
Assortment
Doe & Rae | Assorted Women's Apparel | NWT | 300 Pieces | Pallet #PA-751 300 units · NWT · Ships parcel or freight from CA
$1,320 $4.40 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot

Mixed Apparel suppliers to know

Liquidators with a public storefront on Closo, by lots live right now.

Supplier registry
Neelam Fashions Inc.
21 lots live
Shop all lots →
NWOT Outlet
101 lots live
Shop all lots →
Miami Valley Liquidation
4 lots live
Shop all lots →
How it works

Buying a women's lot on Closo

Full buying guide →
01Pick a lot
02Get the freight quote
03Pay into escrow
04Inspect and claim
FAQ

Womens wholesale — questions buyers ask

Closo Wholesale lists 411 live women's lots from vetted U.S. liquidators. Prices run from $7 to $40,367 a lot, all-in before shipping. Per unit that is $2.75 to $742.50 on the lots shown. They ship from California. Across 471 live women's lots from 20 suppliers, the median asking price is $53.52 per unit, 24% of declared retail (MSRP). Updated Oct 4, 2026.

Ask Closo Assistant → Estimate ROI for this category →
How much does a women's lot cost?
Live women's lots on Closo run from $7 to $40,367 all-in; per unit that is $2.75 to $742.50 depending on brand mix and condition.
Which suppliers list women's lots?
Neelam Fashions Inc., NWOT Outlet, Miami Valley Liquidation carry most of them today — every supplier on Closo is verified and paid through escrow.
Where do they ship from?
California carry most women's lots today; freight is quoted for your ZIP on every lot page.
Manifested or assortment?
Both. A manifested lot lists every line and quantity; an assortment shows representative lines. The badge on each card says which.
Can I inspect before I pay the supplier?
Yes. Your payment sits in escrow; you have five business days after delivery to inspect and raise a per-line claim before the supplier is paid.
What resale can I expect?
Every lot shows a resale range measured on real Closo sales for the same brands and categories — a range, not a promise.
From the Closo blog

Womens wholesale — guides from the Closo blog

What resellers pay, where the lots come from and how the resale side moves — written from Closo's own numbers.

Inventory liquidation · 9 min read

Is Buying Womens Lots Wholesale Legit? What to Check First

Is buying womens wholesale legit? Check supplier registration, manifest status and per-unit price before you buy lots from $30 to $40,367 on Closo…

Inventory liquidation · 9 min read

Where to Buy Womens Lots Wholesale: Suppliers, Prices, Ship-From

Where to buy womens wholesale: 198 live lots run $30 to $40,367 on Closo Wholesale, with vetted suppliers, ship-from states and per-unit prices…

Inventory liquidation · 9 min read

How Much Do Womens Lots Cost Wholesale in 2026?

Womens wholesale lots run $79 to $36,740 on Closo Wholesale, 155 live lots priced $1.10 to $35.20 per unit. See the full cost breakdown and margin…

Free account

Sign up free. Buy with the full picture.

Full manifests, resale data and freight to your ZIP on every lot. How you're protected →

1 photo
Unmanifested
PJ2160-Ladies Plush Pajama Jogger (Assorted Colors & Sizes) NWT · Ships parcel
$69
View lot