Womens wholesale

Manifested and assortment lots of women's from vetted U.S. liquidators — $30 to $40,367 a lot, freight quoted to your ZIP.

Women's Clothing Men's Clothing General Merchandise Footwear Cosmetics & Beauty Handbags & Wallets
307
live lots
women's on Closo right now
$30–$40,367
a lot, all-in
before shipping
$1.10–$221.79
per unit
on the lots shown
CA · FL
ship from
freight quoted to your ZIP
Filters

Resale view — median sold price, last 12 months. New vs new, used vs used.

The North Face EKKER-VEST NF0A3LHL Women's ThermoBall Trekker Vest — TNF Black / S 2 photos
Manifested New
The North Face EKKER-VEST NF0A3LHL Women's ThermoBall Trekker Vest — TNF Black / S 1 units · NWT · Ships parcel
Joe's USA 1.7 (20)
$220 $219.93 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
The North Face EKKER-VEST NF0A3LHL Women's ThermoBall Trekker Vest — Mid Grey / 2XL 2 photos
Manifested New
The North Face EKKER-VEST NF0A3LHL Women's ThermoBall Trekker Vest — Mid Grey / 2XL 1 units · NWT · Ships parcel
Joe's USA 1.7 (20)
$222 $221.79 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
2 photos
Manifested New
The North Face EKKER-VEST NF0A3LHL Women's ThermoBall Trekker Vest — Mid Grey / XL 1 units · NWT · Ships parcel
Joe's USA 1.7 (20)
$220 $219.93 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
2 photos
Manifested New
The North Face EKKER-VEST NF0A3LHL Women's ThermoBall Trekker Vest — Mid Grey / L 1 units · NWT · Ships parcel
Joe's USA 1.7 (20)
$220 $219.93 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
2 photos
Manifested New
The North Face EKKER-VEST NF0A3LHL Women's ThermoBall Trekker Vest — Mid Grey / M 1 units · NWT · Ships parcel
Joe's USA 1.7 (20)
$220 $219.93 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
2 photos
Manifested New
The North Face EKKER-VEST NF0A3LHL Women's ThermoBall Trekker Vest — Mid Grey / S 1 units · NWT · Ships parcel
Joe's USA 1.7 (20)
$220 $219.93 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
2 photos
Assortment
AH2001-1-Ladies Lacey Jumpsuit (Assorted Colors and Sizes) 14 units · NWT · Ships parcel
$121 $8.63 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
3 photos
Assortment
ECHO NEW YORK | Assorted Women's Swimwear | NWT | 1200 Pieces | Pallet #PA-652 1,200 units · NWT · Ships parcel or freight from CA
$6,600 $5.50 / piece
Sells in ~68 days on resale
You pay$5.50a piece
Resells~$22median · new with tags

4.0× resale / cost100+ sold recently

View lot
3 photos
Assortment
ECHO NEW YORK | Assorted Women's Swimwear | NWT | 1000 Pieces | Pallet #PA-648 1,000 units · NWT · Ships parcel or freight from CA
$5,500 $5.50 / piece
Sells in ~69 days on resale
You pay$5.50a piece
Resells~$22median · new with tags

4.0× resale / cost100+ sold recently

View lot
3 photos
Assortment
ECHO NEW YORK | Assorted Women's Swimwear | NWT | 1200 Pieces | Pallet #PA-647 1,200 units · NWT · Ships parcel or freight from CA
$6,600 $5.50 / piece
Sells in ~68 days on resale
You pay$5.50a piece
Resells~$22median · new with tags

4.0× resale / cost100+ sold recently

View lot
3 photos
Assortment
Tahari - Women's 40 units · Ships parcel
$69 $1.73 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
6 photos
Unmanifested
Plus Size Brands - Women's Ships parcel
$92

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
5 photos
Assortment
ECHO NEW YORK | Assorted Women's Swimwear | NWT | 25 Pieces | Small Box #SMA 573 25 units · NWT · Ships parcel
$138 $5.50 / piece
Sells in ~67 days on resale
You pay$5.50a piece
Resells~$22median · new with tags

4.0× resale / cost100+ sold recently

View lot
8 photos
Assortment
Chinese Laundry | Assorted Branded Footwear | New-in-Box | 10363 Pairs | Truckload #28 10,363 units · NWT · Ships freight from CA
$39,898 $3.85 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
6 photos
Assortment
Kate Spade Ladies Apparel lot · 30 units · assorted 30 units · NWT · Ships parcel
$1,056 $9,375 retail 89% off

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
5 photos
Assortment
ECHO NEW YORK | Assorted Women's Swimwear | NWT | 25 Pieces | Small Box #SMA 576 25 units · NWT · Ships parcel
$138 $5.50 / piece
Sells in ~68 days on resale
You pay$5.50a piece
Resells~$22median · new with tags

4.0× resale / cost100+ sold recently

View lot
5 photos
Manifested
#532-P506C Delta Apparel Ladies CVC Flowy Tank – S-2X – (72 Pieces) 72 units · Ships parcel
$79 $1.10 / piece
Sells in ~45 days on resale
You pay$1.10a piece
Resells~$17median · any condition

15.5× resale / cost100+ sold recently

View lot
6 photos
Assortment
Chico's - Women's 40 units · Ships parcel
$69 $1.73 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Assortment
Chinese Laundry | Assorted Branded Footwear | New-in-Box | 6866 Pairs | Truckload #19 6,866 units · Ships freight from CA
$26,434 $3.85 / piece
Sells in ~174 days on resale
You pay$3.85a piece
Resells~$30median · new with tags

7.8× resale / costSteady seller

View lot
8 photos
Assortment
Chinese Laundry | Assorted Branded Footwear | New-in-Box | 9075 Pairs | Truckload #20 9,075 units · Ships freight from CA
$34,939 $3.85 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
8 photos
Assortment
Chinese Laundry | Assorted Branded Footwear | New-in-Box | 9144 Pairs | Truckload #16 9,144 units · Ships freight from CA
$35,204 $3.85 / piece
Sells in ~174 days on resale
You pay$3.85a piece
Resells~$30median · new with tags

7.8× resale / costSteady seller

View lot
8 photos
Assortment
Chinese Laundry | Assorted Branded Footwear | New-in-Box | 10485 Pairs | Truckload #18 10,485 units · Ships freight from CA
$40,367 $3.85 / piece
Sells in ~174 days on resale
You pay$3.85a piece
Resells~$30median · new with tags

7.8× resale / costSteady seller

View lot
2 photos
Manifested
Marc by Marc Jacobs Women’s Bottoms – 120 PC LOT 120 units · Ships parcel or freight from FL
$561 $10,560 retail 95% off
Sells in ~38 days on resale
You pay$4.68a piece
Resells~$22weighted median · any condition

4.7× resale / cost100+ sold recently

View lot
3 photos
Unmanifested
J. Jill - Women's Ships parcel
$173

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
5 photos
Unmanifested
& Other Stories - Women's Ships parcel
$253

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
8 photos
Assortment
Chinese Laundry | Assorted Branded Footwear | New-in-Box | 8514 Pairs | Truckload #37 8,514 units · NWT · Ships freight from CA
$32,779 $3.85 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
8 photos
Assortment
Designer Women's Apparel lot · 100 pieces 100 units · Ships parcel or freight from CA
$1,441 $14.41 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Assortment
Chinese Laundry | Assorted Branded Footwear | New-in-Box | 7850 Pairs | Truckload #33 7,850 units · NWT · Ships freight from CA
$30,223 $3.85 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
6 photos
Manifested
#532-P506C-1 Delta Apparel Ladies CVC Flowy Tank – S-2X – (72 Pieces) 72 units · Ships parcel
$79 $1.10 / piece
Sells in ~45 days on resale
You pay$1.10a piece
Resells~$17median · any condition

15.5× resale / cost100+ sold recently

View lot
4 photos
Unmanifested
Under Armour - Women's Ships parcel
$127

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
6 photos
Unmanifested
Michael Kors - Women's Ships parcel
$173

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
5 photos
Assortment
Club Monaco Ladies Apparel lot · 30 units 30 units · Ships parcel
$495 $2,843 retail 83% off

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Manifested
Marc by Marc Jacobs Women's One-Piece Bathing Suit · 50 units 50 units · Ships parcel
$660 $11,400 retail 94% off
Sells in ~65 days on resale
You pay$13.20a piece
Resells~$35weighted median · any condition

2.7× resale / costSteady seller

View lot
4 photos
Assortment
Marc By Marc Jacobs Women's Apparel lot · 30 units 30 units · Ships parcel
$495 $10,440 retail 95% off
Sells in ~65 days on resale
You pay$16.50a piece
Resells~$35weighted median · any condition

2.1× resale / costSteady seller

View lot
8 photos
Assortment
Women's winter clothing lot · 500 units 500 units · Ships parcel or freight from CA
$2,860 $5.72 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
3 photos
Assortment
Doe & Rae | Assorted Women's Apparel | NWT | 300 Pieces | Pallet #PA-759 300 units · NWT · Ships parcel or freight from CA
$1,320 $4.40 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
48 photos
Manifested
Adrianna Papell · XXTAXN · ENMAIN 43 units · NWT · Ships parcel
$178 $1,628 retail 89% off

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Assortment
Women's winter clothing lot · 250 units 250 units · Ships parcel or freight from CA
$1,540 $6.16 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Assortment
Women's summer clothing lot · 500 units · new 500 units · Ships parcel or freight from CA
$2,745 $5.49 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Assortment
JCPenny women's summer clothing lot · 300 units · 90% new with tags 300 units · Ships parcel or freight from CA
$1,524 $5.08 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Assortment
JCPenney women's plus size clothing lot · 200 units · 90% new with tags 200 units · Ships parcel or freight from CA
$1,081 $5.41 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
3 photos
Assortment
OLD NAVY | Assorted Women's Apparel | NWOT | 500 Pieces | Pallet #PA-641 500 units · NWT · Ships parcel or freight from CA
$1,650 $3.30 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
5 photos
Manifested
#10-CH-CHP110 Champion® CHP110 Women’s Fitted Crop Tank – (24 Pieces) 24 units · NWT · Ships parcel
$132 $5.50 / piece
Sells in ~60 days on resale
You pay$5.50a piece
Resells~$15median · new with tags

2.7× resale / cost100+ sold recently

View lot
8 photos
Assortment
CUPSHE AND MORE | Assorted Women's Apparel | NWT | 25 Pieces | Small Box #SMA-614 25 units · NWT · Ships parcel
$165 $6.60 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested New
The North Face SHELL-VEST NF0A3LH1 Women's Ridgewall Soft Shell Vest — TNF Dark Grey Heather / 2XL 1 units · NWT · Ships parcel
Joe's USA 1.7 (20)
$117 $117.00 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Manifested New
The North Face SHELL-VEST NF0A3LH1 Women's Ridgewall Soft Shell Vest — TNF Dark Grey Heather / XL 1 units · NWT · Ships parcel
Joe's USA 1.7 (20)
$115 $115.14 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Manifested New
The North Face SHELL-VEST NF0A3LH1 Women's Ridgewall Soft Shell Vest — TNF Dark Grey Heather / L 1 units · NWT · Ships parcel
Joe's USA 1.7 (20)
$115 $115.14 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Manifested New
The North Face SHELL-VEST NF0A3LH1 Women's Ridgewall Soft Shell Vest — TNF Dark Grey Heather / M 1 units · NWT · Ships parcel
Joe's USA 1.7 (20)
$115 $115.14 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot

Mixed Apparel suppliers to know

Liquidators with a public storefront on Closo, by lots live right now.

Supplier registry
NWOT Outlet
79 lots live
Shop all lots →
Joe's USA
80 lots live ★ 1.7 (20)
Shop all lots →
Helpsy Source
11 lots live
Shop all lots →
How it works

Buying a women's lot on Closo

Full buying guide →
01Pick a lot
02Get the freight quote
03Pay into escrow
04Inspect and claim
FAQ

Womens wholesale — questions buyers ask

Closo Wholesale lists 307 live women's lots from vetted U.S. liquidators. Prices run from $30 to $40,367 a lot, all-in before shipping. Per unit that is $1.10 to $221.79 on the lots shown. They ship from California and Florida.

Ask Closo Assistant → Estimate ROI for this category →
How much does a women's lot cost?
Live women's lots on Closo run from $30 to $40,367 all-in; per unit that is $1.10 to $221.79 depending on brand mix and condition.
Which suppliers list women's lots?
NWOT Outlet, Joe's USA, Helpsy Source carry most of them today — every supplier on Closo is verified and paid through escrow.
Where do they ship from?
California, Florida carry most women's lots today; freight is quoted for your ZIP on every lot page.
Manifested or assortment?
Both. A manifested lot lists every line and quantity; an assortment shows representative lines. The badge on each card says which.
Can I inspect before I pay the supplier?
Yes. Your payment sits in escrow; you have five business days after delivery to inspect and raise a per-line claim before the supplier is paid.
What resale can I expect?
Every lot shows a resale range measured on real Closo sales for the same brands and categories — a range, not a promise.
From the Closo blog

Womens wholesale — guides from the Closo blog

What resellers pay, where the lots come from and how the resale side moves — written from Closo's own numbers.

Inventory liquidation · 9 min read

Is Buying Womens Lots Wholesale Legit? What to Check First

Is buying womens wholesale legit? Check supplier registration, manifest status and per-unit price before you buy lots from $30 to $40,367 on Closo…

Inventory liquidation · 9 min read

Where to Buy Womens Lots Wholesale: Suppliers, Prices, Ship-From

Where to buy womens wholesale: 198 live lots run $30 to $40,367 on Closo Wholesale, with vetted suppliers, ship-from states and per-unit prices…

Inventory liquidation · 9 min read

How Much Do Womens Lots Cost Wholesale in 2026?

Womens wholesale lots run $79 to $36,740 on Closo Wholesale, 155 live lots priced $1.10 to $35.20 per unit. See the full cost breakdown and margin…

Free account

Sign up free. Buy with the full picture.

Full manifests, resale data and freight to your ZIP on every lot. How you're protected →

2 photos
Manifested New
The North Face EKKER-VEST NF0A3LHL Women's ThermoBall Trekker Vest — Mid Grey / L 1 units · NWT · Ships parcel
Joe's USA 1.7 (20)
$220 $219.93 / piece
View lot