Womens wholesale

Manifested and assortment lots of women's from vetted U.S. liquidators — $30 to $5,390 a lot, freight quoted to your ZIP.

Women's Clothing Men's Clothing General Merchandise Footwear Cosmetics & Beauty Handbags & Wallets
75
live lots
women's on Closo right now
$30–$5,390
a lot, all-in
before shipping
$0.58–$121.17
per unit
on the lots shown
NY · FL
ship from
freight quoted to your ZIP
Filters 1

Resale view — median sold price, last 12 months. New vs new, used vs used.

Charcoal Oversized Women's Quilted Wholesale Vest — Charcoal / XL 5 photos
Manifested New
Charcoal Oversized Women's Quilted Wholesale Vest — Charcoal / XL 3 units · Ships parcel
$126 $42.13 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
Charcoal Oversized Women's Quilted Wholesale Vest — Charcoal / L 5 photos
Manifested New
Charcoal Oversized Women's Quilted Wholesale Vest — Charcoal / L 3 units · Ships parcel
$126 $42.13 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
5 photos
Manifested New
Charcoal Oversized Women's Quilted Wholesale Vest — Charcoal / M 3 units · Ships parcel
$126 $42.13 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
5 photos
Manifested New
Charcoal Oversized Women's Quilted Wholesale Vest — Charcoal / S 3 units · Ships parcel
$126 $42.13 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
8 photos
Manifested
25023 - Women's Embellished Front Open Soft-Feel Poncho — Free Size / Brown 100 units · NWT · Ships parcel or freight from NY
$5,390 $53.90 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
#532-1927 ‘Alternative Apparel’ Ladies Meegs Racer Tank – (36 Pieces) 36 units · Ships parcel
$75 $2.09 / piece
Sells in ~45 days on resale
You pay$2.09a piece
Resells~$17median · any condition

8.1× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Manifested
UW5180-3-Ladies Underwear 58 units · NWT · Ships parcel
$117 $2.01 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay$2.01a piece
Resells~$18median · new with tags

9.0× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Manifested
UW5180-5-Ladies Underwear 58 units · NWT · Ships parcel
$117 $2.01 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay$2.01a piece
Resells~$18median · new with tags

9.0× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Manifested
UW5180-1-Ladies Underwear 58 units · NWT · Ships parcel
$117 $2.01 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay$2.01a piece
Resells~$18median · new with tags

9.0× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Manifested
UW5180-2-Ladies Underwear 58 units · NWT · Ships parcel
$117 $2.01 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay$2.01a piece
Resells~$18median · new with tags

9.0× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Manifested
UW5180-6-Ladies Underwear 58 units · NWT · Ships parcel
$117 $2.01 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay$2.01a piece
Resells~$18median · new with tags

9.0× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Manifested
UW5181-1-Ladies Underwear 58 units · NWT · Ships parcel
$117 $2.01 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay$2.01a piece
Resells~$18median · new with tags

9.0× resale / cost100+ sold recently

View lot
2 photos
Manifested
X4705-Women Bonnets(dozen) 48 units · NWT · Ships parcel
$129 $2.68 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay$2.68a piece
Resells~$18median · new with tags

6.7× resale / cost100+ sold recently

View lot
2 photos
Manifested
X4708-Women Bonnet(Dozen) 48 units · NWT · Ships parcel
$129 $2.68 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay$2.68a piece
Resells~$18median · new with tags

6.7× resale / cost100+ sold recently

View lot
3 photos
Manifested
X4714-Women Bonnet (Dozen) 48 units · NWT · Ships parcel
$129 $2.68 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay$2.68a piece
Resells~$18median · new with tags

6.7× resale / cost100+ sold recently

View lot
3 photos
Manifested
X4709-Women Bonnet (Dozen) 48 units · NWT · Ships parcel
$129 $2.68 / piece
Sells in ~69 days on resale
You pay$2.68a piece
Resells~$18median · new with tags

6.7× resale / cost100+ sold recently

View lot
7 photos
Manifested
25025 - Women's Embellished Front Open Soft-Feel Poncho — Free Size / Khaki 100 units · NWT · Ships parcel or freight from NY
$5,390 $53.90 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
2 photos
Manifested
X4707-Women Bonnet (Dozen) 48 units · NWT · Ships parcel
$129 $2.68 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay$2.68a piece
Resells~$18median · new with tags

6.7× resale / cost100+ sold recently

View lot
3 photos
Manifested
X4703-Women Bonnet (Dozen) 48 units · NWT · Ships parcel
$129 $2.68 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay$2.68a piece
Resells~$18median · new with tags

6.7× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Manifested
XL012-Women Sunglass 72 units · NWT · Ships parcel
$124 $1.73 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay$1.73a piece
Resells~$18median · new with tags

10.4× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Manifested
SK023-Spot Print Women socks(Dozen 9-11) 204 units · NWT · Ships parcel
$117 $0.58 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay$0.58a piece
Resells~$18median · new with tags

31.0× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Manifested
SK007-Women Short Butterfly Socks(Dozen) 204 units · NWT · Ships parcel
$117 $0.58 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay$0.58a piece
Resells~$18median · new with tags

31.0× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Manifested
SK010-Women Short Solid Socks(Dozen 9-11) 204 units · NWT · Ships parcel
$117 $0.58 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay$0.58a piece
Resells~$18median · new with tags

31.0× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Manifested
SK014-Women Long Socks Dot (Dozen) 204 units · NWT · Ships parcel
$117 $0.58 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay$0.58a piece
Resells~$18median · new with tags

31.0× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Manifested
SK003-Women Short Socks Dot(Dozen) 204 units · NWT · Ships parcel
$117 $0.58 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay$0.58a piece
Resells~$18median · new with tags

31.0× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Manifested
P2960 SARA WH FOR WOMEN Secret Plus Eau de Parfum Cologne Perfume 3.4 Oz (100ml) 23 units · NWT · Ships parcel
$119 $5.18 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay$5.18a piece
Resells~$18median · new with tags

3.5× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Manifested
15271-Women’s Perfume 20 units · NWT · Ships parcel
$115 $5.75 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay$5.75a piece
Resells~$18median · new with tags

3.1× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Manifested
15279-Women’s Perfume 20 units · NWT · Ships parcel
$115 $5.75 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay$5.75a piece
Resells~$18median · new with tags

3.1× resale / cost100+ sold recently

View lot
5 photos
Manifested
#532-P506C Delta Apparel Ladies CVC Flowy Tank – S-2X – (72 Pieces) 72 units · Ships parcel
$79 $1.10 / piece
Sells in ~45 days on resale
You pay$1.10a piece
Resells~$17median · any condition

15.5× resale / cost100+ sold recently

View lot
2 photos
Manifested New
Carhartt CT104315 Women's Insulated Work Vest — Shadow Grey / 2XL 3 units · NWT · Ships parcel
Joe's USA 1.7 (20)
$364 $121.17 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
2 photos
Manifested New
Carhartt CT104315 Women's Insulated Work Vest — Shadow Grey / XL 3 units · NWT · Ships parcel
Joe's USA 1.7 (20)
$364 $121.17 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
2 photos
Manifested New
Carhartt CT104315 Women's Insulated Work Vest — Shadow Grey / L 3 units · NWT · Ships parcel
Joe's USA 1.7 (20)
$364 $121.17 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
2 photos
Manifested New
Carhartt CT104315 Women's Insulated Work Vest — Shadow Grey / M 3 units · NWT · Ships parcel
Joe's USA 1.7 (20)
$364 $121.17 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
2 photos
Manifested New
Carhartt CT104315 Women's Insulated Work Vest — Shadow Grey / S 3 units · NWT · Ships parcel
Joe's USA 1.7 (20)
$364 $121.17 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
2 photos
Manifested New
Carhartt CT104315 Women's Insulated Work Vest — Shadow Grey / XS 3 units · NWT · Ships parcel
Joe's USA 1.7 (20)
$364 $121.17 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
2 photos
Manifested New
Carhartt CT104315 Women's Insulated Work Vest — Black / 2XL 3 units · NWT · Ships parcel
Joe's USA 1.7 (20)
$364 $121.17 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
2 photos
Manifested New
Carhartt CT104315 Women's Insulated Work Vest — Black / XL 3 units · NWT · Ships parcel
Joe's USA 1.7 (20)
$364 $121.17 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
2 photos
Manifested New
Carhartt CT104315 Women's Insulated Work Vest — Black / L 3 units · NWT · Ships parcel
Joe's USA 1.7 (20)
$364 $121.17 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
2 photos
Manifested New
Carhartt CT104315 Women's Insulated Work Vest — Black / M 3 units · NWT · Ships parcel
Joe's USA 1.7 (20)
$364 $121.17 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
2 photos
Manifested New
Carhartt CT104315 Women's Insulated Work Vest — Black / S 3 units · NWT · Ships parcel
Joe's USA 1.7 (20)
$364 $121.17 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
2 photos
Manifested New
Carhartt CT104315 Women's Insulated Work Vest — Black / XS 3 units · NWT · Ships parcel
Joe's USA 1.7 (20)
$364 $121.17 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
2 photos
Manifested
Marc by Marc Jacobs Women’s Bottoms – 120 PC LOT 120 units · Ships parcel or freight from FL
$561 $10,560 retail 95% off
Sells in ~50 days on resale
You pay$4.68a piece
Resells~$24weighted median · any condition

5.1× resale / cost100+ sold recently

View lot
6 photos
Manifested
#532-P506C-1 Delta Apparel Ladies CVC Flowy Tank – S-2X – (72 Pieces) 72 units · Ships parcel
$79 $1.10 / piece
Sells in ~45 days on resale
You pay$1.10a piece
Resells~$17median · any condition

15.5× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Manifested
Marc by Marc Jacobs Women's One-Piece Bathing Suit · 50 units 50 units · Ships parcel
$660 $11,400 retail 94% off
Sells in ~66 days on resale
You pay$13.20a piece
Resells~$30weighted median · any condition

2.3× resale / costSteady seller

View lot
5 photos
Manifested
#10-CH-CHP110 Champion® CHP110 Women’s Fitted Crop Tank – (24 Pieces) 24 units · NWT · Ships parcel
$132 $5.50 / piece
Sells in ~60 days on resale
You pay$5.50a piece
Resells~$15median · new with tags

2.7× resale / cost100+ sold recently

View lot
48 photos
Manifested Trending
Adrianna Papell · XXTAXN · ENMAIN 43 units · NWT · Ships parcel
$178 $1,628 retail 89% off

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
50 photos
Manifested
Quatrefox · Xaatren · Megida 39 units · NWT · Ships parcel
$129 $1,179 retail 89% off

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
51 photos
Manifested Trending
ASTANFY · MAGICATELIER · EGELEXY 37 units · NWT · Ships parcel
$107 $1,025 retail 90% off

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot

Mixed Apparel suppliers to know

Liquidators with a public storefront on Closo, by lots live right now.

Supplier registry
DRL Wholesale
21 lots live
Shop all lots →
Joe's USA
12 lots live ★ 1.7 (20)
Shop all lots →
Katydid Wholesale
4 lots live
Shop all lots →
How it works

Buying a women's lot on Closo

Full buying guide →
01Pick a lot
02Get the freight quote
03Pay into escrow
04Inspect and claim
FAQ

Womens wholesale — questions buyers ask

Closo Wholesale lists 75 live women's lots from vetted U.S. liquidators. Prices run from $30 to $5,390 a lot, all-in before shipping. Per unit that is $0.58 to $121.17 on the lots shown. They ship from New York and Florida.

Ask Closo Assistant → Estimate ROI for this category →
How much does a women's lot cost?
Live women's lots on Closo run from $30 to $5,390 all-in; per unit that is $0.58 to $121.17 depending on brand mix and condition.
Which suppliers list women's lots?
DRL Wholesale, Joe's USA, Katydid Wholesale carry most of them today — every supplier on Closo is verified and paid through escrow.
Where do they ship from?
New York, Florida carry most women's lots today; freight is quoted for your ZIP on every lot page.
Manifested or assortment?
A manifested lot lists every line and quantity; an assortment shows representative lines. The badge on each card says which.
Can I inspect before I pay the supplier?
Yes. Your payment sits in escrow; you have five business days after delivery to inspect and raise a per-line claim before the supplier is paid.
What resale can I expect?
Every lot shows a resale range measured on real Closo sales for the same brands and categories — a range, not a promise.
From the Closo blog

Womens wholesale — guides from the Closo blog

What resellers pay, where the lots come from and how the resale side moves — written from Closo's own numbers.

Inventory liquidation · 9 min read

Is Buying Womens Lots Wholesale Legit? What to Check First

Is buying womens wholesale legit? Check supplier registration, manifest status and per-unit price before you buy lots from $30 to $40,367 on Closo…

Inventory liquidation · 9 min read

Where to Buy Womens Lots Wholesale: Suppliers, Prices, Ship-From

Where to buy womens wholesale: 198 live lots run $30 to $40,367 on Closo Wholesale, with vetted suppliers, ship-from states and per-unit prices…

Inventory liquidation · 9 min read

How Much Do Womens Lots Cost Wholesale in 2026?

Womens wholesale lots run $79 to $36,740 on Closo Wholesale, 155 live lots priced $1.10 to $35.20 per unit. See the full cost breakdown and margin…

Free account

Sign up free. Buy with the full picture.

Full manifests, resale data and freight to your ZIP on every lot. How you're protected →

5 photos
Manifested New
Charcoal Oversized Women's Quilted Wholesale Vest — Charcoal / S 3 units · Ships parcel
$126 $42.13 / piece
View lot