Sorted by Best match
Resale view — median sold price, last 12 months. New vs new, used vs used.
Ask Closo Assistant: “which of these has the best resale?”
Also matching “master”
3 3 photos
Assortment
Pumpkin Masters Decorate Your Pumpkin My First Pumpkin Decorating Kit for 2 – Item #7087
48 units · Ships parcel
Near you
$149
$3.10 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
2 2 photos
Assortment
Pumpkin Masters Decorate Your Pumpkin Superheroes Decorating Kit for 2 – Item #7086
48 units · Ships parcel
Near you
$89
$1.86 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
WHOLESALE REVLON PROFESSIONAL STYLE MASTERS MATT CLAY 3 OZ - 48 PIECE LOT
48 units · NWT · Ships parcel
Near you
$442
$9.20 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
New
Classic Half-Frame Clubmaster Sunglasses P1946
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$317
$2.93 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay $2.93 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Manifested
New
Inflatables and Floats Bestway 36" Mud Master Swim Ring, Age 10+
12 units · NWT · Ships parcel
Near you
$52
$4.34 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay $4.34 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Manifested
New
Star Wars - Jedi Master Youth T-Shirt — X-SM / Green
9 units · NWT · Ships parcel
Near you
$78
$8.67 / piece
Sells in ~76 days on resale
You pay $8.67 a piece
Resells ~$20 median · new with tags
View lot
Assortment
Splash Master Water Blasters – Assorted Colors – Item #9614
200 units · Ships parcel or freight from IL
Near you
$211
$1.05 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
Drum Sticks for Nintendo Switch – N-Switch Controllers for Taiko Drum Master Games – Item #8808
20 units · Ships parcel
Near you
$124
$6.20 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
1009TA 18-48cm Disney Baby Yoda Plush Toy Master Aliens Star Wars Baby Yoda Stuffed Anime Cartoon Baby Yoda Dolls Fill Toy Kawaii Gift — Yoda / 48cm
100 units · NWT · Ships parcel or freight from NC
Near you
$3,075
$30.75 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
1009TA 18-48cm Disney Baby Yoda Plush Toy Master Aliens Star Wars Baby Yoda Stuffed Anime Cartoon Baby Yoda Dolls Fill Toy Kawaii Gift — Yoda / 38cm
100 units · NWT · Ships parcel or freight from NC
Near you
$3,735
$37.35 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
1009TA 18-48cm Disney Baby Yoda Plush Toy Master Aliens Star Wars Baby Yoda Stuffed Anime Cartoon Baby Yoda Dolls Fill Toy Kawaii Gift — Yoda / 28cm
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$2,085
$20.85 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
1009TA 18-48cm Disney Baby Yoda Plush Toy Master Aliens Star Wars Baby Yoda Stuffed Anime Cartoon Baby Yoda Dolls Fill Toy Kawaii Gift — Yoda / 18cm
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,865
$18.65 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
WHOLESALE MAKEUP BY MARIO MASTER BLADE BROW PENCIL 0.006 OZ - ALMOST BLACK - 50 PIECE LOT
50 units · NWT · Ships parcel
Near you
$460
$9.20 / piece
Sells in ~63 days on resale
You pay $9.20 a piece
Resells ~$20 median · new with tags
View lot
Assortment
WHOLESALE MAKEUP BY MARIO MASTER BLADE BROW PENCIL 0.006 OZ - CLASSIC BRUNETTE - 50 PIECE LOT
50 units · NWT · Ships parcel
Near you
$460
$9.20 / piece
Sells in ~63 days on resale
You pay $9.20 a piece
Resells ~$20 median · new with tags
View lot
Assortment
WHOLESALE MAKEUP BY MARIO MASTER BLADE BROW PENCIL 0.006 OZ - HONEY BRUNETTE - 50 PIECE LOT
50 units · NWT · Ships parcel
Near you
$460
$9.20 / piece
Sells in ~63 days on resale
You pay $9.20 a piece
Resells ~$20 median · new with tags
View lot
Manifested
HH9021-Mutiple Master Peeler
167 units · NWT · Ships parcel
Near you
$115
$0.69 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
WHOLESALE MAKEUP BY MARIO MASTER BLADE BROW PENCIL 0.006 OZ - DEEP BRUNETTE - 50 PIECE LOT
50 units · NWT · Ships parcel
Near you
$460
$9.20 / piece
Sells in ~63 days on resale
You pay $9.20 a piece
Resells ~$20 median · new with tags
View lot
Manifested
Maybelline Facestudio Master Fixer Makeup Remover Pen · SKU 041554494563
360 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,544
$4.29 / piece
Sells in ~99 days on resale
You pay $4.29 a piece
Resells ~$9 median · new with tags
View lot
Assortment
Maybelline New York Facestudio Master Prime Primer Makeup, Blur+ Defend, 1 fl. oz.
144 units · NWT · Ships parcel
Near you
$713
$4.95 / piece
Sells in ~99 days on resale
You pay $4.95 a piece
Resells ~$9 median · new with tags
View lot
Assortment
Maybelline New York Facestudio Master Blur Stick Primer Makeup, Medium/Tan, 0.3 oz.
422 units · NWT · Ships parcel or freight from NJ
Near you
$1,277
$3.03 / piece
Sells in ~99 days on resale
You pay $3.03 a piece
Resells ~$9 median · new with tags
View lot
Assortment
WHOLESALE MAYBELLINE MASTER CHROME BY FACESTUDIO METALLIC HIGHLIGHTER 0.19 OZ - MOLTEN PEARL 250 - 72 PIECE LOT
72 units · NWT · Ships parcel
Near you
$248
$3.45 / piece
Sells in ~99 days on resale
You pay $3.45 a piece
Resells ~$9 median · new with tags
View lot
Assortment
🧙♂️ Harry Potter Collector Dolls – Set of 4 (Spin Master)
4 units · Ships parcel
Near you
$44
$10.99 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
Maybelline Facestudio Master Fixer Makeup Remover Pen · SKU 41554494563
360 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,544
$4.29 / piece
Sells in ~99 days on resale
You pay $4.29 a piece
Resells ~$9 median · new with tags
View lot
Manifested
Retro Clubmaster Sunglasses with Translucent Sides and Pastel Gradient Lenses P1947Color
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$317
$2.93 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay $2.93 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Manifested
Modern Clubmaster Sunglasses with Split Temple Design TD10157
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$455
$4.22 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay $4.22 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Manifested
Kids' Stylish Clubmaster Sunglasses with Semi-Rimless Frames K077
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$238
$2.20 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay $2.20 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Manifested
Retro Clubmaster Style Eyewear with Semi-Rimless Frames and Oval Side Rivets P1947Clear
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$317
$2.93 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay $2.93 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Assortment
Maybelline New York Master Strobing Liquid Illuminating Highlighter, Medium/Nude Glow, 0.67 fl. oz.
175 units · NWT · Ships parcel
Near you
$751
$4.29 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
Bendon Graffiti Art Advance Coloring Book – 30 Pages – Item #9093
96 units · Ships parcel
Near you
$149
$1.55 / piece
Sells in ~68 days on resale
You pay $1.55 a piece
Resells ~$22 median · any condition
View lot
Assortment
Wholesale Baby Beanie Hats - Assorted
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$557
$5.16 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay $5.16 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Assortment
Girls Beanie Insulated Hats - Assorted Bulk
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,068
$9.89 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay $9.89 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Assortment
Bulk Kids Toboggan Beanie Hats - Assorted
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$593
$5.49 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay $5.49 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Manifested
Fur-Insulated Beanies Caps For Ladies Wholesale
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$830
$7.69 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay $7.69 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Assortment
Women's Visor Beanies Caps Bulk - Assorted
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$925
$8.57 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay $8.57 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Assortment
Wholesale Winter Visor Beanies Caps For Girls - Assorted
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$925
$8.57 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay $8.57 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Assortment
Little Girls Beanie Hats Bulk - Assorted
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$771
$7.14 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay $7.14 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Assortment
Bulk Ladies Pearl Beanie Hats - Assorted
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$949
$8.79 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay $8.79 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Assortment
Wholesale Girls Unicorn Beanie Hats - Assorted
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$902
$8.35 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay $8.35 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Assortment
Wholesale Trooper Aviator Hats - Assorted
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,543
$14.29 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Ladies Beanies Hats Bulk - Assorted
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$830
$7.69 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay $7.69 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Assortment
Wholesale Plush Dinosaurs Beanie Hats For Kids - Assorted
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$712
$6.59 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay $6.59 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Assortment
Kids Star Beanie Hats Bulk - Assorted
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$533
$4.94 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay $4.94 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Assortment
Bulk Casual Fur Beanies Caps For Girls & Women's - Assorted
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$474
$4.39 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay $4.39 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Assortment
Women's Beanies Caps - Assorted
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$510
$4.72 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay $4.72 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Assortment
Bulk Fur Lining Men Thermal Beanies Caps - Assorted
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$533
$4.94 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay $4.94 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Assortment
Bulk Princess Daisy Beanie Hats For Girls & Women's - Assorted
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,306
$12.09 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
Full Stem Rose Drop Earrings (LA 2276)
9 units · NWT · Ships parcel
Near you
$195
$21.68 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
Flourish Vine Ring (RB 4517) — 8
5 units · NWT · Ships parcel
Near you
$220
$43.98 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Overstock Returns · 1 pallet
Sourcing request
Looking for something specific?
Describe the inventory you want to buy — we’ll source it and email you when a matching lot goes live.
1 Describe it once Category, brand, and how much you buy.
2 We go looking Across the liquidators who supply Closo Wholesale.
3 You get one email The moment a matching lot goes live.
No account needed. Leave your email and we reply there.
Buying for resale? A free account unlocks full manifests and per-line resale data on every lot.
Sign up free