Wholesale men's clothing lots & pallets

2,168 live men's clothing lots on the shelf today, each with its manifest notes, a freight quote to your ZIP and live resale comps. Updated .

T-Shirts Hoodies & Sweatshirts Jackets & Coats Shirts & Polos Pants & Joggers Shorts & Swim Sweaters Activewear Vintage Clothing Plus Size Brand-Name Clothing Clothing Bales
Filters 2
Sort: Best match

Sorted by Best match

Resale view — median sold price, last 12 months. New vs new, used vs used.

No exact match for “Current/Elliott” — showing lots matching “current”

Clothing Wholesale pallet mixed store retailer lot 50pcs 6 photos
Assortment In demand
Clothing Wholesale pallet mixed store retailer lot 50pcs 50 units · NWT · Ships parcel
$440 $50 retail

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
Calvin Klein Wholesale Men's underwear special order 100pcs. 1 photo
Assortment In demand
Calvin Klein Wholesale Men's underwear special order 100pcs. 100 units · NWT · Ships parcel
$2,640 $26.40 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
18 photos
Assortment
25pcs. assorted sample lot. ebay-Posh-Mercari Starter pack. 25 units · NWT · Ships parcel
$193 $1,000 retail 81% off

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Assortment
Diesel wholesale men's s/s v-neck tee assortment 18pcs. 18 units · NWT · Ships parcel
$594 $33.00 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Assortment In demand
Psycho Bunny mens s/s Polo assortment 24pcs. 24 units · NWT · Ships parcel
$1,848 $77.00 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
4 photos
Assortment In demand
Lacoste men's s/s crew tee assortment 30pcs. 30 units · NWT · Ships parcel
$990 $33.00 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Assortment
Lacoste men's s/s vneck tee assortment 30pcs. 30 units · NWT · Ships parcel
$990 $33.00 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Assortment
Levi's 500 wholesale Men's range jeans assortments IRR 24pcs. 24 units · NWT · Ships parcel
$653 $1,419 retail 54% off

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Assortment In demand
Levi's wholesale men's IRR 511 Jeans assortment 24pcs 24 units · NWT · Ships parcel
$680 $1,632 retail 58% off

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
2 photos
Assortment
Psycho Bunny mens s/s tee assortment 24pcs. 24 units · NWT · Ships parcel
$1,003 $41.80 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
7 photos
Assortment
Levi's wholesale t-shirts men's assortment CLEAN IRR 48pcs. 48 units · NWT · Ships parcel
$549 $11.44 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
8 photos
Assortment
Oneill Wholesale men's short sleeve tees 24pcs. 24 units · NWT · Ships parcel
$343 $14.30 / piece 66 % of retail

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Assortment
Tommy Hilfiger Wholesale Men's underwear special order 100pcs. 100 units · NWT · Ships parcel
$1,100 $11.00 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
7 photos
Assortment In demand
Tommy Hilfiger Wholesale Packable Down Puffer Jackets 25pcs. 25 units · NWT · Ships parcel
$2,681 $4,875 retail 45% off 139 % of retail

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
3 photos
Assortment
Tommy Hilfiger Wholesale Men's underwear 36pcs. 36 units · NWT · Ships parcel
$990 $1,530 retail 35% off

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Assortment
Tommy Hilfiger Jeans Wholesale CASUAL Pant 24pcs. 24 units · NWT · Ships parcel
$620 $25.85 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
8 photos
Manifested
#7M-H-OP160-X Hanes Big Size Unisex EcoSmart® Crewneck Sweatshirt – (25 Pieces) 25 units · Ships parcel
$165 $6.60 / piece
Sells in ~55 days on resale
You pay$6.60a piece
Resells~$20median · any condition

3.0× resale / cost100+ sold recently

View lot
8 photos
Manifested
#7M-H-OP170 Hanes Unisex EcoSmart® Hooded Sweatshirt – (24 Pieces) 24 units · Ships parcel
$172 $7.15 / piece
Sells in ~134 days on resale
You pay$7.15a piece
Resells~$20median · any condition

2.8× resale / cost100+ sold recently

View lot
8 photos
Manifested
#7M-H-OP170 Hanes Unisex EcoSmart® Hooded Sweatshirt – $6.25 each (24 Pieces) 24 units · Ships parcel
$165 $6.88 / piece
Sells in ~55 days on resale
You pay$6.88a piece
Resells~$20median · any condition

2.9× resale / cost100+ sold recently

View lot
8 photos
Manifested
#7M-H-P164 Hanes Unisex EcoSmart® Crewneck Sweatshirt – (24 Pieces) 24 units · Ships parcel
$106 $4.40 / piece
Sells in ~55 days on resale
You pay$4.40a piece
Resells~$20median · any condition

4.5× resale / cost100+ sold recently

View lot
8 photos
Manifested
#7M-H-OP160 Hanes Unisex EcoSmart® Crewneck Sweatshirt – (24 Pieces) 24 units · Ships parcel
$116 $4.84 / piece
Sells in ~55 days on resale
You pay$4.84a piece
Resells~$20median · any condition

4.1× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment
Calvin Klein wholesale men's l/s non iron button front shirts 24pcs. 24 units · NWT · Ships parcel
$686 $28.60 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
8 photos
Manifested
#7M-H-OP170-X Hanes Big Size Unisex EcoSmart® Hooded Sweatshirt – (20 Pieces) 20 units · Ships parcel
$160 $7.98 / piece
Sells in ~55 days on resale
You pay$7.98a piece
Resells~$20median · any condition

2.5× resale / cost100+ sold recently

View lot
4 photos
Unmanifested
Vintage & Modern Blank Sweatshirts & T-Shirts Bale of 100 lbs Ships parcel or freight from CA
$660
You pay≈$5.04a piece · estimate
Resells~$19median · used

3.8× resale / cost100+ sold recently

⚖ ~131 pieces, estimated from 100 lb

View lot
3 photos
Assortment
Vintage & Modern Mens Shorts Mix Of 25 25 units · Ships parcel
$275 $11.00 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
4 photos
Unmanifested
Vintage & Modern Mens Mixed Shorts Bale of 100 lbs Ships parcel or freight from CA
$660
You pay≈$4.15a piece · estimate
Resells~$16median · shorts · used

3.9× resale / cost100+ sold recently

⚖ ~159 pieces, estimated from 100 lb

View lot
2 photos
Assortment
Vintage & Modern CampCore Box of 50 Lbs 50 units · Ships parcel
$495 $9.90 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
3 photos
Unmanifested
Vintage & Modern Men's Pants Bale of 100 lbs Ships parcel or freight from CA
$880
You pay≈$9.26a piece · estimate
Resells~$22median · pants · used

2.4× resale / cost100+ sold recently

⚖ ~95 pieces, estimated from 100 lb

View lot
3 photos
Unmanifested
Vintage & Modern Men's Shirts Bale of 100 lbs - Ready to Ship Ships parcel or freight from CA
$880
You pay≈$4.15a piece · estimate
Resells~$20median · shirts · used

4.8× resale / cost100+ sold recently

⚖ ~212 pieces, estimated from 100 lb

View lot
4 photos
Assortment
Vintage & Modern Mens Mixed Shorts Box of 50 lbs 50 units · Ships parcel
$495 $9.90 / piece
Sells in ~35 days on resale
You pay$9.90a piece
Resells~$16median · used

1.6× resale / cost100+ sold recently

View lot
4 photos
Unmanifested
Vintage & Modern Men's Denim Mix Bale of 100 lbs Ships parcel or freight from CA
$880
You pay≈$12.05a piece · estimate
Resells~$20median · jeans · used

1.7× resale / cost100+ sold recently

⚖ ~73 pieces, estimated from 100 lb

View lot
3 photos
Unmanifested
Vintage & Modern Men's Pants Bale of 50 lbs Ships parcel
$495
You pay≈$10.31a piece · estimate
Resells~$22median · pants · used

2.1× resale / cost100+ sold recently

⚖ ~48 pieces, estimated from 50 lb

View lot
2 photos
Assortment
Vintage & Modern Collegiate Sweatshirts Mix of 25 Pcs 25 units · Ships parcel
$413 $16.50 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Assortment
Vintage & Modern Hunting & Fishing Vests Mix of 10 10 units · Ships parcel
$110 $11.00 / piece
Sells in ~57 days on resale
You pay$11a piece
Resells~$29median · used

2.6× resale / cost100+ sold recently

View lot
4 photos
Assortment
Vintage & Modern Men's Shirts Box of 50 lbs 50 units · Ships parcel
$660 $13.20 / piece
Sells in ~54 days on resale
You pay$13.20a piece
Resells~$20median · used

1.5× resale / cost100+ sold recently

View lot
2 photos
Assortment
Vintage & Modern Men's Golf Mix of 20 20 units · Ships parcel
$220 $11.00 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
3 photos
Assortment
Vintage & Modern The Gentleman’s Edit - Dapper Essentials Box of 50 Lbs 50 units · Ships parcel
$495 $9.90 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
4 photos
Assortment
Vintage & Modern Leather Chaps Mix of 5 5 units · Ships parcel
$110 $22.00 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
3 photos
Assortment
Vintage & Modern Men's Polo Shirts Mix of 25 25 units · Ships parcel
$193 $7.70 / piece
Sells in ~54 days on resale
You pay$7.70a piece
Resells~$20median · used

2.6× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment
Kenneth Cole Reaction mens button front shirts 24pcs 24 units · NWT · Ships parcel
$634 $26.40 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Assortment
Kenneth Cole Reaction mens WHITE button front shirts 24pcs. 24 units · NWT · Ships parcel
$634 $26.40 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
6 photos
Manifested
#7M-H-OP170-5X Hanes 5X Unisex EcoSmart® Hooded Sweatshirt – (12 Pieces) 12 units · Ships parcel
$99 $8.25 / piece
Sells in ~55 days on resale
You pay$8.25a piece
Resells~$20median · any condition

2.4× resale / cost100+ sold recently

View lot
2 photos
Unmanifested
Vintage & Modern Men's Jackets Bale of 100 lbs Ships parcel or freight from CA
$880
You pay≈$14.67a piece · estimate
Resells~$29median · jackets · used

2.0× resale / cost100+ sold recently

⚖ ~60 pieces, estimated from 100 lb

View lot
Sourcing request

Looking for something specific?

Describe the inventory you want to buy — we’ll source it and email you when a matching lot goes live.

  1. 1
    Describe it onceCategory, brand, and how much you buy.
  2. 2
    We go lookingAcross the liquidators who supply Closo Wholesale.
  3. 3
    You get one emailThe moment a matching lot goes live.

No account needed. Leave your email and we reply there.

Signed in? We’ll reply to your account — the email field is optional.
About this category

About wholesale men's clothing on Closo

You can start at $6 or go up to $8,250 on a single men's clothing order. It is held by 31 vetted U.S. suppliers, each with a profile you can read.

Read moreShow less

The mix is 3 pallet-and-truckload deals against 2,165 case packs and boxes. Open any of them and you get the manifest mode, the unit count, the declared retail and live resale comps from Poshmark, eBay and Mercari. Wholesale men's clothing lots — pallets, cases and boxes of shirts, denim, suits, activewear, outerwear and basics sourced from brand and department-store liquidations. Suppliers on Closo are vetted U.S. liquidators; each lot shows its manifest or assortment description, the unit count, the declared retail value and the condition grade, alongside real resale comps for the brands inside. Freight is quoted to your ZIP directly on the lot page, parcel-sized lots ship by mail, and Closo buyer protection covers every order. Browse the live men's apparel lots below or follow the category for new arrivals.

FAQ

Men's Clothing lots — questions buyers ask

What buyers ask before they take a lot from this shelf.

Which brands appear in men's clothing lots?

Manifested lots name each brand line by line — typically a mix of mall, department-store and athletic labels. Assortment lots describe the brand mix the supplier packs without a per-unit list.

Can I buy a single case instead of a pallet?

Yes. Filter by pack format: many suppliers list case packs and single boxes next to full pallets, and some lots offer quantity options on the lot page.

What condition are men's liquidation lots in?

Every lot states a condition grade and a deal type. Overstock and shelf pulls are new; customer returns may include worn or damaged pieces at a lower price per unit.

Get the Monday Lot Drop

Eight new lots of the week in your categories, one resale number to price them against, and what sold. One email a week, no account, stop with one click.

By subscribing you agree to receive the weekly letter from Closo Wholesale. Unsubscribe any time from the letter.