Wholesale mixed apparel pallets & lots

5,283 live mixed apparel lots listed right now — unit counts, declared retail, freight to your ZIP and the resale comps, on every lot. Updated .

Jackets & Coats Pants, Shorts & Skirts African Clothing Dresses Accessories Sets & Outfits Kids & Baby Jeans & Denim Hoodies & Sweatshirts T-Shirts Vintage Clothing Plus Size Brand-Name Clothing Activewear Clothing Bales Mystery Boxes Mixed Apparel Pallets
#264-56535S Delta Apparel Women’s Performance Tee – (72 Pieces) 5 photos
Assortment
#264-56535S Delta Apparel Women’s Performance Tee – (72 Pieces) 72 units · Ships parcel
$79 $1.10 / piece
Sells in ~45 days on resale
View lot
30782-Lady’s Fashion Shirts (Assorted Colors and Sizes) 2 photos
Assortment
30782-Lady’s Fashion Shirts (Assorted Colors and Sizes) 25 units · NWT · Ships parcel
$115 $4.60 / piece
View lot
1 photo
Assortment
P3452-Wool Lady Sweater ( color Assorted one size Fit all) 144 units · NWT · Ships parcel or freight from KY
$124 $0.86 / piece
View lot
1 photo
Assortment
Vintage Blazers + Blouses 31 pcs 31 units · Ships parcel
$39 $1.26 / piece
Sells in ~54 days on resale
View lot
1 photo
Assortment
ST7002B-Mens Quarter Zip Pullover Sweater (Assorted Colors & Sizes) 12 units · NWT · Ships parcel
$152 $12.65 / piece
View lot
1 photo
Assortment In demand
990-Men’s Polo Shirt (Assorted Colors & Sizes) 20 units · NWT · Ships parcel
$115 $5.75 / piece
View lot
1 photo
Assortment
Women’s Crewneck Knit Top with Dimensional Floral Cord Embroidery (T4891, Min 12pcs, Assorted Colors and Sizes) 20 units · NWT · Ships parcel
$115 $5.75 / piece
View lot
1 photo
Assortment
Women’s Rhinestone Embellished Scoop Neck Tank Top – Sparkly Sleeveless Casual Vest (C4432, Min 12pcs, Assorted Colors and Sizes) 16 units · NWT · Ships parcel
$120 $7.48 / piece
View lot
1 photo
Assortment
AE670 Lady’s Tank Tops (36pcs Assorted Colors) 1,296 units · NWT · Ships parcel or freight from KY
$2,236 $1.73 / piece
View lot
4 photos
Assortment
#273-CH-T425 Champion Unisex Classic T-Shirt – (36 Pieces) 36 units · Ships parcel
$75 $2.09 / piece
View lot
1 photo
Assortment
BX5006-Lady shirts(Assorted Colors) 300 units · NWT · Ships parcel or freight from KY
$115 $0.38 / piece
View lot
2 photos
Assortment
Carter's Girl Sweater lot · 35 units · assorted sizes 35 units · Ships parcel
$279 $1,470 retail 81% off
Sells in ~42 days on resale
View lot
1 photo
Assortment
BX5155-Lady Shirts(Assorted Colors) 300 units · NWT · Ships parcel or freight from KY
$115 $0.38 / piece
View lot
1 photo
Assortment
Lady’s Blouse XL, 2XL, 3XL, and 4XL (Assorted colors and sizes) 804 units · NWT · Ships parcel or freight from KY
$116 $0.14 / piece
View lot
4 photos
Assortment
#266-CH-GT18H Champion® Women’s C Logo Classic T-Shirt – (72 Pieces) 72 units · Ships parcel
$150 $2.09 / piece
View lot
2 photos
Assortment New
Sunset Ombre Top — 2XL 18-20 7 units · NWT · Ships parcel
$104 $14.87 / piece
Sells in ~56 days on resale
View lot
2 photos
Assortment
Mostly Modern Music/Band Tees Mix of 15 15 units · Ships parcel
$165 $11.00 / piece
Sells in ~43 days on resale
View lot
3 photos
Assortment
#281-CH-207 Men’s Champion T-Shirt – (36 Pieces) 36 units · Ships parcel
$99 $2.75 / piece
View lot
1 photo
Assortment
Petal Perfect Ribbon-Stitched Flower Knit Tee – Elegant Short Sleeve Sweater (T4890, Min 12pcs, Assorted Colors and Sizes) 20 units · NWT · Ships parcel
$115 $5.75 / piece
View lot
2 photos
Assortment New
Sunset Ombre Top — XL 16-18 7 units · NWT · Ships parcel
$104 $14.87 / piece
Sells in ~56 days on resale
View lot
2 photos
Assortment New
Sunset Ombre Top — Large 12-14 7 units · NWT · Ships parcel
$104 $14.87 / piece
Sells in ~56 days on resale
View lot
2 photos
Assortment New
Sunset Ombre Top — Small 4-6 7 units · NWT · Ships parcel
$104 $14.87 / piece
Sells in ~56 days on resale
View lot
2 photos
Assortment New
Red Buffalo Plaid Leopard Hoodie — 3X 3 units · NWT · Ships parcel
$134 $44.60 / piece
View lot
2 photos
Assortment New
Red Buffalo Plaid Leopard Hoodie — 2X 3 units · NWT · Ships parcel
$134 $44.60 / piece
View lot
2 photos
Assortment New
Red Buffalo Plaid Leopard Hoodie — S 3 units · NWT · Ships parcel
$134 $44.60 / piece
View lot
1 photo
Assortment New
For A Moment Leopard Print Lace Patchwork Spaghetti Strap Top — Large 12-14 5 units · NWT · Ships parcel
$93 $18.59 / piece
Sells in ~56 days on resale
View lot
3 photos
Assortment New
3/4 Sleeve Black Multi Floral Blouse — Medium 3 units · NWT · Ships parcel
$97 $32.21 / piece
View lot
3 photos
Assortment New
3/4 Sleeve Black Multi Floral Blouse — Small 3 units · NWT · Ships parcel
$97 $32.21 / piece
View lot
3 photos
Assortment New
Plus Size 3/4 Sleeve Turquoise Floral Blouse — 2X 3 units · NWT · Ships parcel
$97 $32.21 / piece
View lot
3 photos
Assortment New
Plus Size 3/4 Sleeve Turquoise Floral Blouse — XL 3 units · NWT · Ships parcel
$97 $32.21 / piece
View lot
3 photos
Assortment New
Plus Size 3/4 Sleeve Turquoise Floral Blouse — 3X 3 units · NWT · Ships parcel
$97 $32.21 / piece
View lot
4 photos
Assortment New
Plus Size 3/4 Sleeve Strawberry Peach Blouse — 3X Fits 20-22 5 units · NWT · Ships parcel
$93 $18.59 / piece
Sells in ~66 days on resale
View lot
4 photos
Assortment New
Plus Size 3/4 Sleeve Strawberry Peach Blouse — 2X Fits 18-20 5 units · NWT · Ships parcel
$93 $18.59 / piece
Sells in ~66 days on resale
View lot
4 photos
Assortment New
Plus Size 3/4 Sleeve Strawberry Peach Blouse — XL Fits 16-18 5 units · NWT · Ships parcel
$93 $18.59 / piece
Sells in ~66 days on resale
View lot
1 photo
Assortment
WT8301-Ultra Warm Crew-Neck Long Sleeve Layering Top (Assorted Sizes) 25 units · NWT · Ships parcel
$115 $4.60 / piece
View lot
4 photos
Assortment
Rothco Heavyweight Top Load Canvas Duffle Bag 100 units · NWT · Ships parcel or freight from NJ
$3,167 $31.67 / piece
View lot
1 photo
Assortment
K0621-Lady’s Shirt (Assorted Colors and Sizes) 20 units · NWT · Ships parcel
$115 $5.75 / piece
View lot
1 photo
Assortment
#266-AA-CR ‘American Apparel’ Oversized Crop Tee – $.90 Each (36 Pieces) 36 units · Ships parcel
$36 $0.99 / piece
View lot
1 photo
Assortment
AE676-Men’s Polo Two Tone Shirt (Assorted Colors and Sizes) 20 units · NWT · Ships parcel
$115 $5.75 / piece
View lot
1 photo
Assortment
Women’s Pastel Pink Monogram Embossed Hoodie – Casual Long Sleeve Pullover Sweatshirt (K0323, Min 12pcs, Assorted Colors and Sizes) 15 units · NWT · Ships parcel
$121 $8.05 / piece
View lot
1 photo
Assortment
PPC701-Men’s Polo Shirt (Assorted Colors and Sizes) 20 units · NWT · Ships parcel
$115 $5.75 / piece
View lot
1 photo
Assortment
9718-Men’s Polo Collared Shirt (Assorted Colors and Sizes) 20 units · NWT · Ships parcel
$115 $5.75 / piece
View lot
1 photo
Assortment
Oversized Women’s Teddy Bear Graphic Hoodie (K0321, Min 12pcs, Assorted Colors and Sizes) 15 units · NWT · Ships parcel
$121 $8.05 / piece
View lot
1 photo
Assortment
SM3212-Lady Fashion Blouse (Assorted Colors and Sizes) 17 units · NWT · Ships parcel
$117 $6.90 / piece
View lot
1 photo
Assortment
SM3230-Lady Fashion Blouse (Assorted Colors and Sizes) 17 units · NWT · Ships parcel
$117 $6.90 / piece
View lot
2 photos
Assortment
Miley Cyrus & Marc Jacobs Limited Edition Tees · 60 units 60 units · Ships parcel
$550 $2,999 retail 82% off
Sells in ~45 days on resale
View lot
1 photo
Assortment
SM3234-Ladies Fashion Blouse (Assorted Colors and Sizes) 17 units · NWT · Ships parcel
$117 $6.90 / piece
View lot
1 photo
Assortment
Boho Floral Paisley Border Print Mesh Tunic Blouse (K-0328, Min 12pcs, Assorted Colors and Sizes) 17 units · NWT · Ships parcel
$117 $6.90 / piece
View lot
48 of 221 Load more
Sourcing request

Looking for something specific?

Describe the inventory you want to buy — we’ll source it and email you when a matching lot goes live.

  1. 1
    Describe it onceCategory, brand, and how much you buy.
  2. 2
    We go lookingAcross the liquidators who supply Closo Wholesale.
  3. 3
    You get one emailThe moment a matching lot goes live.

No account needed. Leave your email and we reply there.

Signed in? We’ll reply to your account — the email field is optional.
About this category

About wholesale mixed apparel on Closo

The cheapest mixed apparel lot here is $1 and the largest deal is $86,625. It is held by 65 vetted U.S. suppliers, each with a profile you can read.

Read moreShow less

You can buy 5,130 of them by the case or the box, or go up to one of the 153 pallet and truckload loads. Open any of them and you get the manifest mode, the unit count, the declared retail and live resale comps from Poshmark, eBay and Mercari. Wholesale mixed apparel lots — pallets and case packs that span departments: men's, women's and kids' clothing together, or general apparel such as shirts, pants and outerwear without a single department. Sourced from retailer overstock, shelf pulls and customer returns by vetted U.S. liquidators, each lot shows the supplier's manifest or assortment notes, unit count, declared retail value and condition grade, with Closo's resale comps for the brands inside. Freight is quoted to your ZIP on the lot page and Closo buyer protection covers every order. Mixed lots suit resellers who list across categories — browse the live lots below.

FAQ

Mixed Apparel lots — questions buyers ask

What buyers ask before they take a lot from this shelf.

What is in a mixed apparel lot?

Clothing across more than one department — for example men's, women's and kids' pieces on one pallet, or shirts, pants and jackets without a department split. The manifest or assortment notes describe the mix.

Is a mixed lot cheaper per unit?

Often, because sorting is left to the buyer. The lot page shows asking price against declared retail and resale comps so you can judge.

How do I resell a mixed lot efficiently?

Buyers who list on Closo's crosslister unpack a purchased lot into ready drafts per item, categorised line by line.

Get the Monday Lot Drop

Eight new lots of the week in your categories, one resale number to price them against, and what sold. One email a week, no account, stop with one click.

By subscribing you agree to receive the weekly letter from Closo Wholesale. Unsubscribe any time from the letter.