Wholesale mixed apparel pallets & lots

5,283 live mixed apparel lots listed right now — unit counts, declared retail, freight to your ZIP and the resale comps, on every lot. Updated .

Jackets & Coats Pants, Shorts & Skirts African Clothing Dresses Accessories Sets & Outfits Kids & Baby Jeans & Denim Hoodies & Sweatshirts T-Shirts Vintage Clothing Plus Size Brand-Name Clothing Activewear Clothing Bales Mystery Boxes Mixed Apparel Pallets

No exact match for “Urban Pipeline” — showing lots matching “urban, pipeline”

Rothco Digital Camo Tactical BDU Pants 5 photos
Manifested
Rothco Digital Camo Tactical BDU Pants 100 units · NWT · Ships parcel or freight from NJ
$2,199 $21.99 / piece 48 % of retail
View lot
Recycle Athleta Variety Mix 40 pcs 1 photo
Assortment
Recycle Athleta Variety Mix 40 pcs 40 units · Ships parcel
$72 $1.79 / piece
View lot
6 photos
Assortment
Foxhole Hoodies lot · 60 · Gray/Purple · Multiple Sizes 60 units · Ships parcel
$264 $1,319 retail 80% off
Sells in ~42 days on resale
View lot
3 photos
Unmanifested
Mixed Label v2 Mens Fall/Winter Ships parcel
$184
View lot
8 photos
Assortment
32 Degrees Winter Apparel lot · 100 pcs · assorted 100 units · Ships parcel or freight from CA
$666 $6.66 / piece
View lot
1 photo
Assortment
Recycle Dickies & Wrangler Variety Mix 20 pcs 20 units · Ships parcel
$51 $2.54 / piece
View lot
1 photo
Assortment
Recycle Under Armour Variety Mix 63 pcs 63 units · Ships parcel
$38 $0.60 / piece
View lot
1 photo
Assortment
Recycle Under Armour Variety Mix 27 pcs 27 units · Ships parcel
$31 $1.16 / piece
View lot
1 photo
Assortment
Recycle Under Armour Variety Mix 42 pcs 42 units · Ships parcel
$35 $0.84 / piece
View lot
1 photo
Assortment
Recycle Under Armour Variety Mix 43 pcs 43 units · Ships parcel
$33 $0.76 / piece
View lot
4 photos
Assortment
Amazon Clothing Mystery Box · 30-35 units · returned 35 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$87 $2.48 / piece
View lot
1 photo
Assortment
Recycle Under Armour Variety Mix 45 pcs 45 units · Ships parcel
$35 $0.78 / piece
View lot
6 photos
Assortment
Vintage & Modern Carhartt Box of 50 lbs 50 units · Ships parcel
$440 $8.80 / piece
View lot
3 photos
Assortment
Fangear - 300 units 300 units · NWT · Ships parcel or freight from NC
$4,400 $14.67 / piece
View lot
48 photos
Manifested
Msmsse · The Wild Collective · August Alley 16 units · NWT · Ships parcel
$74 $660 retail 89% off
View lot
3 photos
Assortment
Fangear - 500 units 500 units · NWT · Ships parcel or freight from NC
$6,050 $12.10 / piece
View lot
1 photo
Assortment
Carhartt Bale (50 LBS) 10 units · Ships parcel
$580 $57.98 / piece
View lot
6 photos
Unmanifested
Vintage & Modern Carhartt Bale of 100 lbs Ships parcel or freight from CA
$990
View lot
1 photo
Unmanifested
CARHARTT BALE Ships parcel or freight from TX
$984
View lot
1 photo
Unmanifested
NORTH FACE & PATAGONIA 100LB Ships parcel or freight from TX
$745
View lot
1 photo
Assortment
Vintage & Modern Cyclist Jerseys Mix of 10 - Ready to Ship 10 units · Ships parcel
$132 $13.20 / piece
View lot
3 photos
Assortment
ACTIVEWEAR - 300 units 300 units · NWT · Ships parcel or freight from NC
$4,400 $14.67 / piece
View lot
1 photo
Assortment
Reseller Starter Box - Apparel 25 units · NWT · Ships parcel
Box Flipz 1.6 (8)
$109 $4.36 / piece
View lot
51 photos
Manifested Trending
ASTANFY · MAGICATELIER · EGELEXY 37 units · NWT · Ships parcel
$107 $1,025 retail 90% off
View lot
1 photo
Assortment
Vintage & Modern Soccer Jerseys Mix of 10 10 units · Ships parcel
$165 $16.50 / piece
View lot
3 photos
Assortment
Old Navy | Assorted Kid's Christmas Apparel | NWT | 600 Pieces | Pallet #PA-721 600 units · NWT · Ships parcel or freight from CA
$1,155 $1.93 / piece
View lot
53 photos
Manifested Trending
YUNDAI · Ekouaer · Tankaneo 61 units · NWT · Ships parcel
$217 $1,963 retail 89% off
View lot
3 photos
Assortment
ACTIVEWEAR - 500 units 500 units · NWT · Ships parcel or freight from NC
$6,050 $12.10 / piece
View lot
1 photo
Assortment
Vintage & Modern Nike Branded Mix Of 18 18 units · Ships parcel
$176 $9.78 / piece
View lot
3 photos
Assortment
OLD NAVY | Assorted Women's Apparel | NWOT | 500 Pieces | Pallet #PA-640 500 units · NWT · Ships parcel or freight from CA
$1,650 $3.30 / piece
View lot
3 photos
Assortment
OLD NAVY | Assorted Women's Christmas Apparel | NWT | 500 Pieces | Pallet #PA-707 500 units · NWT · Ships parcel or freight from CA
$1,375 $2.75 / piece
View lot
3 photos
Assortment
Old Navy | Assorted Women's Apparel | NWT | 650 Pieces | Pallet #PA-710 650 units · NWT · Ships parcel or freight from CA
$1,788 $2.75 / piece
View lot
3 photos
Assortment
OLD NAVY | Assorted Women's Christmas Apparel | NWT | 560 Pieces | Pallet #PA-693 560 units · NWT · Ships parcel or freight from CA
$1,540 $2.75 / piece
View lot
3 photos
Assortment
OLD NAVY | Assorted Women's Christmas Apparel | NWT | 560 Pieces | Pallet #PA-687 560 units · NWT · Ships parcel or freight from CA
$1,568 $2.80 / piece
View lot
3 photos
Assortment
OLD NAVY | Assorted Women's Christmas Apparel | NWT | 520 Pieces | Pallet #PA-706 520 units · NWT · Ships parcel or freight from CA
$1,430 $2.75 / piece
View lot
3 photos
Assortment
OLD NAVY | Assorted Women's Apparel | NWOT | 630 Pieces | Pallet #PA-673 630 units · NWT · Ships parcel or freight from CA
$1,733 $2.75 / piece
View lot
3 photos
Assortment
OLD NAVY | Assorted Women's Christmas Apparel | NWT | 600 Pieces | Pallet #PA-708 600 units · NWT · Ships parcel or freight from CA
$1,650 $2.75 / piece
View lot
3 photos
Assortment
OLD NAVY | Assorted Women's Apparel | NWOT | 610 Pieces | Pallet #PA-672 610 units · NWT · Ships parcel or freight from CA
$1,678 $2.75 / piece
View lot
3 photos
Assortment
OLD NAVY | Assorted Women's Apparel | NWOT | 674 Pieces | Pallet #PA-674 674 units · NWT · Ships parcel or freight from CA
$1,854 $2.75 / piece
View lot
3 photos
Assortment
OLD NAVY | Assorted Women's Apparel | NWOT | 500 Pieces | Pallet #PA-641 500 units · NWT · Ships parcel or freight from CA
$1,650 $3.30 / piece
View lot
3 photos
Assortment
OLD NAVY | Assorted Women's Apparel | NWOT | 500 Pieces | Pallet #PA-642 500 units · NWT · Ships parcel or freight from CA
$1,650 $3.30 / piece
View lot
3 photos
Assortment
OLD NAVY BOYS | Assorted Kid's Apparel | NWOT | 980 Pieces | Pallet #PA-597 980 units · NWT · Ships parcel or freight from CA
$1,887 $1.93 / piece
View lot
3 photos
Assortment
OLD NAVY | Assorted Women's Apparel | NWOT | 600 Pieces | Pallet #PA-676 600 units · NWT · Ships parcel or freight from CA
$1,650 $2.75 / piece
View lot
7 photos
Unmanifested
Wholesale Carhartt by LB (10 Pounds) Ships parcel
$149
View lot
8 photos
Manifested
Chicaluv - Double Up High-Waist Cargo Shorts with Utility Pockets XV2049 100 units · NWT · Ships parcel
$1,649 $16.49 / piece
View lot
8 photos
Manifested
Chicaluv - Belted Adventure Cargo Shorts – Women’s Utility Style XV2051 100 units · NWT · Ships parcel or freight from FL
$1,649 $16.49 / piece
View lot
8 photos
Manifested
Chicaluv - High-Rise Hyper-Stretch Wide-Leg Pants – Women's Trendy Streetwear with Multiple Utility Pockets XV2040 100 units · NWT · Ships parcel or freight from FL
$3,299 $32.99 / piece
View lot
6 photos
Manifested
Chicaluv - Women's High Waist Tummy Control Stretch Biker Bermuda Shorts – Garment Washed Scrunch Fit with Pockets - XV0623 100 units · NWT · Ships parcel or freight from FL
$2,199 $21.99 / piece
View lot
Sourcing request

Looking for something specific?

Describe the inventory you want to buy — we’ll source it and email you when a matching lot goes live.

  1. 1
    Describe it onceCategory, brand, and how much you buy.
  2. 2
    We go lookingAcross the liquidators who supply Closo Wholesale.
  3. 3
    You get one emailThe moment a matching lot goes live.

No account needed. Leave your email and we reply there.

Signed in? We’ll reply to your account — the email field is optional.
About this category

About wholesale mixed apparel on Closo

The cheapest mixed apparel lot here is $1 and the largest deal is $86,625. It is held by 65 vetted U.S. suppliers, each with a profile you can read.

Read moreShow less

You can buy 5,130 of them by the case or the box, or go up to one of the 153 pallet and truckload loads. Open any of them and you get the manifest mode, the unit count, the declared retail and live resale comps from Poshmark, eBay and Mercari. Wholesale mixed apparel lots — pallets and case packs that span departments: men's, women's and kids' clothing together, or general apparel such as shirts, pants and outerwear without a single department. Sourced from retailer overstock, shelf pulls and customer returns by vetted U.S. liquidators, each lot shows the supplier's manifest or assortment notes, unit count, declared retail value and condition grade, with Closo's resale comps for the brands inside. Freight is quoted to your ZIP on the lot page and Closo buyer protection covers every order. Mixed lots suit resellers who list across categories — browse the live lots below.

FAQ

Mixed Apparel lots — questions buyers ask

What buyers ask before they take a lot from this shelf.

What is in a mixed apparel lot?

Clothing across more than one department — for example men's, women's and kids' pieces on one pallet, or shirts, pants and jackets without a department split. The manifest or assortment notes describe the mix.

Is a mixed lot cheaper per unit?

Often, because sorting is left to the buyer. The lot page shows asking price against declared retail and resale comps so you can judge.

How do I resell a mixed lot efficiently?

Buyers who list on Closo's crosslister unpack a purchased lot into ready drafts per item, categorised line by line.

Get the Monday Lot Drop

Eight new lots of the week in your categories, one resale number to price them against, and what sold. One email a week, no account, stop with one click.

By subscribing you agree to receive the weekly letter from Closo Wholesale. Unsubscribe any time from the letter.