Sorted by Best match
Resale view — median sold price, last 12 months. New vs new, used vs used.
Ask Closo Assistant: “which of these has the best resale?”
No exact match for “Target Training Systems” — showing lots matching “target, training, systems”
4 4 photos
Unmanifested
480: GM>Storage units PL000VFD
Ships parcel or freight from TN
Near you
$275
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
5 5 photos
Manifested
New
PBLI218 - Pillow Talk Bunny Sling — Red/White / O/S
7 units · NWT · Ships parcel
Near you
$100
$14.25 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
PBLI218 - Pillow Talk Bunny Sling — Black/White / O/S
7 units · NWT · Ships parcel
Near you
$100
$14.25 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Unmanifested
017: Storage Cabinet PL000UDN
Ships parcel or freight from TN
Near you
$138
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
#4475 Annie Pillow Cover Black (PC)
396 units · Ships parcel
Near you
$95
$0.24 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Extra Large Cereal Containers Storage Set – 2 Pack – 168oz. 21 cup – Item #9664
8 units · Ships parcel
Near you
$149
$18.59 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
New
Bob Marley - Legend Small Canvas Print
5 units · NWT · Ships parcel
Near you
$74
$14.87 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
Bob Marley - Dreads Small Canvas Print
5 units · NWT · Ships parcel
Near you
$74
$14.87 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
Bob Marley - Dreads Medium Canvas Print
5 units · NWT · Ships parcel
Near you
$81
$16.11 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
Bob Marley - Concert Small Canvas Print
6 units · NWT · Ships parcel
Near you
$74
$12.39 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
Bob Marley - Electric Medium Canvas Print
5 units · NWT · Ships parcel
Near you
$87
$17.35 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
Bob Marley - One Love Small Canvas Print
6 units · NWT · Ships parcel
Near you
$74
$12.39 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
Jimi Hendrix - Axis Small Canvas Print
5 units · NWT · Ships parcel
Near you
$74
$14.87 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
Jimi Hendrix - Experienced Medium Canvas Print
5 units · NWT · Ships parcel
Near you
$81
$16.11 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
Jimi Hendrix - Experienced Canvas Print
5 units · NWT · Ships parcel
Near you
$87
$17.35 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
T-Lights With A Box
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$2,577
$25.77 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
Wholesale Multifunctional Massage Wands
102 units · NWT · Ships parcel
Near you
$807
$7.91 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Baby Mannequin Head For Decor Bulk
102 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,009
$9.89 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Home Smart Ultra Soft Tissues Pocket Pack 8 Pack, (288 Pcs Lot)
288 units · Ships parcel or freight from NC
Near you
$317
$1.10 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Smarthome Home Smart Wrapped Plastic Straws (225 Pcs Lot)
225 units · Ships parcel
Near you
$248
$1.10 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
HH1047-Marble Stone Decor(all Assorted in pk)
200 units · NWT · Ships parcel or freight from KY
Near you
$115
$0.58 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
HH1053-Bathroon Decor (Assorted)
134 units · NWT · Ships parcel or freight from KY
Near you
$116
$0.86 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Motorola Android V3 Home Charge
134 units · NWT · Ships parcel
Near you
$116
$0.86 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
Home Smart HS-01603, Wooden Toothpicks, 200 Per Jar, 600 Total (65 Pcs Lot)
65 units · Ships parcel
Near you
$108
$1.66 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Trending
Samsung & Android V9 Home Charge
134 units · NWT · Ships parcel
Near you
$116
$0.86 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Home Depot Turbo Truckload
Customer returns · Ships freight from CT
Near you
$9,020
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
STARBUCKS 16 oz Grande COLD Cups Clear 1000 ct Model: 001237520
100 units · NWT · Ships freight from UT
Near you
$11,000
$110.00 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Leather rugs
100 units · NWT · Ships parcel or freight from NV
Near you
$52,690
$526.90 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
100% Cotton, Luxury, Salem 4 Piece Washcloth Set - 60 Set Case Pack
4 units · NWT · Ships parcel
Near you
$715
$178.75 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
Thaiwala All Natural Thai Tea Black Tea Concentrate Unsweetened 32 FL OZ (1L)Shelf Stable (as-is) BB: 10/23
100 units · Ships parcel or freight from UT
Near you
$550
$5.50 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
PACTIV EVERGREEN Dome Lids w/ Hole COLD Cup 16, 24, 26 oz Clear 1000 ct Model: USPACLL31
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$11,000
$110.00 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
100% PURE THERAPEUTIC GRADE ESSENTIAL OIL (6 PCS)
102 units · Ships parcel
Near you
$187
$1.83 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Lexar Jumpdrive TwistTurn 2 USB 2.0 64 GB Flash Thumb Storage Drive (240 Pcs Lot)
240 units · Ships parcel
Near you
$792
$3.30 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
Ceramic Aromatherapy Essential Oil Diffuser · SKU AM-AOD-LUN
102 units · NWT · Ships parcel or freight from IL
Near you
$2,805
$27.50 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
Ceramic Aromatherapy Essential Oil Diffusers lot · 6 · New
102 units · NWT · Ships parcel or freight from IL
Near you
$2,805
$27.50 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Wood Grain Cool Mist Diffuser · SKU AM-AOD-SER
102 units · Ships parcel or freight from IL
Near you
$2,244
$22.00 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
GALACTIC MARBLE PRINT DIFFUSER - 300 ml
102 units · NWT · Ships parcel or freight from IL
Near you
$2,244
$22.00 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
SIRIUS AQUA DIFFUSER - 300 ml
102 units · NWT · Ships parcel or freight from IL
Near you
$2,244
$22.00 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
Ultrasonic Aromatherapy Cool Mist Humidifier Diffuser
102 units · NWT · Ships parcel or freight from IL
Near you
$2,244
$22.00 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
Ceramic Aromatherapy Essential Oil Diffuser · SKU AM-AOD-UMB
102 units · NWT · Ships parcel or freight from IL
Near you
$2,805
$27.50 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
AROMATHERAPY DIFFUSERS - 300ml
102 units · NWT · Ships parcel or freight from IL
Near you
$2,244
$22.00 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Premium Reed Diffusers - 5.07 fl Oz (150ml) — Rose Water Mimosa
102 units · NWT · Ships parcel or freight from IL
Near you
$1,403
$13.75 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
100% PURE THERAPEUTIC GRADE ESSENTIAL OIL (16 PCS)
112 units · Ships parcel
Near you
$193
$1.72 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
5-Pack: Waterproof Clear Sleeve CDC Vaccination Card Immunization Record Holder
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$66
$0.66 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Migraine Relief Wrap
108 units · Ships parcel
Near you
$594
$5.50 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Premium Reed Diffusers - 5.07 fl Oz (150ml) — Limoncello
102 units · NWT · Ships parcel or freight from IL
Near you
$1,403
$13.75 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
WB0407DK – 7” square stain decor box W/L-“each” Min 12 -case pk 48 pcs
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$350
$3.25 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
PL5001 9″ x 4″ Asst. Fall Color Decor Plastic- Min 12 – Case Pk. 72
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$297
$2.75 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Overstock Returns · 1 pallet
Sourcing request
Looking for something specific?
Describe the inventory you want to buy — we’ll source it and email you when a matching lot goes live.
1 Describe it once Category, brand, and how much you buy.
2 We go looking Across the liquidators who supply Closo Wholesale.
3 You get one email The moment a matching lot goes live.
No account needed. Leave your email and we reply there.
About this category
About wholesale general merchandise on Closo
Asking prices on this shelf run from $1 to $121,000 a lot. Behind the grid are 80 vetted U.S. suppliers, not a single reseller flipping one pallet. 516 of them are pallets or truckloads; the other 4,688 ship as case packs or boxes.
Read more Show less
Open any of them and you get the manifest mode, the unit count, the declared retail and live resale comps from Poshmark, eBay and Mercari. Wholesale general merchandise lots — electronics, home and kitchen, toys, health and household goods and other non-apparel inventory in pallets, case packs and boxes from vetted U.S. liquidators. Lots are sourced from retailer overstock, shelf pulls and customer returns; each shows the supplier's manifest or assortment notes, unit count, declared retail value and condition grade, with Closo's resale comps where a line can be matched. Freight is quoted to your ZIP on the lot page, smaller boxes ship parcel, and every order carries Closo buyer protection. New categories appear here first as suppliers bring them — browse the live lots below.
On every lot here
What is inside, line by line Manifest or assortment notes and unit count.
Resale comps for the brands What the pieces sell for now on resale.
Freight quoted to your ZIP Parcel or pallet, priced before you pay.
Closo buyer protection Every order here is covered.
FAQ
General Merchandise lots — questions buyers ask
What buyers ask before they take a lot from this shelf.
What categories fall under general merchandise? Anything outside apparel, footwear and fashion accessories: consumer electronics, home and kitchen, toys and games, health, household and grocery, sporting goods.
Are electronics lots tested? Only when the supplier says so. The condition grade and manifest notes state whether units are new, tested-working or untested returns.
Do these lots unpack into the crosslister? Yes — purchased lots unpack into ready drafts; each line's own category decides the marketplace category at unpack.
Buying for resale? A free account unlocks full manifests and per-line resale data on every lot.
Sign up free