Sorted by Best match
Resale view — median sold price, last 12 months. New vs new, used vs used.
Ask Closo Assistant: “which of these has the best resale?”
Also matching “dimension”
1 1 photo
Manifested
New
Grateful Dead - Electric Dimensions T-Shirt
5 units · NWT · Ships parcel
Near you
$77
$15.49 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
1 1 photo
Assortment
In demand
Women’s Crewneck Knit Top with Dimensional Floral Cord Embroidery (T4891, Min 12pcs, Assorted Colors and Sizes)
20 units · NWT · Ships parcel
Near you
$115
$5.75 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
In demand
The Creme Shop Sweethearts Press-On Nails Mix (270 Pcs Lot)
270 units · Ships parcel
Near you
$743
$2.75 / piece
Sells in ~23 days on resale
You pay $2.75 a piece
Resells ~$10 median · new with tags
View lot
Assortment
In demand
BH Cosmetics Mrs. Bella Lip Gleam High Shine Lip Gloss Shade Golden Peach (141 Pcs Lot)
141 units · Ships parcel
Near you
$310
$2.20 / piece
Sells in ~4 days on resale
You pay $2.20 a piece
Resells ~$15 median · new with tags
View lot
Manifested
In demand
Rhode Pocket Blush, Piggy
50 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,155
$23.10 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
In demand
Joan & David The Lainey Sport Nylon Drop Bottom Duffel Bag — 619-GREEN GABLES
100 units · Ships parcel or freight from NY
Near you
$7,149
$71.49 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
In demand
BH Cosmetics Liquid Eye Liner 0.4 Ounce Black (144 Pcs Lot)
144 units · Ships parcel
Near you
$317
$2.20 / piece
Sells in ~4 days on resale
You pay $2.20 a piece
Resells ~$15 median · new with tags
View lot
Assortment
Simply Bella Lipluxe - Wholesale Display 36 Units (S127)
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$288
$2.66 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
Jasmine earrings lot · 20 units · New
20 units · NWT · Ships parcel
Near you
$188
$9.42 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
In demand
Packable Backpack – Packs into The Top Pocket for Efficient Storage – Blue – Item#141038blue
40 units · Ships parcel
Near you
$198
$4.96 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
In demand
Joan & David The Lainey Sport Nylon Drop Bottom Duffel Bag — 038-BLUSH
100 units · Ships parcel or freight from NY
Near you
$7,149
$71.49 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
BLOOMSHELL blush stick lot · 48 units
48 units · Ships parcel
Near you
$94
$1.96 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
In demand
Cosmetic DWI Mix - Wholesale (250 Pcs Lot)
250 units · Ships parcel
Near you
$344
$1.38 / piece
Sells in ~108 days on resale
You pay $1.38 a piece
Resells ~$18 weighted median · new with tags
View lot
Manifested
Rhode Peptide lip shape Lift 10ml/.3fl
50 units · NWT · Ships parcel
Near you
$990
$19.80 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
MOIRA- BLOSSOM & ADORE- BLUSH FACE PALETTE - 1PC
10 units · Ships parcel
Near you
$93
$9.29 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
In demand
Joan & David The Lainey Sport Nylon Drop Bottom Duffel Bag — 020-TAUPE
100 units · Ships parcel or freight from NY
Near you
$7,149
$71.49 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
BEAUTY CREATIONS X CANDY LAND- SWEET SWIRL- CREAM & POWDER BLUSH + BRUSH SET 1PC
10 units · Ships parcel
Near you
$93
$9.29 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
BEAUTY CREATIONS X CANDY LAND- LOLLIPOPPIN'- LIQUID BLUSH & MINI SPONGE SET 1PC
11 units · Ships parcel
Near you
$95
$8.67 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
BEAUTY CREATIONS- DUAL SIDED BLUSH BRUSH 12PCS
24 units · Ships parcel
Near you
$104
$4.34 / piece
Sells in ~21 days on resale
You pay $4.34 a piece
Resells ~$16 median · any condition
View lot
Assortment
New
BEAUTY CREATIONS X TOKIDOKI- PEACH BLOSSOM- BLUSH TRIO 1PC
10 units · Ships parcel
Near you
$93
$9.29 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
BEAUTY CREATIONS - ROSY MCMICHAEL VOL 2 - PINK DREAM BLUSHES (1PC)
9 units · Ships parcel
Near you
$100
$11.15 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
BEAUTY CREATIONS X RUGRATS - BOSSY GLOSSY SHIMMER LIP OIL - (6PCS)
24 units · Ships parcel
Near you
$119
$4.96 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
BEAUTY CREATIONS - MINERALIZED MARBLE BLUSH — BERRY FLIRTY (6PCS)
24 units · Ships parcel
Near you
$112
$4.65 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
BEAUTY CREATIONS - MINERALIZED MARBLE BLUSH — MIDNIGHT ROSE (6PCS)
24 units · Ships parcel
Near you
$112
$4.65 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
BEAUTY CREATIONS - MINERALIZED MARBLE BLUSH — PINK A TEASE (6PCS)
24 units · Ships parcel
Near you
$112
$4.65 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
BEAUTY CREATIONS - MINERALIZED MARBLE BLUSH — PINK ROMANCE (6PCS)
24 units · Ships parcel
Near you
$112
$4.65 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
BEAUTY CREATIONS - MINERALIZED MARBLE BLUSH — ROSY HAZE (6PCS)
24 units · Ships parcel
Near you
$112
$4.65 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
BEAUTY CREATIONS - MINERALIZED MARBLE BLUSH — PEACH FLAME (6PCS)
24 units · Ships parcel
Near you
$112
$4.65 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
BEAUTY CREATIONS - PINK FEELINGS BLUSH & HIGHLIGHT TRIO (1PC)
16 units · Ships parcel
Near you
$94
$5.89 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
BEAUTY CREATIONS- PLUM AFFAIR BLUSH & HIGHLIGHT TRIO (1PC)
16 units · Ships parcel
Near you
$94
$5.89 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Boarding Pass The 18” Metro 1680 Denier Nylon Backpack — Navy
100 units · NWT · Ships parcel or freight from NY
Near you
$37,400
$374.00 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
THE CREME SHOP - SHIMMER POP - CLIP-ON LIP GLOSS - (1PC) — NUDE ORBIT
13 units · Ships parcel
Near you
$97
$7.43 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
THE CREME SHOP - SHIMMER POP - CLIP-ON LIP GLOSS - (1PC) — COSMIC DREAM
13 units · Ships parcel
Near you
$97
$7.43 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
THE CREME SHOP - SHIMMER POP - CLIP-ON LIP GLOSS - (1PC) — GRAVITY GLOW
13 units · Ships parcel
Near you
$97
$7.43 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
Atchison Indispensable Everyday Tote – Royal – Item #16660royal
50 units · Ships parcel
Near you
$217
$4.34 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
Hanging Roll Up Toiletry Bag – 2 Removable Snap-on Bags – BLUE – Item #7034
24 units · Ships parcel
Near you
$82
$3.41 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
Two-Tone Colorblock Computer Tote – Red – Item #128333red
50 units · Ships parcel
Near you
$248
$4.96 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
Big Vented Drawstring Backpack – Gray – Item #151746gray
100 units · Ships parcel or freight from IL
Near you
$186
$1.86 / piece
Sells in ~37 days on resale
You pay $1.86 a piece
Resells ~$33 median · any condition
View lot
Assortment
Casual Denim Caps For Men's Bulk
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$486
$4.50 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
Packable Backpack – Packs into The Top Pocket for Efficient Storage – Gray – Item#141039gray
40 units · Ships parcel
Near you
$198
$4.96 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
Simply Bella Self Love First Babe Eyeshadow Palette - Wholesale Display 6 Units (S136)
54 units · NWT · Ships parcel
Near you
$297
$5.50 / piece
Sells in ~111 days on resale
You pay $5.50 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Manifested
Adult Apron – Durable Polyester – 24.74″ W x 31.5″ H – White – Item #6847 AAPS1-WH
100 units · Ships parcel
Near you
$105
$1.05 / piece
Sells in ~44 days on resale
You pay $1.05 a piece
Resells ~$30 median · any condition
View lot
Manifested
Buy 18 Pack Eraser Set - Bulk School Supplies Wholesale Case of 96 18 Packs of Erasers
192 units · NWT · Ships parcel
Near you
$631
$3.29 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
Buy 18 Pack Eraser Set - Bulk School Supplies Wholesale Case of 48
144 units · NWT · Ships parcel
Near you
$474
$3.29 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Joan & David 22-inch Diamond Quilted Duffel Bag · New
100 units · NWT · Ships parcel or freight from NY
Near you
$6,599
$65.99 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Solid Color LED Top kids Toys In Bulk- Assorted
102 units · NWT · Ships parcel
Near you
$392
$3.84 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Bulk Transparent Backpack For Girls - Assorted
120 units · NWT · Ships parcel or freight from NC
Near you
$30,359
$252.99 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
The Beatles Music Memorabilia pinback button lot · 2 units · Vintage, scratched
2 units · Ships parcel
Near you
$27
$13.75 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Overstock Returns · 1 pallet
Sourcing request
Looking for something specific?
Describe the inventory you want to buy — we’ll source it and email you when a matching lot goes live.
1 Describe it once Category, brand, and how much you buy.
2 We go looking Across the liquidators who supply Closo Wholesale.
3 You get one email The moment a matching lot goes live.
No account needed. Leave your email and we reply there.
Buying for resale? A free account unlocks full manifests and per-line resale data on every lot.
Sign up free