Wholesale shirts & tops in bulk

7,408 live shirts and tops lots from vetted U.S. liquidators — manifests, freight quoted to your ZIP and real resale comps on every one. Updated .

T-Shirts Hoodies & Sweatshirts Blouses & Tops Sweaters Long Sleeve Polos Tanks & Camis Button-Downs Vintage Clothing Plus Size Brand-Name Clothing Activewear Clothing Bales Mystery Boxes
Filters 3
Sort: Best match

Sorted by Best match

Resale view — median sold price, last 12 months. New vs new, used vs used.

No exact match for “Altar'd State” — showing lots matching “state”

Recycle Statement Tees 66 pcs 1 photo
Assortment New
Recycle Statement Tees 66 pcs 66 units · Ships parcel
$43 $0.65 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
Recycle Statement Tees 71 pcs 1 photo
Assortment In demand
Recycle Statement Tees 71 pcs 71 units · Ships parcel
$61 $0.86 / piece
You pay$0.86a piece
Resells~$8median · used · estimate

9.3× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment
Recycle Statement Tees 67 pcs 67 units · Ships parcel
$55 $0.81 / piece
You pay$0.81a piece
Resells~$8median · used · estimate

9.9× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment
Recycle Statement + Preppy Pullovers + Graphic Tees & Polos 62 pcs 62 units · Ships parcel
$39 $0.63 / piece
You pay$0.63a piece
Resells~$10.50median · used · estimate

16.7× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment
Statement T-Shirts 65 pcs 65 units · Ships parcel
$85 $1.30 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Assortment
Recycle Statement Tees 53 pcs 53 units · Ships parcel
$44 $0.83 / piece
You pay$0.83a piece
Resells~$8median · used · estimate

9.6× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment
Recycle Statement Tees 25 pcs 25 units · Ships parcel
$20 $0.78 / piece
You pay$0.78a piece
Resells~$8median · used · estimate

10.3× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment
Statement Tees 57 pcs 57 units · Ships parcel
$72 $1.25 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Assortment In demand
Recycle Graphic + Cartoon T-Shirts 68 pcs 68 units · Ships parcel
$55 $0.80 / piece
You pay$0.80a piece
Resells~$10median · used · estimate

12.5× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment
Recycle Graphic + Sports T-Shirts 51 pcs 51 units · Ships parcel
$64 $1.25 / piece
You pay$1.25a piece
Resells~$10median · used · estimate

8.0× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment New
Recycle Kids Tees For Girls 67 pcs 67 units · Ships parcel
$31 $0.47 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Assortment New
Recycle Kids Tees For Girls 69 pcs 69 units · Ships parcel
$33 $0.47 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Assortment In demand
Recycle Girls Skater Tees 89 pcs 89 units · Ships parcel
$77 $0.86 / piece
You pay$0.86a piece
Resells~$8median · used · estimate

9.3× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment In demand
Recycle More Sports T-Shirts 53 pcs 53 units · Ships parcel
$35 $0.66 / piece
You pay$0.66a piece
Resells~$10median · used · estimate

15.2× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment In demand
Recycle More Sports T-Shirts 51 pcs 51 units · Ships parcel
$33 $0.64 / piece
You pay$0.64a piece
Resells~$10median · used · estimate

15.6× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment In demand
Recycle Over Size Graphic T-Shirts 51 pcs 51 units · Ships parcel
$43 $0.84 / piece
You pay$0.84a piece
Resells~$10median · used · estimate

11.9× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment In demand
Recycle Blank Tees 53 pcs 53 units · Ships parcel
$42 $0.78 / piece
You pay$0.78a piece
Resells~$8median · used · estimate

10.3× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment
Recycle Brand & Skate T-Shirts 58 pcs · SKU 13-092426-004917 58 units · Ships parcel
$38 $0.65 / piece
You pay$0.65a piece
Resells~$10median · used · estimate

15.4× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment
Recycle Graphic T-Shirts 59 pcs 59 units · Ships parcel
$53 $0.90 / piece
You pay$0.90a piece
Resells~$10median · used · estimate

11.1× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment In demand
Recycle Tye Dye T-Shirts 55 pcs 55 units · Ships parcel
$44 $0.80 / piece
You pay$0.80a piece
Resells~$10median · used · estimate

12.5× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment New
Recycle Over Size Graphic T-Shirts 32 pcs 32 units · Ships parcel
$29 $0.89 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Assortment
Recycle Brand & Skate T-Shirts 57 pcs · SKU 12-092326-004779 57 units · Ships parcel
$35 $0.62 / piece
You pay$0.62a piece
Resells~$10median · used · estimate

16.1× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment
Recycle Skater Brand Mens Shirts + Shorts 40 pcs 40 units · Ships parcel
$49 $1.24 / piece
You pay$1.24a piece
Resells~$10median · used · estimate

8.1× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment
Recycle Brand & Skate T-Shirts 60 pcs 60 units · Ships parcel
$36 $0.61 / piece
You pay$0.61a piece
Resells~$10median · used · estimate

16.4× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment
Recycle Brand & Skate T-Shirts 58 pcs · SKU 13-092226-004718 58 units · Ships parcel
$33 $0.56 / piece
You pay$0.56a piece
Resells~$10median · used · estimate

17.9× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment
Recycle Brand & Skate T-Shirts 58 pcs · SKU 13-092226-004726 58 units · Ships parcel
$33 $0.56 / piece
You pay$0.56a piece
Resells~$10median · used · estimate

17.9× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment In demand
Recycle Brand & Skate T-Shirts 58 pcs · SKU 13-092326-004787 58 units · Ships parcel
$35 $0.61 / piece
You pay$0.61a piece
Resells~$10median · used · estimate

16.4× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment
Recycle Destination Tees 70 pcs 70 units · Ships parcel
$46 $0.65 / piece
You pay$0.65a piece
Resells~$8median · used · estimate

12.3× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment
Recycle Victoria Secret Pink Sweatshirts 25 pcs 25 units · Ships parcel
$98 $3.90 / piece
You pay$3.90a piece
Resells~$10median · used · estimate

2.6× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment In demand
Recycle Crop Tanks Tops & Long Sleeves 115 pcs 115 units · Ships parcel
$42 $0.36 / piece
You pay$0.36a piece
Resells~$8median · used · estimate

22.2× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment In demand
Recycle Brand & Skate Polos 40 pcs 40 units · Ships parcel
$62 $1.56 / piece
You pay$1.56a piece
Resells~$10median · used · estimate

6.4× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment
Recycle Victoria Secret Pink Sweatshirts & Joggers 24 pcs 24 units · Ships parcel
$83 $3.47 / piece
You pay$3.47a piece
Resells~$10median · used · estimate

2.9× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment In demand
Recycle Export Flannels 33 pcs 33 units · Ships parcel
$38 $1.14 / piece
You pay$1.14a piece
Resells~$10median · used · estimate

8.8× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment
Recycle Animal Sweaters 17 pcs 17 units · Ships parcel
$25 $1.45 / piece
You pay$1.45a piece
Resells~$10.50median · used · estimate

7.2× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment In demand
Recycle Export Flannels 34 pcs 34 units · Ships parcel
$39 $1.15 / piece
You pay$1.15a piece
Resells~$10median · used · estimate

8.7× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment
Recycle Sports T-Shirts 49 pcs 49 units · Ships parcel
$62 $1.27 / piece
You pay$1.27a piece
Resells~$10median · used · estimate

7.9× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment In demand
Recycle Kids Tees For Girls 70 pcs 70 units · Ships parcel
$35 $0.50 / piece
You pay$0.50a piece
Resells~$8median · used · estimate

16.0× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment In demand
Recycle Anime T-Shirts 61 pcs 61 units · Ships parcel
$108 $1.77 / piece
You pay$1.77a piece
Resells~$10median · used · estimate

5.6× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment
Recycle Over Size Graphic T-Shirts 42 pcs 42 units · Ships parcel
$38 $0.90 / piece
You pay$0.90a piece
Resells~$10median · used · estimate

11.1× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment
Recycle Crop Sweaters 18 pcs 18 units · Ships parcel
$23 $1.30 / piece
You pay$1.30a piece
Resells~$10.50median · used · estimate

8.1× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment
Recycle North Face Sweatshirts 17 pcs 17 units · Ships parcel
$66 $3.90 / piece
You pay$3.90a piece
Resells~$10median · used · estimate

2.6× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment
Recycle Navajo Sweaters 17 pcs 17 units · Ships parcel
$46 $2.68 / piece
You pay$2.68a piece
Resells~$10.50median · used · estimate

3.9× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment In demand
Recycle Nike Adidas Champion Fila Reebok Puma T-Shirts 60 pcs 60 units · Ships parcel
$51 $0.85 / piece
You pay$0.85a piece
Resells~$9.75weighted median · used · estimate

11.5× resale / costSteady seller

View lot
1 photo
Assortment In demand
Recycle Vintage & Graphic T-Shirts 29 pcs · SKU 13-091826-004442 29 units · Ships parcel
$114 $3.94 / piece
You pay$3.94a piece
Resells~$10median · used · estimate

2.5× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment
Recycle Abercrombie Hollister American Eagle Aeropostale Sweatshirts 18 pcs · SKU 20-092426-004893 18 units · Ships parcel
$57 $3.18 / piece
You pay$3.18a piece
Resells~$10median · used · estimate

3.1× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment
Recycle Hawaiian Shirts 47 pcs · SKU 16-091826-004431 47 units · Ships parcel
$96 $2.05 / piece
You pay$2.05a piece
Resells~$10median · used · estimate

4.9× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment In demand
Recycle Ralph Lauren & Tommy Hilfiger Shirts 37 pcs 37 units · Ships parcel
$178 $4.81 / piece
You pay$4.81a piece
Resells~$9.27weighted median · used · estimate

1.9× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment In demand
Recycle Crops Tanks Tops & Long Sleeves 123 pcs 123 units · Ships parcel
$46 $0.37 / piece
You pay$0.37a piece
Resells~$8median · used · estimate

21.6× resale / cost100+ sold recently

View lot
48 of 278 Load more
Sourcing request

Looking for something specific?

Describe the inventory you want to buy — we’ll source it and email you when a matching lot goes live.

  1. 1
    Describe it onceCategory, brand, and how much you buy.
  2. 2
    We go lookingAcross the liquidators who supply Closo Wholesale.
  3. 3
    You get one emailThe moment a matching lot goes live.

No account needed. Leave your email and we reply there.

Signed in? We’ll reply to your account — the email field is optional.
About this category

About wholesale shirts & tops on Closo

Prices start at $4 and reach $11,000 for the biggest loads. 42 vetted U.S. suppliers list on this shelf, and every lot names the one holding it. The mix is 8 pallet-and-truckload deals against 7,400 case packs and boxes.

Read moreShow less

On each lot page you see what is inside, how many pieces, what it retailed for and what the pieces resell for today. Wholesale shirts and tops lots — tees, polos, button-downs, blouses and knit tops in case packs, boxes and pallets from vetted U.S. liquidators. Lots come from retailer overstock, shelf pulls and customer returns across men's, women's and kids' labels; each shows the supplier's manifest or assortment notes, unit count, declared retail value and condition grade, alongside Closo's resale comps for the brands inside. Case packs ship parcel and pallets are quoted freight to your ZIP on the lot page, with Closo buyer protection on every order. Tops are the fastest-turning apparel category on resale marketplaces — browse the live lots below.

FAQ

Shirts & Tops lots — questions buyers ask

What buyers ask before they take a lot from this shelf.

What counts as a shirts lot?

Any top-half garment filed without a department: tees, polos, button-downs, blouses, sweatshirts and knit tops. Department lots (men's, women's, kids') stay on their own shelves even when they are mostly shirts.

Are sizes and brands mixed?

Usually across a standard size run and several labels. Manifested lots list brand and size per line; assortment lots describe the range and the share of each.

How fast do shirts resell?

Tops are the highest-volume apparel category on eBay, Poshmark and Mercari; each lot's resale comps show recent sold prices for the brands inside so you can price the box.

From the Closo blog

Shirts & Tops — guides from the Closo blog

What resellers pay, where the lots come from and how the resale side moves — written from Closo's own numbers.

Get the Monday Lot Drop

Eight new lots of the week in your categories, one resale number to price them against, and what sold. One email a week, no account, stop with one click.

By subscribing you agree to receive the weekly letter from Closo Wholesale. Unsubscribe any time from the letter.