Sorted by Best match
Resale view — median sold price, last 12 months. New vs new, used vs used.
Ask Closo Assistant: “which of these has the best resale?”
No “pandora” lots right now — showing Jewelry
1 1 photo
Assortment
New
Mixed costume jewelry bracelet lot · 40 units · Good pre-owned condition
40 units · Ships parcel
Near you
$27
$0.69 / piece
Sells in ~68 days on resale
You pay $0.69 a piece
Resells ~$22 median · any condition
View lot
6 6 photos
Assortment
New
Vintage to Modern Costume Jewelry Earrings Lot · 35 pairs · Very good
35 units · Ships parcel or freight from NE
Near you
$11
$0.31 / piece
Sells in ~68 days on resale
You pay $0.31 a piece
Resells ~$22 weighted median · any condition
View lot
Assortment
New
Fashion jewelry earrings lot · 26 units · Very good pre-owned
26 units · Ships parcel or freight from NE
Near you
$27
$1.06 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Jewelry & Accessories Mystery Box · 20-25 pieces · unbranded
25 units · 8 boxes available · NWT · Ships parcel
Near you
$81
$3.22 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Vintage Cloisonne Enamel Jewelry Lot Floral Butterfly Necklace Earrings 5pc
5 units · Ships parcel
Near you
$27
$5.50 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Mixed Cross and Crucifix Pendant Jewelry Lot 15 Pieces Vintage to Modern
15 units · Ships parcel
Near you
$27
$1.83 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Crystal Art Glass Beaded Bracelet Lot of 9 Mixed Multi-Color Fashion Jewelry
9 units · Ships parcel
Near you
$27
$3.05 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Cultured Pearl & Mother of Pearl Jewelry Lot of 6 Necklaces Bracelet Earrings
6 units · Ships parcel
Near you
$27
$4.58 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Vintage Boho Tribal Jewelry Lot 9 Mixed Necklaces Seed Bead Multi-Strand Pendant
9 units · Ships parcel
Near you
$27
$3.05 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Vintage to Modern Costume Jewelry Pendant Lot 35+ Pc Rhinestone Figural Stones
38 units · Ships parcel
Near you
$27
$0.72 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Fashion Beaded Statement Jewelry Lot of 13 Necklaces Boho Eclectic Multi-Color
13 units · Ships parcel
Near you
$27
$2.11 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Silver Tone Fashion Jewelry Necklace Lot 23 Grogu Stitch Themed Pendants
23 units · Ships parcel
Near you
$27
$1.20 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Vintage to Modern Costume Jewelry Lot 0.5 Lbs 12pc Silver Tone Necklaces
12 units · Ships parcel
Near you
$11
$0.92 / piece
Sells in ~68 days on resale
You pay $0.92 a piece
Resells ~$22 median · any condition
View lot
Assortment
New
Mixed Fashion Jewelry Lot 12 Necklaces Gold Tone Statement Tassel Gameday Boho
12 units · Ships parcel
Near you
$11
$0.92 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Mixed Costume Jewelry Lot 12 Necklaces Silver Gold Tone Mother of Pearl Enamel
12 units · Ships parcel
Near you
$11
$0.92 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Mixed Costume Jewelry Necklace Lot 12 Boho Leaf Tassel Cherished Teddies 1998
12 units · Ships parcel
Near you
$11
$0.92 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
J. Crew Costume Jewelry Lot 4 Pcs Gold Tone Necklaces & Bracelets
4 units · Ships parcel
Near you
$11
$2.75 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Boho Style Costume Jewelry Lot 4 Pendants Natural Stone Leather Braided Cord
4 units · Ships parcel
Near you
$11
$2.75 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Vintage Faux Pearl Costume Jewelry Lot 4 Necklaces Rhinestone Multi-Strand
4 units · Ships parcel
Near you
$11
$2.75 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Mixed Blue Tone Costume Necklace Jewelry Lot 0.6 Lbs Vintage to Modern 11pc
11 units · Ships parcel
Near you
$11
$1.00 / piece
Sells in ~54 days on resale
You pay $1 a piece
Resells ~$23 median · used
View lot
Assortment
New
Mixed Costume Jewelry Necklace Lot 10 Pc Boho Beaded Earthy Silver Gold Tone
10 units · Ships parcel
Near you
$11
$1.10 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Mixed Costume Jewelry Lot of 10 Necklaces Beaded Pendant Multi-Strand Styles
10 units · Ships parcel
Near you
$11
$1.10 / piece
Sells in ~54 days on resale
You pay $1.10 a piece
Resells ~$23 median · used
View lot
Assortment
New
Vintage to Modern Costume Jewelry Lot 10 Necklaces Faux Pearl Beaded Tassel
10 units · Ships parcel
Near you
$11
$1.10 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Vintage Gold Tone Costume Jewelry Lot 0.3 lb Necklaces Earrings Enamel Pieces
11 units · Ships parcel
Near you
$27
$2.50 / piece
Sells in ~54 days on resale
You pay $2.50 a piece
Resells ~$23 weighted median · used
View lot
Manifested
New
Belly Chain Jewelry — Rhodium · SKU 130422
14 units · NWT · Ships parcel
Near you
$65
$4.65 / piece
Sells in ~122 days on resale
You pay $4.65 a piece
Resells ~$22 median · new with tags
View lot
Manifested
New
Belly Chain Jewelry — Gold · SKU 130421
14 units · NWT · Ships parcel
Near you
$65
$4.65 / piece
Sells in ~122 days on resale
You pay $4.65 a piece
Resells ~$22 median · new with tags
View lot
Manifested
New
BABYGIRL Belly Chain Jewelry — Rhodium
14 units · NWT · Ships parcel
Near you
$65
$4.65 / piece
Sells in ~122 days on resale
You pay $4.65 a piece
Resells ~$22 median · new with tags
View lot
Manifested
New
BABYGIRL Belly Chain Jewelry — Gold
14 units · NWT · Ships parcel
Near you
$65
$4.65 / piece
Sells in ~122 days on resale
You pay $4.65 a piece
Resells ~$22 median · new with tags
View lot
Manifested
New
Belly Chain Jewelry — Gold · SKU 130425
14 units · NWT · Ships parcel
Near you
$65
$4.65 / piece
Sells in ~122 days on resale
You pay $4.65 a piece
Resells ~$22 median · new with tags
View lot
Manifested
New
Belly Chain Jewelry — Rhodium · SKU 130428
14 units · NWT · Ships parcel
Near you
$65
$4.65 / piece
Sells in ~122 days on resale
You pay $4.65 a piece
Resells ~$22 median · new with tags
View lot
Manifested
New
Belly Chain Jewelry — Gold · SKU 130427
14 units · NWT · Ships parcel
Near you
$65
$4.65 / piece
Sells in ~122 days on resale
You pay $4.65 a piece
Resells ~$22 median · new with tags
View lot
Manifested
New
Belly Chain Jewelry — Rhodium · SKU 130429
14 units · NWT · Ships parcel
Near you
$65
$4.65 / piece
Sells in ~122 days on resale
You pay $4.65 a piece
Resells ~$22 median · new with tags
View lot
Manifested
New
Belly Chain Jewelry — Gold · SKU 130442
14 units · NWT · Ships parcel
Near you
$65
$4.65 / piece
Sells in ~122 days on resale
You pay $4.65 a piece
Resells ~$22 median · new with tags
View lot
Manifested
New
Belly Chain Jewelry — Rhodium · SKU 130431
14 units · NWT · Ships parcel
Near you
$65
$4.65 / piece
Sells in ~122 days on resale
You pay $4.65 a piece
Resells ~$22 median · new with tags
View lot
Manifested
New
Belly Chain Jewelry — Gold · SKU 130430
14 units · NWT · Ships parcel
Near you
$65
$4.65 / piece
Sells in ~122 days on resale
You pay $4.65 a piece
Resells ~$22 median · new with tags
View lot
Manifested
New
Pearl Station Belly Chain Jewelry — Rhodium · SKU 130433
14 units · NWT · Ships parcel
Near you
$65
$4.65 / piece
Sells in ~122 days on resale
You pay $4.65 a piece
Resells ~$22 median · new with tags
View lot
Manifested
New
Pearl Station Belly Chain Jewelry — Gold · SKU 130432
14 units · NWT · Ships parcel
Near you
$65
$4.65 / piece
Sells in ~122 days on resale
You pay $4.65 a piece
Resells ~$22 median · new with tags
View lot
Manifested
New
Pearl Station Belly Chain Jewelry — Rhodium · SKU 130435
14 units · NWT · Ships parcel
Near you
$65
$4.65 / piece
Sells in ~122 days on resale
You pay $4.65 a piece
Resells ~$22 median · new with tags
View lot
Manifested
New
Pearl Station Belly Chain Jewelry — Gold · SKU 130434
14 units · NWT · Ships parcel
Near you
$65
$4.65 / piece
Sells in ~122 days on resale
You pay $4.65 a piece
Resells ~$22 median · new with tags
View lot
Manifested
New
Metal Disc Belly Chain Jewelry — Rhodium
14 units · NWT · Ships parcel
Near you
$65
$4.65 / piece
Sells in ~122 days on resale
You pay $4.65 a piece
Resells ~$22 median · new with tags
View lot
Manifested
New
Metal Disc Belly Chain Jewelry — Gold
14 units · NWT · Ships parcel
Near you
$65
$4.65 / piece
Sells in ~122 days on resale
You pay $4.65 a piece
Resells ~$22 median · new with tags
View lot
Manifested
New
Belly Chain Jewelry — Rhodium · SKU 130439
14 units · NWT · Ships parcel
Near you
$65
$4.65 / piece
Sells in ~122 days on resale
You pay $4.65 a piece
Resells ~$22 median · new with tags
View lot
Manifested
New
Belly Chain Jewelry — Gold · SKU 130438
14 units · NWT · Ships parcel
Near you
$65
$4.65 / piece
Sells in ~122 days on resale
You pay $4.65 a piece
Resells ~$22 median · new with tags
View lot
Manifested
New
Pearl Fringe Belly Chain Jewelry — Rhodium
14 units · NWT · Ships parcel
Near you
$65
$4.65 / piece
Sells in ~122 days on resale
You pay $4.65 a piece
Resells ~$22 median · new with tags
View lot
Manifested
New
Pearl Fringe Belly Chain Jewelry — Gold
14 units · NWT · Ships parcel
Near you
$65
$4.65 / piece
Sells in ~122 days on resale
You pay $4.65 a piece
Resells ~$22 median · new with tags
View lot
Manifested
New
Metal Disc Station Belly Chain Jewelry — Rhodium
14 units · NWT · Ships parcel
Near you
$65
$4.65 / piece
Sells in ~122 days on resale
You pay $4.65 a piece
Resells ~$22 median · new with tags
View lot
Manifested
New
Metal Disc Station Belly Chain Jewelry — Gold
14 units · NWT · Ships parcel
Near you
$65
$4.65 / piece
Sells in ~122 days on resale
You pay $4.65 a piece
Resells ~$22 median · new with tags
View lot
Manifested
New
Metal Bead Station Belly Chain Jewelry — Rhodium
14 units · NWT · Ships parcel
Near you
$65
$4.65 / piece
Sells in ~122 days on resale
You pay $4.65 a piece
Resells ~$22 median · new with tags
View lot
Overstock Returns · 1 pallet
Sourcing request
Looking for something specific?
Describe the inventory you want to buy — we’ll source it and email you when a matching lot goes live.
1 Describe it once Category, brand, and how much you buy.
2 We go looking Across the liquidators who supply Closo Wholesale.
3 You get one email The moment a matching lot goes live.
No account needed. Leave your email and we reply there.
Buying for resale? A free account unlocks full manifests and per-line resale data on every lot.
Sign up free