Wholesale grocery & household pallets

675 live grocery and household lots listed right now — unit counts, declared retail, freight to your ZIP and the resale comps, on every lot. Updated .

Household & Cleaning Pet Beverages Food & Snacks Baby Health Mystery Boxes
Filters 2
Sort: Best match

Sorted by Best match

Resale view — median sold price, last 12 months. New vs new, used vs used.

No exact match for “Target Training Systems” — showing lots matching “target, training, systems”

2808GP Pet Dog Toys Chicken Leg Plush Dog Squeak Toy Pet Training Supplies for Dog Puppy Cat Toys Chew Toy 7 photos
Manifested
2808GP Pet Dog Toys Chicken Leg Plush Dog Squeak Toy Pet Training Supplies for Dog Puppy Cat Toys Chew Toy 100 units · NWT · Ships parcel
$1,755 $17.55 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
Retractable Dog Leash – Foldable Water Bowl – Poop Bags – Reflective Strap – Large – Item #8886 6 photos
Manifested
Retractable Dog Leash – Foldable Water Bowl – Poop Bags – Reflective Strap – Large – Item #8886 20 units · Ships parcel
$149 $7.43 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Assortment
Clean Hand Soap Bulk 100 units · NWT · Ships parcel
$6,599 $65.99 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
8 photos
Manifested
Heartbeat Dog Toy for Puppies – with Two Warmer Bags – Curbs Separation Anxiety – Sleep Aid – Item #6910 20 units · NWT · Ships parcel
$173 $8.67 / piece
Sells in ~48 days on resale
You pay$8.67a piece
Resells~$35median · new with tags

4.0× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Unmanifested
252: Juice and Sauce PL000VTV Ships parcel or freight from TN
$330

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
2 photos
Assortment
250: Cheese Sauce PL000VYC 250 units · Ships parcel or freight from TN
$440 $1.76 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested New
Arm & Hammer Ultramax Advanced Protection lot · 1 units · New 12 units · Ships parcel
$12 $0.99 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Assortment New
Kronic Killer Air Freshener 1oz (PC) — Coconut Cream Pie 408 units · Ships parcel
$95 $0.23 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Assortment New
Kronic Killer Air Freshener 1oz (PC) — Jasmine 408 units · Ships parcel
$95 $0.23 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Assortment New
Kronic Killer Air Freshener 1oz (PC) — Razzberry 408 units · Ships parcel
$95 $0.23 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Assortment New
Kronic Killer Air Freshener 1oz (PC) — Sex on the Beach 408 units · Ships parcel
$95 $0.23 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Assortment New
Kronic Killer Air Freshener 1oz (PC) — Lick These Nuts 408 units · Ships parcel
$95 $0.23 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Assortment New
Kronic Killer Air Freshener 1oz (PC) — Lick Me All Over (LMAO) 408 units · Ships parcel
$95 $0.23 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Assortment New
Kronic Killer Air Freshener 1oz (PC) — Lemon Grass 408 units · Ships parcel
$95 $0.23 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Assortment New
Kronic Killer Air Freshener 1oz (PC) — Jamaican Fruit 408 units · Ships parcel
$95 $0.23 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Assortment New
Kronic Killer Air Freshener 1oz (PC) — Hunch Punch 408 units · Ships parcel
$95 $0.23 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Assortment New
Kronic Killer Air Freshener 1oz (PC) — Hawaiian Breeze 408 units · Ships parcel
$95 $0.23 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Assortment New
Kronic Killer Air Freshener 1oz (PC) — Georgia Peach 408 units · Ships parcel
$95 $0.23 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Assortment New
Kronic Killer Air Freshener 1oz (PC) — Frozen Water 408 units · Ships parcel
$95 $0.23 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Assortment New
Kronic Killer Air Freshener 1oz (PC) — Febreze Fresh 408 units · Ships parcel
$95 $0.23 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Assortment New
Kronic Killer Air Freshener 1oz (PC) — Egyptian Musk 408 units · Ships parcel
$95 $0.23 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Assortment New
Kronic Killer Air Freshener 1oz (PC) — Dope Boy 408 units · Ships parcel
$95 $0.23 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Assortment New
Kronic Killer Air Freshener 1oz (PC) — Blueberry Lavender 408 units · Ships parcel
$95 $0.23 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Assortment New
Kronic Killer Air Freshener 1oz (PC) — Baby Powder 408 units · Ships parcel
$95 $0.23 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Assortment New
3 Ballerina Herbal Tea Extra Strength (18Bags) 432 units · Ships parcel or freight from GA
$97 $0.22 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Assortment New
Blunt Vibe Air Freshener 1oz (6PC) — Baby Powder 42 units · Ships parcel
$104 $2.48 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Assortment New
Blunt Vibe Air Freshener 1oz (6PC) — Black Woman 42 units · Ships parcel
$104 $2.48 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
3 photos
Assortment
173: Fruit and Vegetable Wash Case Packs PL000VTT 6 units · Ships parcel
$275 $45.83 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
Febreze PLUG Air Freshener & Odor Eliminator Kit with Linen & Sky .87 fl. oz. Oil Refill CASE PACK 4 400 units · NWT · Ships parcel or freight from TX
AJ Globals 3.6 (8)
$2,750 $6.88 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
Febreze Odor-Eliminating Fade Defy PLUG Air Freshener Warmer Device, 1CT CASE PK 4 836 units · NWT · Ships parcel or freight from TX
AJ Globals 3.6 (8)
$2,759 $3.30 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
Febreze PLUG Scent Booster Continuous Scent Device Oil Diffuser, Black, CASE PK 2 286 units · NWT · Ships parcel or freight from TX
AJ Globals 3.6 (8)
$2,753 $9.63 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Assortment
Febreze Plug In Air Freshener, Scented Oil Starter Kit, Baked Cinnamon Apples, 0.87 OZ CASE PK 4 400 units · NWT · Ships parcel or freight from TX
AJ Globals 3.6 (8)
$2,750 $6.88 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Assortment
FEBREZE PLUG AIR FRESHNER STARTER KIT OCEAN .87oz. OCEAN CASE PK 4 400 units · NWT · Ships parcel or freight from TX
AJ Globals 3.6 (8)
$2,750 $6.88 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
2 photos
Assortment
Prime Electrolyte Drink Mix Ice Pop And Meta Moon 6 Sticks Per Box (70 Pcs Lot) 70 units · Ships parcel
$193 $2.75 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
5 photos
Assortment
Pet Food Treats Mixed Different Sizes (85 Pcs Lot) 85 units · Ships parcel
$374 $4.40 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
4 photos
Assortment
Greenies Dog Original Dental Treats Mix Different Sizes (100 Pcs Lot) 100 units · Ships parcel
$440 $4.40 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
3 photos
Assortment
BARK Yankee Doodle Dogs Star-Spangled Squeaks Dog Toy 8" XS-S Dogs w/3 Squeakers (50 Pcs Lot) 50 units · Ships parcel
$165 $3.30 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
7 photos
Assortment
Less Pests – The Ultimate Fruit Fly Trap – Item #9274 90 units · Ships parcel
$112 $1.24 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
7 photos
Manifested
Skywin TidyFriend Litter Box Splash Guard – Litter Box Pee Shields for Dogs – Item #8811 10 units · Ships parcel
$105 $10.53 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Assortment
Bulk Pet Harness Leash Sets - Assorted 108 units · NWT · Ships parcel
$652 $6.04 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Manifested
Pet Harness with Leash Sets Wholesale 108 units · NWT · Ships parcel
$415 $3.84 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
3 photos
Assortment
Home Smart Ultra Soft Tissues Pocket Pack 8 Pack, (288 Pcs Lot) 288 units · Ships parcel or freight from NC
$317 $1.10 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
3 photos
Assortment
Smarthome Home Smart Wrapped Plastic Straws (225 Pcs Lot) 225 units · Ships parcel
$248 $1.10 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
3 photos
Manifested
Home Smart HS-01603, Wooden Toothpicks, 200 Per Jar, 600 Total (65 Pcs Lot) 65 units · Ships parcel
$108 $1.66 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
3 photos
Assortment
Sweet Smiles Starlight Mints Hard Candy, 8 oz Bag (140 Pcs Lot) 140 units · Ships parcel or freight from NC
$154 $1.10 / piece
Sells in ~47 days on resale
You pay$1.10a piece
Resells~$35median · new with tags

31.8× resale / cost100+ sold recently

View lot
3 photos
Unmanifested
278: Green Apple Tea PL000UZN Ships parcel or freight from TN
$440

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Manifested
5210-Big Gulp Straw (105Pcs) 6,090 units · NWT · Ships parcel
$117 $0.02 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Manifested
TY1040-Pet Dog Bowl (Size:8in) 106 units · NWT · Ships parcel
$116 $1.09 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
48 of 140 Load more
Sourcing request

Looking for something specific?

Describe the inventory you want to buy — we’ll source it and email you when a matching lot goes live.

  1. 1
    Describe it onceCategory, brand, and how much you buy.
  2. 2
    We go lookingAcross the liquidators who supply Closo Wholesale.
  3. 3
    You get one emailThe moment a matching lot goes live.

No account needed. Leave your email and we reply there.

Signed in? We’ll reply to your account — the email field is optional.
About this category

About wholesale grocery & household on Closo

Asking prices on this shelf run from $1 to $40,691 a lot. It is held by 24 vetted U.S. suppliers, each with a profile you can read.

Read moreShow less

The mix is 37 pallet-and-truckload deals against 638 case packs and boxes. Each one states its manifest or assortment notes, its declared unit count and retail value, and the resale comps Closo pulls from Poshmark, eBay and Mercari. Wholesale grocery and household lots — packaged food and snacks, beverages, cleaning and paper products, health and household staples in case packs and pallets from vetted U.S. distributors and liquidators. Lots are distributor stock, short-dated or overstock; each shows the supplier's manifest or assortment notes, unit count, declared retail value where stated and, for food, the dating the supplier provides. Pallets are quoted freight to your ZIP on the lot page, case lots ship parcel, and every order carries Closo buyer protection. See the live grocery and household lots below.

FAQ

Grocery & Household lots — questions buyers ask

What buyers ask before they take a lot from this shelf.

Are food lots in date?

The supplier states best-by dating on the lot; short-dated lots say so. Nothing is implied beyond what the listing shows.

Are grocery lots shipped cold?

Only shelf-stable goods are listed here; suppliers do not ship chilled or frozen through the marketplace.

Can I resell grocery lots online?

Rules vary by marketplace and product (food, supplements); check the channel's policy before buying.

Get the Monday Lot Drop

Eight new lots of the week in your categories, one resale number to price them against, and what sold. One email a week, no account, stop with one click.

By subscribing you agree to receive the weekly letter from Closo Wholesale. Unsubscribe any time from the letter.