Sorted by Best match
Resale view — median sold price, last 12 months. New vs new, used vs used.
Ask Closo Assistant: “which of these has the best resale?”
1 1 photo
Assortment
New
MOIRA - LUMINIZER LIP GLOSS — 001, A MUST (3PCS)
24 units · Ships parcel
Near you
$104
$4.34 / piece
Sells in ~31 days on resale
You pay $4.34 a piece
Resells ~$12 median · any condition
View lot
1 1 photo
Assortment
New
MOIRA - LUMINIZER LIP GLOSS — 011, HEY GIRL (3PCS)
24 units · Ships parcel
Near you
$104
$4.34 / piece
Sells in ~31 days on resale
You pay $4.34 a piece
Resells ~$12 median · any condition
View lot
Assortment
New
MOIRA - LUMINIZER LIP GLOSS — 002, BITSY (3PCS)
24 units · Ships parcel
Near you
$104
$4.34 / piece
Sells in ~31 days on resale
You pay $4.34 a piece
Resells ~$12 median · any condition
View lot
Assortment
New
MOIRA - LUMINIZER LIP GLOSS — 013, KNOCK-KNOCK (3PCS)
24 units · Ships parcel
Near you
$104
$4.34 / piece
Sells in ~31 days on resale
You pay $4.34 a piece
Resells ~$12 median · any condition
View lot
Assortment
New
MOIRA - LUMINIZER LIP GLOSS — 012, RED HOT (3PCS)
24 units · Ships parcel
Near you
$104
$4.34 / piece
Sells in ~31 days on resale
You pay $4.34 a piece
Resells ~$12 median · any condition
View lot
Assortment
New
MOIRA - LUMINIZER LIP GLOSS — 006, LUCKY CHARM (3PCS)
24 units · Ships parcel
Near you
$104
$4.34 / piece
Sells in ~31 days on resale
You pay $4.34 a piece
Resells ~$12 median · any condition
View lot
Assortment
New
MOIRA - LUMINIZER LIP GLOSS — 014, QUEENLY (3PCS)
24 units · Ships parcel
Near you
$104
$4.34 / piece
Sells in ~31 days on resale
You pay $4.34 a piece
Resells ~$12 median · any condition
View lot
Assortment
New
MOIRA - LUMINIZER LIP GLOSS — 009, DARE ME (3PCS)
24 units · Ships parcel
Near you
$104
$4.34 / piece
Sells in ~31 days on resale
You pay $4.34 a piece
Resells ~$12 median · any condition
View lot
Assortment
New
MOIRA - LUMINIZER LIP GLOSS — 007, NEXT TO YOU (3PCS)
24 units · Ships parcel
Near you
$104
$4.34 / piece
Sells in ~31 days on resale
You pay $4.34 a piece
Resells ~$12 median · any condition
View lot
Assortment
New
MOIRA - LUMINIZER LIP GLOSS — 003, GOLDIE (3PCS)
24 units · Ships parcel
Near you
$104
$4.34 / piece
Sells in ~31 days on resale
You pay $4.34 a piece
Resells ~$12 median · any condition
View lot
Assortment
New
MOIRA - LUMINIZER LIP GLOSS — 015, MAIN SQUEEZE (3PCS)
24 units · Ships parcel
Near you
$104
$4.34 / piece
Sells in ~31 days on resale
You pay $4.34 a piece
Resells ~$12 median · any condition
View lot
Assortment
New
MOIRA - LUMINIZER LIP GLOSS — 005, KAI (3PCS)
24 units · Ships parcel
Near you
$104
$4.34 / piece
Sells in ~31 days on resale
You pay $4.34 a piece
Resells ~$12 median · any condition
View lot
Assortment
New
MOIRA - LUMINIZER LIP GLOSS — 016, LOVEBIRD (3PCS)
24 units · Ships parcel
Near you
$104
$4.34 / piece
Sells in ~31 days on resale
You pay $4.34 a piece
Resells ~$12 median · any condition
View lot
Assortment
New
MOIRA - LUMINIZER LIP GLOSS — 010, FLASHY (3PCS)
24 units · Ships parcel
Near you
$104
$4.34 / piece
Sells in ~31 days on resale
You pay $4.34 a piece
Resells ~$12 median · any condition
View lot
Assortment
New
MOIRA - LUMINIZER LIP GLOSS — 017, BELOVED (3PCS)
24 units · Ships parcel
Near you
$104
$4.34 / piece
Sells in ~31 days on resale
You pay $4.34 a piece
Resells ~$12 median · any condition
View lot
Assortment
New
MOIRA - LUMINIZER LIP GLOSS — 008, FAIRY LOVE (3PCS)
24 units · Ships parcel
Near you
$104
$4.34 / piece
Sells in ~31 days on resale
You pay $4.34 a piece
Resells ~$12 median · any condition
View lot
Assortment
New
MOIRA - LUMINIZER LIP GLOSS — 018, JULIETTE (3PCS)
24 units · Ships parcel
Near you
$104
$4.34 / piece
Sells in ~31 days on resale
You pay $4.34 a piece
Resells ~$12 median · any condition
View lot
Assortment
New
MOIRA - LUMINIZER LIP GLOSS — 004, FANCY (3PCS)
24 units · Ships parcel
Near you
$104
$4.34 / piece
Sells in ~31 days on resale
You pay $4.34 a piece
Resells ~$12 median · any condition
View lot
Assortment
In demand
Mixed Costume Fashion Earrings Jewelry Lot of 40 Pairs Dangle Hoop Stud Styles
40 units · Ships parcel
Near you
$11
$0.27 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
In demand
Recycle Graphic + Cartoon T-Shirts 68 pcs
68 units · Ships parcel
Near you
$55
$0.80 / piece
You pay $0.80 a piece
Resells ~$10 median · used · estimate
View lot
Assortment
In demand
Recycle Hippie Skirts & Dresses 47 pcs
47 units · Ships parcel
Near you
$46
$0.97 / piece
You pay $0.97 a piece
Resells ~$12 median · used · estimate
View lot
Assortment
New
Recycle Graphic + Sports T-Shirts 51 pcs
51 units · Ships parcel
Near you
$64
$1.25 / piece
You pay $1.25 a piece
Resells ~$10 median · used · estimate
View lot
Assortment
In demand
Recycle Blank Tees 53 pcs
53 units · Ships parcel
Near you
$42
$0.78 / piece
You pay $0.78 a piece
Resells ~$8 median · used · estimate
View lot
Assortment
In demand
Recycle North Face Fleece 23 pcs
23 units · Ships parcel
Near you
$150
$6.50 / piece
You pay $6.50 a piece
Resells ~$10.50 median · used · estimate
View lot
Assortment
New
Recycle Graphic + Long Sleeves + The Dead + Destination Tees 64 pcs
64 units · Ships parcel
Near you
$72
$1.12 / piece
You pay $1.12 a piece
Resells ~$8 weighted median · used · estimate
View lot
Assortment
In demand
Recycle Girls Skater Tees 89 pcs
89 units · Ships parcel
Near you
$77
$0.86 / piece
You pay $0.86 a piece
Resells ~$8 median · used · estimate
View lot
Assortment
In demand
Recycle Lace + Bling Bling + Hippie + Transparent Blouses 83 pcs
83 units · Ships parcel
Near you
$38
$0.45 / piece
You pay $0.45 a piece
Resells ~$10 median · used · estimate
View lot
Assortment
New
Recycle Brand & Skate T-Shirts 58 pcs · SKU 13-092426-004917
58 units · Ships parcel
Near you
$38
$0.65 / piece
You pay $0.65 a piece
Resells ~$10 median · used · estimate
View lot
Assortment
New
Recycle Graphic T-Shirts 59 pcs
59 units · Ships parcel
Near you
$53
$0.90 / piece
You pay $0.90 a piece
Resells ~$10 median · used · estimate
View lot
Assortment
In demand
Recycle Over Size Graphic T-Shirts 51 pcs
51 units · Ships parcel
Near you
$43
$0.84 / piece
You pay $0.84 a piece
Resells ~$10 median · used · estimate
View lot
Assortment
In demand
Recycle North Face Fleece 20 pcs
20 units · Ships parcel
Near you
$127
$6.37 / piece
You pay $6.37 a piece
Resells ~$10.50 median · used · estimate
View lot
Assortment
In demand
Recycle Vintage Skirts 47 pcs
47 units · Ships parcel
Near you
$40
$0.86 / piece
You pay $0.86 a piece
Resells ~$10 median · used · estimate
View lot
Assortment
In demand
Recycle Vintage Office Blouses 54 pcs
54 units · Ships parcel
Near you
$26
$0.48 / piece
You pay $0.48 a piece
Resells ~$10 median · used · estimate
View lot
Assortment
In demand
Recycle 80s 90s Dresses 41 pcs
41 units · Ships parcel
Near you
$51
$1.24 / piece
You pay $1.24 a piece
Resells ~$12 median · used · estimate
View lot
Assortment
In demand
Recycle More Sports T-Shirts 61 pcs
61 units · Ships parcel
Near you
$39
$0.64 / piece
You pay $0.64 a piece
Resells ~$10 median · used · estimate
View lot
Assortment
In demand
Recycle More Sports T-Shirts 51 pcs
51 units · Ships parcel
Near you
$33
$0.64 / piece
You pay $0.64 a piece
Resells ~$10 median · used · estimate
View lot
Assortment
New
Recycle More Sports T-Shirts 53 pcs
53 units · Ships parcel
Near you
$35
$0.66 / piece
You pay $0.66 a piece
Resells ~$10 median · used · estimate
View lot
Assortment
In demand
Recycle Y2K & More Fall Skirts 34 pcs
34 units · Ships parcel
Near you
$61
$1.80 / piece
You pay $1.80 a piece
Resells ~$10 median · used · estimate
View lot
Assortment
New
Recycle Brand & Skate T-Shirts 56 pcs
56 units · Ships parcel
Near you
$35
$0.63 / piece
You pay $0.63 a piece
Resells ~$10 median · used · estimate
View lot
Assortment
In demand
Recycle Tye Dye T-Shirts 55 pcs
55 units · Ships parcel
Near you
$44
$0.80 / piece
You pay $0.80 a piece
Resells ~$10 median · used · estimate
View lot
Assortment
MARVEL VENOM 2PC FLEECE T-SHIRT & SHORTS SET
100 units · NWT · Ships parcel or freight from CA
Near you
$3,717
$37.17 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
JUNIORS MARVEL SPIDERMAN SHERPA HOODIE PINK
102 units · NWT · Ships parcel or freight from CA
Near you
$948
$9.29 / piece
Sells in ~51 days on resale
You pay $9.29 a piece
Resells ~$27 median · new with tags
View lot
Assortment
New
Recycle Denim + Flannel Blouses 25 pcs
25 units · Ships parcel
Near you
$26
$1.04 / piece
You pay $1.04 a piece
Resells ~$10 median · used · estimate
View lot
Assortment
In demand
Recycle 70s 80s Dresses 33 pcs
33 units · Ships parcel
Near you
$72
$2.17 / piece
You pay $2.17 a piece
Resells ~$12 median · used · estimate
View lot
Assortment
In demand
Recycle 80s 90s Blouses 62 pcs
62 units · Ships parcel
Near you
$38
$0.61 / piece
You pay $0.61 a piece
Resells ~$10 median · used · estimate
View lot
Assortment
Recycle Skater Brand Mens Shirts + Shorts 40 pcs
40 units · Ships parcel
Near you
$49
$1.24 / piece
You pay $1.24 a piece
Resells ~$10 median · used · estimate
View lot
Manifested
Butterfly Luxe Gift Bag – Durable – High Gloss – 4″ x 13″ x 18″ – Item #8927
144 units · Ships parcel
Near you
$134
$0.93 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Vintage to Modern Costume Jewelry Lot 10 Necklaces Pendants Beaded Tassel
10 units · Ships parcel
Near you
$11
$1.10 / piece
Sells in ~37 days on resale
You pay $1.10 a piece
Resells ~$33 median · any condition
View lot
Overstock Returns · 1 pallet
Sourcing request
Looking for something specific?
Describe the inventory you want to buy — we’ll source it and email you when a matching lot goes live.
1 Describe it once Category, brand, and how much you buy.
2 We go looking Across the liquidators who supply Closo Wholesale.
3 You get one email The moment a matching lot goes live.
No account needed. Leave your email and we reply there.
Buying for resale? A free account unlocks full manifests and per-line resale data on every lot.
Sign up free