Nails lots from California

Manifested and assortment lots of nails shipping from California — $2 to $446 a lot, freight quoted to your ZIP.

Cosmetics & Beauty General Merchandise Women's Clothing Mixed Apparel Shirts & Tops Men's Clothing
115
live lots
nails on Closo right now
$2.49
median per unit
all-in, before shipping
3
suppliers
shipping these lots
Sep 29, 2026
updated
when this set of lots last changed
Filters

Resale view — median sold price, last 12 months. New vs new, used vs used.

CÉLAVI - BETTY BOOP HEART NAIL FILE SET - (1PC) 2 photos
Manifested
CÉLAVI - BETTY BOOP HEART NAIL FILE SET - (1PC) 1 unit · NWT · Ships parcel
$3 $2.79 / piece
Sells in ~16 days on resale
You pay$2.79a piece
Resells~$15median · new with tags

5.4× resale / costSteady seller

View lot
Ardell New! Nail Strips Sugar Plum 1 photo
Manifested
Ardell New! Nail Strips Sugar Plum 48 units · NWT · Ships parcel
$120 $2.49 / piece
Sells in ~34 days on resale
You pay$2.49a piece
Resells~$8median · new with tags

3.2× resale / costSteady seller

View lot
1 photo
Manifested
Ardell New! Nail Strips Vintage Lace 48 units · NWT · Ships parcel
$120 $2.49 / piece
Sells in ~34 days on resale
You pay$2.49a piece
Resells~$8median · new with tags

3.2× resale / costSteady seller

View lot
1 photo
Manifested
Ardell New! Nail Strips Rose Water 48 units · NWT · Ships parcel
$120 $2.49 / piece
Sells in ~34 days on resale
You pay$2.49a piece
Resells~$8median · new with tags

3.2× resale / costSteady seller

View lot
1 photo
Manifested
MIA SECRET- GELUX GEL- NAIL POLISH (1PC) — LOVE (1PC) 1 unit · NWT · Ships parcel
$7 $7.43 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Manifested
Ardell Nail Addict Buffer 48 units · NWT · Ships parcel
$102 $2.13 / piece
Sells in ~34 days on resale
You pay$2.13a piece
Resells~$8median · new with tags

3.8× resale / costSteady seller

View lot
1 photo
Manifested
Ardell New! Nail Strips Fairy Dust 48 units · NWT · Ships parcel
$120 $2.49 / piece
Sells in ~34 days on resale
You pay$2.49a piece
Resells~$8median · new with tags

3.2× resale / costSteady seller

View lot
1 photo
Manifested
Ardell New! Nail Strips Midnight Sky 48 units · NWT · Ships parcel
$120 $2.49 / piece
Sells in ~34 days on resale
You pay$2.49a piece
Resells~$8median · new with tags

3.2× resale / costSteady seller

View lot
1 photo
Manifested
CND Nail Treat Lightningoil 15Ml/0.5Oz 12 units · NWT · Ships parcel
$97 $8.07 / piece
Sells in ~102 days on resale
You pay$8.07a piece
Resells~$18median · new with tags

2.2× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment
PB & JAY- TOE NAIL CLIPPERS 36PCS JAR 36 units · NWT · Ships parcel
$21 $0.59 / piece
Sells in ~102 days on resale
You pay$0.59a piece
Resells~$18median · new with tags

30.5× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment
MIA SECRET - NAIL FILE - DISPLAY 50PCS — FORTE WHITE HALFMOON NAIL FILE 100/100 PINK CENTER (50PC) 50 units · NWT · Ships parcel
$45 $0.89 / piece
Sells in ~102 days on resale
You pay$0.89a piece
Resells~$18median · new with tags

20.2× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment
MIA SECRET - PROFESSIONAL NAIL TIPS (1 BOX = 500 TIPS) — PERFECTION NATURAL (1 BOX 500 TIPS) 500 units · NWT · Ships parcel
$12 $0.02 / piece
Sells in ~102 days on resale
You pay$0.02a piece
Resells~$18median · new with tags

900.0× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment
MIA SECRET - PROFESSIONAL NAIL TIPS (1 BOX = 500 TIPS) — STILETTO NATURAL (1 BOX 500 TIPS) 500 units · NWT · Ships parcel
$12 $0.02 / piece
Sells in ~102 days on resale
You pay$0.02a piece
Resells~$18median · new with tags

900.0× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment
MIA SECRET - PROFESSIONAL NAIL TIPS (1 BOX = 500 TIPS) — ROYAL FANCY CLEAR (1 BOX 500 TIPS) 500 units · NWT · Ships parcel
$13 $0.03 / piece
Sells in ~102 days on resale
You pay$0.03a piece
Resells~$18median · new with tags

600.0× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment
ADORO- TOE NAIL CLIPPER (STRAIGHT) W/ CHAIN FILE- (36PCS) 36 units · Ships parcel
$21 $0.59 / piece
Sells in ~92 days on resale
You pay$0.59a piece
Resells~$18median · any condition

30.5× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment
ADORO- FINGER NAIL CLIPPER W/ CHAIN & FILE 72PCS 72 units · NWT · Ships parcel
$22 $0.31 / piece
Sells in ~102 days on resale
You pay$0.31a piece
Resells~$18median · new with tags

58.1× resale / cost100+ sold recently

View lot
2 photos
Assortment
ADORO - CURE UV LED LAMP 2W (3PCS) 3 units · NWT · Ships parcel
$13 $4.34 / piece
Sells in ~102 days on resale
You pay$4.34a piece
Resells~$18median · new with tags

4.1× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment
ADORO- TOE NAIL CLIPPER (CURVE) W/ CHAIN & FILE 36PCS 36 units · NWT · Ships parcel
$21 $0.59 / piece
Sells in ~102 days on resale
You pay$0.59a piece
Resells~$18median · new with tags

30.5× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment
ADORO 3PCS SET- NAIL & CUTICLE CLIPPER SET 12PCS 3 units · NWT · Ships parcel
$24 $7.85 / piece
Sells in ~102 days on resale
You pay$7.85a piece
Resells~$18median · new with tags

2.3× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Manifested
ADORO PROFESSIONAL - CORDLESS-48 W LED UV LAMP - (1PC) 1 unit · NWT · Ships parcel
$79 $79.30 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Assortment
MIA SECRET - NAIL FILE - DISPLAY 50PCS — FORTE ZEBRA NAIL FILE 100/150 YELLOW CENTER (50PC) 50 units · NWT · Ships parcel
$45 $0.89 / piece
Sells in ~102 days on resale
You pay$0.89a piece
Resells~$18median · new with tags

20.2× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment
MIA SECRET - NAIL FILE - DISPLAY 50PCS — SPONGE HALFMOON NAIL FILE 220/280 BLACK CENTER (24PC) 50 units · NWT · Ships parcel
$45 $0.89 / piece
Sells in ~102 days on resale
You pay$0.89a piece
Resells~$18median · new with tags

20.2× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment
MIA SECRET - NAIL FILE - DISPLAY 50PCS — FORTE WHITE DIAMOND NAIL FILE 180/180 BLUE CENTER (50PC) 50 units · NWT · Ships parcel
$45 $0.89 / piece
Sells in ~102 days on resale
You pay$0.89a piece
Resells~$18median · new with tags

20.2× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment
MIA SECRET - NAIL FILE - DISPLAY 50PCS — FORTE WHITE CURVE NAIL FILE 80/80 BLACK CENTER (50PC) 50 units · NWT · Ships parcel
$45 $0.89 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Assortment
MIA SECRET - NAIL FILE - DISPLAY 50PCS — SPEEDY WHITE STRAIGHT NAIL FILE 100/100 PINK CENTER (50PC) 50 units · NWT · Ships parcel
$45 $0.89 / piece
Sells in ~102 days on resale
You pay$0.89a piece
Resells~$18median · new with tags

20.2× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment
MIA SECRET - NAIL FILE - DISPLAY 50PCS — SPEEDY WHITE DIAMOND NAIL FILE 100/100 PINK CENTER (50PC) 50 units · NWT · Ships parcel
$56 $1.12 / piece
Sells in ~102 days on resale
You pay$1.12a piece
Resells~$18median · new with tags

16.1× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment
MIA SECRET - NAIL FILE - DISPLAY 50PCS — FORTE ZEBRA STRAIGHT NAIL FILE 180/180 BLUE CENTER (50PC) 50 units · NWT · Ships parcel
$45 $0.89 / piece
Sells in ~102 days on resale
You pay$0.89a piece
Resells~$18median · new with tags

20.2× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment
MIA SECRET - NAIL FILE - DISPLAY 50PCS — FORTE ZEBRA DIAMOND NAIL FILE 180/180 BLUE CENTER (50PC) 50 units · NWT · Ships parcel
$56 $1.12 / piece
Sells in ~102 days on resale
You pay$1.12a piece
Resells~$18median · new with tags

16.1× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment
MIA SECRET - NAIL FILE - DISPLAY 50PCS — FORTE ZEBRA JUMBO NAIL FILE 180/180 BLUE CENTER (50PC) 50 units · NWT · Ships parcel
$56 $1.12 / piece
Sells in ~102 days on resale
You pay$1.12a piece
Resells~$18median · new with tags

16.1× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment
MIA SECRET - NAIL FILE - DISPLAY 50PCS — FORTE ZEBRA HALFMOON NAIL FILE 150/150 GREEN CENTER (50PC) 50 units · NWT · Ships parcel
$56 $1.12 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Assortment
MIA SECRET - NAIL FILE - DISPLAY 50PCS — FORTE ZEBRA DIAMOND NAIL FILE 150/150 GREEN CENTER (50PC) 50 units · NWT · Ships parcel
$56 $1.12 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Assortment
MIA SECRET - NAIL FILE - DISPLAY 50PCS — FORTE ZEBRA STRAIGHT NAIL FILE 150/150 GREEN CENTER (50PC) 50 units · NWT · Ships parcel
$45 $0.89 / piece
Sells in ~102 days on resale
You pay$0.89a piece
Resells~$18median · new with tags

20.2× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment
MIA SECRET - NAIL FILE - DISPLAY 50PCS — FORTE ZEBRA JUMBO NAIL FILE 150/150 GREEN CENTER (50PC) 50 units · NWT · Ships parcel
$56 $1.12 / piece
Sells in ~102 days on resale
You pay$1.12a piece
Resells~$18median · new with tags

16.1× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment
MIA SECRET - NAIL FILE - DISPLAY 50PCS — FORTE ZEBRA HALFMOON NAIL FILE 100/100 PINK CENTER (50PC) 50 units · NWT · Ships parcel
$56 $1.12 / piece
Sells in ~102 days on resale
You pay$1.12a piece
Resells~$18median · new with tags

16.1× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment
MIA SECRET - NAIL FILE - DISPLAY 50PCS — FORTE ZEBRA DIAMOND NAIL FILE 100/100 PINK CENTER (50PC) 50 units · NWT · Ships parcel
$56 $1.12 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Assortment
MIA SECRET - NAIL FILE - DISPLAY 50PCS — FORTE ZEBRA JUMBO NAIL FILE 100/100 PINK CENTER (50PC) 50 units · NWT · Ships parcel
$56 $1.12 / piece
Sells in ~102 days on resale
You pay$1.12a piece
Resells~$18median · new with tags

16.1× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Manifested
MIA SECRET - ACADEMY DUO NAIL BRUSHES (1 SET OF 2 BRUSHES) — ANB-10OR 2 units · NWT · Ships parcel
$4 $1.86 / piece
Sells in ~102 days on resale
You pay$1.86a piece
Resells~$18median · new with tags

9.7× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Manifested
DRILL FOR MANICURE & PEDICURE - NAIL POLISHER (1PC) 1 unit · NWT · Ships parcel
$27 $27.26 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Manifested
MIA SECRET- XTRABOND FOR ACRILIC & UV GELS (1PC) 1 unit · NWT · Ships parcel
$5 $4.96 / piece
Sells in ~102 days on resale
You pay$4.96a piece
Resells~$18median · new with tags

3.6× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Manifested
MIA SECRET- NAIL GEL RESIN ACTIVATOR (1PC) 1 unit · NWT · Ships parcel
$5 $4.96 / piece
Sells in ~102 days on resale
You pay$4.96a piece
Resells~$18median · new with tags

3.6× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Manifested
ADORO- NAIL POLISH REMOVER 1PC 1 unit · NWT · Ships parcel
$2 $1.86 / piece
Sells in ~102 days on resale
You pay$1.86a piece
Resells~$18median · new with tags

9.7× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment
PROSA - NAIL POLISH HARDENER (6PCS) 6 units · Ships parcel
$19 $3.10 / piece
Sells in ~58 days on resale
You pay$3.10a piece
Resells~$18median · used

5.8× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Manifested
MIA SECRET- CRYSTAL GEL- (1PC) 1 unit · NWT · Ships parcel
$6 $6.20 / piece
Sells in ~102 days on resale
You pay$6.20a piece
Resells~$18median · new with tags

2.9× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment
MIA SECRET - NAIL FILE - DISPLAY 50PCS — SPEEDY WHITE STRAIGHT NAIL FILE 180/180 BLUE CENTER (50PC) 50 units · NWT · Ships parcel
$45 $0.89 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Assortment
MIA SECRET - NAIL FILE - DISPLAY 50PCS — SPONGE HALFMOON NAIL FILE 100/180 BLUE CENTER (24PC) 50 units · NWT · Ships parcel
$59 $1.19 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Assortment
MIA SECRET - NAIL FILE - DISPLAY 50PCS — SPONGE DIAMOND NAIL FILE 100/180 BLUE CENTER (24PC) 50 units · NWT · Ships parcel
$59 $1.19 / piece
Sells in ~107 days on resale
You pay$1.19a piece
Resells~$18median · new with tags

15.1× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment
MIA SECRET - NAIL FILE - DISPLAY 50PCS — FORTE ZEBRA HALFMOON NAIL FILE 180/180 BLUE CENTER (50PC) 50 units · NWT · Ships parcel
$56 $1.12 / piece
Sells in ~102 days on resale
You pay$1.12a piece
Resells~$18median · new with tags

16.1× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment
MIA SECRET - PROFESSIONAL NAIL TIPS (1 BOX = 500 TIPS) — PERFECTION CLEAR (1 BOX 500 TIPS) 500 units · NWT · Ships parcel
$13 $0.03 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot

Cosmetics & Beauty suppliers to know

Liquidators with a public storefront on Closo, by lots live right now.

Supplier registry
Cosmetics and More
90 lots live
Shop all lots →
Lacaco
7 lots live
Shop all lots →
How it works

Buying a nails lot on Closo

Full buying guide →
01Pick a lot
02Get the freight quote
03Pay into escrow
04Inspect and claim
FAQ

Nails lots from California — questions buyers ask

Closo Wholesale lists 115 live nails lots shipping from California. Prices run from $2 to $446 a lot, all-in before shipping. Per unit that is $0.02 to $79.30 on the lots shown. Every order is paid into Closo escrow and released after the buyer accepts delivery. Across 115 live nails lots shipping from California from 3 suppliers, the median asking price is $2.49 per unit. Updated Sep 29, 2026.

Ask Closo Assistant → Estimate ROI for this category →
How much does a nails lot cost?
Live nails lots on Closo run from $2 to $446 all-in; per unit that is $0.02 to $79.30 depending on brand mix and condition.
Which suppliers list nails lots?
Cosmetics and More, Lacaco carry most of them today — every supplier on Closo is verified and paid through escrow.
Manifested or assortment?
Both. A manifested lot lists every line and quantity; an assortment shows representative lines. The badge on each card says which.
Can I inspect before I pay the supplier?
Yes. Your payment sits in escrow; you have five business days after delivery to inspect and raise a per-line claim before the supplier is paid.
What resale can I expect?
Every lot shows a resale range measured on real Closo sales for the same brands and categories — a range, not a promise.
Free account

Sign up free. Buy with the full picture.

Full manifests, resale data and freight to your ZIP on every lot. How you're protected →

1 photo
Manifested
Ardell New! Nail Strips Rose Water 48 units · NWT · Ships parcel
$120 $2.49 / piece
Sells in ~34 days on resale
View lot