Home & Kitchen pallets from California

Manifested and assortment pallets of home & kitchen shipping from California — $528 to $101,528 a pallet, freight quoted to your ZIP.

Women's Clothing Men's Clothing General Merchandise Footwear Cosmetics & Beauty Handbags & Wallets
37
live pallets
home & kitchen on Closo right now
$528–$101,528
a pallet, all-in
before shipping
$1.65–$220.00
per unit
on the lots shown
Filters

Resale view — median sold price, last 12 months. New vs new, used vs used.

QVC/HSN Ohio Truck PF33 | 4,538 Units Housewares & Assorted Hardgoods | 42 Pallets 6 photos
Assortment
QVC/HSN Ohio Truck PF33 | 4,538 Units Housewares & Assorted Hardgoods | 42 Pallets 4,538 units · Ships freight from CA
$20,932 $158,576 retail 87% off

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
Amazon General Merchandise | Assorted Men's, Women's & Kid's General Merchandise | Returns | 450 Pieces | Pallet #PA-806 3 photos
Assortment Trending
Amazon General Merchandise | Assorted Men's, Women's & Kid's General Merchandise | Returns | 450 Pieces | Pallet #PA-806 450 units · Ships parcel or freight from CA
$743 $1.65 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Assortment
QVC/HSN Ohio Truck SF7 | 2,315 Units Housewares & Assorted Hardgoods | 23 Pallets 2,315 units · Ships freight from CA
$18,488 $140,064 retail 87% off

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
8 photos
Assortment
QVC/HSN Ohio Truck SF10 | 1,850 Units Housewares & Assorted Hardgoods | 26 Pallets 1,850 units · Ships freight from CA
$13,961 $105,764 retail 87% off

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
8 photos
Assortment
QVC/HSN Ohio Truck SF3 | 5,331 Units Mixed Clothing & Home Goods | 26 Pallets 5,331 units · Ships freight from CA
$27,177 $207,788 retail 87% off

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
8 photos
Assortment
QVC/HSN Ohio Truck SF9 | 1,501 Units Housewares & Assorted Hardgoods | 26 Pallets 1,501 units · Ships freight from CA
$8,768 $66,424 retail 87% off

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
8 photos
Assortment
QVC/HSN Ohio Truck ABE5 | 5,064 Units Housewares & Assorted Hardgoods | 30 Pallets 5,064 units · Ships freight from CA
$29,570 $224,014 retail 87% off

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
8 photos
Assortment
QVC/HSN Ohio Truck ABE3 | 22,137 Units Mixed Clothing & Home Goods | 30 Pallets 22,137 units · Ships freight from CA
$96,904 $1,454,994 retail 93% off

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Assortment
QVC/HSN Ohio Truck FL3 | 18,219 Units Mixed Clothing & Home Goods | 30 Pallets 18,219 units · Ships freight from CA
$82,612 $1,250,779 retail 93% off

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
8 photos
Assortment
QVC/HSN Ohio Truck ABE4 | 3,077 Units Mixed Clothing & Home Goods | 30 Pallets 3,077 units · Ships freight from CA
$19,464 $148,853 retail 87% off

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
8 photos
Assortment
QVC/HSN Ohio Truck SF6 | 4,509 Units Housewares & Assorted Hardgoods | 26 Pallets 4,509 units · Ships freight from CA
$29,104 $220,487 retail 87% off

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Assortment
QVC/HSN Ohio Truck PF30 | 11,333 Units Mixed Clothing & Home Goods | 26 Pallets 11,333 units · Ships freight from CA
$31,142 $440,781 retail 93% off

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
8 photos
Assortment
QVC/HSN Ohio Truck ABE6 | 22,647 Units Mixed Clothing & Home Goods | 30 Pallets 22,647 units · Ships freight from CA
$101,528 $1,538,016 retail 93% off

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
8 photos
Assortment
QVC/HSN Ohio Truck SF5 | 1,422 Units Housewares & Assorted Hardgoods | 26 Pallets 1,422 units · Ships freight from CA
$15,624 $118,363 retail 87% off

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
8 photos
Assortment
QVC/HSN Ohio Truck SF4 | 2,363 Units Housewares & Assorted Hardgoods | 26 Pallets 2,363 units · Ships freight from CA
$19,514 $147,830 retail 87% off

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
8 photos
Assortment
QVC/HSN Ohio Truck PF32 | 3,449 Units Mixed Clothing & Home Goods | 28 Pallets 3,449 units · Ships freight from CA
$18,154 $139,683 retail 87% off

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
8 photos
Assortment
QVC/HSN Ohio Truck SF11 | 5,448 Units Housewares & Assorted Hardgoods | 26 Pallets 5,448 units · Ships freight from CA
$21,275 $161,171 retail 87% off

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
3 photos
Assortment
Amazon General Merchandise | Assorted Men's, Women's & Kid's General Merchandise | Returns | 500 Pieces | Pallet #PA-805 500 units · Ships parcel or freight from CA
$825 $1.65 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Assortment
QVC/HSN Ohio Truck SF8 | 3,685 Units Housewares & Assorted Hardgoods | 26 Pallets 3,685 units · Ships freight from CA
$20,805 $157,617 retail 87% off

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
8 photos
Assortment
QVC/HSN Ohio Truck ABE7 | 21,600 Units Mixed Clothing & Home Goods | 30 Pallets 21,600 units · Ships freight from CA
$94,711 $1,434,873 retail 93% off

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
5 photos
Assortment
AMAZON HARDGOODS | RAW PALLET | 6FT TALL | Returns | Pallet #PA-803 7 units · Ships freight from CA
$990 $141.43 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
3 photos
Assortment
Amazon General Merchandise | Assorted Men's, Women's & Kid's General Merchandise | Returns | 500 Pieces | Pallet #PA-804 500 units · Ships parcel or freight from CA
$825 $1.65 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
6 photos
Assortment
Exercise Equipment | PROFORM CARBON HIIT H7 | NIB | Elliptical Trainer 11 units · Ships freight from CA
$528 $1,300 retail 59% off

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
6 photos
Assortment
Exercise Equipment | NordicTrack | NIB | Treadmill 7 units · NWT · Ships freight from CA
$1,540 $2,500 retail 38% off

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
7 photos
Assortment
Branded Hardgoods Lot | 336 Units Assorted Hardgoods | QVC Truck 42 | 2-LPN Lot 33812 / 69330 336 units · Ships parcel or freight from CA
$1,017 $3.03 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
8 photos
Assortment
Branded Hardgoods Lot | 256 Units Assorted Hardgoods | QVC Truck 42 | 2-LPN Lot 57707 / 98186 256 units · Ships parcel or freight from CA
$1,301 $5.08 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
8 photos
Assortment
Branded Hardgoods Lot | 329 Units Assorted Hardgoods | QVC Truck 42 | 2-LPN Lot 33810 / 03697 329 units · Ships parcel or freight from CA
$1,001 $3.04 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
8 photos
Assortment
Branded Hardgoods Lot | 357 Units Assorted Hardgoods | QVC Truck 42 | 2-LPN Lot 33813 / 29257 357 units · Ships parcel or freight from CA
$1,020 $2.86 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
4 photos
Assortment
Branded Hardgoods Lot | 379 Units Assorted Hardgoods | QVC Truck 42 | 2-LPN Lot 73744 / 29251 379 units · Ships parcel or freight from CA
$1,453 $3.83 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
2 photos
Assortment
Branded Hardgoods Lot | 960 Units Assorted Hardgoods | QVC Truck 42 | 1-LPN Lot 17542 960 units · Ships parcel or freight from CA
$4,562 $4.75 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
5 photos
Assortment
Branded Hardgoods Lot | 296 Units Assorted Hardgoods | QVC Truck 42 | 2-LPN Lot 59205 / 43526 296 units · Ships parcel or freight from CA
$1,180 $3.98 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
4 photos
Assortment
Branded Hardgoods Lot | 962 Units Assorted Hardgoods | QVC Truck 42 | 2-LPN Lot 96330 / 59229 962 units · Ships parcel or freight from CA
$4,596 $4.78 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
4 photos
Assortment
Branded Hardgoods Lot | 587 Units Assorted Hardgoods | QVC Truck 42 | 2-LPN Lot 41828 / 59213 587 units · Ships parcel or freight from CA
$3,358 $5.72 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
6 photos
Assortment
Branded Hardgoods Lot | 668 Units Assorted Hardgoods | QVC Truck 42 | 2-LPN Lot 19112 / 59231 668 units · Ships parcel or freight from CA
$4,093 $6.13 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
6 photos
Assortment
Branded Hardgoods Lot | 342 Units Assorted Hardgoods | QVC Truck 42 | 2-LPN Lot 50207 / 27480 342 units · Ships parcel or freight from CA
$1,106 $3.23 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
5 photos
Assortment
Branded Hardgoods Lot | 319 Units Assorted Hardgoods | QVC Truck 42 | 2-LPN Lot 29694 / 66262 319 units · Ships parcel or freight from CA
$1,364 $4.28 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Assortment
Bedding lot 30 units · NWT · Ships parcel
$660 $22.00 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot

Home & Kitchen suppliers to know

Liquidators with a public storefront on Closo, by lots live right now.

Supplier registry
NWOT Outlet
36 lots live
Shop all lots →
Hot Deals Liquidators
1 lot live
Shop all lots →
How it works

Buying a home & kitchen pallet on Closo

Full buying guide →
01Pick a lot
02Get the freight quote
03Pay into escrow
04Inspect and claim
FAQ

Home & Kitchen pallets from California — questions buyers ask

Closo Wholesale lists 37 live home & kitchen pallets shipping from California. Prices run from $528 to $101,528 a pallet, all-in before shipping. Per unit that is $1.65 to $220.00 on the lots shown. Every order is paid into Closo escrow and released after the buyer accepts delivery.

Ask Closo Assistant → Estimate ROI for this category →
How much does a home & kitchen pallet cost?
Live home & kitchen pallets on Closo run from $528 to $101,528 all-in; per unit that is $1.65 to $220.00 depending on brand mix and condition.
Which suppliers list home & kitchen pallets?
NWOT Outlet, Hot Deals Liquidators carry most of them today — every supplier on Closo is verified and paid through escrow.
Manifested or assortment?
A manifested pallet lists every line and quantity; an assortment shows representative lines. The badge on each card says which.
Can I inspect before I pay the supplier?
Yes. Your payment sits in escrow; you have five business days after delivery to inspect and raise a per-line claim before the supplier is paid.
What resale can I expect?
Every lot shows a resale range measured on real Closo sales for the same brands and categories — a range, not a promise.
Free account

Sign up free. Buy with the full picture.

Full manifests, resale data and freight to your ZIP on every lot. How you're protected →

8 photos
Assortment
QVC/HSN Ohio Truck SF10 | 1,850 Units Housewares & Assorted Hardgoods | 26 Pallets 1,850 units · Ships freight from CA
$13,961 $105,764 retail 87% off
View lot