Sorted by Best match
Resale view — median sold price, last 12 months. New vs new, used vs used.
Ask Closo Assistant: “which of these has the best resale?”
No exact match for “Rivalry Threads” — showing lots matching “rivalry, threads”
8 8 photos
Assortment
In demand
Target Womens Winter Clothes (500-550 Pieces)
550 units · Ships parcel or freight from NJ
Near you
$2,475
$4.50 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
7 7 photos
Assortment
In demand
Target Mens Shoes (200 Pairs)
200 units · NWT · Ships parcel or freight from NJ
Near you
$1,265
$6.33 / piece
Sells in ~76 days on resale
You pay $6.33 a piece
Resells ~$40 median · new with tags
View lot
Assortment
Bling Bling Thermal Beanie Hats For Ladies In Bulk - Assorted
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,127
$10.44 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay $10.44 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Assortment
In demand
Target Swimsuits (800-1000 Pieces)
1,000 units · NWT · Ships parcel or freight from NJ
Near you
$1,650
$1.65 / piece
Sells in ~69 days on resale
You pay $1.65 a piece
Resells ~$22 weighted median · new with tags
View lot
Assortment
In demand
Target Kids Shoes (250 Pairs)
250 units · NWT · Ships parcel or freight from NJ
Near you
$1,265
$5.06 / piece
Sells in ~76 days on resale
You pay $5.06 a piece
Resells ~$40 median · new with tags
View lot
Assortment
Not Your Daughter’s jeans IRR assortment 30pcs.
30 units · NWT · Ships parcel
Near you
$908
$3,540 retail
74% off
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Witches Hats – White Bandana – USA – 22×22 Inch
108 units · Ships parcel
Near you
$376
$3.48 / piece
Sells in ~42 days on resale
You pay $3.48 a piece
Resells ~$19 median · used
View lot
Assortment
In demand
Levi's ladies wholesale Denim Jeans assortment IRR 30pcs
30 units · NWT · Ships parcel
Near you
$413
$1,800 retail
77% off
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Not Your Daughter’s jeans assortment 20pcs.
20 units · NWT · Ships parcel
Near you
$605
$2,360 retail
74% off
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Tahari and more | Assorted Apparel | 25 Pieces | New with Tag |Small box #SMA-280
25 units · Ships parcel
Near you
$103
$4.13 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Levi's wholesale missy 26-34 jeans assortment 24pcs.
24 units · NWT · Ships parcel
Near you
$657
$27.39 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Levi's 500 wholesale Men's range jeans assortments IRR 24pcs.
24 units · NWT · Ships parcel
Near you
$653
$1,419 retail
54% off
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
In demand
Levi's wholesale men's IRR 511 Jeans assortment 24pcs
24 units · NWT · Ships parcel
Near you
$680
$1,632 retail
58% off
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Rock Republic wholesale ladies IRR denim jeans assortment 24pcs.
24 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,056
$5,616 retail
81% off
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
#7K-3326 RABBIT SKINS Toddler Pullover Fleece Hoodie – (36 Pieces)
36 units · Ships parcel
Near you
$154
$4.29 / piece
Sells in ~42 days on resale
You pay $4.29 a piece
Resells ~$22 median · any condition
View lot
Assortment
In demand
#7-428-380P Threadfast Apparel Unisex Impact Joggers – (36 Pieces)
36 units · Ships parcel
Near you
$154
$4.29 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Tossed Turkey Bandana – 22×22 Inch
108 units · Ships parcel
Near you
$376
$3.48 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
In demand
#7M-428-5164-S Men’s Assorted Sweat Pants (XS & S) – (36 Pieces)
36 units · Ships parcel
Near you
$75
$2.09 / piece
Sells in ~50 days on resale
You pay $2.09 a piece
Resells ~$24 median · any condition
View lot
Assortment
#7M-715-T200-AS Threadfast Adult Pullover Hoods(Assorted Colors) – (24 Pieces)
24 units · Ships parcel
Near you
$145
$6.05 / piece
Sells in ~42 days on resale
You pay $6.05 a piece
Resells ~$22 median · any condition
View lot
Assortment
#7M-428-5164 Men’s Assorted Sweat Pants – (24 Pieces)
24 units · Ships parcel
Near you
$103
$4.29 / piece
Sells in ~50 days on resale
You pay $4.29 a piece
Resells ~$24 median · any condition
View lot
Assortment
VINTAGE MYSTERY BOX! 20PC T-SHIRTS ONLY
20 units · Ships parcel
Near you
$207
$10.35 / piece
Sells in ~43 days on resale
You pay $10.35 a piece
Resells ~$16 median · used
View lot
Assortment
DENIM JORTS RESELL BUNDLE (10 pcs)
10 units · Ships parcel
Near you
$104
$10.35 / piece
Sells in ~35 days on resale
You pay $10.35 a piece
Resells ~$20 median · used
View lot
Assortment
Mens Handkerchief Gift Box 3-Assorted Classic Plaid Colors – 15×15 -3 Pack – Imported
144 units · NWT · Ships parcel
Near you
$198
$1.38 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Universal Thread blue light filtering glasses · 720 · assorted styles
720 units · Ships parcel or freight from FL
Near you
$1,188
$10,800 retail
89% off
You pay $1.65 a piece
Resells ~$8 median · any condition
View lot
Assortment
Red Purple Handmade Tie Dye Bandana – 22×22 Inch
108 units · Ships parcel
Near you
$376
$3.48 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Batik Green Bandana – 22×22 Inch
108 units · Ships parcel
Near you
$376
$3.48 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Ladies Floral Handkerchief – B – Blue Turqouise Purple Red – 12×12
600 units · Ships parcel
Near you
$193
$0.32 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Batik Emily – Tie Dye Green and Orange – Bandana – 22×22 Inch
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$376
$3.48 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
KNIT SWEATER BUNDLE — 5
5 units · Ships parcel
Near you
$52
$10.35 / piece
Sells in ~43 days on resale
You pay $10.35 a piece
Resells ~$16 median · used
View lot
Assortment
MENS Y2K BUNDLE 10 PC MIX
10 units · Ships parcel
Near you
$103
$10.25 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
CREWNECKS AND HOODIES BUNDLE (5 pcs Mixed Size)
5 units · Ships parcel
Near you
$104
$20.71 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Carhartt Bale (50 LBS)
10 units · Ships parcel
Near you
$580
$57.98 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Luxury 100% Cotton Sateen Weave Sheets Set - Wholesale Bed Sheet Sets
16 units · Ships parcel
Near you
$957
$59.81 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Vintage Women's Metallic Sweater Mix of 20
20 units · Ships parcel
Near you
$220
$11.00 / piece
Sells in ~40 days on resale
You pay $11 a piece
Resells ~$21 median · used
View lot
Assortment
MODERN REPRINT T SHIRTS BALE (50 lbs)
100 units · Ships parcel
Near you
$362
$3.62 / piece
Sells in ~43 days on resale
You pay $3.62 a piece
Resells ~$16 median · used
View lot
Assortment
KNIT SWEATER BUNDLE — 10
10 units · Ships parcel
Near you
$93
$9.32 / piece
Sells in ~43 days on resale
You pay $9.32 a piece
Resells ~$16 median · used
View lot
Assortment
Tahari and more | Assorted Apparel | 600 Pieces | New with Tag | Pallet #PA-312
600 units · Ships parcel or freight from CA
Near you
$3,300
$5.50 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Children's and Infant High End Apparel lot · 150 pieces · no damages
150 units · Ships parcel
Near you
$932
$6.22 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
WHOLESALE NYX SMOOTH WHIP BLURRING MATTE LIP CREAM 0.13 OZ - THREAD COUNT - 72 PIECE LOT
72 units · NWT · Ships parcel
Near you
$166
$2.30 / piece
Sells in ~125 days on resale
You pay $2.30 a piece
Resells ~$22 median · new with tags
View lot
Assortment
Salem 4 Piece 100% Cotton Luxury Turkish Bath Towel Sets - 6 Set Case Pack - Wholesale bath towels
4 units · NWT · Ships parcel
Near you
$357
$89.37 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Juniors High End Apparel lot · 100 pieces · unmanifested
100 units · Ships parcel
Near you
$688
$6.88 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
GoBirdy Wholesale - Men's Quick-Dry Performance T-Shirt - Athletic Long Sleeve Workwear
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,099
$10.99 / piece
Sells in ~66 days on resale
You pay $10.99 a piece
Resells ~$28 median · new with tags
View lot
Assortment
GoBirdy - Men's Quick-Dry Performance T-Shirt - Athletic Long Sleeve Workwear
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,099
$10.99 / piece
Sells in ~66 days on resale
You pay $10.99 a piece
Resells ~$28 median · new with tags
View lot
Assortment
#291-TF26P ThreadFast Adult T-Shirts 1st Quality Pick Size & Color (12 Pieces)
12 units · Ships parcel
Near you
$30
$2.48 / piece
Sells in ~55 days on resale
You pay $2.48 a piece
Resells ~$20 median · any condition
View lot
Assortment
5-Pack: Waterproof Clear Sleeve CDC Vaccination Card Immunization Record Holder
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$66
$0.66 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
#274-T1000-W Threadfast Apparel White T-Shirts – Pick Size S – 5X (12 Pieces per Size)
12 units · Ships parcel
Near you
$18
$1.54 / piece
Sells in ~55 days on resale
You pay $1.54 a piece
Resells ~$20 median · any condition
View lot
Assortment
#273-100-W Threadfast White T-Shirts – Pick Size XS – 4X (12 Pieces per Size)
12 units · Ships parcel
Near you
$18
$1.54 / piece
Sells in ~55 days on resale
You pay $1.54 a piece
Resells ~$20 median · any condition
View lot
Assortment
SINGER Crewel Needles, Assorted Sizes 9–12, 24 Count
30,000 units · Ships parcel or freight from TX
Near you
$2,750
$0.09 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Overstock Returns · 1 pallet
Sourcing request
Looking for something specific?
Describe the inventory you want to buy — we’ll source it and email you when a matching lot goes live.
1 Describe it once Category, brand, and how much you buy.
2 We go looking Across the liquidators who supply Closo Wholesale.
3 You get one email The moment a matching lot goes live.
No account needed. Leave your email and we reply there.
Buying for resale? A free account unlocks full manifests and per-line resale data on every lot.
Sign up free