Sorted by Best match
Resale view — median sold price, last 12 months. New vs new, used vs used.
Ask Closo Assistant: “which of these has the best resale?”
No exact match for “Current/Elliott” — showing lots matching “current”
3 3 photos
Assortment
In demand
Cosmetic DWI Mix - Wholesale (250 Pcs Lot)
250 units · Ships parcel
Near you
$344
$1.38 / piece
Sells in ~108 days on resale
You pay $1.38 a piece
Resells ~$18 weighted median · new with tags
View lot
8 8 photos
Manifested
Magic-wand Power Extension Cube — Direct insertion of silver [4 insertion positions] with a total length of -1.8 meters
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,755
$17.55 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
Magic-wand Power Extension Cube — In-line green gold [4+3USB] Wireless
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,755
$17.55 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
Magic-wand Power Extension Cube — In-line silver [4 Insert] Wireless
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,645
$16.45 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
#7M-H-OP160-X Hanes Big Size Unisex EcoSmart® Crewneck Sweatshirt – (25 Pieces)
25 units · Ships parcel
Near you
$165
$6.60 / piece
Sells in ~55 days on resale
You pay $6.60 a piece
Resells ~$20 median · any condition
View lot
Manifested
#7M-H-OP170 Hanes Unisex EcoSmart® Hooded Sweatshirt – $6.25 each (24 Pieces)
24 units · Ships parcel
Near you
$165
$6.88 / piece
Sells in ~55 days on resale
You pay $6.88 a piece
Resells ~$20 median · any condition
View lot
Manifested
#7M-H-P164 Hanes Unisex EcoSmart® Crewneck Sweatshirt – (24 Pieces)
24 units · Ships parcel
Near you
$106
$4.40 / piece
Sells in ~55 days on resale
You pay $4.40 a piece
Resells ~$20 median · any condition
View lot
Manifested
#7M-H-OP160 Hanes Unisex EcoSmart® Crewneck Sweatshirt – (24 Pieces)
24 units · Ships parcel
Near you
$116
$4.84 / piece
Sells in ~55 days on resale
You pay $4.84 a piece
Resells ~$20 median · any condition
View lot
Manifested
#7M-H-OP170 Hanes Unisex EcoSmart® Hooded Sweatshirt – (24 Pieces)
24 units · Ships parcel
Near you
$172
$7.15 / piece
Sells in ~134 days on resale
You pay $7.15 a piece
Resells ~$20 median · any condition
View lot
Manifested
#7M-H-OP170-X Hanes Big Size Unisex EcoSmart® Hooded Sweatshirt – (20 Pieces)
20 units · Ships parcel
Near you
$160
$7.98 / piece
Sells in ~55 days on resale
You pay $7.98 a piece
Resells ~$20 median · any condition
View lot
Manifested
#7M-H-OP170-5X Hanes 5X Unisex EcoSmart® Hooded Sweatshirt – (12 Pieces)
12 units · Ships parcel
Near you
$99
$8.25 / piece
Sells in ~55 days on resale
You pay $8.25 a piece
Resells ~$20 median · any condition
View lot
Assortment
Revolution Cosmetics lot · 250 units · as is
250 units · Ships parcel
Near you
$344
$1.38 / piece
Sells in ~108 days on resale
You pay $1.38 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Overstock Returns · 1 pallet
Sourcing request
Looking for something specific?
Describe the inventory you want to buy — we’ll source it and email you when a matching lot goes live.
1 Describe it once Category, brand, and how much you buy.
2 We go looking Across the liquidators who supply Closo Wholesale.
3 You get one email The moment a matching lot goes live.
No account needed. Leave your email and we reply there.
Buying for resale? A free account unlocks full manifests and per-line resale data on every lot.
Sign up free