Sorted by Recommended
Resale view — median sold price, last 12 months. New vs new, used vs used.
Ask Closo Assistant: “which of these has the best resale?”
5 5 photos
Assortment
New
The Creme Shop Sweethearts Press-On Nails Mix (270 Pcs Lot)
270 units · Ships parcel
Near you
$743
$2.75 / piece
Sells in ~23 days on resale
You pay $2.75 a piece
Resells ~$10 median · new with tags
View lot
3 3 photos
Assortment
In demand
BH Cosmetics Mrs. Bella Lip Gleam High Shine Lip Gloss Shade Golden Peach (141 Pcs Lot)
141 units · Ships parcel
Near you
$310
$2.20 / piece
Sells in ~4 days on resale
You pay $2.20 a piece
Resells ~$15 median · new with tags
View lot
Assortment
In demand
BH Cosmetics Liquid Eye Liner 0.4 Ounce Black (144 Pcs Lot)
144 units · Ships parcel
Near you
$317
$2.20 / piece
Sells in ~4 days on resale
You pay $2.20 a piece
Resells ~$15 median · new with tags
View lot
Manifested
#264-56535S Delta Apparel Women’s Performance Tee – (72 Pieces)
72 units · Ships parcel
Near you
$79
$1.10 / piece
Sells in ~45 days on resale
You pay $1.10 a piece
Resells ~$17 median · any condition
View lot
Manifested
2307GP Smart Cat Toys Interactive Ball Plush Electric Catnip Training Toy Kitten Touch Sounding Pet Product Squeak Toy Ball Cat Supplie — Elves Green / CHINA
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,645
$16.45 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
#173-D-N Youth Tees Assorted Colors $.75 each (72 Pieces)
72 units · Ships parcel
Near you
$59
$0.83 / piece
Sells in ~45 days on resale
You pay $0.83 a piece
Resells ~$17 median · any condition
View lot
Manifested
Cat Backpack Toy Set For Kids Wholesale
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$593
$5.49 / piece
Sells in ~48 days on resale
You pay $5.49 a piece
Resells ~$35 median · new with tags
View lot
Manifested
10000mAh 4000mAh Camping Fan Rechargeable Desktop — Pro White with BAG
100 units · NWT · Ships parcel or freight from NC
Near you
$3,189
$31.89 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
10000mAh 4000mAh Camping Fan Rechargeable Desktop — Pro Grey with BAG
100 units · NWT · Ships parcel or freight from NC
Near you
$3,189
$31.89 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
Wholesale Smiling Bright Toothbrush
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$2,199
$21.99 / piece
Sells in ~48 days on resale
You pay $21.99 a piece
Resells ~$35 median · new with tags
View lot
Manifested
Fidget Peas Popping Keychains For Bags Wholesale
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$118
$1.09 / piece
Sells in ~48 days on resale
You pay $1.09 a piece
Resells ~$35 median · new with tags
View lot
Assortment
Pet Unicorn Carrier Purse Set Bulk
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$771
$7.14 / piece
Sells in ~48 days on resale
You pay $7.14 a piece
Resells ~$35 median · new with tags
View lot
Manifested
Casual Denim Caps For Men's Wholesale
102 units · NWT · Ships parcel
Near you
$459
$4.50 / piece
Sells in ~43 days on resale
You pay $4.50 a piece
Resells ~$30 median · new with tags
View lot
Assortment
Casual Denim Caps For Men's Bulk
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$486
$4.50 / piece
Sells in ~43 days on resale
You pay $4.50 a piece
Resells ~$30 median · new with tags
View lot
Manifested
Kindergarten Sensory Training Equipment Kids For Home Hopscotch Gingham Circle High Jump Outdoor Sports Toys Physical Fitness — Large 10 laps and 10 buckles (suitable for under 7 years old) [send cotton sandbag + storage bag]]
100 units · NWT · Ships parcel or freight from NC
Near you
$1,869
$18.69 / piece
Sells in ~48 days on resale
You pay $18.69 a piece
Resells ~$35 median · new with tags
View lot
Assortment
Casual Denim Caps In Bulk
102 units · NWT · Ships parcel
Near you
$560
$5.49 / piece
Sells in ~43 days on resale
You pay $5.49 a piece
Resells ~$30 median · new with tags
View lot
Assortment
#4-STR-1 Starter Youth Crew Socks – of 4 (24 Packs)
96 units · Ships parcel
Near you
$26
$0.28 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Light Up Top Blast Spring Top Kids Toys In Bulk
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$158
$1.46 / piece
Sells in ~56 days on resale
You pay $1.46 a piece
Resells ~$20 median · new with tags
View lot
Assortment
Solid Color LED Top kids Toys In Bulk- Assorted
102 units · NWT · Ships parcel
Near you
$392
$3.84 / piece
Sells in ~56 days on resale
You pay $3.84 a piece
Resells ~$20 median · new with tags
View lot
Assortment
In demand
Cosmetic DWI Mix - Wholesale (250 Pcs Lot)
250 units · Ships parcel
Near you
$344
$1.38 / piece
Sells in ~111 days on resale
You pay $1.38 a piece
Resells ~$18 weighted median · new with tags
View lot
Assortment
Wholesale Animal Fuzzy Dress For Kids - Assorted
102 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,233
$12.09 / piece
Sells in ~46 days on resale
You pay $12.09 a piece
Resells ~$32 median · new with tags
View lot
Assortment
"DALLAS" Casual Adults Denim Caps In Bulk
102 units · NWT · Ships parcel
Near you
$393
$3.85 / piece
Sells in ~43 days on resale
You pay $3.85 a piece
Resells ~$30 median · new with tags
View lot
Manifested
Wholesale Refreshing Travel Body Wash for Men's
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$6,599
$65.99 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Denim Casual Caps In Bulk
102 units · NWT · Ships parcel
Near you
$504
$4.94 / piece
Sells in ~43 days on resale
You pay $4.94 a piece
Resells ~$30 median · new with tags
View lot
Manifested
Witch's Brew 40 oz NewGen Tumbler
100 units · NWT · Ships parcel or freight from NC
Near you
$4,949
$49.49 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Cowboy Designed Denim Caps- Assorted
102 units · NWT · Ships parcel
Near you
$560
$5.49 / piece
Sells in ~43 days on resale
You pay $5.49 a piece
Resells ~$30 median · new with tags
View lot
Assortment
"DALLAS" Casual Denim Baseball Caps In Bulk
102 units · NWT · Ships parcel
Near you
$403
$3.95 / piece
Sells in ~43 days on resale
You pay $3.95 a piece
Resells ~$30 median · new with tags
View lot
Manifested
Witchy Christmas 40 oz NewGen Tumbler
100 units · NWT · Ships parcel or freight from NC
Near you
$4,949
$49.49 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
TX Lone Star State Denim Caps- Assorted
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$533
$4.94 / piece
Sells in ~43 days on resale
You pay $4.94 a piece
Resells ~$30 median · new with tags
View lot
Manifested
Knitted Beanie Hats For Men's Wholesale
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$652
$6.04 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay $6.04 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Manifested
Bulk Wholesale Conditioner For Women's
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$4,158
$41.58 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
Wholesale Light Up Rose Bouquets Gift Bag Set
102 units · NWT · Ships parcel or freight from NC
Near you
$1,009
$9.89 / piece
Sells in ~48 days on resale
You pay $9.89 a piece
Resells ~$35 median · new with tags
View lot
Assortment
Girls Fluffy Bear Backpacks In Bulk- Assorted
102 units · NWT · Ships parcel or freight from NC
Near you
$1,065
$10.44 / piece
Sells in ~48 days on resale
You pay $10.44 a piece
Resells ~$35 median · new with tags
View lot
Manifested
MARDI GRAS FLEUR DE LIS BEANIE HAT
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$688
$6.88 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay $6.88 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Assortment
New
Bristle Head Adult Toothbrush In Bulk- {Sold By 100 Pcs/Case}
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$39
$0.39 / piece
Sells in ~48 days on resale
You pay $0.39 a piece
Resells ~$35 median · new with tags
View lot
Assortment
Cameron Cable Winter Hat Knit Pom Beanie Blank In Bulk
144 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,186
$8.24 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay $8.24 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Assortment
Bulk Light Up Rose Bouquets Gift Bag Set - Assorted
102 units · NWT · Ships parcel or freight from NC
Near you
$1,794
$17.59 / piece
Sells in ~48 days on resale
You pay $17.59 a piece
Resells ~$35 median · new with tags
View lot
Assortment
In demand
Bulk Waffle Leggings For Women's - Assorted
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$830
$7.69 / piece
Sells in ~61 days on resale
You pay $7.69 a piece
Resells ~$29 median · new with tags
View lot
Manifested
Wholesale 1 Oz Mouth Wash Bottles
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$8,249
$82.49 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
2307GG Airpodspro Earplugs Ear Cap Silicone Case Suitable for Apple 3 3 Generation Original Headset AirPods Pro2 Earmuffs Generation 2 Generation Earbud Cap Accessories — Apple Airpods Pro / Applicable to Airpods Pro1/2 earplug L code [2 pairs]]
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,535
$15.35 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Light-Up Puffer Monkey Toy For Kids In Bulk - Assorted
102 units · NWT · Ships parcel
Near you
$840
$8.24 / piece
Sells in ~66 days on resale
You pay $8.24 a piece
Resells ~$45 median · new with tags
View lot
Assortment
Soft Stuffed Owl Beanie Bag For Kids In Bulk
102 units · NWT · Ships parcel
Near you
$870
$8.53 / piece
Sells in ~48 days on resale
You pay $8.53 a piece
Resells ~$35 median · new with tags
View lot
Assortment
Squishy Fish Puffer Balls In Bulk
102 units · NWT · Ships parcel
Near you
$582
$5.71 / piece
Sells in ~66 days on resale
You pay $5.71 a piece
Resells ~$45 median · new with tags
View lot
Assortment
Clear Tote Bag In Bulk
100 units · NWT · Ships parcel or freight from NC
Near you
$690
$6.90 / piece
Sells in ~48 days on resale
You pay $6.90 a piece
Resells ~$35 median · new with tags
View lot
Assortment
3" Globe Stress Ball - In Bulk · SKU JS-BAGLOBE
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$149
$1.38 / piece
Sells in ~48 days on resale
You pay $1.38 a piece
Resells ~$35 median · new with tags
View lot
Manifested
ST. PATRICK'S DAY TOP HAT AND BEARD
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$963
$9.63 / piece
Sells in ~56 days on resale
You pay $9.63 a piece
Resells ~$20 median · new with tags
View lot
Assortment
Wholesale Alphabet Keychain Fidget Pops For Bags - Assorted
104 units · NWT · Ships parcel
Near you
$205
$1.97 / piece
Sells in ~48 days on resale
You pay $1.97 a piece
Resells ~$35 median · new with tags
View lot
Assortment
#171-DL Toddler Tees Assorted Colors $.75 each (27 Pieces) LAST CASE
27 units · Ships parcel
Near you
$22
$0.83 / piece
Sells in ~45 days on resale
You pay $0.83 a piece
Resells ~$17 median · any condition
View lot
Overstock Returns · 1 pallet
Sourcing request
Looking for something specific?
Describe the inventory you want to buy — we’ll source it and email you when a matching lot goes live.
1 Describe it once Category, brand, and how much you buy.
2 We go looking Across the liquidators who supply Closo Wholesale.
3 You get one email The moment a matching lot goes live.
No account needed. Leave your email and we reply there.
Buying for resale? A free account unlocks full manifests and per-line resale data on every lot.
Sign up free